Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 28099 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Zarota proti Jezusu
04.08.2002 at 13:55:13
 

Holger Kersten
Elmar R. Gruber

Razkritje tisočletne prevare
Zarota proti Jezusu

Gnosis


Čudežne podobe zgodnjega krščanstva
začetek
gnostiki
novoplatonizem
gnostični koncept nasprotij
magija
eseni in jezus
Vstali ali 'obujeni'
Prenos skrivnega učenja
SKLEPNA BESEDA
Knjigi na pot po Sloveniji



Grozljivo in senzacionalno poročilo o potvorbi datiranja torinskega prta je čisti dinamit.

Izredna odkritja postavljajo pod vprašaj najtemeljnejše nauke krščanske Cerkve.

Odkritja - eno za drugim:
Jezus je preživel križanje
nemogoče je da bi vstal od mrtvih
prt je pravi in nikakor ni srednjeveška potvorba
radiokarbonska analiza je namerna potvorba
vatikanska velesila je skovala zaroto


Povzetek:
http://www.gape.org/gapes/prispevki/files/zarotaprotijezusu.htm

Povzetek povzetka:
http://www.gape.org/geeklog/public_html/article.php?story=20020804160326187

NajboljNaKratko:
JEZUS JE PREŽIVEL KRIŽANJE
kar za začetek pomeni da pri razsvetljenju telo (ego) ne umre nujno, lahko, ni pa nujno ...

za začetek tolk ...
Back to top
« Last Edit: 04.08.2002 at 16:14:43 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zarota proti Jezusu
Reply #1 - 24.02.2003 at 12:43:51
 
Ja tako pravijo tudi v knjigi, ki jo trenutno berem, Sveta kri in sveti gral, da je Jezus preživel križanje, ter da si je v bistvu celo življenje splaniral glede na prerokbe, glede prihoda mesije... Še berem...
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Zarota proti Jezusu
Reply #2 - 15.04.2003 at 13:53:15
 
Še ena interpretacija Pavlovega Kristusa. Po najnovejših raziskavah pa je vsako povezovanje Kristusa z esensko ekipo nesmiselno in zgodovinsko neutemeljeno - da ne govorim o povezovanju Plotina s krščansko gnozo, ki je popolnoma zgrešeno.

(Na TV SLO 1 je bila že pred tem precej skulirana oddaja o zgodovinskem Jezusu, trenutno pa se vrti še ena o Kumranu in Kumranskih rokopisih - nekaj novih dejstev)


lp
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
stojchi
Ex Member




Re: Zarota proti Jezusu
Reply #3 - 15.04.2003 at 20:04:19
 
mimogrede, priporočam branje knjige Vodnarjev evangelij od avtorja Levija, ki je podoživel oziroma prebral iz akashe celotno življenje Jezusa, ki jo je v slovenščino prevedla nuna gospa Mihaela Klun.
Po "križanju" je jezus odšel nazaj v Indijo, kjer je imel ogromno učencev in tudi tam imajo še danes svetišča posvečena njemu in ljudi, ki  sledijo njegovim izročilom.
Imenovali so ga in ga še Isa Masi. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Zarota proti Jezusu
Reply #4 - 15.04.2003 at 22:30:54
 
To je šele prava zarota Wink
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Zarota proti Jezusu
Reply #5 - 16.04.2003 at 00:20:50
 
Po mojih podatkih je Jezus že prišel, pa so ga fantje (CIA) umorili. Ime mu je bilo Ernesto Che Guevara.


smrt fašizmu
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Zarota proti Jezusu
Reply #6 - 16.04.2003 at 11:11:05
 
...

a misliš, da je to res?
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Zarota proti Jezusu
Reply #7 - 16.04.2003 at 11:21:17
 
veronika wrote on 16.04.2003 at 11:11:05:



Ne, to vem 8)
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Zarota proti Jezusu
Reply #8 - 16.04.2003 at 17:06:51
 

...hahahahahahaha...

Cel zur..., grem rajs zdej prec na en pir...
Na unga ta rdecga...

Pa ne pozabte, da je dons polna luna, ker jest sem slisal, da so Jezusa vesolci ugrabl.



Na zdravljenje
Jst
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zarota proti Jezusu
Reply #9 - 17.04.2003 at 10:01:51
 
Quote:
Torinski prt
TORINSKI PRT JE PRISTEN
Zakaj so ob radiokarbonski analizi goljufali?

"Prt je pristen," je 21. septembra 2002 izjavil torinski kardinal Severino Poletti.

Trije inštituti so enoglasno izjavili, da je prt potvorba iz 14. stoletja, ker v radiokarbonsko analizo niso dali koščkov, ki so jih odrezali iz torinskega prta, ampak vzorce iz (nam poznanega) francoskega prta iz 14. stoletja. Vzorce so na skrivaj zamenjali v sosednji kapiteljski dvorani brez prič, in Riggi je bil verjetno zraven. To je detektivsko dokazal Holger Kersten in vse objavil 1994 v knjigi Zarota proti Jezusu. Ker so delali potvorbo, smo nekateri zgodovinarji postali pozorni na torinski prt, sicer še danes ne bi tako jasno vedeli, da Jezus ni na križu umrl.

Zakaj so se hoteli prta znebiti? Ker je prt eden glavnih dokazov, da Jezus ni na križu umrl. V prtu je krvavel iz 28 ran. Mrliči ne krvavijo. To je dokazala sodna medicina.

Na prtu jasno razlikujemo dve vrsti krvavitev. Prvič, strjeno kri iz mnogih ran. In drugič, svežo kri, ki je stekla iz ran potem, ko so ga položili na prt v vodoravnem položaju.

Dolžnost neodvisnih zgodovinarjev je, da tako pomembno zadevo spravijo v javnost, ker gre za to, kako se bomo rešili iz ekološke in drugih katastrof. Jezus je točno vedel, kaj se mora zgoditi. Gre samo za pravo osveščenje.

Najbolj junaško dejanje v zgodovini človeštva:
Jezus se je dal križati. Le zakaj?

Jezusa so svarili, naj ne gre v Jeruzalem, ker ga bodo ubili. Odšel je vede, kaj se bo zgodilo. Na cvetno nedeljo je bil pravomočno oklican za judovskaga kralja. V templju si je natačno ogledal, kaj se dogaja, odšel je v Betanijo k svojim intimnim prijateljem in prijateljicam in pripravil fizični napad na tempeljsko bogoslužje, ki je obstajalo v klanju ovac. Piše, da je vso živino pognal iz templja. Kako je bilo to mogoče? Na klanje je bilo pripravljenih več tisoč ovac. Za veliko noč je bilo v Jeruzalemu kakih 500.000 romarjev iz celega tedanjega poznanega sveta. Na deset oseb je bilo treba zaklati eno ovco. Klati se je smelo samo v templju. Težko si je predstavljati, da so naenkrat poklali 50.000 ovac. Kakšen hrup, smrad, kričanje, smrtni boji, priganjalci živine, kam je tekla vsa tista kri - po hribu doli, ali v kake podzemeljske votline? Tempeljska policija je štela 400 oboroženih mož. Torej je imel zelo močno spremstvo, da je tak napad izvedel.

Pavel je ustanovil tisto religijo, ki je živo nadaljevanje potvorjenega Mojzesovega nauka, in iz Jezusa je naredil spravno krvavo žrtev, o Jezusu pa ni nič vedel. Jezus je hotel na križu podčrtati nauk, zapoved in voljo svojega Očeta, da je treba enkrat za vselej končati z vsakim ubijanjem in izkoriščanjem živali, ki so bile nam dane v tolažbo, spremstvo in pomoč.

Veliki geniji kot Leonardo da Vinci, Lev Tolstoj in mnogi drugi so rekli, da se bomo klali med sabo, dokler se bomo prehranjevali iz klavnic. Otroci smejo in morajo izvedeti, odkod prihaja njihova hrana.

Torinski prt
http://www.gape.org/geeklog/public_html/article.php?story=20030414182755269

Back to top
« Last Edit: 21.04.2003 at 12:05:23 by gape »  

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zarota proti Jezusu
Reply #10 - 18.04.2003 at 11:10:35
 
Nadaljevanje.
Zanimivo branje.
Quote:
Jezus v Indiji I.
Tudi zgodovinska znanost napreduje. Leta 1988 smo postali posebno pozorni na torinski prt, ker so se ga hoteli znebiti. Leta 1993 je izšla knjiga Zarota proti Jezusu z dokazi o potvorbi analize prta in knjiga Jezus je živel v Indiji. Leta 1997 so zažgali torinsko katedralo, da bi dokaz za Jezusovo preživetje križanja upepelili. Zakaj je bil obsojen na smrt? Zakaj se je moral skrivati in oditi v Indijo?

Poslušajte mojo skrivnost: Nisem na križu umrl.

"Vi kristjani resnice, poslušajte besedo svojega Gospoda: Premagal sem posvetnega duha, moje kraljestvo bo ustanovljeno. Obstaja samo en vladar. Odpravljam vse meje na svetu, v mojem kraljestvu ni meja. Odpravljam vse stranke na svetu, v mojem kraljestvu ni strank. Vse vlade so brez mandata, v mojem kraljestvu so samo služabniki. Vsa imovina je moja last, v mojem kraljestvu ni imovine, ves denar in vse zlato sta brez veljave, v mojem kraljestvu ni mamona. Vsi zakoni so razveljavljeni, v mojem kraljestvu velja samo moj zakon. Vi poznate vse moje besede. Spokorite se, zahvaljujte se svojemu Očetu, ki je tudi moj Oče."

Prvo vstajenje je blizu. Gorje nevernemu, ki bo tedaj imel več kot potrebuje.

Ker se po nekaj letih novica o potvorbi v svetovni javnosti ni prijela (največ se ve o tem v Sloveniji), so hoteli prt rehabilitirati, saj romajo ljudje iz celega sveta v Torino zaradi prta.

Zgodovinski lik največjega mojstra človeštva se je v zadnjih letih znatno izostril. Morda je najpomembnejše delo Jakob, Jezusov brat, ki ga je na 1000 straneh objavil Robert Eisenman, profesor za religije Bližnjega vzhoda in direktor teološke fakultete na California State University v Long Beachu, v katerem odkrije, da je bil Jakob in ne Peter pravi Jezusov naslednik. Peter je "svojemu gospodu Jakobu" vsako leto pošiljal poročilo o svojem učenju in delovanju (ko bi mogli odkriti ta poročila!). O Jakobu vemo več kot o Jezusu. "Kar je bil Jakob, to je bil tudi Jezus." Na podlagi - dolgo zanemarjenih - zgodnjekrščanskih besedil, zgodovinskih virov, judovskaga izročila kakor tudi kumranskih zvitkov Eisenman razkrinka Pavlovo krščanstvo kot nakazo vsega, kar so pridigali Jezus, Jakob in Peter.

Esenski poslanici miru se krst omenja sedemkrat kot post ob vodi - dokler nisi zdrav. Krst je zastonj, krvave daritve pa so bile temelj jeuzalemskega gospodarstva.


Jezus v Indiji I.
http://www.gape.org/geeklog/public_html/article.php?story=20030414221915746

LP Harry


tale del texta  *****************
Prosil sem za vodo, zver mi je dala kisa, ki je gorel kot ogenj po mojem telesu. Vzel mi je zavest. Zver je odprla mojo stran. Bila je slepa. Njegova sulica je prodrla od spodaj v moja prsa, srca ni zadela. Moja stran je krvavela, tekla je kri in voda.
*****************
se sicer nekoliko razlikuje od dejstev zapisanih v Zaroti proti Jezusu ...
Back to top
« Last Edit: 21.04.2003 at 12:17:24 by gape »  

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Zarota proti Jezusu
Reply #11 - 18.04.2003 at 11:25:31
 

TV Slovenija 2, sobota 19. april 2003


20:00  JEZUSOVA SMRT IN POVELIČANJE, DOKUMENTARNA ODDAJA  



Aleluja 8)

Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zarota proti Jezusu
Reply #12 - 19.04.2003 at 10:02:49
 
Nadaljevanje.

Quote:
Jezus v Indiji II.
Jezusov poskus revolucije

Nazorejec (pristaš prenoviteljskega gibanja, ne Nazarejec - saj Nazareta ni bilo) je bil edini revolucionar, ki je začel s preobrazbo na pravem mestu. Danes bi on imel dokončen uspeh, tedanje tempeljske oblasti pa so se uspešno uprle poskusu popolnega preobrata, čeprav jim je bil napovedan strašen konec, če se ne spreobrnejo.

Od vsega začetka javnega delovanja je Nazorejec Ješua močno napadal duhovščino, farizeje in saduceje.

"Bližala se je judovska velika noč in Ješua je šel v Jeruzalem. V templju je našel prodajalce volov, ovc in golobov ter menjalce denarja, ki so sedeli tam. Iz vrvi je spletel bič in vse izgnal iz templja z ovcami in voli vred. Menjalcem je raztresel denar in prevrnil stojnice, prodajalcem golobov pa rekel: Spravite proč vse to in ne delajte tržnice iz hiše mojega Očeta" (Jan 2,13-16).

Ta dogodek opisujejo vsi štirje evangeliji, kar je redkost. To je bilo edinkrat, da je Ješua storil agresivno dejanje. Vse ovce in vole je izgnal iz templja. Je bilo to sploh mogoče? Kdo ve koliko tisoč glav živine je čakalo v templju na zakol, in koliko sto priganjačev in duhovnikov-klavcev je bilo vpletenih? Tempelj Ješua ni imenoval brlog razbojnikov zaradi menjavanja denarja (tudi to), ampak mearat parisim - brlog morilcev. Mearat pomeni brlog, paris (prs) pa raztrgati kot lev raztrga ovco. Na tisoče glav živine in na stotine ljudi, ki so imeli opravka s klanjem, je pognal iz templja en sam človek. Kje je bila tempeljska straža, ki je štela 400 izurjenih in močno oboroženih policajev in vojakov? Koliko sto pomagačev je moral imeti Ješua ob sebi, da ga niso takoj prijeli, ko je začel z akcijo!

Ješua je uporabil zanj nekarakteristično nasilje, ker je šlo za klanje živali - v božjem imenu. Mi poznamo ta pripetljaj pod polepševalnim izrazom "očiščenje templja". Malo pa jih je, če sploh so, ki razumejo, da je to osrednji dogodek vélikega tedna, ki je sprožil aretacijo, sodbo in križanje Ješua, ker je poskušal končati pokol živali (in mislite, da je nekaj dni potem sam jedel jagnjetovo pečenko?). Ker je prepovedal klanje v imenu svojega Očeta kot na cvetno nedeljo novoizvoljeni kralj, je s tem zadal smrtni udarec gospodarski podlagi Jeruzalema.

Sveto mesto je postalo središče žrtvovalne religije 600 let preje, ko so tempelj proglasili za edino legitimno klavnico. Mesto in njeni prebivalci so bili odvisni od templja za svoje preživetje.

Še veliko je povedal Izaija. Takole so ga potvorili moderni pismouki: "Bike žrtvujejo, hkrati pa človeka ubijajo; drobnico darujejo, hkrati pa psu tilnik lomijo; darujejo jedilno daritev, hkrati pa svinjsko kri darujejo" (Iz 66,3).

Razumljivo je, da so pred 2000 leti voditelji z vsemi sredstvi branili tempeljsko prakso: to je bil center, okrog katerega se je vrtelo njihovo življenje in s čimer so se preživljali. Ker so bili skoro vsi ljudje nepismeni, so morali verjeti, kar so jim natolcevali verski liderji z ozirom na božjo voljo in Sveto pismo. Ni pa lahko razumeti, zakaj današnji kristjani požirajo pravljico o potvorbi klavnih daritev. V času pismenosti in splošne komunikacije ljudje vendar lahko izbirajo. Biblija opisuje večni konflikt med silami, ki so zahtevale klavne žrtve v božjem imenu, in med silami, ki so ta nauk in to prakso ožigosali kot izprevrženost človeškega kova.

]Jezus v Indiji II.
http://www.gape.org/geeklog/public_html/article.php?story=20030414222238278

Back to top
« Last Edit: 21.04.2003 at 12:26:43 by gape »  

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zarota proti Jezusu
Reply #13 - 20.04.2003 at 10:38:08
 
3.del

Quote:
Jezus v Indiji III.

Sveto pismo ukazuje klavne daritve,
Bog jih v Svetem pismu strogo prepoveduje

Našim modernim možganom izrazi, kot "najsvetejše - holy of holies" in "Gospodov oltar" prikličejo neko vrsto starodavne božje družbe, v kateri duhovščina služi Gospodu v Njegovem svetišču. Tempelj pa je bil predvsem klavnica in lanena oblačila duhovnikov so bila omadeževana s krvjo njihovih žrtev. Izrazi, kot "Gospodov oltar" zatemnjujejo dejstvo, da je tu govora o morjenju in klanju nemočnih žrtev - v božjem imenu.

Sveto mesto je bilo vedno polno romarjev, trikrat na leto je število romarjev prerastlo v ogromno množico. Nikdar jih pa ni bilo več kot za Veliko noč. Ko so se te množice zgrinjale proti Jeruzalemu, je Ješua izbral najboljšo priliko za napad na ustanovo žrtvovanja. Za svoje dejanje ne bi imel le številnih očividcev, na tisoče ljudi bi izvedelo za njegovo dejanje, ko bi romarji o tem pripovedovali drugim v mestu in po Evropi.


Znanstveniki so po starih zapisih rekonstruirali dogodke, ki so se pripetili na dan žrtvovanja. Klanje se je začelo ob treh popoldne in ob sončnem zahodu naj bi bilo mrtvih okrog 18.000 živali. Ker tempelj ni mogel sprejeti istočasno toliko pobožnih častilcev, so morali žrtve pobijati v treh izmenah.

Ker je bil pokol nedolžnih malikovanje, so Izaija in drugi novejši preroki zahtevali konec religije žrtvovanja, vendar se niso fizično spravili nad tempeljski obred. Sedaj, stoletja pozneje, je Ješua že takoj na začetku svojega javnega delovanja, ko je izjavljal, da uresničuje Izaijevo prerokbo, fizično napadel naravnost ves sistem.

"V soboto je šel v shodnico, kakor je bil navajen. Vstal je, da bi bral. Podali so mu zvitek preroka Izaija; odvil ga je in našel mesto, kjer je bilo zapisano: Gospodov duh je nad menoj, kajti Gospod me je mazilil. Poslal me je, da oznanim blagovest ubogim, da jetnikom prinesem oproščenje in slepim vid, da zatirane pustim na svobodo in napovem leto Gospodovega usmiljenja" (Lk 4,16-19).

Pravijo, da ga je mučila praksa menjalcev denarja, katerim je prevrnil mize. Kakšen je bil dejansko njegov odnos do denarja? Ali je dovoljeno dajati cesarju davek ali ne? Dajte cesarju, kar je cesarjevega in Bogu, kar je božjega. Ko so to slišali, so se začudili, ga pustili in odšli (Mt 22,17-22).

Ko pa je njegov sin postal žrtev, "jagnje božje, ki odjemlješ grehe sveta", je bilo Stvarniku končno zadoščeno.

O tempeljski klavni praksi bi morali še veliko bolj razmišljati in raziskovati. Danes je tempelj-klavnica povsod. Samo v ZDA pokoljejo na leto 5 milijard (5000 milijonov) živali, ki jih najprej krmijo z žitom, tudi iz dežel, kjer vlada lakota. V Sloveniji pokoljejo na leto 30 milijonov glav živine. Otroci imajo neizpodbitno pravico, da izvedo, odkod prihaja njihova hrana, preden postanejo od nje odvisni in nočejo več slišati, pod kakšnimi pogoji jih vzrejajo.

Jezus v Indiji III.
http://www.gape.org/geeklog/public_html/article.php?story=20030414222437820
Back to top
« Last Edit: 21.04.2003 at 12:36:04 by gape »  

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zarota proti Jezusu
Reply #14 - 21.04.2003 at 12:40:49
 
eto iz harryevih linkov sm naredu malo štalo ...

upam da nis jezn harry ...

gape wrote on 04.08.2002 at 13:55:13:
za začetek tolk ...


za nadaljevanje pa ...

THE WAR GODS
marca 2003 je v reviji NEWSWEEK izšel članek o bushu in Bogu. Bush model vsako jutro bere biblijo.

če današnjo krizo pogledamo od blizu, vidimo da so voditelji sledilci Boga. Osama Bin Laden, Saddam Hussein, Yasser Arafat - Islam, Ariel Sharon iz  Israela - Hebrew, George Bush - kristjan.  to so glavni 'bojevniki'.

KAJ PA BOG?
če bi ti voditelji sledili Boga, bi bil svet v miru. če ne sledijo Bogu, komu potem sledijo?

RELIGIJA
vsaka religija ima ljudi ki razumejo svete spise, jih ne berejo dobesedno:  v Islamu so to Sufiji, Hebrew kabalisti, kristjani - Mistiki.
voditelji pa berejo svete spise dobesedno in v drugi roki držijo bombo.

STARODAVNI ZAPISOVALCI
so zapisovali svoje misli v globoki simboliki. stara zaveza ki jo danes uporabljamo npr, je bila zapisana v grčiji let 300prnš. je grška mitologija.
bilbija sama nam pravi naj je ne beremo dobesedno.
Papež janez pavel pravi bušu naj ne napade iraka, Jerry Falwell pravi da ja ... človek se odloči tako kot mu paše. vrhovni namestnik boga na zemli pravi da ne in ti ja.

problemi izhajajo iz BOGOV VOJNE.
ko bodo bogovi glavnih religij na zemlji postali bogovi miru, bo na zamlji mir. bogovi vojne MORAJO umreti!

odloči se kateremu bogu boš sledil, bogu vojen ali bogu miru. odloči se ali boš sledil bogu ali religiji.
http://www.hiddenmeanings.com/wargods.htm
ref:
http://www.hiddenmeanings.com/news.html
http://www.nydailynews.com/news/story/65647p-61124c.html
http://stacks.msnbc.com/news/878520.asp
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2