Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 13123 times)
KarmenA
Ex Member




Re: Volitve
Reply #45 - 15.11.2002 at 17:34:18
 
sidha wrote on 15.11.2002 at 14:56:38:
Kot prvo ne hujskaj naroda.
Kot drugo, kdo pravi, da bi brezigarjeva prinesla izboljšave ???


Jest bi pa te tastare ženičke  kar v miru pustila, ker te uboge mamce itak samo še do britofa pa nazaj tekajo! Saj one nobenga prav nič ne nervirajo. Kandidatu ženski dam absolutno prednost ampak samo zato, ker ni edin- ženska med drugim.


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Volitve
Reply #46 - 19.11.2002 at 13:39:56
 
Stari ljudej nekaj vedo, to je res.
Ampak Sloveniaj krvavo potrebuje spremembe, ker so stari ljudje zastareli in ne delajo več prav, oz. delajo zelo narobe.
Ne obvladajo računalnikov, ne obvladajo tehnike, prav tako ne obvladajo sodobne politike niti gospodarstva.
Z večannjem javnega dolga in prodajo državnih podjetij, gre narod samo še v pogubo.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Volitve
Reply #47 - 19.11.2002 at 15:42:09
 
Tole prebrat, oh, oh, oh. Sej se odgovori ponujajo sami od sebe:

Quote:
...bom šla še enkrat volt, samo, da ne bosta Drnovšek in Potočnikova še naprej na sceni!


Quote:
Kot drugo, kdo pravi, da bi brezigarjeva prinesla izboljšave


Quote:
Kandidatu ženski dam absolutno prednost ampak samo zato, ker ni edin- ženska med drugim.


Quote:
ker računa, da bo neumen folk spregledal in dal možnost drugim da naredijo nekaj te stare penzionistične komuniste pa počasi pokopljemo z staro šaro



Eto z malo akcije.

Noben od odgovarjancev ni navedu DUHOVNEGA vzroka za it volit tega in tega! Sami tega ne zmoremo, pa druge šimfamo (uboge ženičke, poneumnljen narod...). Kaj ko bi sami najprej našli bistvo, in namen zakaj koga volit in stat za tem.

Vseeno bolje ne volit, kot volit nekaj v blodnjo.

Edi

Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Edi, eto mojoRe: Volitve
Reply #48 - 19.11.2002 at 22:17:56
 

Edi, tukaj je moj duhovni razlog: jaz grem vedno volit "z dušo", nikoli po strankarski pripadnosti, po nevem kakšnem programu (ki so večinoma itak neizvedljivi), po medijskem vtisu, ipd. Vedno grem volit človeka, in vedno se poglobljeno vprašam, vprašam tudi svojo intuicijo, kako naj volim. Pa ponavadi dobim en odgovor, in če moja duša čuti, da je tako prav, potem tako storim. Moram rečt, tud Drnovška sem že volila, ampak zdaj mi pa nekaj pravi, da je pa njegovega časa konec, da je čas, da malo drugač zadihamo. Pa nimam nič proti njemu, naredil je kar je naredil, ampak zdaj pa rabimo spremembo. Tako mi nekaj znotraj mene govori, in zgleda, da bom kar poslušala ta glas.

Mi je pa Brezigarjeva kar všeč. Me sploh ne zanima njeno politično prepričanje, ampak nekaj dobrega izžareva, dober občutek pusti. Pa zelo je pokončna, in gleda naravnost v oči, njena mimika je taka pozitivna. Ob njej šele opaziš, da Drnovšek res gleda vstran ali v tla, ko se s kom pogovarja.  

Je pa res, uradniki bodo volili Drnovška, ker se bojijo sprememb. In to je hudičevo velko ljudi v Sloveniji!

Bomo vidli!

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Volitve
Reply #49 - 20.11.2002 at 00:38:31
 


Valentina, moram rečt, da je ravno zato meni Brezigarjeva všeč.

Ponavadi sem tudi volila po občutku, in vedno volim koga drugega.  BB izžareva več mirnosti, ne izmika se odgovorom, gleda v oči...

Drugače pa se ne obremenjujem kaj preveč s politiko, sorry ampak Drnovšek se mi je od nekdaj zdel preveč potuhnjen, mi je bil Kučan npr. vedno bolj pri srcu.

Sicer pa tudi po volitvah tako ali tako ne bo ne vem kakih sprememb, ki bi bistveno vplivale na moje življenje.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Volitve
Reply #50 - 20.11.2002 at 08:54:26
 

Tudi gledanje v oči je lahko naučeno Roll Eyes in potem je morda ki gleda na stran bolj naraven in resničen. Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
leStar,Re: Volitve
Reply #51 - 20.11.2002 at 09:23:36
 

Seveda, LittleStar, itak. Pri vseh volilnih štabih, PR-ovcih, stilistih...in kar imajo že najetih ljudi, je vse lahko naučeno. Zato jaz v bistvu najbolj zaupam svojemu notranjemu občutku. Pa s tem ne mislim, da sem kao jasnovidna, ampah za mojo odločitev mi zadošča.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Volitve
Reply #52 - 20.11.2002 at 09:51:57
 
Ja, pa ne tud rabiš met glih koga najetega za to. Vsi nosimo maske in najboljši med igralci se lahko tudi naučijo iskrenosti, naravnosti Roll Eyes, lahko se naučijo svašta, če menijo, da so to sredstva za dosego cilja. Saj, če na koncu sami sebe najdejo, je ok.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Volitve
Reply #53 - 20.11.2002 at 11:38:57
 
Dobro, pa ko že tolk šinfate politike, pa povejte, kaj razumete pod izrazom POLITIČNA HIGIENA?
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Volitve
Reply #54 - 20.11.2002 at 12:40:56
 
Za politično higieno bi morala skrbet demokracija, ki bi morala sproti praskat dol svinjarijo in odmrlo tkivo, ki se nabira na državanem tkivu, njenih udih  in podaljških. Ker demokracija zhodnega tipa take smočistilne funkcije nima več al pa  zelo pogosto zataji, je treba iznajt nekaj drugega, eno bolj zanesljivo čistilno/krepilno  sredstvo za regeneracijo družbenega tkiva. Nekaj se na tem področju že dela, nastaja ena nova paradigma družbene samoregulacije, vse opcije so odprte,
nkaj je  blo o tem že tle nabljuzeno:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=slovenija;action=display;num=1033...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Volitve
Reply #55 - 20.11.2002 at 13:02:36
 
A lahk kdo natačno razloži kaj pomeni LDS in njihova politika delovanja.

Jst sem slišal, da je LDS, Liberalno Demokratska Stranka.
Kar pomeni po domače, bogatim še več bogastva in oblasti, med ostalimi pa še več revnih.
To naj bi v resnici pomenilo to in ni izmišljeno, samo da folk tega ne ve.
Mislim kolikor so tiče stran z isto usmeritvijo v tujini.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Volitve
Reply #56 - 20.11.2002 at 13:44:55
 
Blisk1 wrote on 20.11.2002 at 13:02:36:
A lahk kdo natačno razloži kaj pomeni LDS in njihova politika delovanja.

http://www2.lds.si/

Samo o volitvah: http://www.lds.si/index.jsp
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Volitve
Reply #57 - 20.11.2002 at 14:31:43
 
Pa punce, pravite da ste za Brezigarjevo ampak vam je vseeno kaj govori?  ???

BB  Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Volitve
Reply #58 - 20.11.2002 at 16:27:15
 
Ja, vseeno je, kaj govori, dokler govori prav. Kaj je pa prav, pa meni filing pove.

Sej sta itak oba kandidata za socjalo, pa za zmanjševanje brezposelnosti, pa za pravno državo,... itd., politično se v bistvu v programu sploh ne razlikujeta, obadva na sredi, da čimveč volilcev prepričata. Volilci, ki se odločajo po strankarski pripadnosti, so itak opredeljeni, za tiste vmes so pa odločilne finese.


Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Volitve
Reply #59 - 20.11.2002 at 20:21:39
 
BB je pač edina možna izbira v drugem krogu, v prvem sem nekoga drugega volila. Drgač pa me bolj moti to kar govori Drnovšek.

Tko al tko so pa samo še ene volitve, ne vem zakaj taka panika v smislu... kako čmo mi bogi ljudje sploh vedet kaj je dobro in kaj ni dobro... ker tako ali tako po volitvah bo življenje še naprej tako kot je bilo, to, da jst pustim državo pri miru in ona mene.

Sicer pa bo politični sistem spremenjen šele, ko bo kritična masa ljudi, ki hočejo drugačno državo, večja od trenutne.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4