Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 13119 times)
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Volitve
Reply #15 - 16.10.2002 at 10:02:55
 
Saj enkrat sem že napisala. Če bo Arh dal vsem takšne plače, kot jo ima on, ga grem peš v Ljubljano volit, če bi bilo treba. Človek z računalnikom, he he he tudi to mi je všeč  Grin Grin

Mislim, da pa bi predsednik moral biti nekdo, ki ga v svetu poznaju in upoštevajo, ter spoštujejo. Saj drugače, predsednik nima nobenega bistvenega vpliva na politiko, samo zastopa Slovenjo navzven, zato mora biti spoštovanja vreden človek, kar pa marsikdo od kandidatov ni.

Če bom volila, še ne vem. Bom videla kakšno bo vreme. Pravzaprav me volitve niti ne zanimajo, saj nam politiki ne krojijo vsode, sami si jo.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Volitve
Reply #16 - 17.10.2002 at 20:08:13
 
Fakin wrote on 24.07.2002 at 18:16:30:
Koga boste na letosnjih volitvah volili ?
Od strank : SDS, LDS, ... ?
Od predsednikov : Drnovsek, Arhar, ... ?

Ce seveda sploh boste odelezeni pri volitvah  Roll Eyes

LP



... a je še Kdo razen ; Drnovška in Arharja...  Grin Grin Grin, dva sta premal, pa ŽE SKOR PREVEČ...  Grin  Grin Grin


...jz bi rada, da volte mene... sem tud kandidirala...sj mi boste dal svoj glas , a ne... ?   Grin

...vam oblubm več kot si upate sploh sanjat...  Grin


in vsi vemo...kdo bo zmagal....  Grin  ... a ne...  Grin




Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Volitve
Reply #17 - 18.10.2002 at 08:21:37
 
teb dam pa prec svoj glas. Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Volitve
Reply #18 - 19.10.2002 at 18:03:43
 
Grin...sem prov vesela... Grin

a je še kdo zame... Grin  Grin

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Volitve
Reply #19 - 12.11.2002 at 09:05:42
 
Kakšna beda so tele volitve, to pa zato, ker šele zdej vidim, kako neumen je slovenski folk.
Nobenih sprememb, nobenih možnosti, da bi vsaj poizkusili kaj spremeniti, še vedno isti voditelji, isti komunisti, delajo proračune, delajo javni dolg, bašejo svoje denarnice.
In folk je tok neumen, da niti ne pomisli, da bi dali možnost drugim, da vsaj poizkusijo, kradli itak ne bojo več k so tile k so zdej na oblasti, saj na začetku ne bojo upal toliko, ampak to sploh ni važno, pač pa to, da smo dali seb možnost, da nekdo drug naredi nekaj, ampak NE, volit je treba staro gardo, saj je kar dobro kakor je sedaj, pa čeprav je vsako leto slabše.
Dal bi jst neumnim 20 jurjev plače, pa bi še vedno volili isto politično bando.
Na splošno sem razočaran nad mladino, vsaj ti bi morali vedet, da so potrebne spremembe.
Komunisti naj gredo u Penzijo.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Volitve
Reply #20 - 12.11.2002 at 11:15:27
 
Kaj se sekiraš? Jaz sploh nisem šla volit, čeprav ni snega padal.  Wink Meni je prav vseeno, kdo zmaga na volitvah, saj te volitve niso tako pomembne kot parlamentarne, saj kolikor jaz vem, lahko se tudi motim, predsednik nimam nobene večje funkcije. Bi rad spremembe? Pol voli za Drnovška. A sem zmešana? Mogoče. Moja logika je takšna, če voliš za Drnovška, ne bo več mandater in bo moral biti nekdo drug in pol bo ziher kakšna spremeba. tako kot mi je rekel eden, ki na železnic dela, da prav zato ne bo volil njega, ker pol bo pa nekdo drug mandatar.

Meni osebno je pa čisto vseeno kdo zmaga. Če bo drnovšek, fantastično. Ziher bo kakšna tako željena sprememba, pa tudi v svetu je uveljavljen in spoštovan, tako bo kot oseba, ki bo vedno na razgled, že od prej znana. Če bo pa Brezigarjeva, pa tud super, sem vedno za ženske na vodilnih položajih. Še posebej mi je všeč, ker bo v Ljubljani spet županja, namesto župana.

Pa en velik  Grin na usta, pa zadomovino, z ? naprej  Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Volitve
Reply #21 - 12.11.2002 at 13:50:59
 
Veronika, vidiš k nimaš pojma kot večina slovencev ne.
Predsednik ima zelo velik vpliv na politiko in gospodarstvo.
To vem iz prve roke, h Kučanu hodijo na posvetovanja od Drnovška, do vseh ministrov vlade, direktorji, gospodarstveniki, itd.
Sploh pa, Drnovšek ne bo izdržal celotnega mandata, tako da se bo najverjetneje zgodilo, da bo žez par mesecev zopet Kučan predsednik.
Ker večina razmišlja tako in ne gre volit, potem je jasno, zakaj zopet zmagajo eni in isti, kot da drugi ljudje sploh ne obtsajajo.
Ja potem pa jejte vsak dan žgance, če vam je to OK.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Volitve
Reply #22 - 12.11.2002 at 14:43:31
 
Prav, pa nimam pojma. Čeprav mi še vedno ni jasno, kakšen vpliv ima predsednik na dnevno politiko. Ne vem no, še vedno mislim, da ima mandatar več vpliva.

Neč bat, čeprav imam rada žgance, jih ne bom jedla celo življenje, pa to ne zato, ker bi mi politika kupovala drugo hrano, ampak zato, ker si jo bom sama. Moje življenje je odvisno predvsem od mene.

Pa namesto, da si da me kregaš, da nisem šla volit, bo moral biti vesel, ker bi volila za Drnovška.  Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Volitve
Reply #23 - 12.11.2002 at 14:45:33
 
Pa še to, če misliš, da Drnovšek ne bi zdržal celega mandata, pol bi sploh moral voliti zanj.
!. spremembe bodo, ker ne bo on več mandatar
2. pa tud en drug bo pol predsednik, če bo to res Kučan, o tem nisem poučena, kdo zasede predsedniško mesto v takšnem primeru, pol pa sploh fajn.

Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Volitve
Reply #24 - 12.11.2002 at 15:10:45
 
Veronika tudi s tem ko nisi šla volit si volila Drnovška, torej te upravičeno zmerjam.
al pa tud ne, lahk pa povem!
Drugo pa politika ti daje kruh, ko boš mela plače sam tok, da bo samo za žgance, boš prekleto premislila, koga boš volila.
Razen, seveda če nisi sama v politiki, oz. pr koritu, pa se bojiš pozitivnih sprememb.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Volitve
Reply #25 - 12.11.2002 at 15:23:12
 
S tem, da nisem šla volit, sem volila Drnovška? Oprosti no, to je skregano z mojo logiko. Ali pa je pri volitvah tako, da ko ne greš volit, "diktator" voli zase?  Grin

Ti kar povej, kar misliš, me prav zabava. Sem pač še ne resen "otork".

O kako rada bi bila pri koritu, po moje bi bila najbolj debel prašič.

Spremebe? Ne vem kako bistveno bi kateri koli drugi na oblasti lhako prinesel ne vem kakšne sprembe. Res ne vem. Nismo idealna država, pa saj ne verjamem, da sploh je katera.

Pa od žgancev se tud preživi, še od slabšega. Ko je bil Drnovšek že ne oblasti, sem jaz vsak dan preživela skoraj od kruha in vode. Poglejme, poleg tega, da si ti prepričan, da mi manjka nekaj koleščkov v glavi  Grin, mi prav nič ne fali. Razen kadar zapadem v psihično depresijo zaradi mojega ega, sem prav srečna.

Saj, ko bodo parlementarne volitve, ne vem če bom za LDS volila, če sploh bom. Bom raje za Pahorje, ker je tako fejst dec. Ti si pa ziher pristaš Janšata.

A sem se zmotila? Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Volitve
Reply #26 - 12.11.2002 at 15:44:42
 
Blisk1 wrote on 12.11.2002 at 09:05:42:
Kakšna beda so tele volitve, to pa zato, ker šele zdej vidim, kako neumen je slovenski folk.

Blisk, si ti volil Jelinčiča? Spadaš med tistih 10% pametnih Slovencev, ki so ga volili? Vsi ostali Slovenci bodo baje še postali pametni do naslednjih volitev. Jelinčič je bil vsaj toliko diplomata, da ni uporabil besede neumni…


Bi te pa prosila, če mi lahko malo bolj razložiš tale tvoj post:

Blisk1 wrote on 12.11.2002 at 13:50:59:
Predsednik ima zelo velik vpliv na politiko in gospodarstvo.
To vem iz prve roke, h Kučanu hodijo na posvetovanja od Drnovška, do vseh ministrov vlade, direktorji, gospodarstveniki, itd.
Sploh pa, Drnovšek ne bo izdržal celotnega mandata, tako da se bo najverjetneje zgodilo, da bo žez par mesecev zopet Kučan predsednik.


In se pri tem predvsem držiš tega, kar si prav ti danes napisal:

Blisk1 wrote on 12.11.2002 at 13:46:28:
Govorit o nečem sam na podlagi tega, kar je nekdo slišal na ulici je prezpredmetno, treba je imeti vsa dejstva.


In se ti vnaprej zahvaljujem za vso argumentirano razlago, ki bo seveda temeljila na dejstvih in bo torej podkrepljena z vsemi dokazi.

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Volitve
Reply #27 - 12.11.2002 at 16:02:02
 
Miška. lepo si povedala. Misliš, da je volil za Jelinčiča? Saj je res kar simpatičen, a ni mi všeč družba, s katero se druži.

Ampak sem prepričana da Blisk prihitel kot blisk in razkadil vse najine dvome.  Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Volitve
Reply #28 - 12.11.2002 at 16:02:21
 
Psi lajajo, karavana gre naprej.
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Volitve
Reply #29 - 12.11.2002 at 16:04:01
 
In volitve bojo imela drugi krog. aleluja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4