Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 41215 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
FAQ
02.07.2002 at 13:04:32
 
Frequently Asked Questions

Pogosto Zastavljena Vprašanja

***************************
Nabodila za uporabo (angleška)
http://www.gape.org/yabbhelp/index.html
***************************
navodila
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=9;start...
(verjetno sicer nekoliko neaktualna, saj govorijo o predlaganju novih direktorijev, kot jih danes imenujem)
***************************



Q: Kaj pomeni “Quote”?
A: “Quote” je ukaz, ki omogoča da post določenega uporabnika uporabimo v svojem postu in bodo drugi uporabniki točno vedeli kje in kdo je to napisal.

Q: Kaj pomeni “Modify”?  
A: Ukaz “Modify” omogoča, da vsak uporabnik lahko poravi SVOJE sporočilo. Moderatorji pa lahko popravijo tudi tuja sporočila.

Q: Ali imajo administratori in moderatorji vpogled kaj trenutno kdo piše?
A: Ne nimajo.

Q: Pri nekaterih forumih opažam stroga pravila, moderiranje in brisanje postov. Kako je s tem tukaj?
A: Načeloma se nič ne briše. Bili pa so že primeri, ko so nekateri skušali sesuti forum in so se podvojeni in potrojeni posti brisali. Prav tako brišemo raznorazne izpade, ki ne sodijo na forum. Preden se post zbriše, se pa vedno posvetujemo z moderatorji.

Q: Ali se člani, ki se včlanijo in nič ne objavljajo čez določen čas brišejo iz baze registriranih? Nekateri se namreč samo registriramo in potem preko privatnih sporočil komuniciramo z željenimi člani tega foruma.
A: Lahko se pogovarjate preko privatnih sporočil, a vas prosimo, da vpišete vsaj en post, kar bo za nas pomenilo, da ste še “živi” in vas ne bomo brisali iz evidence. Vse ostale “mrtvake” bomo namreč izbrisali, ker imajo nekateri uporabniki po več odprtih računov.

Q: Ali moram pri registraciji uporabiti svoj pravi Email?
A: Seveda. V nasprotnem primeru program za registracijo nima kam poslati prvega gesla. Zaradi neobstoječih Emailov nastajajo potem podvojeni ali celo potrojeni računi.

Q: Če uporabim svoj pravi Email in nočem, da ga kdo vidi, kaj naj storim?
A: Svoj pravi, recimo služben, e-mail uporabi, le pri registraciji. Ko dobiš geslo, se logiraj na forum, potem pa klikni čisto na vrhu srtrani na gumbek “Profile”, se pomakni nižje do “Preferences” in klikni (dodaj) kljukico pri “Hide Email from public?”. Tvoj Email bo za javnost neviden. Če želiš Email skriti tudi pred moderatorji, potem v prostor z Emailom (še vedno se nahajaš v Profilu) napisi nek lažen Email, vendar te prosim, da če storiš to, obvezno izklopiš “Email notification”, ker potem prihaja do errorjev in se na serverju nabira en kup sporočil o errorjih, kar pa je zelo, zelo moteče.
Po novem je kljukica za skrivanje emaila pred drugimi uporabniki že na prvi strani s prijavo.

Q: Kaj je “Email notification”?
A: Ta funkcija omogoča obveščanje na tvoj Email naslov o novo pisanih postih v določenem topiku. Govora je o tvojem emailu, ki je vpisan v profilu uporabnika in ki ne sme biti izmišljen, če hočeš uporabljati to funkcijo.

Q: Kako lahko dodam svojo sliko v profil?  
A: Obstajata dva načina. Prvi je, da svojo slikco uploadaš na nek server in potem URL skopiraš v svoj profil (npr www.geocities.com/krneki/1234/mojaslika.jpg), vendar te moram opozoriti, da nekateri serverji ne podpirajo direktnega downloada slik in pri tem lahko nastanejo problemi. Drugi način pa je, da jo pošlješ na Email gape@gape.org in ti jo bom v najkrajšem možnem času uploudal na server, potem jo pa samo poiščeš med vsemi slikcami, ki so ti na voljo v profilu. Te slikice (ki jih lahko neposredno izbiraš v profilu) so vsem na voljo. Obstaja tudi možnost da ti zgornji url ustvarim v poddirektoriju gape.org/svetpogovorov. te so malo manj na voljo.
 
Q: Koliko je slikica lahko velika?  
A: Naj ne bo večja od 65 x 65 pikic. Če ne veš kako priti do te velikosti, me kontaktiraj na Email gape@gape.org in se bova o vsem dogovorila. Če je slikica večja to pomeni, da jo bo YaBB stisnil na največjo dovoljeno velikost  65 pixlov v obeh smereh.
Q: Ali lahko moj password (geslo) vidijo tudi moderatorji oz. kaj naj naredim, če izgubim geslo?
A: Gesla ne moremo videti. Lahko ga edino spremenimo in ti pošljemo spremenjenega.

Q: Ali lahko spremenim naslov topika?
A: Seveda, a le če si lastnik topika t.j. če je prvi post v topiku tvoj. Drugače pa lahko moderatorji spremenijo bilo kateri naslov topika (s tem da spremenijo subject prvega posta v topicu).

Q: A lahko se kdo drug bere moja privatna sporočila?  
A: Ja, lahko jih bere gape, ker je admin (in se mora mal pomatrat da najde pravi file).  
 
Q: A administratorju gre zaupati ali naj raje uporabljam e-mail za pošiljanje kočljivih privatnih sporočil?  
A: Gre mu zaupati, če pa dvomis v to pa raje uporabi Email oziroma sproti briši vsa sporočila.  
 
Q: Ali lahko kdo popravi moj profil?  
A: Ja, lahko ga popravi gape, ki ima dostop pač do vsega, ker je administrator foruma in tudi webmaster domene www.gape.org .

Q: Kako spremenim svoj nickname?
A: Klikneš povezavo Profile pri vrhu foruma, nato pa v okencu po imenu:
'Name: This is the displayed name that people will see.'
vtipkaš nekaj drugega.
Username ostane isti!

Q: Kako spremenim svoj nickname?
A: Najlažje tako, da klikneš svoj nickname (tistega ki ga hočeš spremenit)
odpre se ti okence: « View profile of [nickname] »
klikneš povezavo « Modify »
in odpre se ti okno:  « Edit Profile »
najdeš okence z opisom:
Name:  
This is the displayed name that people will see.
in popraviš nickname ...
... seveda ... vse ostale podatke o sebi spreminjaš točno v tem okencu «Edit Profile» ... če nekdo že uporablja nickname, ki ga želite uporabiti vi, ga seveda ne morete uporabiti.


Back to top
« Last Edit: 03.03.2004 at 10:03:32 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: FAQ
Reply #1 - 30.10.2002 at 11:34:02
 
gape wrote on 15.07.2003 at 17:28:32:
kar se mene tiče

open sorce pomeni preprosto to da ti lahko vzameš moj source (v našem primeru je to ponavadi tekst (txt)), ga prešraufaš (ali pa tudi ne) in ga objaviš (če ga imaš kje).
pri vsem tem je edini pogoj, da pustiš moj podpis (credit) notr ... se reče ... ta text je pa napisu gape ... to NE SMEŠ pobrisat ... ostalo lahko, lahko tudi predelaš, lahko tudi ... kar češ ... lahko tud služiš keš s tem mojim textom, dokler izpolnjuješ POGOJ (credit).


v tem konkretnem primeru je open source to, da lahko kakšen drug forum vzame ta text, ga predela po svoje in ga objavi v svoje (lahko tudi pridobitniške) namene.
boli mene ... dokler mam jest 'credit' ...

to da je open source pomeni seveda tudi, da med nastajanjem lahko sodeluje vsakdo. upošteva se pač (kot ponavadi) večina.




tadva sicer nimata zveze s FAQ-om, pa vseeno
prvi je kr zadost jasen, drugi pa je v bistvu povezava na thread, kjer smo jamral zaradi posto-brisa kredna.
ni priporočljivo ... brisat postov ...

gape wrote on 15.01.2003 at 15:30:55:
čeprov ni noben prašu nč ...

zelo všeč bi mi bilo da bi uporabniki foruma in ostalih storitev na www.gape.org ozavestili, da gape ni njih suženj, da gape to kar dela, dela iz veselja, da gape rad pomaga, če le more, da gape si vedno vzame čas, da je ta čas včasih tudi cel dan, da včasih traja cel dan da si gape vzame čas, da gape je zadovoljen če so uporabniki zadovoljni.
DA GAPE LAHKO POMAGA, TREBA MU PA NI.
prosim da to vzamete na znanje, sploh tisti ki se vas tiče, sploh tisti, ki se vam zdi da gape kot admin s svojo liberalno politiko dopušča več ali manj vse na serverju in da vas s tem vabi da se izdrkavate na njegovih plečih.
gapetu ni TREBA, lahko pa!!!

hvala za razumevanje


gape wrote on 02.06.2003 at 11:05:45:
če lepo človk prosi ni kulj
če vas pusti da serjete ni kulj

brisat LEPO PROSIM ne !!!

ker se vsi quoti pol pomešajo in je totalen drek ... popolnoma neuporaben pol nastane forum.


Back to top
« Last Edit: 21.02.2004 at 13:43:01 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: FAQ
Reply #2 - 11.11.2002 at 01:48:16
 
Quote:
kako se quota?


če hočeš quotat določen text, najdeš tik nad njim text s slikico ..., textu je ime Quote.
klikneš, v novem oknu pobrišeš kar ti je odveč, dodaš (izven quota) svoj text
in je

***********

ja še to, če hočeš quotat post v zaklenjenem threadu se morš drugač znajdt.
sam okivček nardiš z gumbičem quote ..., predzadnji v drugi vrstici gumbičev za formatiranje, tik nad zadnjim smajlijem.

med quote in /quote v [ kvadratnih ] oklepajih vstaviš text ki ga želiš qutat.

če hočeš zapretiravat malce in drugim olajšat delo (če recimo pričakuješ da bo nekoga zanimalo kje si ti to našu), pripišeš v naslovno vrstico
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?...whatever_here...;start=30

še gajbo #
in zaporedno številko posta v katerem si našel quote.
link pol zgleda nekako takole:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?...whatever_here...;start=30#33

to povzroči da se forum odpre direkt tam kjer se začne post iz katerega si quotu text.

to isto nardi un gumbič po imenu Quote na vrhu vsakega posta

**************
Back to top
« Last Edit: 13.02.2004 at 16:32:17 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: FAQ
Reply #3 - 14.03.2003 at 10:16:45
 
sinjeoka wrote on 16.04.2004 at 10:10:03:
ps. Ej admin ... kaj ga kvačkaš in delaš cenzuro? S E X ni psovka?


gape wrote on 18.04.2004 at 13:12:50:
mah ... nima veze s psovko
uni butasti filtri od najdi.si-ja recimo, pa še marsikateri glupi filter ki je inštaliran na računalnikih, kjer je i-net javno dostopen, filtrirajo strani z besedo sex.
in zato je več ni ... sej mate spolnost izraz ... a ni zadost lep?
al pa seks
al pa ... whatewer ...

pač ... ljudje so žalostni ker ne morejo do določenih delov foruma in to samo zato ker je nekdo uporabu to besedo nekoč ... in filtri si to zapomnejo ...

sm najprej mal na najdi.si težil, pol k sm pa vidu da jih niti ne briga kvaliteta njihove storitve ...

sm se zadnjič tko odloču ...

Back to top
« Last Edit: 23.03.2005 at 23:31:32 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: FAQ
Reply #4 - 17.03.2003 at 22:06:20
 
stane wrote on 14.01.2005 at 14:06:31:
Nimam nič proti, če jo premestiš tja, kjer si podal link.


se reče
premesti se lahko edinole cel thread
NE DA SE premestit posta
post mora lastnik prekopirat in če je prijavljen kot uporabnik in je ta post pisu kot taisti uporabnik (prijavjen), ga lahko (originalnega, ki je na napačnem threadu) pobriše, če je bil post oddan kot uporabnik guest ga lahko pobriše edino moderator.


navodila za kopiranje:
marina wrote on 04.01.2005 at 10:29:35:
Zmotila sem se, svoj post bi morala oddati v topic Post, ne pa semle.

skopiri ga tja, pa pol reč da ti tega pobrišem ... recimo

marina wrote on 04.01.2005 at 12:34:17:
Ne morem ga tja skopirat, ker nisem registrirana



valjda lahko

še najlažje je tko:
klikneš v desnem zgornjem delu posta (tistga k si napisala in ga hočeš skopirat) povezavo Quote.
v okenčku za Reply (odgovor) označiš vse (ctrl+a), skopiraš (ctrl+c), greš v thread kjer si to hotla u bistvu postat (pa so te angeli umedl - ker je tko mogl bit) klikneš Reply in u ukence za odgovor pejstaš (prilepiš) (ctrl+v) vsebino, ki si jo glih prejle skopirala.
mal popedenaš in je ...

če maš več oken odprtih je lažje delat

po želji pol jest (al pa Moderator) pobrišem za tabo smeti ...
Back to top
« Last Edit: 15.01.2005 at 12:42:23 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: FAQ - o forumu
Reply #5 - 04.05.2003 at 22:21:52
 
za  vprašanja ipd:

namesto faq
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=84


vprašanje glede foruma in stvari ki se tu dogajajo
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1052470...

Registracija - kako postati član foruma
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1035489...

m wrote on 02.04.2002 at 10:40:31:
se mi zdi da bi tudi tale nasvet komu prisel prav:

ce iscete kaksno doloceno temo, o kateri smo ze govorili, veste da je nekje na forumu pa je nikakor ne morete najti, se posluzite magicnega gumbka 'Search' ( pri vrhu foruma, v modrem pasu, poleg povecevalnega stekla). v polje vpisete kljucno besedo, pritisnete Enter in rezultati so tu

(ce gre za precej staro zadevo, je dobro spremeniti kako dolgo nazaj naj isce: iz privzete nastavitve 7 dni - na recimo 70 Wink ali 700 Grin )


m wrote on 28.03.2002 at 09:29:16:
Ne vem, mogoče še niste opazili, ampak vsak lahko svoje post-e briše (zgoraj poleg Quote in Modify imate pri lastnih postih tudi ikonco Remove) - za tiste, ki se vam kaka zadeva zapise dvakrat, trikrat...

Saj menda jih lahko tud taglavni šef, ampak ta ma verjetno že drugega dela preveč. Wink


Back to top
« Last Edit: 13.02.2004 at 17:53:26 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: FAQ -  Lokalno brskanje po forumu
Reply #6 - 07.06.2003 at 00:35:51
 
Lokalno brskanje po forumu
Bamby wrote on 06.06.2003 at 17:12:44:
Na pomoč administrator. Odkar sem se prijavil mi nenadoma v Offline načinu ne deluje več listanje med stranmi na svetu pogovorov. Prej je. V mojem explorerju izgleda vse Ok. Ali je kaj narobe z vašimi linki ali je kakšna finta za katero ne vem?
Imaš kakšno idejo?


je tuki vseen boljš kt tm ... nimam rad tolk raztresenih reči vsenaokrog ... ampak himi ima svoj sistem ... za take 'težave' mam najrajš, da se odpre nov thread ... čeprov ... si že drugi s tem vprašanjem, to ga že kvalificira za skorajda faq pri nas ... je pa himi ti itak že povedu zakaj je to tko ... mene zaenkrat to še ni zmotl, je pa res da ne uporabljam offline scene sploh, je nisem niti ko sm bil na modemu ... mi tist svinjak na disku niti mal ne sede ... siolovce sm pa tolk skurcu k so uvedl cache za strani na svojih serverjih da so vsaj gape.org takoj skinl s keša ... jest delam z dinamičnimi stranmi in mi seka da so v vsakem trenutku sveže ... in če prehajam med njimi vem da prehajam med svežimi ... vsaj zdi se mi tko ... uglavnem ... men sede tko kt je zdej, k niti nikol nism drugač delu - uporablju neta in foruma for that matter ... včasih k je povezava padla sm bil mal žalostn ... ampak open in new windov je kulj ... open in new tab je pa še boljši ... če pa si modemaš in ti ne plačujejo modema starci ... potem je zate verjetno tole:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1049387...
S programom za branje forumov Klepetalnik 3.0 lahko berete in pišete sporočila na vse večje slovenske forume, vključno z Gape.org. Program je podoben microsoftovemu Outlook Expressu, podpira pa sledeče forume:

- Siol.net  - DrogArt  - Anarhistični portal  - Mobisux  - Slo-Tech  - Joker  - Tednik Mladina  - Gape.org

Klepetalnik je brezplačen, dobite ga na http://ruleless.com/klepetalnik


kot vedno ... če je to res tu mač, kar je na novo napedenu yabb, bom to seveda prekodiru ... ampak če vesolju tko paše ... prosim da naslednji ki ima blem na to temo odpre nov thread in odda svoj glas za staro nastavitev ... ne bom čaku da vas bo polovica userjev ... obljubim ... ampak ... men je kulj tko kt je in filozofijo sm glih v teh dneh razlagu ...

nameravam da je ta tema na tem threadu zaključena ...

nekako je ta thread namenjen odgovorom na pogosto zastavljena vprašanja ... teh pa je res malo in rečmo da se to vprašanje lahko klasificira sm notr (in ga zato ne bom pobrisu takrat ko bom pedenu faq) ... do takrat zna pretečt morje časa, zato mi sede da je že sproti približno urejeno.

himi se bo seveda tud vzdržu komentarjev in argumentov in česarkoli že pač na to temo, na tem threadu.

kako že piše pri projih ... plase keep posts on topic




*************

cache ali no-cache
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1055763...

*************

če vam ta reč dela sive lase ... bi vam mogoče prilegla mozilla
http://www.mozilla.org/
ki je klient za vse dogodivščine, od maila, newsov pa do browserja.

Suh brovser, brez vseh dodatnih smeti pa se imenuje Firebird
http://www.mozilla.org/products/firebird/
ki se je glih kar preimnoval v Firefox-a
http://www.mozilla.org/products/firefox/
Back to top
« Last Edit: 13.02.2004 at 23:47:56 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
sungod
1
*
Offline

Zabavi nikad kraja. :)

Posts: 14

Re: FAQ - fotke
Reply #7 - 07.07.2004 at 15:25:05
 
Zdravo,

ko hocem vstavit fotko (ki je sicer na geocities) mi jo v priviewu pokaze, ko pa jo postnem, pa ne. Sklepam, da ce bi geocities blokiral dl fotk, jih ne bi smel videti niti v priviewu. Mi lahko kaj svetujes?

Thenks,
SG
Back to top
 

Ne se sekirat. Na koncu bo vse OK.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: FAQ
Reply #8 - 08.07.2004 at 09:53:35
 
pomoje bo najboljš da slikco aploudaš kam drugam, kjer teh omejitev ni ... čeprov, slej ko prej vsakdo to naštima ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
sungod
1
*
Offline

Zabavi nikad kraja. :)

Posts: 14

Re: FAQ
Reply #9 - 08.07.2004 at 10:13:30
 
Hvala. Medtem sem ze poizkusil to moznost in dela. Smiley
Back to top
 

Ne se sekirat. Na koncu bo vse OK.
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: FAQ
Reply #10 - 25.07.2005 at 15:00:18
 
..just ask

Quote:
A Runtime Error has occurred.
Do you wish to Debug?

Line: 138
Error:`curr_day` is undefined

to mi vedno ruka gor, vsak klik, sound in to..
iz strani n astran, iz posta v post, iz... v...


tell me why, pa če lahko jaz to porihtam...
ker ne vem, mogoče je kajjazvemkaj, en klik, mogoče pa...

tnx

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: FAQ
Reply #11 - 25.07.2005 at 19:05:11
 
Quote:
..just ask
Quote:
A Runtime Error has occurred.
Do you wish to Debug?

Line: 138
Error:`curr_day` is undefined


to mi vedno ruka gor, vsak klik, sound in to..
iz strani n astran, iz posta v post, iz... v...


tell me why, pa če lahko jaz to porihtam...
ker ne vem, mogoče je kajjazvemkaj, en klik, mogoče pa...

tnx



rajt
sm zrihtu

to ti u bistvu dela ie (un klicajček na levi strani spodaj - nč več - na tem forumu)
kadar se zgodi napaka pri nalaganju strani
včasih če je koda u kurcu učasih pa zato ker kakšna od škript ne deluje dobr.
to je bil primer zdej
so uni maji na vrhu crknl ...
je ena vrstica zmanjkala
???

drugač pa, če ti teži - to po dostih sajtih teži - si to opozorilo preprosto izklop - naj te ne opozarja več ... ta opozorila blj developerji uporabljamo, navadnim userjem ne povejo prov dost ... nam pa kje natančno smo zajebal ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: FAQ
Reply #12 - 26.07.2005 at 16:41:23
 
laufa okej


dost boljše zdaj ko ni tečnih opozoril, in klikanja NO Wink
tnx
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: FAQ
Reply #13 - 22.08.2014 at 12:35:34
 
Quote:
Ojla gape!

Še vedno mi ni uspelo vstavljati video takšno kot si ti ali pa Petra, pa čeprav sem kliknil na Insert Media, znotraj pa link od Youtube, ampak nič ne kaže, samo prazno se vidi.

Mi lahko pomagaš, da kako to narediš?

Hvala!

LP  Wink

izi
na youtubu pejd spodi da boš šeru video
skopiri un takratek link in ga dej u url vrstico - da te zazihr  vrže na takratek link - ker samo on prime - zgleda tkole:
https://www.youtube.com/watch?v=D9RDPg7lMPs
pobrišeš s iz https - da zgleda tkole:
http://www.youtube.com/watch?v=D9RDPg7lMPs
nobenih drugih sranj ne sme bit na konc urllja
s pobrišeš vedno (ono je za sekjur sceno)
pol to ubaciš med kodo ki ti jo spljune gumbič
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1