Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 11910 times)
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: agresija
Reply #30 - 02.01.2003 at 17:11:44
 
Do zdaj sem si bla tud sama kar zadost, ja Grin

....sam človk nikol ne ve...Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: agresija
Reply #31 - 25.04.2003 at 13:00:40
 
Se jezim na polno te dneve... nisem niti vedla, da je tolko jeze v meni...
hvala vsem, ki ste mi dali priložnost, da lahko to iz sebe izrazim Kiss

pa ne bit preveč jezni name, ker se še ne znam preveč dobro kontrolirat Roll Eyes
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: agresija
Reply #32 - 25.04.2003 at 13:23:09
 
Devi wrote on 25.04.2003 at 13:00:40:
Se jezim na polno te dneve... nisem niti vedla, da je tolko jeze v meni...

Sej sm jest. Tongue Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: agresija
Reply #33 - 25.04.2003 at 14:24:50
 
Nisi mogel, da ne bi, a.... Grin?

sej vem, sej vem Tongue
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: agresija
Reply #34 - 25.04.2003 at 14:35:39
 
Devi, sej veš da mam jaz doma trampolin, če moraš kaj ven skurit. Grin Se mi zdi da bo danes kar precej v uporabi takaltak.  Roll Eyes  Tongue
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: agresija
Reply #35 - 25.04.2003 at 14:46:15
 
m wrote on 25.04.2003 at 14:35:39:
Devi, sej veš da mam jaz doma trampolin, če moraš kaj ven skurit. Grin Se mi zdi da bo danes kar precej v uporabi takaltak.  Roll Eyes  Tongue

hahaha LOL Grin
hvala, da si pripravljena vseeno delit eno tolk nujno potrebno orodje še s kom Kiss
Imam pa danes tak jogo, in če bo sreča mila, se mogoče naslednje tri dni niti do tipkovnice ne bom mogla privlečt, da bi se še naprej usajala Tongue Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: agresija
Reply #36 - 21.08.2003 at 09:44:42
 
Razmišljam o eni plati problema nezmožnosti agresije. Zdi se mi, da je zanikanje lastne moči oz. polaganje le-te raje v nekaj drugega (ja... tudi na Boga se izgovarjamo...). Zdi se mi, da je to problem identitete in osebnosti. Ker na drugi strani to ne pomeni, da ne poznamo lastne avtentične moči. Če smo iskreni do sebe, lahko ugotovimo zakaj si preveč dopuščamo. Odkrito se moramo to povprašat in bomo dobili odgovor. Kaj delamo takšnega, da nas navidez naredi šibkejše od drugih? Zakaj se sploh primerjamo z drugimi? Zakaj te vrednosti, ki jo dajemo nekomu, ne damo sebi? Zakaj se bojimo biti kot smo? Ker bomo izpadli tako, kot ne želimo, da izpademo? Živalsko? Ker zaupamo v razum? V srce? Za kakšno ceno? Mogoče mislimo, da smo pametnejši, bolj poduhovljeni in se obnašamo pokroviteljsko? Bomo čakali, da bo šlo za golo preživetje?

Zakaj mislimo, da bomo lahko romali brez svoje sence?
Odpuščajmo vsem vse. Odpustimo sebi. Ne bojmo se prevzeti odgovornosti zase in biti svobodni, kot smo.
Undecided


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3