Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 12800 times)
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #15 - 24.06.2002 at 14:11:33
 
Nesmiselno je obsojati, ker nosi človek potem preveč teže s seboj. Postaneš obremenjen z napakami drugih. Počasi pa postajajo tvoje...

John_Doe, brez zamere, prosim, a ti lahko že vnaprej povem, da nisi tip moškega, s katerim bi si želela sexati. Za pogovor se javim takoj, ker mi je všečna tvoja odkritost/iskrenost, drugače pa do dlje, kot do objema ne bi prišla... Wink

Cmoka po zraku pa vseeno lahko pošljem! Wink

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #16 - 24.06.2002 at 14:11:37
 
Quote:
PS: Ce bos ti tkole nadaljevala s temi cmoki in bom jest ves slinast okol hodu, me bo zena cez prag postavla in ker si glih ze navajena na porocene moske... hm, hm...   hehe... hec more bit.  


Dejva narest kompromis John. Ti mas zeno jaz pa ne, tolk, da  mam jaz kar precej sans, da bom slinast okrog hodu.  Samo daljava, razdalja  dela  za tebe.  Jebi ga.    Grin

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #17 - 24.06.2002 at 14:20:54
 
Kako nej delam s tabo kompromise?
Piva ne pijes.. kako nej ti ga pol castim?
Susi ma ocitno rajs porocene, kaj ces pol ti, ki si brez zene?
Pa se razdalja te matra... hehehehehe... no comment. Aja, kaksna razdalja to? Hehe  Grin

Ce pogledam pa mal bolj realno, jest itak odpadem ko knof od gat... zate ne vem. Smiley
Torej? 1:0 zate.

Susi naja bo pa itak oba poslala nekam, kjer sva bila mal pred rojstvom...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #18 - 24.06.2002 at 20:32:17
 
John_Doe wrote on 24.06.2002 at 14:20:54:
Kako nej delam s tabo kompromise?
Piva ne pijes.. kako nej ti ga pol castim?
Susi ma ocitno rajs porocene, kaj ces pol ti, ki si brez zene?
Pa se razdalja te matra... hehehehehe... no comment. Aja, kaksna razdalja to? Hehe  Grin

Ce pogledam pa mal bolj realno, jest itak odpadem ko knof od gat... zate ne vem. Smiley
Torej? 1:0 zate.

Susi naja bo pa itak oba poslala nekam, kjer sva bila mal pred rojstvom...  Grin


Jaz rad pijem Cockto. To pa zato, ker jo na redkih prodajnih mestih na svetu prodajajo, Heinneken pa  dobis povsod.

Razdalja me malo matra, tista kilometerska, samo je tudi res, da casa in prostora ni, tako da smo vsi tu.

Ampak me presenecas. A za tvojo zeno pa nikoli nisi mislil, da te bo poslala tja od kamor si prisel.  Aha, kapiram, saj te je ze Smiley ob druzinskih izpadih  Grin Grin
Iz tega razloga se bojis, da te bo poslala tudi Suzi. Ves John, se mi zdi, da  razlika med nama ni le pri izbiri pijace. Jaz sem optimist, ti pa ocitno  pesimist.. Me zanima kdo od naja bo prvi nazaj prisel.  Grin

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Reka
1
*
Offline


Posts: 7
Slovenija
Gender: female
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #19 - 25.06.2002 at 18:18:28
 
Hojla!

Hvala še vama Susi  in John za vajina mnenja.
Hm..ne vem pa, če sem sama vprašanje dobro postavila???
Gre za to, da določenih stvari v življenju nočem početi (npr. srati ga s poročenim moškim, čeprav sem to že počela, ko sem še drugače razmišljala). Ampak pravijo, da  dokler ne veš, da tega ne smeš ni za to kazni. Skratka določenih stvari ne počnem, ker me je strah bumeranga.  Mislim da se vse vrača, sploh pa v teh časih.  
Po drugi strani pa pridejo dnevi ko menim, da sem lojzika, ker ne uživam življenja s polno žlico in takrat razmišljam, če moje mišljenje o bumerangu ne le bedarija.  Cry

Uh, upam da sem bila kaj bolj jasna.  Wink

Cmoka.. Tongue Tongue Tongue..poročenim in samskim! Grin Grin Grin

Vaša Reka
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #20 - 25.06.2002 at 19:32:22
 
Reka,
torej viš... da nima kaj dosti veze z dobroto... ampak z občutkom "neumnosti", ker ne izkoristimo življenja.... Evo... tud jest.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #21 - 26.06.2002 at 13:09:45
 
Včasih sem imela tudi jaz občutek, da gre Življenje kar nekako mimo... Občutek, da bi se moralo konstantno "nekaj dogajati". Sploh ni važno kaj. Nekaj!

Vprašanje je po moje: kaj si želim početi? Kaj je tisto, kar mi lahko polepša/popestri dan? Življenje? Kaj si želim?
Potem pa seveda vprašanje, če je to v skladu s tvojimi moralnimi načeli. V skladu s Teboj.

Pozabiti na druge. Nihče ne bo živel mojega Življenja - razen mene, seveda Wink.

Kdor me ima željo obsojati, ima tudi pravico do tega. Seveda ima pa vsakdo tudi pravico, da me vpraša za razlog... Wink

John_Doe, nisem rekla, da me poročeni moški bolj mikajo, kot samski... Pa vsekakor nimam namena nikogar nikamor pošiljat - mi je prav zabavno prebirati tvoje poste, ki vsebujejo kančke "navihanosti". Previdna izbira besed Wink Smiley!

Cmokci  Kiss Kiss Kiss,

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #22 - 26.06.2002 at 20:44:08
 
Quote:
torej viš... da nima kaj dosti veze z dobroto... ampak z občutkom "neumnosti", ker ne izkoristimo življenja.... Evo... tud jest.


Je pa pomembno vprašanje, kdo v tebi pravi, da ne izkoristiš življenja ?
Življenje je treba živeti, ne ga izkoristiti.

Kar pomeni, rasti , ne pa le biti na istem nivoju in življenje izkoriščati na vedno isti način.

Razlog, da se nam zdi, da življenja ne izkoristimo dovolj, ali pa, da se dolgočasimo, je to, da smo v sebi obstali, saj se ne zavedamo notranje preobrazbe.
To pomeni, da nismo pozorni na sebe in na to, kaj se ta trenutek dogaja okrog nas in seveda v naši notranjosti.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #23 - 26.06.2002 at 20:46:00
 
Quote:
Včasih sem imela tudi jaz občutek, da gre Življenje kar nekako mimo... Občutek, da bi se moralo konstantno "nekaj dogajati". Sploh ni važno kaj. Nekaj!

Suzana !

Vase se zazri, tam se vedno nekaj dogaja.

Ne beži pred sabo !!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #24 - 26.06.2002 at 23:28:47
 
Robi wrote on 26.06.2002 at 20:44:08:
Življenje je treba živeti, ne ga izkoristiti.

Kar pomeni, rasti , ne pa le biti na istem nivoju in življenje izkoriščati na vedno isti način.


Robi, izkoristiti nima samo negativnega prizvoka. Vsaj ne v tem, kar sem hotla jaz povedat.

Izkoristi priložnosti... Odložiti ovire v sebi, zavore, zaradi katerih si ne upam ... se navezati na ljudi... recimo... itd. Ne živeti... to je izguba časa. Tega se jaz zavedam zdele... te dni.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #25 - 27.06.2002 at 07:43:52
 
Robi!

Dve stvari bi te prosila:
1. Ne mi "pomagati",  če te ne prosim.
2. Preberi poste POZORNO.

Hvala,

Suzana

Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #26 - 27.06.2002 at 13:58:37
 
Hi Susi13,

Eno vprasanje imam.
Na katerem IRC kanalu si se kalila?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #27 - 27.06.2002 at 14:47:30
 
Kalila...  Roll Eyes

Odvisno od dneva - najbolj iskren odgovor Wink!

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Reka
1
*
Offline


Posts: 7
Slovenija
Gender: female
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #28 - 27.06.2002 at 19:27:41
 
Joj, joj, joj... Grin Grin Grin Grin

Vaša Reka...cmoka.. Tongue Tongue Tongue Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #29 - 01.07.2002 at 09:54:51
 
Hja... par dni me ni, pa ze vidim prav zabavne zakljucke...

Se mi kr zdi, da morm po vrsti odgovort.

Susi...
... me je prou lepo postavila na hladno s svojo izjavo, da se ji zdi oz. je ugotovila, da nisem tip moskega, s katerim bi sla sexat... hehehehe.... a to se zdej vidi ze iz pisane besede? Madonca sem jest za luno. To mi pa se nikdar ni ratal, da bi lahko locu po pisanih besedah s katero zensko bi lahko sexal, s kero pa ne... Ja, vsak dan se ucimo, ni kej. Morm se mal hecat, se posebi, ker si napisala, da vec ko do objema ne bi prislo.. hehehe...
Kolk mam jest dones en zabaven dan...  Grin

Andres...
... me je pa kr za pesimista okarakteriziral. Hehe... tud uredu. Sej, ko me clovek enkrat v zivo spozna, ga caka vsaj se kaksno presencenje. No, tebe (ce kdaj) najbrz bo.
Drgac pa kokta - pijaca nase in vase mladosti. Cist uredu gre skupej s pivom, se posebej drug dan zapase fino ohlajena... bomo to prakticiral, ko prides kej blizje Lj.
Hajniken je pa cista scavnica... Se opravicujem vsem ljubiteljem le njega, sam kaj naj recem.. se vedno je mehiski Sol zakon. Smiley

Reka...
.. kaj naj ti recem? Da bi v zivljenju ne pocela tistega kar noces, po drugi strani pa te mori to, da ne bi kaj spustila iz rok... hja... kaj vem. Ne bom ti rekel tistega, da delaj vse kar hoces le tistega ne, kar noces da bi drugi delali tebi, ker se mi to zdi totalen idiotizem. Ma zivi zivljenje nekako v mejah normale in sem ter tja si privosci kako odstopanje od sivine vsakdanjosti, predvsem pa, ce se naucis uzivati v malenkostih, je zivljenje precej bolj simpaticno, kot hlastati le z veliko zlico... vsaj pri men je tko.
Pa ne me narobe razumet. Nocem ti nic nabijat kaj je prav in kaj narobe.. sam mal komentiram.

Amstel...
... hehe, kdaj gremo na pivo?  Grin

Se mi zdi, da sem bil spet predolg. Res je.
Naj mi oprostijo. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3