Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 11
(Read 41265 times)
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #60 - 19.06.2002 at 10:31:02
 
Devi, sej sem vedu, da bos same slabe stvari nastela o meni!
Le kaj si bojo zdej ljudje mislili?
Pa tak dober stempl sem hotu na njih narest...
Jejhata, jajhata....
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #61 - 19.06.2002 at 14:36:21
 
John Doe..  Jaz sem pri tebi na izpitu padel.  Cheesy Ocitno te bo potrebno bolje spoznat.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #62 - 19.06.2002 at 14:40:29
 
Andres...
HEhe... motiti se je clovesko... jest rajs ne grem ocenjevat tvojega profila, ker bi se ze kuj prve dni cist zablamiral... hehe...
Rajs previdno tiho... itak jih kuj po ustih dobim. enkrat manj, pa enkrat manj... to tud steje. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #63 - 21.06.2002 at 20:38:42
 
Andres wrote on 18.06.2002 at 23:29:20:
Psssssssst Miska, samo tebi prisepnem.  Mogoce pa, ce bos dala sliko gor te se kaksen agent najde.  

Hej, Andres – moja ušesa so že taka, kot jih je imel slonček Dumbo… Pa si povedal preveč potiho – nisem dojela…

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #64 - 21.06.2002 at 20:40:51
 
Sem mislil, da bi te, ce bi imela sliko hitreje kaksen agent nasel. A sem se zmotil. Agent brez slike te je nasel. John Doe, imenovani John Deep te je nasel.    Grin Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #65 - 21.06.2002 at 20:53:14
 
In slonček Dumbo je žalostno povesil svoja ušesa… bi rekel nekdo…

Da me je John_Doe našel? Sva bila skupaj na piru? Donca ta na, imam luknje v spominu – prav ničesar se ne spomnim..

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #66 - 21.06.2002 at 20:54:52
 
Miska wrote on 21.06.2002 at 20:53:14:
Da me je John_Doe našel? Sva bila skupaj na piru? Donca ta na, imam luknje v spominu – prav ničesar se ne spomnim..

Amnesia? Grin Grin
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #67 - 23.06.2002 at 05:16:51
 
   Odpisani Veter Someone reka.

Stirje clani v tednu, ki je za nami ni rekord, a vsekakor hvale vredni vpisi profilov, ki so imeli svoj namen.
Opdisani.. Kam naj tebe stlacim. Zal, ne morem te spraviti med odpisane, saj nabral si dva posta in s tem v zvezi tudi dokazal, da nisi  na netu komaj mesec dni. Oh pa ze Odpisan.  Angry In ves, ko si se vpisal sem brzkone prisel do pomisleka, da sva midva tudi ista generacija. Takrat v mlajsih letih smo gledali na TV Odpisane. Sedaj si na vrsti ti.  So Odpisani plod tvojega nicka?

Veter.. Za tebe se sploh cudim, da imas kot Odpisani dva posta. Namrec, veter zanasa s poti in kot tak bi nam utegnil pobegniti drugam, na drug forum. No ja. Ne izkljucujem tudi morebitnosti, da si se pihnil z drugega foruma k nam.. Tudi ti iz med.over.net? Ali drugace. Samo prosim. Veter, vetercek, kakor koli te bomo ze imenovali. Ne poskusaj ugasati svec.   Svetloba tu je kozmicna, zato je veter stalni spremljevalec in ti kot tak nam odpiraj vrata.  

Someone.  Ti si tisti, ki imas najmanj prahu na tipkovnici? S tvojimi 86 posti v teh borih nekaj dnevi se blizas rekordu Mikea, ki sem ga pozdravil avgusta lani.  Nisem preprican, ce te je kdo od starih forumovcev potegnil iz tipkarskega tecaja k nam, ali pa imas res tak dar pisanja in seveda razmisljanja kot sem opazil.

In na koncu kot zadnje vpisano v tem tednu pozdravim se tebe Reka. Kot bi ne bila brez reka in ne  reka se mi zdi. Brez posta samevas pod naplavinami foruma in verjemi mnogi se sprasujejo ce je reka zgresila forum, ali pa ima kot nekateri pred teboj probleme z logiranjem.
Mimogrede Reka. Ker imas ravno tako hudo zemeljsko ime naj te spomnim, da sem nekoc zapisal, da reke pa se nimamo.  A vseeno. Ena reka je vpisana pred teboj.
Amstel se imenuje. Njena slika je celo na razglednicah in pa tu na forumu, tako da kar pogumno.  Z reko na razglednice za boljse preglednice, medtem, ko portir vlece vzporednice.



Quote:
Vas portir Andres

           



Back to top
 
 
IP Logged
 
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #68 - 23.06.2002 at 20:36:05
 
Andres wrote on 23.06.2002 at 05:16:51:
Someone.  Ti si tisti, ki imas najmanj prahu na tipkovnici?

Uf, povsem strašljiva misel! Prah na tipkovnici? Bog ne daj. Grin

Quote:
Nisem preprican, ce te je kdo od starih forumovcev potegnil iz tipkarskega tecaja k nam, ali pa imas res tak dar pisanja in seveda razmisljanja kot sem opazil.

No, link do sem sem našel po nekaj drugih forumih... nekaj časa sem tukaj malo bral, potem pa se tudi vključil in počasi registriral. Predvsem me je pritegnilo sem to, da je tukaj veliko razumnih in odprtomiselnih ljudi. Kar se pa tiče dvoma o razmišljanju in daru pisanja, pa prepuščam, da o tem presodijo drugi. Smiley

Pa hvala za dobrodošlico.
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #69 - 23.06.2002 at 20:52:38
 
Kot zadnje registirani v tem tednu je to OM.  Malo sem pretresen, saj mi niti ni jasno, ce je OM kratica imena in priimka, ali cesa drugega, oziroma gre za kakekga mantrista, ki zvesto prisega na OMMMMMMM in ne na suuupreeemeee   Grin
A vendarle je tvoja izbira nicka zanimiva. Kot sem ze veckrat tule napisal nakljucja ni, to isto potrjujeo se mnogi drugi clani. Na nenakljucje sem prilezel nalasc. Razlog je v enem od clanov/ic, ki mi je pred kratkim napisal/a  mail, da ommmm pomaga pred seksom. Nekoliko vec kot teden dni je odkar sem dobil tovrstni mai nakar se registrira sam OM.  In seveda OM. Ne pozabi ommmmmmmat.
Cetudi si Oman. Shocked


tvoj portir: Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #70 - 24.06.2002 at 00:55:43
 
             

Ni se se zgodilo, da  bi nove clane pozdravil trikrat v enem tednu. No ja, naj bo to pot prvic, zato ti Irida, kot zadnje vpisani v  25. tednu letosnjega leta,  zelim prijetno dobrodoslico.
Irida. Ti si pa bolj meni podobna kajneda? No ja, saj nisem mislil fizicno.  Roll Eyes Oba sva bolj nezemeljsko nastrojena, a vendarle je za tebe se vedno vprasanje, saj  glede na nick in prva dva tvoja posta sploh ni vec veliko verjetnosti, da zemeljskega izvora sploh si.    
Zelim ti se veliko prijetnih trenutkov tule pri nas, ce pa se zgodi, da kaj resnicno nebi vedela, lahko vprasas tudi brate zivece 50°  SZ. So res oni tisti, ki so ti izprali mozgane pred prihodom na zemljo?

     
Tvoj portir: Andres
         





Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #71 - 24.06.2002 at 12:42:32
 
Andres wrote on 21.06.2002 at 20:40:51:
Sem mislil, da bi te, ce bi imela sliko hitreje kaksen agent nasel. A sem se zmotil. Agent brez slike te je nasel. John Doe, imenovani John Deep te je nasel.    Grin Grin

Andres

Miska wrote on 21.06.2002 at 20:53:14:
In slonček Dumbo je žalostno povesil svoja ušesa… bi rekel nekdo…

Da me je John_Doe našel? Sva bila skupaj na piru? Donca ta na, imam luknje v spominu – prav ničesar se ne spomnim..

M.



Eeee... kuga? Hehe.. Smiley
Koga sem jest spet nasel? Hehe... Pivooo...
Ja miska, komot gremo na pivo. Pa se koga bova povabila, anede?

PS: Andres, jebo te Johny Deep.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #72 - 24.06.2002 at 15:01:55
 
John_Doe wrote on 24.06.2002 at 12:42:32:
Ja miska, komot gremo na pivo. Pa se koga bova povabila, anede?

Ja seveda gremo lahko na pivo. Samo prej mi še povej, kako boš zaposlil vse nas, ki bomo šli s tabo? Ti boš tako ali tako preveč zaposlen s - pivom.

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #73 - 30.06.2002 at 23:03:22
 

 V tem tednu se vas je vpisalo devet novih clanov.
Pozdravlja vas portir z mnozicno ekipo hribolazcev potapljacev in padalcev.  Od vas je seveda odvisno v kateri katergoriji vam najbolj ustreza, a vam kljub svojim padalskim sposobnostim zagotavljam, da ce se odlocite za potapljaca, ne morete pasti nizko.

In kdo so novi clani tega tedna?  BP, Natalija, Marjetica, Luna, Janez, Tao, LittleStar, Morfey, xpozed.

BP??  Si ti  mogoce v Britaniji?  Kratica oznanja British petrol. Kakor koli ze, v tvoji skupini padalcev, potaplacev, hribolazcev v tem tem tednu, si nabral najvec postov. Naj ploskajo drugi.  

Natalija..Hvala lepa  za tvojih pet postov, ampak ves, rajsi bi te klical Natasa, ker pac email pove svoje.  In to rusko ime Natasa je postalo priljubljeno tudi v Ameriki, zato kaj naj recem. NATO-- NE,   Natasa --JA.

Marjertice so bile spomladi kajneda? Ti kot kaze si verjetno  kasna in tudi to ima lahko svoje prednosti. Bos imela bolj sveza zrela leta in brzkone starost. Smiley  

Tvoj vpis Luna je bil ob polni luni. Kaj to pomeni? Brzkone, le to, da ne mores nadzorovati sebe ob tem ciklusu.  Je tudi to razlog, da nimas se nobenega posta?


Janez kranjski Janez. Te bom oznacil za neke vrste vecernega svercerja. Prides, logiras se in potem, uzela te magla. Iz tega razloga sem preveril na med.over.net, ce si ti njihov Janez, a gre brzkone za drugega. Tudi Jansa ali Podobnik nisi kajneda?  

Tao.  Imamo vec vrst uporabniskih imen. Poleg lastnih imen, kot se tu predstavi portir recimo,  imamo tudi azijatske in ravno ti Tao si iz te skupine.  In riz kako ti tekne riz? No ja, saj ce ga ne maras brzkone lahko obrnes plat in si pripravis rizoto.  Cakamo torej novo uporabnico z nickom Rizota, do takrat pa Tao ribe izbiraj.

LittleStar. Tebe ves sploh posebej pozdravljal ne bom. Kako to, da si se na novo registrirala?  Aha, kapiram? Si se preselila v Avstralijo?

Morfey.. Imas nek kulturno umetniski nick in se vedno ostajam v zadregi, da ti glede na tvojo miselnost tale forum ne nudi prevec.  Jih imamo nekaj tu, ki znajo kaksno pesnisko zbirko napisat zato bi bilo dobro videti tudi tvoj stil pisanja.  No, saj ce kulturnik, lahko pripravis tudi kaj za Pozitivke.  Namrec rubrika Kultura  je se odprta. Brzkone zato, ker urednik nima oci za slike, saj reiki je neviden.


In na koncu Xpozed.  Ne vem na kaj si sel, na exposituro fotografije ali se res neki X za poziranje. Saj tvoj nickname me ne moti, a ga bomo odstranili, tebi pa priporocam, da se registriras ponovno.   Ob registraciji nisi vpisal veljavnega emaila, zato te sistem ne pusti na forum kot member, clan, temvec se vedno ostajas gost.  Ampak jaz bi res rad videl clana, ki bi nam poziral, cetudi expoziturno.



Se enkrat dobrodosli dragi novi clani. Tu smo za vas, tu smo za njih, in tu ste za nas in njih.  

Vas portir:  Andres

















Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #74 - 01.07.2002 at 00:40:14
 
Hvala tebi Andres za tvoj trud. In aplavz, ker si ga za svoje prispevke zaslužiš.

Z British Petrol imam skupnega en (sedaj že izgubljen) obesek za ključe, ki sem ga dobil, ker sem se računalnikom in rečem in celo ljudem povezanimi z njimi ali preko njih tako predstavil.

Zakaj sem si izbral to ime? Hmm, mogoče sem globoko v sebi trdosrčen eknomist, Andres Wink, ki racionalizira tudi udarce po tipkovnici. Ali pa gre za čimboljšo krinko, ki naj bi čimbolje skrila mojo identiteto ob mojem subverzivnem delovanju na tem forumu, kjer noben sveti mož ni zadosti svet, da ga ne bi izpostavil rentgenskemu presoju dvoma. Pa tudi noben Reiki ali pa kakšen drugačen svečenik (če se jim tako reče) ali  druga avtoriteta. Samo ta svet je zadosti svet. Ali pa tudi ta ne. Če bolje pomislim. Morda pa gre za nekaj čisto drugega. Skrivnostnega, mističnega. Ker bi nam bilo sicer v življenju lahko prav pošteno dolgčas. Ali pa vsakdanjega, samoumevnega in običajnega, še posebej tam kjer sove niso vedno tisto, kar se zdijo, če se kdo še spomni na Twin Peaks.

Skratka, očitno sem povedel moj vod gorske pehote, padalcev in mož žab v napad. Upam, da se nas ne boste ustrašili in stisnili repa med noge, ampak da bomo bojevali še kakšno zanimivo besedno bitko.

lp bp




Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 11