Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 26085 times)
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Dan po tem...
20.06.2002 at 11:23:14
 
Spet jest in spet me neki zanima.

Bral sem nekaj, da ste imeli (ali boste imeli) neko srecanje. Sej vem, da vse na pol preberem in da ste se najbrz dobili ze parkat, a vseeno... tole me zanima.

Najprej mal zgodovine in razlage...
Na nekem drugam forumu sem pred casom aktivno sodeloval in bil med drugim tudi pobudnik prvega srecanja v Lj., ko se nas je nakaplalo okoli 20. Fino fajn. Vsi so bili navduseni nad spoznavnim vecerom in seveda je blo potrebno celo stvar ponovit.
Jest ne bodi ga len pa hopla v organizacijo drugega srecanja v Mb, kjer nas je bilo 50. Se lepse.

Potem se je pa zacelo. Res, da je bilo odprtih ne vem kolk topikov na temo srecanja in so nekateri ljubosumno zrli v besede, ki so opevale hvalo tako enega kot drugega uporabnika foruma, saj so besede koncno dobile 3D obliko in s tem (vsaj kar se mene tice) dodatne + tocke.

Alora. Zanima me to, kar je bila glavna tema po srecanjih na tistem forumu in nekako se sprasujem, ce je bilo pri vas isto.
Folk se je bunil, da ko se enkrat med sabo spoznamo v zivo, da :
1. forum izgubi svoj car, ker so predstave o ljudeh drugacne
2. so posti milejse narave in dva, ki sta se kregala in pisala poste, da jih je bilo veselje brat, ne sodelujeta vec v medsebojnih sporih, ker sta svoje konflikte poglihala ob pivu
3. se mogoce razblinijo neke predstave v nasih glavah o dolocenih uporabnikih in dobimo povesen nos, ker recimo neka deklica ne zgleda tko, kot smo si predstavljali, od srecanja dalje nima smisla vec z njo debatirat
4. ma se bi lahko nasteval...

Zdej mi pa povejte, kako je bilo po vasem srecanju. Je bilo tudi pri vas podobno, kot sem opisal zgoraj? Je forum res od takrat dalje zacel zgubljati na kvaliteti?

Ce mene vprasate, so take ugotovitve posledica ljubosumja in otroske trmoglavosti, saj vedno trdim, da je internet le eden izmed medijev, ki nam omogoca komunikacijo oz. je start za spoznavanje neke osebe, katero je pa prej ali spej spoznat tudi v 3D obliki.

Mejte se se naprej radi...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Dan po tem...
Reply #1 - 20.06.2002 at 12:59:07
 
Hej, John_Doe - nekaj mi je kapnilo, pa nisem povsem prepričana. Mislim, da sem sicer še vedno v globoki temi, pa vendarle nekje vidim neko lučko... Ki sveti in sveti...

Mi poveš, kaj ti pomeni winstrol20?

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #2 - 20.06.2002 at 13:17:38
 
Hehe Miška, napačni forum, I think. Wink
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #3 - 20.06.2002 at 13:22:51
 
Miska wrote on 20.06.2002 at 12:59:07:
Mi poveš, kaj ti pomeni winstrol20?


Kaku b' reku, kaku b' se zrazu?
Tud pod razno se mi ne sanja, kaj nej bi mi to pomenilo.
Ce pa je ze kdaj kej pomenilo, je slo pa iz tintare ven. Smiley

No, dej mal pomagej, kaj nej bi to blo? Kak programcek al kaj? Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Dan po tem...
Reply #4 - 20.06.2002 at 13:46:46
 
Ne vem Someone, ne vem… Se nekateri puzzli tako lepo zložijo… Je pa res, da ne gre za direktno povezavo, ker določeni podatki vlečejo stran…

Sicer mi je pa John_Doe že ugasnil lučko… Morda se pa prižge še kakšna… You never know…

John_Doe, če ti tvoj možgan pravi, da ni nič – potem pač ni nič… Pusti stvar… Zaenkrat…

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Dan po tem...
Reply #5 - 20.06.2002 at 13:48:08
 
Someone wrote on 20.06.2002 at 13:17:38:
Hehe Miška, napačni forum, I think. Wink


Predvsem, drugačen...

Sasa
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #6 - 20.06.2002 at 14:19:47
 
John Doe! Ti nesramnez! Lucke ugasas!
Ahhh...
Miska, ce ti posodim vzigalnik, bo uredu, da prizges vsaj malo lucko?

No, ocitno je pa res slo za kak drug forum... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Dan po tem...
Reply #7 - 20.06.2002 at 20:54:49
 
John_Doe wrote on 20.06.2002 at 14:19:47:
John Doe! Ti nesramnez! Lucke ugasas!
Ahhh...
Miska, ce ti posodim vzigalnik, bo uredu, da prizges vsaj malo lucko?

No, ocitno je pa res slo za kak drug forum... :)


Ej, John Doe, premisli. Mislim, da ti na nekaj namigujejo in so te pravkar malo stisnili v kot. Ti pa se kar nekako poizkušaš izmuzniti.

Malo me spominja na črnega kralja, ki ga par belih figur stiska in stiska.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Dan po tem...
Reply #8 - 20.06.2002 at 20:57:42
 
Ja..........in če je na drugih forumih mularija, ki misli samo na sex, je tu ni. Ne izdrži. In zato je tudi forum predvsem, kot je rekla Amstel, drugačen.....bolj močen po karakterju.

Pa reci, John Doe, da ni res.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #9 - 20.06.2002 at 21:45:00
 
Quote:
Ja..........in če je na drugih forumih mularija, ki misli samo na sex, je tu ni. Ne izdrži. In zato je tudi forum predvsem, kot je rekla Amstel, drugačen.....bolj močen po karakterju.

Po prvih opazovanjih lahko potrdim, da to drži. Kapo dol. Smiley
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Dan po tem...
Reply #10 - 20.06.2002 at 22:21:41
 
John_Doe wrote on 20.06.2002 at 11:23:14:
Spet jest in spet me neki zanima.

Bral sem nekaj, da ste imeli (ali boste imeli) neko srecanje. Sej vem, da vse na pol preberem in da ste se najbrz dobili ze parkat, a vseeno... tole me zanima.


Mejte se se naprej radi...


Jaz bi pa tebi eno vprašanje postavil in eno trditev povedal, če dovoliš.

Zanima me, če internet za vstop na forum uporabljaš samo iz službe? Kot sem nekje zasledil si nam povedal, da tako zabijaš le čas, ki ga imaš v službi. Ker si napisal, da ga zabijaš pomeni, da si tu samo zaradi tega, ker nimaš v službi kaj delati. A se strinjaš? OK. Potem ni čudno, da vse prebereš le na pol. Ali bi taisti čas v količini, ki ga posvetiš forumu v službi, posvetil tudi tako,  da bi se vsedel za računalnik doma in šel na forum ter se pogovarjal? Ne? Ali morda da?

No vidiš, zadeva je sledeča: Na forumu, kot si lahko zasledil, potekajo resne debate na resna vprašanja. Nekdo odgovarja, nekdo replicira.....vsak pa ob tem razmisli za kaj se sploh gre v pogovoru. Ja, za ta forum si je potrebno vzeti čas, razmišljati, to ni forum za golo nabijanje postov. In početje tega z enim očesom na uri rekoč: "kdaj bo že konec, da grem domov" ne pelje daleč.

OK. Pa ne se jezit. Tipkanje je zame huda reč in povsod te loviti in ti odgovarjati........uff, mi vzame dragoceni čas.

Pa da ne pozabim, dobrodošel med nami tudi z moje strani.

Borut



Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #11 - 20.06.2002 at 23:04:13
 
Quote:
3. se mogoce razblinijo neke predstave v nasih glavah o dolocenih uporabnikih in dobimo povesen nos, ker recimo neka deklica ne zgleda tko, kot smo si predstavljali, od srecanja dalje nima smisla vec z njo debatirat


In tisti, ki takole misli, je zame primitivec na kvadrat. Če iščeš deklico, potem tole ni pravi forum, če iščeš odgovore, debato, mnenja o različnih stvareh, ki te morda na tem forumu pritegnejo, potem res ni važno kako izgleda deklica. Važno je kaj deklica pove. Tole ni forum za sklepanje partnerstev.

LP Igor
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Dan po tem...
Reply #12 - 20.06.2002 at 23:31:46
 
Ali bo šah mat, John Doe......

Kje si sedaj zvečer? Nimaš časa doma? OK Razumem.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Dan po tem...
Reply #13 - 20.06.2002 at 23:48:10
 
Igor wrote on 20.06.2002 at 23:04:13:
In tisti, ki takole misli, je zame primitivec na kvadrat. Če iščeš deklico, potem tole ni pravi forum, če iščeš odgovore, debato, mnenja o različnih stvareh, ki te morda na tem forumu pritegnejo, potem res ni važno kako izgleda deklica. Važno je kaj deklica pove. Tole ni forum za sklepanje partnerstev.
LP Igor


Yes.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Dan po tem...
Reply #14 - 21.06.2002 at 07:32:22
 
Quote:
Ej, John Doe, premisli. Mislim, da ti na nekaj namigujejo in so te pravkar malo stisnili v kot. Ti pa se kar nekako poizkušaš izmuzniti.

Malo me spominja na črnega kralja, ki ga par belih figur stiska in stiska.


Borut!

Moj namen vsekakor ni bil nikogar pritisniti ob zid. To namreč prav hitro lahko preraste v igre moči in tega ne maram… Zlagala sem puzzle, slikca je dobivala svojo obliko, nekateri fakti so se izključevali – pa sem vprašala. Iz gole radovednosti, z nobenim namenom merjenja moči, nekega razkrinkavanja ali pogrevanja kakšne juhe…

Dokler je John_Doe tukaj – zdaj tu, zdaj tam, res ga težko slediš – in dokler samo pove svoje mnenje in nikogar ne prizadene osebno – mene ne moti. Edinole big boss foruma bi imel glede tega letanja metuljčka od cveta do cveta (teme do teme, da ne boš napačno razumel…) kaj za pripomniti… Pa se mi zdi, da to ni v njegovem interesu – pušča svobodo - kjer se kdo čuti »doma«, sam ostane, drugače slej ko prej sam odleti…

In jaz tega metuljčka doživljam pač po svoje – na nek način morda celo zelo močno, ker čutim skrivanje bolečine za vso to masko… Ja, ja John_Doe - ni ti treba replicirat, saj vem: tvoj »možgan« pravi, da ni nobene bolečine, saj vem…

Tile tvoji posti, Borut, pa – če se prav spomnim, se je med vama nekaj dni nazaj nekaj negativno iskrilo… In tole je tvoj rezultat na to… Mislim, da mi ni treba reči ničesar več – razmisli sam… Saj znaš to presneto dobro! Nadaljuj tako, kot želiš. Tole je samo moje mnenje, ki ga ne vsiljujem nikomur… Saj veš – izbira je tvoja… Odločitev je tvoja…

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6