Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6
(Read 26202 times)
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #30 - 21.06.2002 at 12:57:48
 
Someone.. a bova rekla, da sva fer in vsak en pri placa, ker si si drgac spet enega od mene zasluzu in ce bo slo tko naprej, bom bankrotiral... Smiley

Ja, tko kot si reku... dusa zgublja na fronti in mozgan prevladuje. THX.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Dan po tem...
Reply #31 - 21.06.2002 at 14:15:35
 
John_Doe wrote on 21.06.2002 at 09:23:08:
No, ce bo moja prisotnost se vedno tolk hudo moteca, mi le povejte, samo... spremenil se ne bom, na vaso skupno zeljo bom le odsel in vas prepustil v vasem svetu. ...


Ma ne dramatiziraj, no.  Tongue
Meni si prav simpatičen, zabaven.. in sploh te ne doživljam tako, kot si ti menda misliš...
Wink
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #32 - 21.06.2002 at 14:23:29
 
Amstel wrote on 21.06.2002 at 14:15:35:
Meni si prav simpatičen, zabaven.. in sploh te ne doživljam tako, kot si ti menda misliš...
Wink


Iiiiiiiiiii........  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Dan po tem...
Reply #33 - 21.06.2002 at 14:26:53
 
Tlele bi moral počas zamenjat naslov topica...na  "Poskus kontaminacije Johnyja Deepa..".

Mah, meni se zdi že prav vsiljivo, ko hočete človeku dopovedati, da je dobro se odpreti in se zleči na tirnice izpovedi, da se bo tako, kao pozdravil!
Uh.
Vsak, ki je kdaj poskušal sebe pozdraviti in je videl, da ne gre in ne gre, ve, da je včasih bolje zadevo spakirati... In tudi jaz verjamem, da se zdravljenje dogaja tudi tam, v paketku, pač v drugi sferi, ne da smo ves čas razboleni, ko bi v roki držali razbelejno železo.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Dan po tem...
Reply #34 - 21.06.2002 at 17:30:22
 
Amstel wrote on 21.06.2002 at 14:26:53:
Mah, meni se zdi že prav vsiljivo, ko hočete človeku dopovedati, da je dobro se odpreti in se zleči na tirnice izpovedi, da se bo tako, kao pozdravil!

Meni se sicer ne zdi vsiljivo, ker vem, da želijo vsi, od prvega do zadnjega samo ponuditi svojo roko prijateljstva, pomoči ali pa sočutja, če tako hočeš. Se pa strinjam, da so pridni in vztrajni, tako ena kot druga stran… In vem iz lastnih izkušenj, da je to žal bob ob steno… Tudi jaz sem tako stala, prikovana na tla in za sveto prepričana v svoj prav… Te že mora življenjska situacija pripeljati do tega, ali če hočeš z drugimi besedami - že mora biti bolečina tako neznosna, da to ugotoviš… Da se s tem pravzaprav spopadeš na tak način…

In kako zelo močno lahko pritrdim tvojim besedam, Someone:

Someone wrote on 21.06.2002 at 11:01:23:
Ne. Na začetku se mogoče le zdi bolj enostavno, a na koncu je mnogo mnogo slabše. Če storiš obratno, je potem ravno na začetku mogoče slabše, a na koncu ogromno bolje. Verjemi.


M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #35 - 21.06.2002 at 17:54:59
 
Miska wrote on 21.06.2002 at 17:30:22:
In kako zelo močno lahko pritrdim tvojim besedam, Someone:

on Today at 11:01am, Someone wrote:
Ne. Na začetku se mogoče le zdi bolj enostavno, a na koncu je mnogo mnogo slabše. Če storiš obratno, je potem ravno na začetku mogoče slabše, a na koncu ogromno bolje. Verjemi.

Smiley
Saj ponavadi vem kaj je prav, a ironija je ravno v tem, ko ponavadi sam tega ne storim, da bi pomagal sebi. Zakaj? Mogoče še nisem srečal prave osebe za to... ali pa se le meni tako zdi? Vse je relativno.
Skratka, priznam, nekaj mi je lahko tukaj stipkat, a ogromno težje udejaniti sam pri sebi. Veliko lažje je nuditi roko in pomagati nekomu drugemu, kot samemu sebi. Pri meni je to že zakoličeno dejstvo. Wink
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Dan po tem...
Reply #36 - 21.06.2002 at 19:30:34
 
Someone wrote on 21.06.2002 at 17:54:59:
SmileySaj ponavadi vem kaj je prav, a ironija je ravno v tem, ko ponavadi sam tega ne storim, da bi pomagal sebi. Zakaj? Mogoče še nisem srečal prave osebe za to... ali pa se le meni tako zdi? Vse je relativno.

Zakaj? Ne, po mojem mnenju ni to povezano s pravo osebo. Pravih oseb je bilo mogoče že veliko v tvojem življenju, le ti jih nisi prepoznal… Ker jih nisi hotel prepoznati… Oziroma nisi zmogel… Po mojem mnenju se mora to najprej zgoditi v tebi… Nihče ti pri tem ne more pomagati. Ti sam si tisti, ki se moraš odločiti, da boš tvegal… Še enkrat… Poskusiti… Zaupati… Izbrati… Se odločiti… V tebi samem se mora to zgoditi… Poglej samo tule okoli sebe – vsi s(m)o na isti poti, vsi iščemo nekaj podobnega, čeprav eni rečejo temu tako, drugi malo drugače… Vsi iščemo nek notranji mir… In vsaj meni se zdi, da je marsikdo samo tukaj vreden zaupanja…

Pa če želiš prav konkretno: bila je v mojem življenju sodelavka. Samo to in nič več. Bila sem ravno to, kar si ti napisal zgoraj. Dolgo časa. Potem se je meni sesulo. In ona je bila tam. Takrat sem tvegala še enkrat… Čeprav se mi še danes zdi to neverjetno… Da sem si sploh dovolila… Danes je to ženska, za katero lahko rečem, da v tako močno in iskreno prijateljstvo sploh nisem verjela… Točno to, kar sem rekla – bila je oseba, vendar je nisem prepoznala… Danes sem vesela, da sem tvegala…

Vendar ne gre samo za osebo. Res je, da je to veliko lažje. Imeti takega prijatelja, za katerega veš, da je. Ne znam povedati drugače – enostavno vem, da je. Vem, da je tam takrat, če boli. Vem, da je, če želim jokati. Vem, da lahko naslonim glavo na njeno ramo. Vem, da sem lahko odkrita in odprta do nje. Vem, da lahko povem prav vsako svoje mnenje in vem, da lahko z njo delim prav vse. In v obratni smeri, seveda. Ampak kljub vsemu se vse dogaja samo v meni. Samo jaz sem tista, ki lahko nekaj naredim zase…

Imaš pa prav – vse je relativno… In tole je samo moje mnenje…

V bistvu pa sem ti želela sporočiti tisto, kar ste vi želeli sporočiti Johnnyju: saj veš – mi smo tu…

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #37 - 21.06.2002 at 19:48:35
 
Hehe, saj pravim, lahko govoriti nekomu drugemu, težje sam udejaniti. S samim soočenjem nimam takih težav, ko enkrat prepoznam kako napako na sebi oz. mi jo nakažejo drugi, poskušam popravit. Ne vem kako bi rekel, a ne potrebujem le prijatelja, kakor ti opisuješ zgoraj... potrebujem več. Razlogi zakaj, čemu, kako, ne bi razkladal tukaj na forumu. Bom lepo uporabil Johnovo taktiko in se lepo elegantno "umaknil". Grin Thanks, John. Wink

P.S.: Malo me je zaneslo, moment of weakness. John, si ti tudi kdaj v svojem času imel take trenutke? Grin
Eh, it's the heat, I swear! I'm gonna hate myself in the morning. Wink
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Dan po tem...
Reply #38 - 21.06.2002 at 20:08:47
 
Someone wrote on 21.06.2002 at 19:48:35:
Bom lepo uporabil Johnovo taktiko in se lepo elegantno "umaknil".

Ja, seveda – kakor želiš. Odločitev je tvoja… In jaz vsekakor nisem tiste sorte, ki bi težila in težila še naprej… Niti nisem rekla, da sem morda jaz tista oseba, če je bilo morda tako razumeti... Sem pa rekla, da jih je samo tu po mojem mnenju kar nekaj… S tem sem želela poudariti, da niso samo tukaj, prav gotovo so tudi v tvojem real life-u… Karkoli že tebi pomeni ta oseba… Vsekakor pa z moje strani - spoštujem tvojo željo po umiku…

Aja, še to: do not hate yourself in the mornig! It was not the moment of weakness – it was a moment of sincerity… And that's real Someone…

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #39 - 21.06.2002 at 20:15:01
 
Miska wrote on 21.06.2002 at 20:08:47:
Niti nisem rekla, da sem morda jaz tista oseba, če je bilo morda tako razumeti...

Evo, vidiš missunderstanding... pa še nič rekel nisem. Grin

Quote:
Aja, še to: do not hate yourself in the mornig! It was not the moment of weakness – it was a moment of sincerity… And that's real Someone…

Too late... "obrambni sistem" me je že začel tepst, pa še jutro ni. Grin
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Dan po tem...
Reply #40 - 21.06.2002 at 20:24:02
 
Someone wrote on 21.06.2002 at 20:15:01:
Too late... "obrambni sistem" me je že začel tepst, pa še jutro ni. Grin

He, he - imaš dve možnosti: da ga zbrcaš nazaj, pa da se tvoj obrambni sistem umakne, ali pa, da greš hitro spat, preden te stolče do konca... Je jutri nov dan...

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #41 - 21.06.2002 at 20:29:11
 
Miska wrote on 21.06.2002 at 20:24:02:
He, he - imaš dve možnosti: da ga zbrcaš nazaj, pa da se tvoj obrambni sistem umakne

Ne gre, se je skozi life zelo močan zgradil. Grin

Sleep may be the only option. Wink
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Dan po tem...
Reply #42 - 21.06.2002 at 20:43:22
 
Someone wrote on 21.06.2002 at 20:29:11:
Ne gre, se je skozi life zelo močan zgradil. Grin

Sleep may be the only option. Wink

He, he – jaz lahko spet rečem le – tvoja odločitev… Ampak sanje znajo biti lepe in včasih se uresničijo…

Have a nice dreams, Someone!

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #43 - 21.06.2002 at 20:50:46
 
Miska wrote on 21.06.2002 at 20:43:22:
Ampak sanje znajo biti lepe in včasih se uresničijo…

To je še moje edino upanje. Wink

Hvala za lepe želje. Smiley
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #44 - 24.06.2002 at 09:19:22
 
Someone wrote on 21.06.2002 at 19:48:35:
P.S.: Malo me je zaneslo, moment of weakness. John, si ti tudi kdaj v svojem času imel take trenutke?


Kaksne trenutke?
Mislis trenutke slabosti?
Seveda, sem jih imel... sej sem krvav pod kozo. Smiley
Te trenutki slabosti so pac lahko razlicnih oblik. Kor se vzame. Na koncu koncev je trenutek slabosti tudi, ko narocim tisto zadnje pivo, ki je blo glih krivo za moje alkoholno prestraseno stanje... recimo, ane? Smiley

No, lepo je slisat, da ste ponudili svojo ramo za plakanje. Ne bom trdil, da kdaj ne bom posegel po njej in vam razodel kako svojo tegobo. Pa saj to vec ali manj pocnem ze sedaj.

Someone. Pravis, da ti ostanejo samo se sanje?
Sam sem nehal sanjat o tistih stvareh za katere vem, da so neuresnicljive oz. za katere vem, da se jih ne da spremeniti. Ostale? Prej bi rekel, da razmisljam o njih, kako bi jih realiziral in ce se mi v sanjah razodene kaka resitev, toliko bolje.

Ce pa potrebujes kak nasvet, le na dan z vprasanjem. Lahko se pa kaka brihtna buca cesa pametnega domisli. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6