Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 
(Read 26229 times)
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #45 - 24.06.2002 at 10:26:43
 
John_Doe wrote on 24.06.2002 at 09:19:22:
Na koncu koncev je trenutek slabosti tudi, ko narocim tisto zadnje pivo, ki je blo glih krivo za moje alkoholno prestraseno stanje...

Na koncu smo vedno pri pivu, a, John? Grin
Vsaj ti se vedno ustaviš pri tem. Wink
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #46 - 24.06.2002 at 10:38:12
 
Hehe, someone... pa se res je.
A ves, kaj je najbolj hecno?
Da sem vse svoje frende in frendice, vkljucno z zeno, spoznal s flaso, piksno ali kozarcem piva v roki.
Prav tako sem tud vse vecje zivljenske odlocitve (razen usodnega DA, ker ne marajo, da ima zenin ob izmenjevi prstanov pir v roki, no tud ob rojstvu hcerke, mi ni blo dovoljeno imeti piva v roki) sprejel oz. dolocil s pivom v roki.

Pa zdej rec, ce ni nekaj na tem...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #47 - 24.06.2002 at 10:40:43
 
John_Doe wrote on 24.06.2002 at 10:38:12:
razen usodnega DA, ker ne marajo, da ima zenin ob izmenjevi prstanov pir v roki, no tud ob rojstvu hcerke, mi ni blo dovoljeno imeti piva v roki

LOL!! Grin

Jah, če ti tako praviš, bo pa že nekaj na tem. Wink
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Dan po tem...
Reply #48 - 13.07.2002 at 14:14:00
 
Vrnimo se na temo Grin, jaz kot novinec tukaj in kot stari član tam, potem ko je John že odšel, smo imeli še eno prizorišče srečanja in naj vsem skupaj razložim kje tiči zajec. Ja nekateri ste imeli delno prav o zmenkarijah, ker je res da tam na tistem drugem forumu obstaja 25%(uf kako sem procentualno in številčno usmerjen-pa recimo poklicna deformacija Grin), in res da jih je bilo kar nekaj ki so iskali sex, in potem ko so NICKI postali fizične osebe in niso izpolnjevali sanj nekaterih so nastali določeni konflikti. Največji problem pa mislim da je bil tam in po kratkem prbiranju tega foruma vidim da je tu popolno nasprotje, je pa ta, da je bila resno večina ljudi tam Bullshit, sem se malo grdo izrazil, a naj bo, ker je bilo zelo zelo veliko pretvarjanja in laži. In tu se vse skreše. Še nekaj časa nazaj smo imeli tudi debato o tem in veliko jih celo razmišlja da je prav da si drugačen v real lifu in na forumih. Pa naj jim bo, ni kaj.
In John ti povem zakaj take razlike?
Tukaj po prebiranju piše redno cca 20 ljudi, in mislim da jih je tudi tam vsaj 20 ki si zaslužijo prebiranje, le tam je pa tudi razlika da jih piše veliko veliko več, in potem na koncu, zopet procentualno, pridemo do zaključka da je drugače.
Zelo pomembna so pa tudi leta, predvsem tistih ki upravljajo s forumom in pa seveda njihova omejenost, kjer brišejo in zaklepajo po svoji omejeni presoji.
Upam da sem zadel žebljco na glavico, če pa ne, pa kaj čem tak sem, rad razmišljam, rad opazujem in seveda vedno(včasih celo preveč rad Grin) izražam svoje mnenje.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #49 - 15.07.2002 at 11:32:58
 
Thot... ja neki takega je tam blo in tud se vedno je.

No, kokrkol ze, jest upam, da ko se bomo enkrat napokal v kak bufl na drink, da ne bo pol kakih razocaranj in da ne bo folk kam bezljal... Smiley

Sej res, kje je pa kej Someone? Ze dolg ga ni blo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Dan po tem...
Reply #50 - 06.08.2002 at 15:51:02
 
J.D. ne vem zakaj, ampak samo zanima me. Mi lahko napišeš katere forume omenjaš? Ali pa enega. Izdaš skrivnost...Zakaj te zanima kaj pomeni <winstrol>? Jaz vem, ker poznam osebo, ki se podpisuje s tem nikom. Ti izdaš skrivnost meni, jaz jo bom pa tebi. Pošteno?
Aha, pa še nekaj. Žal ne preberem vsega, kar se tukaj piše. Ne vem zakaj ampak...tisto o prižanju lučke mi je pa znano. Zelo.
Slabe izkušnje iz prejšnjih forimov imam tudi sama. Pa veš zakaj? Pustila sem se sprovocirat od pisalcev, ki me niti poznali niso v resnici. Bedno. Na srečanjih sem bila in nimam slabih izkušenj. Tisti, ki pišejo po resnici to kar mislijo, so v resnici tudi to bili, ostali pa, ki so se na forumu najbolj basali, jih ni bilo. In to je moje osebno razmišljanje o forumu samo poglobilo.
Boš odpisal?
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #51 - 07.08.2002 at 11:49:05
 
Joh Doe, mater, mene tuki neki obiraš, še predn sem se prkazal, he he he.
Tist pod točko 2 si mislu mene, pa še enga, s katerim zdej skupi pijeva pivo, he he he.
No ja kar se tiče tistega foruma od tam, je res, da je tam zlo velik najstnikov in to je tud razlog zakaj je forum tak.
In tud res je, da tisti forum nima več kvalitete, zaradi prevelikih omejitev.
No ja to je tud razlog, da sem jst mogoče tuki, pa da pol preberem še kako bolj zrelo kritiko kar se mene tiče, "da sem preoster", pa v resnici niti nisem, ampak gola resnica, ki ni zavita v celofan, je vedno ostra, če je prava...., ja zame je.
Reku bi pa še neki glede primitivizma, kot je John reku, se pogovarjaš z določeno osebo, pol pa ko jo vidiš v živo, je pa vsega konc.
S tem je takole, na forumu ni osebnih stikov in se samo bere, je del karakterja, ki se lahko pokaže kot je, ali se pretvarja. Ti to osebo spoznaš, kolikor misliš, da si jo spoznal in ti je všeč, prav tako ti njej, ampak ko se vidita v živo je vse čisto drugače, druga oseba, karakter ni čisto tak, kot se je kazal na forumu, njena energija, te ne privlači, te odbija, prav tako imajo nekateri neko blokado v seb, ko naprimer za partnerja ne more sprejet osebe, ki je mala, ali osebe, ki je velika, ali nekoga, ki nosi očala itd., in pol jasno, da pride do neke blokade, ko s to osebo ne moreš več komunicirati, ali vsaj ne na istem nivoju kot prej, pa se lahko še tako trudiš, ko beseda ne steče.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #52 - 07.08.2002 at 12:43:35
 
Hehe... Blisk, tebe sem obiral ja pa se unga druzga. Sam je bla pa res ta fora, ane? Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Dan po tem...
Reply #53 - 07.08.2002 at 12:45:56
 
[color=Blue][/color]Se moram vmešat, čeprav bi bilo bolje, da sem TIHO. Moški! Take so vaše izkušnje s forumi? Me zanima...glede žensk ali samo tako...na splošno. Žal je res, da so mene ravno ženske najbolj presenetile in razočarale, ko sem jih videla v resnici. Pisale so eno, delovale pa čisto drugače. Ne razumem zakaj? Da bi pritegnile čimveč moških osebkov na svojo stran? Bom bolj direktna. Dobesedno zapeljevale so. Ja. In ko sem jih videla v resnici, mi ni bilo čisto nič jasno. Kako lahko nekdo piše, da je najlepši, če ni? Se tako visoko ceni? Ali pa zbrka že čisto vse? To je mene motilo najbolj. Moški ste drugačni. Več ali manj so bili vsi v resnici taki, kot so pisali. Ni to najstniški štos, saj nismo bili najstniki. Ves čar pisarij me je na takih srečanjih minil...spoznala pa sem nekaj prekrasnih ljudi, ki so bili v resnici taki, kot so pisali. Le ženske so me razočarale najbolj. O unih, ki se niso niti pojavile, pa imam posebno mnenje. Vem zakaj.
Me zanima vajino mnenje.
Mogoče me prepričata v nasprotno.
lp
Angel
ps: winstrol je anabolik Thot. Uporablja se kot nadomestek ali pa spid v marsikaterem fitnesu, kemija pač. Samo ena med mnogimi substancami kot so:evedrin, keratin...pa saj jih je celo morje.
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Dan po tem...
Reply #54 - 07.08.2002 at 13:01:10
 
Angel, a ti ljudi ocenjuješ po izgledu?

(Po koliko pa so vse te substance, ki jih, vidim,  tako dobro poznaš?)
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Zombie
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 22

Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #55 - 07.08.2002 at 13:09:56
 
Mah, sej niso vsega omejitve zakuhale...so pa dale piko na i.
Problem je bil in je še vedno, ker se preveč oseb skrivalo za svojim nickom...
Pa s tem ne mislim, da so skrival svoje podatke..., saj jih tudi tukaj, AMPAK za nickom se je skriva DRUGA oseba, kot je dejanska.
DRUGA mislim v tem primeru, kot neko dvoličnost in neko zamišljeno osebo, ki jo avtor IGRA.
Tukaj lahko izraziš svoje mnenje in dobiš odgovor, če se kdo ne strinja dobiš pač negativnega in prav je tako.
Na unem forumu pa je bilo tako, da sem dobil vedno negativen odgovor od določene osebe in to zato, ker sem avor jaz... Potem ta nick mal podrezaš in je ogenj v hiši, ker je npr. bivši moderator ali bivši termofor v postelji ustanovitelja foruma...
In vsa stvar je postala taka, da sta dva tabora. Prvi tabor sestavljajo ustanovitelji in njihovi kolegi. Drugi tabor pa vsi ostali...
Prvi tabor lahko serje klamfe kakor jim je volja in jim ne smeš dati replike, čeprav gre za totalno brco v temo...
Če jim jo daš si deležen celotnega napada 1.tabora...
In s tem vsaka tema postane pink ponk dveh taborov in ne diskutiranje o temi...
Potem so postavili omejitve, s čimer ni v osnovi nič narobe, če bi veljalo za vse. Konc konce je ustanovitel šef in če ti kaj ni prav pa pojdi drugam.
Problem je, da ti prvi tabor lahko odkrito jebe mater v glavo in te pošilja v P.M., ti pa ne smeš npr. dvakrat v sestavku uporabiti besede kurac in to v razdelku, ki pokriva spolnost.
Ena napačna replika napačni osebi na tistem forumu pa si praktično izločen in napaden na vsakem koraku...
Pa če vrnem nazaj na temo, haj tista dvoličnost je vse spodkopala...
Na srečanje pride oseba, ki je je vneto pošiljala v P.M. in ti redno jeb*** Mat** in ti rače : "oj, glej ga stari, pa ne da boš kaj zameril, saj tisto nisem jaz ampak nek X, ki je na forumu"...in to ti pove vse. Kar nekaj je tam takih, ki so oh in sploh in pišejo tisto, kar mislijo da bi pisali, če bi bili tisti, ki ga predstvljajo.(mater sem zakompliciral)
In če vse to povzameš, ne dobiš mnenja dejanskega človeka, ampak enga lika. Bistvo vskega foruma pa je debata in izmenjava mnenj in to lastnih mnenj za katerimi stojiš in si jih zmožen argumentirat.
Če ti ne napiše svojega mnenja, ampak eno izmišljotino, koliko je vredno njego mnenje? NIČ, NIČ in še enkrat NIČ in tega sranja je tam ratalo preveč..., potem še pravila, ki niso za vse enaka...

Pa če se še mal dotaknem komentarja, da so tam samo najstniki, ki jim gre samo fuk po glavi, tukaj jih pa ni...
Mogoče le najstnikov...za drugo pa ne verjamem.
Sex je ena izmed naravnih potreb in naj vzigne roko tisti, ki vsaj enkrat tedensko ne pomisli na konkreten fuk. Razlika ja v tem, da so tukaj starejši uporabniki, ki dejansko pišejo svoje mišljenje in jih zanima v življenju še kaj drugega poleg sexa.
Tisti forum je neka humorna slika dveh osebkov, ki se v bifeju zapivata in se gresta kdo je več spil...
"Lojze jest moram spit 20 pirov, da sem nabit...", pred tabo pa leži pijam od dveh pirčkov...in to je to, igranje domišljiskih vlog...
Tisti forum pokriva teme iz področja ljubezni in spolnosti in ko uletijo igralc gor se pač grejo kdo se bo prikazal kot največji poznavalec in fukač, ni pa sposoben na vprašanje podat enga konkretnega lastnega mnenja in s tem postaja tisti forum miza za pink ponk in ne mesto, kjer bi šel iskat npr.odgovor na vprašanje, ki me že nekaj časa muči...

Kakšen je razultat:
Naj se dopišejo tisti, ki so iz tisteg foruma prišli sem ali vsaj prebiraj še ta forum.(število bo precej večje od 10)
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #56 - 07.08.2002 at 13:17:28
 
Angel.. vidim, da je vprasanje letelo name... Kaj si torej jest mislim o zenskah na forumih.
Bom rekel, da sem "naiven" in verjamem tistemu kar napisejo. Ker se ravnam po tem, da ne pricakujem prevec, se mi pol sladko jebe, ce so cista kontra opisanega.
Mam pa tud to "napako", da povem kaj si mislim in taki zenski tud direkt serviram pac to, da se ji drugic ni treba pretvarjat. A to se mi je zgodilo le enkrat, drugace pa so se vse predstavnice lepsega spola vedno predstavile taksne kot so v resnici. Vsaj pri meni je blo vedno tako.
Mogoce tudi zaradi tega, ker sem vedno startal z odprtimi rokami in "zahteval" odkritost, katero bom prej ali slej razkril, ce je zaigrana in potem mene ni vec blizu.
Zdej ce se zenski jebe zame, pol bo igrala naprej in me vodila za nos, ce se ji ne in predvideva, da se lahko iz cvekanja razvije nekoc prijateljstvo ali pa dobro znanstvo, potem igra na odprte karte. Preprosto.

Moram pa rect, da sem veckrat prijetno presenecen nad folkom iz forumov, ker ko enkrat besede dobijo 3D obliko in ce se s folkom ujamem ze preko napisanih besed, ni hudic, da se ne bom tud v zivo. Sam to sem pac jest s svojim karakterjem in izkusnjami, drugi imajo pa lahko drugacne izkusnje. Najbrz si ti imela le veliko smolo. Smiley

A da zenske po forumih samo osvajajo oz. zapeljujejo? Pa kako hudica, da se men to nikol ne dogaja?  Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Dan po tem...
Reply #57 - 07.08.2002 at 13:32:09
 
Zombie wrote on 07.08.2002 at 13:09:56:
Naj se dopišejo tisti, ki so iz tisteg foruma prišli sem ali vsaj prebiraj še ta forum.(število bo precej večje od 10)


Evo mene Smiley
niti ne berem vec, kaj se tam dogaja
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Dan po tem...
Reply #58 - 07.08.2002 at 13:44:36
 
Amstel, te substance so od 10k sit pa na gor, do kakšnih 50k, dobijo pa se razne zadeve celo iz rusije in madžarske celo po 3k, samo zdravje je vprašljivo.
Naj povem kaj je mislila Angel s tem izgledom(upam da bo prav ker predvidevam, ker je bilo pri meni enako) mislila. Ni bistvo sam izgled, bistvo je laganje. Ker točno to kar je rekla ženske delajo, opisujejo se kot oh in sploh, da se moški z njimi ukvarjajo, čeprav pa so v RL, čisto povprečne ali podpovprečne(po izgledu) in to je osvajanje in zavajanje. Moraš vedeti, da se na drugih forumih pogovarjajo drugačne reči, in tudi o takšnih zadevah, kjer ni samo pokazana tvoja misel, temveč nekako tudi fizična pojava. In ko se izkaže, da je oseba drugačna po fizičnem izgledu, se ti avtomatično njeni posti in njeno razmišljanje zazdi zlagano in takih ljudi pošteno povedano ne odobravam, ali bolje povedano se ne ukvarjam. Pa ne zaradi videza, temveč zaradi laži.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #59 - 07.08.2002 at 14:07:12
 
Ej John Doe, sej ti oprostim, sam te bo koštalo u ta zeleni valuti "Laško"  Grin
Sicer pa tko je s forumi, če ti ne paše greš drugam.
Mene moti samo to, da vsako mojo zajebancijo dol brišejo, pa čeprav se je folk do solz nasmejal raznim zadevam, ki sem jih jst pisal.
Ja lahk mi rečete dobrotnik, ker sem skrbel za njihove pol zdravja (smeh je pol zdravja), ampak tak sem, rad poskrbim za to, da se folk mal nasmeji, ker sem včasih mal preoster, ali kot sem že reku, pokažem golo resnico, tako kot jo jst vidim.
Kar se tiče RL, sem spoznal kr neki folka iz foruma in za nikogar ne morem rečt, da je slab, vsak ma svoj + in svoj -, tud jst, ampak jst sprejemam folk tak kot je, zato sem tud bil na onem forumu nekje vmes med obema taboroma.
Mogoče bo tuki bolj sprejemljivo  Roll Eyes
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6