Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 16425 times)
A.
Ex Member




čez 10 let...
30.05.2002 at 20:24:47
 
zamisli si, kaj bi bil rad čez 10 let in si predstavljaj sebe takrat

kej si?
kaj te veseli?
kaj delaš?

potem si zamisli, da so vse tvoje želje izpolnjene in sedaj občuti kakšnen si takrat

takrat odvrzi vse strahove, ovire in občutke ki te ovirajo, pri tem, da si to kar hočeš bit in se potrudi od sedaj naprej si tak, kot želiš biti.

tale anfirmacija je od nekoga, ki ga spoštujem in z njo tole zaokrožujem:
naredil/a bom vse kar bo potrebno, da uresničim svoje sanje in ob vsem tem še neznansko uživam.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: čez 10 let...
Reply #1 - 30.05.2002 at 21:50:15
 
Jaz tudi  Wink


               Ustvarjam v smehu in veselju  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: čez 10 let...
Reply #2 - 30.05.2002 at 22:57:56
 
da best ... ampak ... jest naprimer si pred desetimi leti nism niti slučajno mislu da bom dons kle k sm ... niti slučajno ... pa sm ... glih kle
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: čez 10 let...
Reply #3 - 30.05.2002 at 23:33:10
 
Ja samo ce bi hotel zivet tako kot bo cez deset let te veliko stvari prepreci, da bi tako bilo kot bo.  Ena pravila in zaporedje mora biti.
Kaj sem jaz tuhtal pred desetimi leti? POjma nimam, da bom nekaj naredil in to tudi delam. Nekaj sem zakljucil nekaj se ne, zato cakam, da se bo odvrtelo naslednjih deset let. IN tako naprej do penzije.
Gape Ales, Comp, Mike in vsi ostali. Bomo v penziji skupaj pivo pri Mehkih curah pili in se pogovarjala o forumu.  Oziroma ne. Takrat se bomo pogovarjali o "lansiranih celadah"

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: čez 10 let...
Reply #4 - 31.05.2002 at 08:49:02
 
Afirmacija, da se že dejansko vidiš in počutiš 'tam' in tako, kot si želiš, je efektivna. Čeprav človek mora imeti cilje in pot pred seboj, sem bolj naklonjena posameznim dnevom - sedanjosti. Zvečer ali zjutraj si zvizualizirat svoje počutje, najti mir, se spomniti namen srca, biti dobrohoten, sprejemati stanje takšno kot je, biti v zavedanju, se konstantno spominjati sebe kot duhovnega bitja, vedeti, da s svojimi mislimi ustvarajmo realnost... Kaj nam namreč pomaga narisan zemljevid za 10 let, če ne veš, kaj ti življenje prinese jutri.
Tukaj-zdaj-sedaj, je naše vse.
8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: čez 10 let...
Reply #5 - 31.05.2002 at 11:08:29
 
jah
pot enih ljudi je 'programiranje' tistega kar naj pride
pot drugih pa je prepuščanje tistemu kar smo si že izbrali ... in odločanje (življenje) v trenutku
men se je ta druga varijanta izkazala za mnjogo uspešno ... sej nameravanje pomaga, ampak siljenje v tisto smer ki si jo znameravu pa ponavadi samo blokira vesolje in njegov način napredovanja ... in siljenje in s tem blokiranje papa energijo k brata ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: čez 10 let...
Reply #6 - 31.05.2002 at 16:55:45
 
Čez 10 let?

Energija, šport, veselje, pokanje od dobre volje, roka v pozdrav, pomoč drugim, in upanje, vera (da zmorem), posluh za sočloveka, služba, ki jo bom rada opravljala, in dom, družina, jaz in moji.

Ni zadosti, da uživaš samo v današnjem dnevu, ne sme biti zadosti. Ja tudi danes, ampak z mislijo na jutri...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: čez 10 let...
Reply #7 - 20.06.2002 at 22:11:30
 
Quote:
zamisli si, kaj bi bil rad čez 10 let in si predstavljaj sebe takrat
kej si?
kaj te veseli?
kaj delaš?

Sem se enkrat z nekom pogovarjala, ki mi je ravno tole razložil takole: ustvari si močno vizijo… Zelo podrobno si jo ustvari... Posadi seme v svojo podzavest... Potem seme zalivaj, pridno ga zalivaj in videla boš - seme bo vzklilo…

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: čez 10 let...
Reply #8 - 28.06.2002 at 01:02:43
 
Čez 10 let ne vem točno kaj bo...bolj se vidim in predstavljam kaka bom pri 75. Taka luštna stara gospa, z belimi lasmi, sedim na klopci pred hiško in občudujem svoj zeliščni vrt, obkrožena z vnučki in polno živali, zadovoljna sama s seboj in svojim življenjem in ves čas sem srečna, ker imam ob sebi mnogo ljudi, ki jih ljubim in drug drugemu pomagamo in stojimo ob strani v lepih in manj lepih trenutkih... Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: čez 10 let...
Reply #9 - 28.06.2002 at 12:58:52
 
Kaj pa skupen zeliščni vrt in skupna hiška... kjer bo polno otrok in živali?  Cheesy
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: čez 10 let...
Reply #10 - 01.07.2002 at 01:07:06
 
Valda skupen vrt, hiško ima pa vsaka družinca svojo, tako, da je vas skupna... Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
tejka
2
**
Offline

Danes je najlepši dan.

Posts: 88
Novo mesto
Re: čez 10 let...
Reply #11 - 03.09.2002 at 11:22:16
 
Čez deset let, če že ne prej se bom razvila do take meje, oz, stopnje, da bom lahko pomagala drugim pri njihovih ovirah. Z mislimi, dejanji, energijo. Tole še raziskujem, na pot sem pa že stopila.
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: čez 10 let...
Reply #12 - 03.09.2002 at 11:28:44
 
Cez 10 let?
Ce bo vse posreci (financna plat), bo vikend stal ze do te faze, da se bo dal noter za silo prespat...
Potem bo pa treba narest petletko - plane za 5 letno obdobje, ko se bo moral vikend sfinisirat, si najdt nacin, kako it v invalidski penzjon al pa enostavno dat odpoved, it zvet na vikend in lepo mal kake rozice in gobice nabirat pa kake smrekove vrsicke in bezeg za sirupe, pa seveda orehe za orehovec...
Skratka, adijo mestni vrvez in pozdravljena dezela... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: čez 10 let...
Reply #13 - 03.09.2002 at 12:30:51
 
mislim, da bo veliko odpora do služb zginilo, ko se bo bolj udomačil sistem dela teleworkinga al kako se to že reče. Delaš od doma. Veliko poslov, za katere se moraš danes pofočkat npr. na sezamu s kartico, pa poj ob treh spet odfočkat (da zbereš potrebnih recimo 176 ur na mesec), bi lahko opravljali od doma. Tako službo, kot jo imam jaz, bi večino lahko podelala doma v dnevni preko recimo,  interneta. Ugodno zame. Cenejše za firmo. Sem pa tja bi imeli kakšen sestančič, da se ne bi pozabili, kako nam zgledajo face.
Dokler pa smo najprej plačani za prisotnost na delovnem mestu in šele nato za opravljeno delo, nas bo (jih bo) večina opravljala delo avtomatsko, brez entuziazma, brez duše. Pa čakali na vikend v starejših letih.

Enako je s šolo. Koliko desetletij pa je ta model šole sploh prisoten v našem prostoru? Koliko več kot sto let? Spet je tukaj prisoten fenomen fizične prisotnosti v šoli, da se daš na ogled, da te poštejejo in zabeležijo. Podajanje znanja in osvajanje znanja je drugotnega pomena.

V zahodni Evropi je vse več staršev, ki sami skrbijo za osnovno  izobraževanje  svojih otrok, otroci na koncu leta samo delajo izpite, da se jim izobrazba prizna. Če je to pravi način, ne vem.  A v dobi komunikacij bi se lahko več dela preselilo domov, pa ga opraviš, ko ti je bioritem na to pripravljen.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: čez 10 let...
Reply #14 - 03.09.2002 at 12:43:16
 
Ja ana... fajn bi blo ceu posel rihtat iz naslanjaca... sam pr men se zal ne da prenest cca 10.000 artiklov na cca 2000m2 povrsine v naslanjac. Smiley
Bo treba se kr mal hodt kartico stemplat in pocivat v sluzbo, tam pri 45-50 pa gasa!
Itak bi blo najboljs, da bi nekje do 35-40 leta bil v penzjonu, pol pa delal dokler bi lahko. Tople vode vsak od nas itak ne gre izumljat. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4