Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1553 times)
A.
Ex Member




Delaj le kar veš, da je to to.
13.03.2004 at 09:00:19
 

Sem šel v četrtek na predstavitev enih vlaganj v sklade, kjer je bratranec direktor itd.
Drugače ravno, na te stvari nekak ne grem prav velikokrat.

Ampak model pokliče, sam se učim ravno dobrega finančnega poslovanja, zadeva je valda v kontekstu in grem.

Uredu predstavljeno, itak sem vse vedel, ker to spremljam in mi vsake tolk kdo pove, ampak vseeno.

Bratnranc reče tu boš zaslužil 2000 € na mesec, ampak to je spodnja vsota, bom jaz poskrbel sam pridi, ma si rečem ok, to neki keša kao je, samo sebe je treba vidt v tem ane? Sej to folk valda učim.

E tam na predavanju vidim, da sem jaz ne tisti ki vlaga v banke ali delnice ali v zavarovalnice ampak, da sem jaz ta z dobrimi idejami in da ljudje vanje vlagajo denar. Ok torej sem se najdu not.

Ampak na drugi strani jebi ga Wink se smejim.  To je stvar zame delat ideje in jih ustvarjat. S tem zaslužit dober denar.

Ok, vseeno se 2000 € dokaj v redu bere, za 2 ure na dan ane? Sicer v teh dveh urah sam v enem letu sam naredim velik dobrih stvari, eni pa to leto porabijo za delo za druge kao v mrežnih marketingih pa to, ampak vseeno me malo potegne… Pravim bratancu ok, mam par predlogov, valda sem snovalec, dodajam nove vrednosti uporabe itd… sicer sam nebom v tem, ampak…. Se dobiva drug teden.

Vmes to povem, nekaj njegovim uslužbencem določene stvari, so bili kar navdušeni ker poznam določene zadeve od drugje, ki res dobro delajo, lahko jih prenesemo sem rečem…

Ok, sam še izvedba… Morda bom lahko delal to kar vem da je moje in še to, da se naučim določenih stari in še kaj zraven zaslužim… Sicer to nekak ne čutim vseen bi lahko mal naredil tam…

Drug dan zjutraj grem na pošto za računovodstvo. U lačen kar na enkrat, čakam da pridem domov, v mislih si že predstavljam, da bom jedel jajca, sir in kumarice, u kar videl sem to, res odlično sem se počutil, vedel sem, da je to to za to jutro.

Pridem domov grem v kuhinjo in vidiš notranji glas, reče A. danes pojej jogurt!
Mart si mislim, model ti si čist znoru, jogurt?
Hej sem si čist predstavljal že jajca, sir, kumarice, aaaaa!

TO full čutim, kolk bi to energetsko zdajle pasalo, čutim da je to to, ne pa jogurt, HALO?
kr neki, ampak vidi ti model vztraja.

Ma si rečem ok, grem na jogurt,… ves žalosten. Nimaš kje notranji glas je dobro poslušat. Kaj veš kaj bo z jajci…

Ok, ves nesrečen hočem vzet tapru jogurt iz hladilnika, kao en iz akcije… bl pocen pomoje nič posebnega. Ne ta! Pravi notranji glas, vzemi taboljši jogurt, tistega ki ti je res všeč DUKAT.
Matr ti si mislim, boli me zdej za DUKAT, zdej so mi všeč jajca, sir in kumarice, ampak on vztraja, vzemi tanajboljši jogurt.

In res vzamem DUKAT, ga odprem ves nejevoljen, začnem jest. Drugače v dukatu uživam HALO! Danes pa nič.

Prav vem kaj je zame, danes, on pa jogurt men tle…

Pol ga že pol pojem in pravi notranji glas a dojameš? Se mi posveti ! Jebi ga si rečem Aleš. Vidiš kaj ti delaš takrat nam(notranjemu glasu in tem silam) ko greš delat neki kar ni to to? Pa tudi če je to najboljše od tega(od jogurtov) ki so na voljo. Pizda si rečem res je prav smotani občutki so to in prav zajebeš stvari in une prav užalostiš pa še nič ne morejo, pol morajo sprejet in popravljat kar si naredil oz bit v ne najboljši energijskih občutkih.

Uh dojel, sem tega ne delat. Za vedno razumel, vedel stalno učil vse, dojel zdej še videl kaj to je, če ne delaš tega kar je prav.

Zdej ker sem dojel vem da lahko spečem jajca in sir in kumarice, ampak zdaj mi ni do hrane, sit sem!!! E vidiš reče notranji glas, ko vzameš nekaj drugega, ni prostora za tisto pravo veš?

U sem dojemal, u sem dojamel…

In pol rečem razumem, nema teh skladov., nema tega kar nisem jaz!

Smo uni mali dvomi mene neki … , rečem ampak 2000 € ? pa vem, da je več ker bratranc to pozna in ma precej več… bi mel tudi sam,… ampak reče notranji glas, A. maš cel hladilnik na razpolago veš, polen hladilnik, vse kar želiš, kar sanjaš vidiš, ti pa lahko vzameš to al pa vzameš jogurt.

Pol me drug dan Bernarda Prava, ko sem ji net rihtu in eno promocijo, vrže v obilje in to da bodi kar si iz njenega vidika in pol sem vedel še bolj dobro. Včasih tudi tisti, ki vejo in učijo druge rabijo to, da se spomnijo.

Zdej vem sledi sebi in bodi kar si, saj je univerzum neskončen je vsega dovolj, vsega v obilju? Nekje vmes pravi bernarda občuti obilje, kje je obilje, pol se vidim kako se stegujem sem in tja in stegujem za njim, ampak pol dojamem.

OBILJE JE V MENI.

Dojel tudi finačne definicije.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Delaj le kar veš, da je to to.
Reply #1 - 13.03.2004 at 11:43:51
 
Aleš  Smiley

HUGs for U
pa hvala ti  8) Smiley

(700 post)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1