Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 20343 times)
Luka
1
*
Offline

"Moč je v nas samih!"

Posts: 5
Slov. Obala
Gender: male
Re: SLOVENSKA IDENTITETA
Reply #45 - 05.08.2002 at 21:06:08
 
Sama najraje berem koluno v <Oni> od dr. Godine; ženska je najboljša v pisanju takih tekstov. Vedno se usuje plaz pisem bralcev, saj je konkretna in neverjetno ostra.

Lepo prosim za page adress

LP Luka
Back to top
 

Popravi me, če smatraš, da je moje pisanje v konfliktu z .......
 
IP Logged
 
Luka
1
*
Offline

"Moč je v nas samih!"

Posts: 5
Slov. Obala
Gender: male
Re: SLOVENSKA IDENTITETA
Reply #46 - 05.08.2002 at 21:15:31
 
Kdo pa še jemlje resno slovence v tujini???

Spomni se nakaj dni nazaj kaj se je dogajalo na EP v plavanju v Berlinu, pa nam je lahko jasno kako gleda EU na teh 2 miliona in na 2% takih priviligirancev, ki zaničujejo pravo SLOVENSKO IDENTITETO in vidijo samo svoje interese v EU in za ostanek, ki mu pogosto rečejo raja (slovarji pišejo za to besedo, da je raja =  brezvredno prebivalstvo, ki zna samo kimati in potjevati njihove ukaze, ker zanj ni druge alternative);
Kje je prava SLOVENSKA IDENTITETA za teh 2% priviligirancev, ki znajo dvigovati prah svojih malverzacij in sprenevedanj, ko jih bilokdo pokaže košček papirja da je ...... pa drugič

LP Luka
Back to top
 

Popravi me, če smatraš, da je moje pisanje v konfliktu z .......
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: SLOVENSKA IDENTITETA
Reply #47 - 07.08.2002 at 00:27:43
 
Kaj se je dogajalo na EP? Nisem sledil, kaj mje bilo. Saj veš, dopust. Takrat vse izklopim. Še radio.  Cheesy

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: SLOVENSKA IDENTITETA
Reply #48 - 07.08.2002 at 00:35:12
 
To sem ze jaz hotel vprasat. Luka je bolj poredko tuki, me zanima ce ma se notifikejsn za ta topic.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Luka
1
*
Offline

"Moč je v nas samih!"

Posts: 5
Slov. Obala
Gender: male
Re: SLOVENSKA IDENTITETA
Reply #49 - 07.08.2002 at 07:16:20
 
Kaj se je dogajalo na EP?

Naša plavalka Kajžer-jeva je zasedla tretje mesto to je bronasto medaljo na tem SP v plavanju, do tu vse lepo. Ko pa je bila podelitev medalj in dvigovanje zastav in igranje himne drzave , so dvigovali in intonirali SLOVAŠKO zastavo in himno.
Za vsako drugo malenkostno monado ali kiks dvignejo toliko prahu da ne vidiš niti kdo ga je dvignil in ga medijsko napihnejo tako da pokrije celo državo, to delajo zato da prikrijejo svojo nemarnost in nesposobnost pravega odnosa do lastne SLOVENSKE IDENTITE. Da bi bila prej omenjena plavalka hči kakšnega očeta, ki je član vladajoče strukture bi se drugače pisalo in bi že romalo protestno pismo. Pa ni tako smo samo majhen narod, ki po kvazi uradni različici je zakrpatski slovanov.
Back to top
 

Popravi me, če smatraš, da je moje pisanje v konfliktu z .......
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: SLOVENSKA IDENTITETA
Reply #50 - 14.11.2002 at 23:40:59
 
Luka wrote on 05.08.2002 at 21:06:08:
Sama najraje berem koluno v <Oni> od dr. Godine; ženska je najboljša v pisanju takih tekstov. Vedno se usuje plaz pisem bralcev, saj je konkretna in neverjetno ostra.


Res je neotesana. Prava koza. Ne vem, če je vredna kakšnega pisma. Pač nizek nivo bralcev, morda.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: SLOVENSKA IDENTITETA
Reply #51 - 19.11.2002 at 15:13:00
 
Samson wrote on 14.11.2002 at 23:40:59:
Res je neotesana. Prava koza. Ne vem, če je vredna kakšnega pisma. Pač nizek nivo bralcev, morda.


hm, ne bom sodil, bi pa rad kaj prebral prej, pa bi bil vesel, če bo kdo kaj našel....

Samson, me pa zanima kaj te je tako ziritriralo pri njej.?


Edi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: SLOVENSKA IDENTITETA
Reply #52 - 19.11.2002 at 15:27:20
 
Godina je brez dlake na jeziku, kot sem pa videla, se predvsem moški zelo razburjajo, ker jih je začela imenovati Slovenčki, tko kot moti marsikoga Svetlana Makarovič, ki imenuje moške Slovenceljni...

Jst sem sicer mela velik starih on, samo sem jih večino vrgla stran, bom pa prečekirala, Edi, če mam še kje kakšno, jo bom pol malo citirala, pa bomo videli, kaj res piše. Men se zdi pri njej fino to, ker je ful direktna, čeprav se vidi, da je malček "jezna" na moške, pač mora odfurat svoje vzorce... Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: SLOVENSKA IDENTITETA
Reply #53 - 19.11.2002 at 15:43:34
 
Petra. wrote on 19.11.2002 at 15:27:20:
Godina je brez dlake na jeziku, kot sem pa videla, se predvsem moški zelo razburjajo, ker jih je začela imenovati Slovenčki, tko kot moti marsikoga Svetlana Makarovič, ki imenuje moške Slovenceljni...

Jst sem sicer mela velik starih on, samo sem jih večino vrgla stran, bom pa prečekirala, Edi, če mam še kje kakšno, jo bom pol malo citirala, pa bomo videli, kaj res piše. Men se zdi pri njej fino to, ker je ful direktna, čeprav se vidi, da je malček "jezna" na moške, pač mora odfurat svoje vzorce... Wink


Lepo prosim, poskeniraj in mi lahko pošlješ, pa bom ftp-jal....
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: SLOVENSKA IDENTITETA
Reply #54 - 19.11.2002 at 15:46:53
 
mani je 'prava koza' bila zlo všeč dokler sem bral njeno kolumno ... zdej teh reči ne berm več ... se mi te reči zdijo bolj namenjerne tistim ki spijo, da bi se zbudili in to

sicer pa samson ... nisem navajen takih izrazov od tebe ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: SLOVENSKA IDENTITETA
Reply #55 - 19.11.2002 at 16:32:07
 
Meni je bla ok za brat dokler ni pred par tedni pisala o tem, da so moški enako neuporabni kot računalniki (al obratno) - da se na nobene ne moreš zanest in neke take blodnje Wink.  Undecided

Glede na to da vedno piše resne članke, tega človek pač ne razume kot hec, pa se začne malo spraševat...  Roll Eyes
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: SLOVENSKA IDENTITETA
Reply #56 - 19.11.2002 at 21:08:23
 
Prosim da ko govorite o identiteti ........ne padate na fore kot so SLOVENCELJNI.......ker potem lahko rečete zamorjeni Svetlani kar SRBLJANKARICA...........

Slovenci smo hecni stokaci......in pa rahhlo tragični narod zarad svetovne politike.......ampak vseeno ,.......smo s samo 2 miliona ljudi ohranili jezik skozi vsa ta čudna evropska stoletja..........

Zato moramo malo pokukati v zgodovino bolj svojeglavo in najti resitve ki nam jih rezimski zgodovinarji prikrivajo.........sicer pa Matrica nikoli ni pocivala.......

bodite ponosni na to kar ste.........in se ne predajajte malodusni popustljivosti enega svetovnega naroda.........v katerega naj bi se preje ali slej stopili......MTV-jevsko seveda.........keer tega nikoli ne bo ........če pa bo bo grozno tako kot Stalinistično enoumje in arhitektura......he, he

http://www.niagara.com/~jezovnik/

priporočam tale tekst v branje in si zgradite svoj mit saj imamo nanj ponos vsi.......Srbi imajo svoj mit, Američani svoj, Nemci svoj........in ne pustite si več reci Slovencelj........

Pa saj itak ni važno ali je bla Kosovska djevojka ali ne......njen učinek kohezivni pa je itak zlo močan.........zakaj tut mi ne b mel kej tacga.........vsa logika je zadej,,,..........

torej???????

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: SLOVENSKA IDENTITETA
Reply #57 - 19.11.2002 at 22:43:29
 
Sem vas malo prebral tule v zadnjih postih in vse to, zato ne morem brez da nebi dodal le nekaj.
Kolko engra zgražanja se sliši čez moške v zadnjem času, zadnjih letih.  
Na račun moških so pisani celi spevi oštevilčeni od 1-50 in več.  Seveda  vsaka točka negativno označuje moškega. Torej pripadnika tistega spola, ki ga ženske naravnost iščejo, ki po njem hrepenijo, na katere so ponosne, ljubosumne skratka to vse so moški in oni so tisti, ki nič ne znajo, razen morebiti kakšen vijak privit.
Z eno besedo cela poplava ženskih besed, ki letijo na moške.
Zanimivo da moška družba ne ponižuje žensk v takem smislu kot to počnejo nekatere ženske.  Je potemtakem kaj čudnega, da se več in toliko žensk prijetneje počuti v moški kot v ženski družbi?

Po moje da smo s tem ponovno prišli v tisti topic kjer smo pisali o ženskah moških.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: SLOVENSKA IDENTITETA
Reply #58 - 20.11.2002 at 00:41:17
 
gape wrote on 19.11.2002 at 15:46:53:
mani je 'prava koza' bila zlo všeč dokler sem bral njeno kolumno ... zdej teh reči ne berm več ... se mi te reči zdijo bolj namenjerne tistim ki spijo, da bi se zbudili in to




Ja tko tud jaz mislim, se tudi zaradi njene kolumne začnejo sploh odpirati raznorazni tabuji in klišeji.

Čeprav, še zmer mislim, da ma probleme za nasprotnim spolom...
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4