Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 15497 times)
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: nadzor
Reply #30 - 25.04.2002 at 07:51:01
 
Quote:
V eni skupini ljudje, ki razmišljajo, se pogovarjajo, debatirajo... kaj je to, kaj pomeni ono... nekaj podobno temu forumu, na drugi strani skupina, skupinica posameznikov, ki nekaj delajo, rišejo, ustvarjajo grad, se opazujejo, sprejemajo, nasmejijo, uživajo drug v drugem in si medsebojno pomagajo


Samonekdo, se mi zdi, da je prav, da me vprašuješ, zakaj se sprašujem o stvareh, o katerih se ti pa še kdo morda ne sprašujete. Samo ne vem, če je na temu topiku pravo mesto taka vprašanja zastavljat. Jest moram pol vedno znova en kotekst na novo vzpostavljat za tisto prvo skupino, ki si tega vprašanja morda ne zastavlja.  

Samonekdo, registriraj se, da boš lahko postala enakopraven član katerikoli skupine že se je tle gor na tem forumu tko al pa drugač vzopstavljala, pridruži se ji na kakšnem drugem topiku al pa odpri svojga  pa zidaj gradove na na način,  kot jih ti pa tvoja skupina zna. Bom z veseljem pogledal pa se učil, kako se to dela, vas bom pokontroliral v enem pasivnem smislu, ti obljubim, da  se  ne bom trudu na vas vplivat pa razdirat. Ti še mal pomagam: se mi zdi da bi vidva z A. jem ful skupaj sedla. Poglej si topike, ki jih je on odpru pa kje je kaj napisal. Sem se res trudu, da bi na tak način kot ti predlagaš skupaj z njim zemljevide risal, ampak res (še?) nisem zrel za kaj takega. Recmo, da pa tle dozorevam na svoj način in da so nekateri tolk fer, da mi to omogočajo.

Ni mi pa čist jasno, kateremu, kot kaže eni deklici, neferplay očitaš pa zakaj compu slepoto prepisuješ. Očitno je deklica svoje nazaj potegnila, daj zbriš še ti svoje očitke.
Back to top
« Last Edit: 25.04.2002 at 09:33:53 by titud »  
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: nadzor
Reply #31 - 26.04.2002 at 09:49:34
 
q
Pa še tole:
To je bilo pa hudo nefer od tebe. Pa ne zato, ker si me navajala. ampak zato, ker si pustila, da se me narobe razume.
q

Samonekdo, a je zgoraj napisano slučajno namenjeno meni, ker sem skopirala tvoj post?
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: nadzor
Reply #32 - 27.04.2002 at 21:34:52
 
LittleStar, toliko v vednost, prebrano tvoje vprašanje.

Ne troši besed z spraševanjem, če poznaš odgovor.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: nadzor
Reply #33 - 27.04.2002 at 21:36:41
 
Naših ljubih žensk pa zgleda res nikdar ne bom razumel. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: nadzor
Reply #34 - 29.04.2002 at 09:26:30
 
Mi  je ta forum ravno zarad tega postaja všeč, ker ga ni možno nadzorovat.  Sem počas pogruntov, da   noben replay ni po naključju not. Če se v zadevo zaseka, se vsaj pokaže, a je pod lupino lajf al pa prazen luft.

Ker tud  teme o nadzoru tko kot katerekoli teme pod nadzorom ni možno držat, me tak način komunikacije najbolj na ene vrste meditacijo spominja. Se nadzoruješ v eni pozi tolk časa, da  lepo sedeš vase, da nimaš več česa nadzorovat, da se prepustiš. Pride vate lahko  vse, kar prej zarad neposredne povezave uma pa telesa ni smelo/upalo/moglo vate prit. Zdaj maš vse tle, pa z vsem tem nimaš kaj počet. Se nima smisla niti zgražat niti naslajat, se lahko le  stvarnika igraš, da  razbliniš karkoli  v nič al pa karkoli čez v vse razpneš.  Si vsakem primeru spet ko vrhovni nadzornik, si bog, stvarnik iz niča vse in demulator iz vsega v nič.

A ni a. nekje tle gor reku: it's just a game.
Back to top
« Last Edit: 29.04.2002 at 15:00:54 by titud »  
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: nadzor
Reply #35 - 29.04.2002 at 15:23:14
 
Glede nadzora si preberite o tem v temi ČAKRE, tema je v Samozdravljenju.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3