Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 16553 times)
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Meditacija v plesu
Reply #30 - 21.06.2002 at 19:01:29
 
kdaj in kako ?

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
RED alert
1
*
Offline

I love my GUARD ANGEL

Posts: 29

Gender: male
Re: Meditacija v plesu
Reply #31 - 08.08.2002 at 11:34:29
 
Ej magla!

mene pa zanima če za je za kundalizem potrebna prav določena glasba al je to naprimer lahko goa trance?
In zanima me, a če to lahko sam doma probavaš al je prou poseben postopek k ga morš obvladat.
Oz. zanima me če se kandulin tvigne ob vsakem plesu, al samo ob posebnem.
Pa še to, kaj morš mislit takrat oz. al sploh kej?
hvala za odgovor!!!
Back to top
 

Lajf je izi k pasul !!
 
IP Logged
 
Bardo Thodol
Guest




Re: Meditacija v plesu
Reply #32 - 08.08.2002 at 11:46:11
 
RED alert wrote on 08.08.2002 at 11:34:29:
Oz. zanima me če se kandulin tvigne ob vsakem plesu, al samo ob posebnem.



A ti tistmu rečeš kandulin  Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
RED alert
1
*
Offline

I love my GUARD ANGEL

Posts: 29

Gender: male
Re: Meditacija v plesu
Reply #33 - 08.08.2002 at 11:59:23
 
aja sory folk ne kandulizem Smiley)) , kandulin, se opravičujem !!!
Back to top
 

Lajf je izi k pasul !!
 
IP Logged
 
RED alert
1
*
Offline

I love my GUARD ANGEL

Posts: 29

Gender: male
Re: Meditacija v plesu
Reply #34 - 08.08.2002 at 12:02:33
 
Quote:
A ti tistmu rečeš kandulin  Cheesy Cheesy


Jah sory, sam o tem nč ne vem, zato sm pa tuki da kej zvem, a ni res?
Back to top
 

Lajf je izi k pasul !!
 
IP Logged
 
Bardo Thodol
Guest




Re: Meditacija v plesu
Reply #35 - 08.08.2002 at 12:06:56
 
RED alert wrote on 08.08.2002 at 12:02:33:
Jah sory, sam o tem nč ne vem, zato sm pa tuki da kej zvem, a ni res?


Sigurno veš, naj ti ne bo nerodno  8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Meditacija v plesu
Reply #36 - 09.08.2002 at 17:47:25
 
RED alert wrote on 08.08.2002 at 11:34:29:
Ej magla!

mene pa zanima če za je za kundalizem potrebna prav določena glasba al je to naprimer lahko goa trance?
In zanima me, a če to lahko sam doma probavaš al je prou poseben postopek k ga morš obvladat.
Oz. zanima me če se kandulin tvigne ob vsakem plesu, al samo ob posebnem.
Pa še to, kaj morš mislit takrat oz. al sploh kej?



Pizda ful je zajeban razlagat eno stvar k je ful preprosta...
lahko maš goa trance al pa katerokoli musko... sam na originalnih CD-jih je tko, da je dolg eno uro in sicer
15 minut je namenjeno za tresenje
15 minut je namenjeno za plesanje
15 minut za sedenje
in pa 15 minut za ležanje... kle u bistvu je tišina sam na koncu maš pa en GOOOOOOOOOONG....Smiley

Sam uporabljam ta prav CD...včasih pa mi ne sede poslušat kr eno musko in mau skakat...torej ko rabim stimulacijo...si dam kak dober drum'n'bass al pa hausič...pol pa če sem pri volji dam od začetka še GUN CD al pa bolj verjetno od 3-tjega dela dalje in nardim še zadnji dve fazi - sedenje in ležanje...

Tko da glede muske lahko bi se slišali preko mejlov...
Glede predznanja...je pa tko da verjetn na začetku se ti nebi dvignu kundalini... v naši skupini se je mislim da dvema dvignu do konca po ene 3-eh mesecih... je pa tko da je kle čist use odvisno od tebe in ne od enih navodil...
tko da je možno da se ti dvigne kadar koli tut u prvo...sam ponavad ni glih tko

Kot vsaka tehnika za dvig kundalinija je le ena izmed milijon možnosti... če ti je d best plesat... pol ti jo priporočam, ker men je blo pol tut plesat ful laži... (nimam več strahu pred nenormalnostjo al pa pred drugačnostjo...)

Glede postopka je najlažje če ti kdo pokaže...drgač pa

1.faza - bodi sproščen in se začni narahlo tresti... kle misliš samo na to kako si sproščen in pustiš telesu da se izraža...
opozorilo... ne imet sebe v kontroli - zato poskrbi za tvojo varnost... mej dost placa...pazi na robove!

bolečina je dobrodošla in pomeni da se energija po telesu giba tam, kjer se drgač ne more... zakaj se drgač ne more je možnih več razlag...strah...nezavedanje... star spomin...??? - velja za vse faze

2. faza - vse je isto...sam da namesto tresenja plešeš po filingu... poskusi UŽIVAT - tudi v primeru bolečine

3. faza - zaprte oči
sedenje brez gibanja... zravnana hrbtenica - lahko si km naslonjena pa dobr je če si pokrita... dobr je da je glava naslonjena na nekaj mehkega in ne direktno na steno...
... kle lahko misliš kar češ...poskusi pa opazovati svoje misli in občutke...
opozorilo...lahko te kj fejst zaboli...lahko ti je d best... lahko se razsvetliš - (izjeme)
4.faza - zaprte oči
se uležeš in se do konca prepustiš....do konca... gremo do konca... eni tut zaspijo čeprav to ni namen te vaje... sam ni pa narobe... nič ni narobe...nič ne more bit narobe...

Zdej dobr je če to delaš ene 3 mesece non stop... so pa tut ene nevarnosti če delaš sam...vsaj takrat  k se ti dvigne kundalini do konca.... je res res res dobr in takrat bi ti blo d best da bi imela enga k je dau to skoz zraven sebe... tko da doma ok - opčasno preverjanje znanja pr kakemu mojstru...pa je  res res res priporočljivo...
človeške zmogljivosti telesa brez razuma so pravzaprav neverjetne... telo se giba z neverjetno hitrostjo in takrat se lahko učenci brez mojstrov poškodujejo preveč al pa padejo u en filing k te res boli bolj kokr karkoli druzga... aja še to da te mau prestrašim... DINAMIČNA meditacija je sigurno najtežja stvar v življenju..če se odločiš zanjo - sem preveril...in se strinjam....Kundalini meditaciji pa pravjo da je sestra od Dinamične... tko da ena med desetimi stvarmi u lajfu k so ti najtežje...

men se kundalini ni dvignu do konca...vsen pa se mi je večkrat dvignil za par minut al pa pol ure in blo je neverjetno....men se je skoz smejal in bil sem totalno sproščen - pa ne tko kot si po basketu al pa fuzbalu al pa teku al pa bordanju...lahko še doodaš kaj... uglavnem pr vsakem je drgač....
KAJ pa je KUNDALINI pa itak lahko VEŠ le takrat ko se ti dvigne iz trtice v male možgane... ne pa če prebereš magari miljon knjig... tko da do takrat sploh ni pomembno kako ga imenuješ kandulin kundalin al pa tko kot jest kundalini

Če te zanima kaj več pa sem itaaak na voljo prek mejlov al pa preko drugih administratorjev, ane
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3