Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 16552 times)
Primoz
1
*
Offline


Posts: 19

Gender: male
Re: Meditacija v plesu
Reply #15 - 16.04.2002 at 15:46:03
 
yow!
ta petek 19.4. dogaja po petihritmih se nadaljevanje v taisti dvorani gasilskega doma smartno. ob 22h. neorganizirano, samo ene par komadov nas bo. sprot vidmo kaj zgodi
eno extaticno muzko  mozgane v sokovnik  pa gas
afro + goa trance + arabci ...

zivjo brusli, ne nisem bral;
a kej pomaga plesat, ce beres take knjige?

kali, ko se ti ze ful mesa od nedoplesanosti, bi bil en ples po ognju taprava norost. sej ves, zerjavca pa to, in odklop sred oranzne preproge; ce ti bo gorelo pod podplati, ognja pa od nikoder, prid pa v petek na eno dozo odklopa v smartno

marjana (halo halo a se slismo) bi pa lahko svoje  bobne prinesla in zavihala rokave
vabljeni tolkalci, godalci, glodalci, plesalci, ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Meditacija v plesu
Reply #16 - 16.04.2002 at 16:12:09
 
To mi delite! Potrebujem morda prevoz, bom še kake frende vseeno prej vprašala!

SE PLEŠEMO!!! Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Meditacija v plesu
Reply #17 - 16.04.2002 at 16:25:43
 
Primoz wrote on 16.04.2002 at 15:46:03:
marjana (halo halo a se slismo) bi pa lahko svoje  bobne prinesla in zavihala rokave
vabljeni tolkalci, godalci, glodalci, plesalci, ...


se slišimo. Smiley tokrat bom preskočla, pa do naslednjic še s kakšnimi svojimi blokadami opravla, ok?

pa fino da si prišel spet malo pogledat na forum. Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Meditacija v plesu
Reply #18 - 16.04.2002 at 17:58:03
 
a je to pr BTC-ju...mau naprej... jest sem za.... nevem kok bom lahko norel - plesal...ampak sej je usen...

Ejga primož.... a bojo kundalinovci tut al kaj
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Meditacija v plesu
Reply #19 - 18.04.2002 at 10:06:40
 
Rabim točno informacijo, kje je ta gasilski dom (še dobro, da bojo blizu, če bo žerjavica pa to...), da lahko pridem. A je to slučajno pri Črnučah?
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Meditacija v plesu
Reply #20 - 18.04.2002 at 11:56:13
 
kali to je v Smartnem in ce je tista telovadnica pri tistem gasilskem domu...k mamo mi ponavad ob petkih ob 22.00 kundalini....potem te lahko pridem iskat spotoma...

Sam naj en potrdi...kje to je točno
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Meditacija v plesu
Reply #21 - 18.04.2002 at 12:00:53
 
Dajta Primozu mail poslat.
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Meditacija v plesu
Reply #22 - 18.04.2002 at 13:22:31
 
Evo se neki za primoza ..... seveda pomaga čitat knjige ......... to je tko kt poslušat musko......več muske kt poznaš bolš se da pol tut plesat.....recimo če ne bi blo vpliva tuje muske pr nas bi verjetno še vedno plesal na ritme.....ULAKA-ULAKA-RADLEEEEK-RADLEEEK.  Al pa kej tacga......  Smiley))
Tko da ......ja eto ......recimo nam se zdi da je Latino od Boga dan al pa Tango.......ampak to si je use mogu en model zmislit.......in zdej si ti tega bunklna predstaulej......k je to use skupi zlozu......da o Indijski muski sploh ne govorim..........al pa o avstrijski POLKI......he, he

plp

brusli
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Primoz
1
*
Offline


Posts: 19

Gender: male
Re: Meditacija v plesu
Reply #23 - 18.04.2002 at 15:09:05
 
tkole, da ne bo dvoma, magla je ze uganu, kje je to. smartno ob savi, kopna pot 4. ce se komu ni jasn, me zvrcn po mailu in dobis zemljevid.
Back to top
 
 
IP Logged
 
JustMe
Guest




Re: Meditacija v plesu
Reply #24 - 24.04.2002 at 18:17:22
 
lep pozdrav vsem, tale forum prvič vidm in me samo zanima kaj so to kundalinci, ki jih je nekdo omenil, pa kaj delajo, če mi lahko to kdo pove

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Meditacija v plesu
Reply #25 - 24.04.2002 at 18:37:42
 
se mi zdi da so to tisti ki obvladajo kundalini energijo.
posrči za kundalini-jem pa boš vidu kwa to je.

ti bo pa magla mogoče več povedu ko se vrne.

lepo pozdravljen samo ti Wink
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Meditacija v plesu
Reply #26 - 25.04.2002 at 10:19:17
 
Ja, gape... Grin

Kundalinijevci so res eni čudaki, ki se začenjajo zavedati svojega telesa na eni bolj globoki ravni in to zavedanje se ne da opisati z besedam... je pa res kul...
Drugač pa
kundalini energija je v vsakem od nas...to je pravzaprav spolna energija in s plesom jo lahko dvigneš - zbudiš, tko da se začne telo RESNIČNO tresti sam od sebe... pri tem sem ponavadi doživel hud strah pred neznanim, recimo nekaj takega kot če skačeš v vodo iz velike višine, pa tega nisi navajen. Drugač pa so filingi lepi, ekstatični in fundamentalni, torej segajo v samo bistvo tvojega obstoja in to je tisto kar je tako lepo...vsi smo lepi čudaki, ki živijo življenja nezbujeni.
in ko se zbudi energija - se pravzaprav zbudi tvoja zavest in tvoje sposobnosti... To pa je nekaj za kar se splača potrpet, bolj kot pa kar koli drugega...
Valjda bo reku A. da to ni nujno sam kaj pa on ve...to ni njegova pot - vsaj tko izgleda... - (A. - brez čustvenega naboja, please)
Zaključil bi z mislijo, da se vse začne s sex-om in tam je nekaj lepega, božanskega - moč kreiranja, moč ustvarjanja, moč življenja... in ta moč nas lahko preobrazi, ta moč nas lahko pripelje do boljšega razumevanja samega sebe in ta moč se skriva v nas, ki smo nastali iz te iste moči... to pa je kundalini energija in tisti ki izvajajo kundalini meditacijo sem jih skromno poimenoval kundalinovci...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
JustMe
2
**
Offline

OM SHANTI SHANTI SHANTI

Posts: 66

Re: Meditacija v plesu
Reply #27 - 25.04.2002 at 10:42:58
 
tnx, magla
in kako zgledjo te meditacije, a dejansko meditirate al plešete, pa kok cajta to že delate oz. a že žanjete sadove svojega početja
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Meditacija v plesu
Reply #28 - 26.04.2002 at 10:25:26
 
JA MAGLA ETO TO TUT MENE ZANIMA .....MORŠ MAU OPISAT


PLP

BRUSLI
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
veter
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 2

Re: Meditacija v plesu
Reply #29 - 21.06.2002 at 17:15:01
 
Zdravo, jaz sem nova tu in me je pritegnil meglin post o kundaliniju. Jaz tudi delam to meditacijo, imam cd z glasbo in je noro.
Tudi ostale oshotove meditacije so the best.

Gre za to, da se najprej treseš, a ne da ti to počneš, ampak dovoliš, da se dogaja - samo čakaš, da se tresenje samo začne. Na to smo zelo nenavajeni - da se nam ni treba vmešavati v procese, da sami pridejo, samo treba je počakati...
In potem plešeš, ko se vsa ta energija prebudi v tebi in tudi v plesu dovoliš, da se dogaja, da te energija pelje, kamor hoče - na kar smo tudi zelo nenavajeni, da dovolimo, da se izrazi točno tisto, kar se mora, da zgolj opazujemo, kam gre naša energija in se ne vmešavamo.
Ta ples je lahko zelo energičen, a še vseeno ostaja subtilen, ta glasba ne omamlja, ampak dviga raven tvoje pozornosti in zavedanja. V tem plesu si bolj buden, ne bolj pogreznjen v spanec, bolj se zavedaš sebe, ne da skušaš pred sabo pobegniti.
Lahko te odnese, a vedno vidiš, kam.

Po plesu se usedeš in zgolj opazuješ, zgolj gledaš, najprej ob glasbi, nato v tišini. In to je nekaj najbolj čudovitega - čista tišina.

To je smisel vseh meditacij - da spregledaš in se zaveš točke v sebi, ki je vedno tiha in zgolj opazuje. Ta točka je vedno tam, samo ne zavedamo se je. S plesom prebudiš energije, hkrati pa si vedno bližje temu, da jih zgolj opazuješ. Z energičnim gibanjem si vedno bližje negibni tihi točki. A ni mrtva, živa je - to si ti.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3