Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 15598 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Aktivacija DNK
Reply #15 - 25.01.2002 at 17:04:11
 

pa tale tekst mi je prekrizal pot:

http://www.lunin.net/dogodki/dnk.html
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Aktivacija DNK
Reply #16 - 25.01.2002 at 20:44:00
 
Ja,tudi to lahko postane,kot neka droga. Grin.

Meni se to vse skupaj zdi nekam sumljivo Grin.



Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Aktivacija DNK
Reply #17 - 25.01.2002 at 21:11:47
 
Q
cakajte, karibi2 je vprasal o aktivaciji DNK, zdaj ste se pa vsi obesili na spreminjanje DNK. meni se zdita to dve precej razlicni stvari.  
Q
to je eno in isto, ko jo 'aktviraš' ji u bistvu daš šus da se začne spreminjat in prvi nivo MORA začet odražat te spremembe. MORAŠ se spremenit, čene, te lajf tepe. ker je tak program.

vse je lahko 'droga' če si od tega odvisen
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Aktivacija DNK
Reply #18 - 28.01.2002 at 16:27:33
 
včeri sem hotu povedat, da se strinjam z marajano, danes se pa še z gapetom, zašli smo...

zdele sem prebral DNK od lune, jao kako te všasih pomiri stavek na koncu, ko rečeš opravljeno je! Grin

zdaj pa začnimo...

ok, res ni vseen aktivacija, ali sprememba...

gre pa za to kaj je zadaj:
če je zadaj odgovornost in se učimo skozi aktivacijo DNK odgovornost, pol je vse to just a game
kot je game reiki
kot je game sociološke igrice, ki jih prireja deklica, da se zaprti tamali povežejo in se odprejo
kakor je game vse to kar delaš, da s tem krepiš neki drugaga
ves svet je just a game

sam zanimiv je, da ko včasih komu rečeš bila je just a game, ne vrjamejo in to velaj tudi za tu, tam not so bli prvi in ko jim poveš nočjo slišat, da so spodaj še neke igrice, ki se jih niso šli za zmago, pol kr nočjo slišat in branjo svojo game do konca...

ampak kakor kol, men so user frendli stvari tudi všeč, sej sem za, da ne bo kdo mislu...

ah ja...

in kar se tiče Barklija je eden res dobrih igralcev na sceni

in pa še ena stvar na dnk aktivaciji nisem bil in razvijat krtiko brez tega, da nisi udeležen je neumno

zato sem se udeležil le debate o tem, da spoznamo da smo še kako zapeljani včasih ker mislimo, da je nekaj res, delamo pa čisto nekaj drugaga

vsak ima svojo pot tu dol in vse tehnike, ki prispevajo k uresničitvi poti so pravilne in vedimo, da so vse stvar just a game, zato so kritike mal mim in to je v open sorcu povedan, ne kritiziraj, ker je ozadje vrjeno čisto drugo, kot si zamišljaš.
dodaj pa predloge, saj s tem dobiš odgovore in daš vprašanja s katerimi omogočaš rast sebi in drugim.

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Aktivacija DNK
Reply #19 - 28.01.2002 at 19:27:38
 
pa sej se ne gre tolk za kritiziranje kot za mnenje(a)
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
beno
Guest




Re: Aktivacija DNK
Reply #20 - 05.04.2002 at 21:40:34
 
zdravo
zdaj ko je minlo nekaj časa hm.
tako. tukaj gre če sem prav razumel za akitivacijo dodatnih "vlaken" v energijskem dnk. stopnja aktivacije je odvisna od posamezdnika gre pa do 15 dodatnih vlaken. mene je najprej dvignilo potem pa razsulo. v bistvu telo zahteva spremembe. prisiljen si delat. ko se s tem sprijazniš, začneš  napredovat. DNK se aktivira postopoma. jaz sem len, sili me delat, to pri čemer se dobro počutim. zato to delam. pa drek se sčisti. ne gre brez bolečine. vsaj pri meni ni šlo. mogoče bo kdo reko to si sam kreiraš. res je.

ni vsaka pot za vsakega. zdaj je doba informacij.
treba se je pozanimat in najt svojo pot. ali pa jo ustvarit
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Aktivacija DNK
Reply #21 - 08.04.2002 at 08:53:15
 
Ej, beno, pa kje si se ti zgubil?! Smiley

Sem te pogresala, ves...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Aktivacija DNK
Reply #22 - 08.04.2002 at 14:53:46
 
Moje mnenje je podobno kot pravi Beno.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Aktivacija DNK
Reply #23 - 20.06.2002 at 12:19:11
 
nova doba...
mojstri delajo za nas...

http://www.2012.com.au/DNA_upgrades.html

Wink
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Aktivacija DNK
Reply #24 - 20.06.2002 at 13:09:31
 
si prebral?
povzetek?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Aktivacija DNK
Reply #25 - 20.06.2002 at 16:21:29
 
Ja zdej me pa maš, sem mislu da se bo komu drugmu dalo to predelat  Grin
na kratko:

Dogaja se z našim telesom to, da se nam prključujejo dodatna svetlobna telesa (light body), da imamo kao originalno jih 7 zdej bomo jih apgrejtal na 14, s pomočjo neke Hirearhije, duhovnega bratstva.  S tem se nam bo povečala zavest in zmožnosti telepatije, telekineze ipd.  
Fora je da ponavad nam dušca neki govori, mi pa zard strahu je ne slišmo. Zato se zdej dogaja zlivanje svetlobnega in fizičnega telesa, da bi lahko zaživel bolj energije srca in tko...

Kaj ma DNK pri tem?

Zdej imamo 2 vijačnici zraven se pa nahaja še ena 3 vijačnica, ki so jo znanstveniki opredelil kao kot ostanek evolucije, nek zaostal del...ampak...nekaterim osebkom se je začela ta 3 vijačnica združevat z ostalima 2ma, hkrati s tem se je nekako začel pojavlat razne sposobnosti tej osebi...isto se dogaja pri sedaj rojenih otrocih (indigo) da imajo dost pogosto vključeno še 3 vijačnico (samo del, ne po celi dolžini) in hkrati imajo zmožnost telepatije.. Znanstveniki pa lao to prikrivajo, 1995 je blo v mehiki neko strečanje v tajnosti....

ja pa nov sistem čakr naj bi napedenal

tko prbližno
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Aktivacija DNK
Reply #26 - 31.03.2003 at 01:23:38
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Klemen
Guest




Re: Aktivacija DNK
Reply #27 - 17.12.2004 at 00:16:45
 
Naredil, izkusil iniciacijo in jo tudi delam.

Izkušnje: Pomaga tistim, ki so že sami storili za svoj razvoj vse, kar so mogli. Za tiste, ki aktivno živijo svojo vero vsak dan, ki si prizadevajo. Tistim se z einiciacijo odprejo vrata, pri nepripravljenih se ne zgodi ničesar. Ničesar.

Po iniciaciji ti vse naslednje iniciacije (po moji izkušnji) podeljuje Svetloba- Bog? sam. Zdaj prejemam iniciacije direktno takrat, ko sem zanje pripravljen in sicer brez posrednika. Ko se dokoplješ do določene stopnje- sam ali pa da ti kdo malo pomaga -npr. z iniciacijo, so vsaj meni vsi nadalnji človeški iniciatorji nepotrebni. Brez veze. Ko to izkusiš, potem veš.

Če živiš vero, duhovno pot- živiš in ne samo bereš, potem je iniciacija smiselna, drugače brez veze.

Mir,

Klemen

entuzijast@hotmail.com

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2