Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 15535 times)
karibi2
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 2

Aktivacija DNK
22.01.2002 at 20:01:26
 
ZDRAVO!! 8)

Sem nov udeleženec tega foruma! Mene pa zanimajo vaše izkušnje in razmišljanja z aktivacijo DNK!!
Rad bi se namreč udeležil tega seminarja pa me zanima, če je kateri od vas, ki to berete že to poiskusil??

Hvala za odgovor!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Aktivacija DNK
Reply #1 - 22.01.2002 at 20:13:06
 
Pozdravljen Karibi2!

Bodi prepričan, pozdavil te bom še enkrat na drugem mestu v forumu, glede aktivacije DNK pa menim, da bi bil Oldi pripravljen odgovoriti, če ve. On se zanima bolj za znanost.
Sicer pa, če malo bolje razčleniš kaj si milsil vprašat z aktivacijo DNK bi se našel še kdo drug, ki bi ti znal odgovoriti.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Aktivacija DNK
Reply #2 - 23.01.2002 at 09:19:14
 
Meni se zdi da govoris o samanski delavnici Barkleya, o svojih izkusnjah je nekaj napisal Beno, poglej tule:

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=samanizem;action=display;num=1003...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Aktivacija DNK
Reply #3 - 23.01.2002 at 12:36:07
 
ko se začneš spreminjati se začne spreminjati tvoj zapis dnk - lahko pa valjda tudi najprej spremniš dnk in se potem začneš spreminjat. te delavnice delajo točno to drugo.

je pa z njimi (delavnicami) tko, da ko se spremni dnk se MORAŠ začet spreminjat, če ne stare napake, ki si jih potlaču udarijo vn in če nisi zadosti močan te 'zlomijo'. zato pomoje te delavnice niso primerne za začetnike.

poznam enga ki je bil ne eni od delavnic in je nehu kadit pred ene 10 leti, pa je začel nazaj kadit, po delavnici.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Aktivacija DNK
Reply #4 - 23.01.2002 at 19:38:12
 
Tega res ne bi nikomur priporocal. Smiley.
To me spominja na manipulacijo.
Najprej je treba poskrbeti za svoj "jaz".
Ce nismo zadovoljni sami s sabo,je treba nekaj narediti na sebi,ne pa spreminjati sveta.
Vemo,da vsaka sebicna želja povzroca probleme,zato cimmanj tega. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Aktivacija DNK
Reply #5 - 23.01.2002 at 19:57:39
 
Comp, ti znaš pa dobr povedat, se pridružujem še posebej po včerajnšnem PREVERJENO na POP-TV, kjer so govorili o Genetsko spremenjeni hrani.

Not gut (moje osebno nepreverjeno mnenje), občutek pa je tak.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
kali
Guest




Re: Aktivacija DNK
Reply #6 - 25.01.2002 at 03:18:50
 
pegraLP vsem skupaj,
kar sem brala o tem, naj bi se nam vsem , ki vstopamo v novo dobo DNK spremenil, novorojeni otroci se tako že rojevajo z DNK, ki je drugačen od našega.
Drugače pa naj bi samo prosili svoj višji jaz, da nam poštima zadevo in stvar bo urejena. S tem bomo postali bolj telepatski, intuicija se poveča in laže bomo zaznali energije, ki jih sedaj ne moremo v taki meri.

Mene tudi zanima vaše mnenje o tem in za nasvet kako naj prosim svoj višji jaz glede na to, da ne meditiram, ali zadostuje, le da si rečem, ker je vedno tam...?
Back to top
 
 
IP Logged
 
kali
Guest




Re: Aktivacija DNK
Reply #7 - 25.01.2002 at 03:19:26
 
LP vsem skupaj,
kar sem brala o tem, naj bi se nam vsem , ki vstopamo v novo dobo DNK spremenil, novorojeni otroci se tako že rojevajo z DNK, ki je drugačen od našega.
Drugače pa naj bi samo prosili svoj višji jaz, da nam poštima zadevo in stvar bo urejena. S tem bomo postali bolj telepatski, intuicija se poveča in laže bomo zaznali energije, ki jih sedaj ne moremo v taki meri.

Mene tudi zanima vaše mnenje o tem in za nasvet kako naj prosim svoj višji jaz glede na to, da ne meditiram, ali zadostuje, le da si rečem, ker je vedno tam...?
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Aktivacija DNK
Reply #8 - 25.01.2002 at 09:29:14
 
ne, tud jaz mislim da je neki takega kot spreminjanje dnk največja nevarnost kar se jo lahko spomnimo

prvič če se dnk spremeni se spremeni vse, drugič če že spreminjamo dnk naj vemo kako deluje, če tega en vemo in delamo smo s softversko (beri mehko spremembo) potem naj vseaj vemo kako to deluje, pa če že to vemo(kar večina ne) pol naj vemo vsaj še to zakaj? in kako vpliva na vse?

drugače pa me nerazmišljanje ljudi že spravlja v dvom, da nebi tole dišal na neki drugega...

še en podatek, dajem v premislek če bi mogl tu na zemlji za svojo pot met drug DNK bi se s takmu tudi rodil

in pa če je višji jez vsemogočen bi to naredu tko da bi mi vedl kaj se dela in bi zanl sami

in še nekaj toel me spominja na to da se prosi za pomoč da lahko uredijo naše stvari, kar pa je ravno obratno od tega da je fora učenja in fora preizkusa kolk zanmo in da s tem potem naredimo svojo pot

zA VAS NE BOM NAREDIL NIČ, ČE NE BOSTE SAMI, LAHKO PA delamo na tem, da ustvarjamo zavedanje in da skupi uredimo stavri
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Aktivacija DNK
Reply #9 - 25.01.2002 at 10:01:41
 
cakajte, karibi2 je vprasal o aktivaciji DNK, zdaj ste se pa vsi obesili na spreminjanje DNK. meni se zdita to dve precej razlicni stvari.

sem pobrskala po svojem mailu, pa zal nimam vec teksta o tisti delavnici, mislim da je bil naslov Samanska aktivacija DNK, vodil je Barkley, zdaj pa isto zadevo dela tud Altorion?

Ales, mogoce imas ti kje kak tekst, ali pa ves ce imajo zadevo na netu, da bomo vedeli o cem sploh govorimo...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Aktivacija DNK
Reply #10 - 25.01.2002 at 12:09:11
 
Quote:
Mene tudi zanima vaše mnenje o tem in za nasvet kako naj prosim svoj višji jaz glede na to, da ne meditiram, ali zadostuje, le da si rečem, ker je vedno tam...?

To je začetek,da se odpreš tvojemu višjemu jazu.
Treba mu je dati tudi možnost,da zaživi.
Treba je izstopiti iz svojih okvirjev,navad,prepričanj.....
Torej,ne delovati le po nekih ustaljenih vzorcih in živeti v strahu,ampak zaupati v življenje.
Ni mus,da meditiraš.Lahko greš na sprehod,poslušaš glasbo....vse,kar ti omogoča,da nekako izstopiš iz tega časa.
Quote:
Drugače pa naj bi samo prosili svoj višji jaz, da nam poštima zadevo in stvar bo urejena.

Po eni strani zelo preprosto,po drugi strani pa nekaj najtežjega.
Dokler obstaja nižji jaz,ki temelji na moči,višji jaz ne more kaj dosti storiti.
Zato tudi pride do "padcev",ko clovek želi biti nekaj več,ni pa se še osvobodil omejenosti nižjega jaza.

Aktivacija DNK zahteva veliko odgovornosti,ego pa ni sposoben sprejemati odgovornosti.
Zato se zaradi prevelikega "pritiska" človek "zruši".

Quote:
če bi mogl tu na zemlji za svojo pot met drug DNK bi se s takmu tudi rodil

To je to. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Aktivacija DNK
Reply #11 - 25.01.2002 at 13:15:59
 
aktivaciaj dnk z odnosom do jezov nima nič!

drugo kar nima nič z tem je odgovornost!

tretje kar nima nič s tem je ego, on je najbolj odgovoren del tebe sam dojet zakaj je tako, je tvoja naloga,  zavedanje tega kar je ego?

kdo je ego in kaj počneta!

ego te opozarja na tvojo pot, torej je naboljši pokazatelj tvoje poti, ko si na nej ego gre, ker ego sam kaže na to kej moraš stvari dodelat...

bom prav zrihtu potko do tja...

torej kje je aktivaciaj dnk tle?

ok je tolk da zrasteš v takega kot si, kar se tiče tega, da jo spodbudiš 96% dnk kao nekaktiviranega je ostanek materije preteklega razvoja 1%  se razlikujemo od miši

bi kdo to rad akiviru? ja ok
kar se tiče aktivacije neuprabljene dnk?

saj vem kaj boš reku dnk dela stvari, da si tak kot si?
enojajčni dvojčki imajo ist dnk?

vse to kar si gor naštel ma zvezo sam z zavedanjem in urejenjem stvari, to se da na vse načine kar jih je...
spremeniš se na vse načine, sam s tem dnk nima ravno edine zveze jo pa ma, drugače fantje, drugače...


zato je tvoja pot prava, če delaš tako, kot eni frendi, ko so žejen grejo na  4 pive, jaz grem na vodo, k se grejo zabavat grejo na 4 pive jaz grem na zabavo in je zabava


saj vem vsi hočmo dobr in sem mal tko pvoedal, ne zastopit narobe, saj vem kaj govoriš sam mal drugač delam, ti pa tu, skupi bomo pa uredil ane?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Aktivacija DNK
Reply #12 - 25.01.2002 at 13:39:06
 
Quote:
aktivaciaj dnk z odnosom do jezov nima nič!

Quote:
drugo kar nima nič z tem je odgovornost!

Quote:
tretje kar nima nič s tem je ego,

Quote:
bi kdo to rad akiviru? ja ok  

Ja,kdo ???

Praviš,da s tem nima ego nič,da nima jaz nič,da nima odgovornost nič....Kdo potem ???

Kdo še ostane ???

Nekdo drug,ki me želi prepričati,da je nekaj zame dobro ?
Ja,če bo nekdo drug tudi sprejel odgovornost za moje življenje.To bi ljudje radi,vendar to ni možno,zato pa prihaja do zlomov.
Življenje nima bližnjic.So samo the hard way,pa the easy way. Smiley

Quote:
skupi bomo pa uredil ane?

Saj ravno zato smo tle,a ne ? Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Aktivacija DNK
Reply #13 - 25.01.2002 at 15:22:37
 
tole kar govoriva sta dva vprašanja

a) kdo je odgovoren za tebe

b) in ali ima dnk kaj s tem

prvega itak vsi odgovorimo enak

drug pa gre tako, da vse stvari majo vezo s tabo, saj izhajamo iz enosti

kar se tiče tega kako in kdo je ego pa nisem najdu pa bom kar napisal malo...

ok ego posledica je to, da ti ne dovoli da delaš druge stvari, kot tiste stvari ki so dobre zate, torej je ego zaveznik, torej ni težava, če delaš zase ampak, da pol to mal nadgradiš, potem deluješ iz svoje poti, ko znaš in delaš iz sebe, ti ne podjarmiš več drugih, in tud nič več nočeš,
zato dokler nisi to, te ego stalno opozarja, da je to področje kejr moraš uredit stvari in vedno hočeš ta področje uredit, kar pa nima več kaj dost veze z egom, ker on takrat že neha delovat, pač pa ma zvezo s učenjem, zavedanjem...



drugič tole o egu v risanju zemljevidov

do takart pa vsak naj razvija kar čuti, da je njegovo!
sem se sam mal oglasu da še mal drugač pogledamo na dogajanje, je prav, da se stvar pogovori
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Aktivacija DNK
Reply #14 - 25.01.2002 at 15:39:25
 
Se mi zdi da smo zapadli v debato 'ja ali ne'. In z mojega vidika je tale zadeva identicna temam 'droge ja ali ne' (za doseganje visje zavesti) pa 'tehnike take in drugacne ja ali ne za razvoj zavesti', threadov kar nekaj na tem forumu...


Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 2