Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4121 times)
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Svetlobni krogi ljubezni
23.11.2004 at 14:00:07
 
Ima kdo kakšne izkušnje z delavnicami "Zdravljenje s svetlobnimi krogi ljubezni", ki jih prireja Igor Stupar (www.bioigor.com)

en bk
Back to top
 
 
IP Logged
 
kukica
1
*
Offline

:)
Posts: 39
Ljubljana
Gender: female
Re: Svetlobni krogi ljubezni
Reply #1 - 24.11.2004 at 22:19:43
 
Jaz sem bila na Svetlobnih krogih prvič, prej pa sem bila enkrat pri njemu na individualni terapiji. Igor je eden najbolj toplih ljudi kar sem jih spoznala. Svetlobni krogi pa so eno zelo zelo močno doživetje. Še nekaj dni po njih se počutiš drugače. V bistvu sem Igorja spoznala šele pred tremi tedni, a imam občutek, da se mi življenje spreminja odkar ga poznam. Svetlobne kroge toplo priporočam!!

lp, Ursa
Back to top
 

Smiley Kukica Smiley
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Svetlobni krogi ljubezni
Reply #2 - 25.11.2004 at 08:19:17
 
kako pa zgleda to zdravljenje?
Back to top
 
 
IP Logged
 
kukica
1
*
Offline

:)
Posts: 39
Ljubljana
Gender: female
Re: Svetlobni krogi ljubezni
Reply #3 - 25.11.2004 at 11:55:06
 
Sicer tezko povem za vsakic, ker sem bila prvic - a tokrat je bilo tako:

Vsaka seansa sicer deluje in je namenjena celemu telesu, a pozornost je usmerjena predvsem odpiranju ene čakre.

Tokrat je bil to pleksus. Najprej je bilo predavanje o čakri. Vse o njej, meditacije za odpiranje, kaj se skriva v njenih blokadah....

Nato skupinska meditacija.

Potem pavza in pogovor o naših vprašanjih, problemih, željah...

Po tem zdravljenje z vokalizacijo (odpiranje energetskih centrov z usklajenim dihanjem in kričanjem samoglasnikov) - sem bila presenečena kako sem se po tem drugače počutila.

Zadnja 'vaja' je bila da smo vsi ležali na tleh v krogu, z glavami obrnjenimi v krog in se držali za roke. Vse kar moraš početi, je da globoko in hitro dihaš, ter premikaš glavo. Ostalo naredi energija sama. Ker je bilo to zame prvo tako doživetje, kar nisem mogla verjeti, ko je energija začela teči skozi mene.

To doživetje je zelo močno. Meni je na površje prišel zelo boleč spomin, ki sem ga potisnila že pred časom globoko vase. In prav fizično sem čutila, kako se mi je v predelu srca (prsi?) naredila kepa boleče energije, ki mi je potem šla ven iz telesa.

po seansi se sicer ne počutiš najbolje, a ko to mine, čutiš, da si se začel spreminjati. Jaz to potrebujem.

Vse skupaj je trajalo 7 ur.

Upam, da sem vam kaj pomagala.

lp, Ursa
Back to top
 

Smiley Kukica Smiley
 
IP Logged
 
soncica
Guest




Re: Svetlobni krogi ljubezni
Reply #4 - 01.12.2004 at 18:16:39
 
Zdravljenje in delovanje je ful super dozivetje. Ce bo vse po sreci bodo svetlobni krogi organizirani tudi v Mb, ampak ce bo dovolj interesentov, zato javite se vsi ki bi vsaj na predavanje prisli, pisite mi na mail, da se zmenimo,cau cau 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ivona
Guest




Re: Svetlobni krogi ljubezni
Reply #5 - 06.12.2004 at 08:51:23
 

Mene zanima kaj se cuti na svetlobnih krogih?
Na katerih podrocjih ti lahko pomaga?
Back to top
 
 
IP Logged
 
kukica
1
*
Offline

:)
Posts: 39
Ljubljana
Gender: female
Re: Svetlobni krogi ljubezni
Reply #6 - 06.12.2004 at 12:51:38
 
Cutis pri prvih vajah mocno sproscanje. Pri zadnji vaji pa na fizicnem nivoju cutis pretok energije, tudi rahlo ohromelost telesa. Kaj se zgodi drugace pa tezko povem. Za vsakega je drugace. A vsakemu se nekaj zgodi. Lahko povem zase:
Na svetlobnih krogih sem bila dvakrat. Prvic mi je na povrsje priplaval zelo bolec, ze zdavnaj potlacen spomin. Jokala sem kot se nikdar. In bolelo me je se kar nekaj dni. potem sem se umirjala. Par dni sem cutila otopelost. nato sem se uravnovesila in zadnje case se pocutim super. Se mi zdi kot da lazje diham. Kot da bi razresila problem ki me je dusil. kar odneslo ga je. In ni mi ga bilo treba spet potisniti v pozabo.
Zdaj, drugic je bilo lepse. izvedela sem, da 'zivljenje' pazi name. pokazala se mi je moja zvezdica, ki me varuje. Povedala mi je da ne glede na nnevarnosti, ki se jih bojim, naj vedno hodim svojo pot, ker me ves cas opazuje in cuva. ne vem ali gre za mojo domislijo ali kaj resnicnega. vendar me je vedno manj strah zivljenja in ljudi.

Drugace pa svetlobni krogi pomagajo marsikomu. tam so ljudje z raznoraznimi tezavami. tako na dusevnem kot na fizicnem nivoju. Pravzaprav sem jaz sla tja prvic zaradi koznih tezav. zdaj pa se mi spreminja celo zivljenje.
Sicer pa lahko z vprasanji o svojih tezavah in ce lahko svetlobni krogi pomagajo pisete Igorju na www.bioigor.com/forum, in prepricana sem, da vam bo z veseljem odgovoril.
Back to top
 

Smiley Kukica Smiley
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1