Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 
(Read 42968 times)
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Nova doba
Reply #75 - 22.10.2002 at 16:57:11
 
Moram prej malo odsanjat, pa ti povem.
Ampak se mi zdi, da ima kristal  svojo vibracijo pri tebi v sedmem nadstropju, čeprav se da potem skozi ta kristal, pa tudi druge, čutiti našo Zemljico.
Nekako ja in ne! Wink
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Nova doba
Reply #76 - 28.10.2002 at 18:20:23
 
Glede na letošnje vreme, potrese, nesreče, vojne... smo očitno že res tam, zelo blizu...

Molimo za mir na zemlji!
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Nova doba
Reply #77 - 28.10.2002 at 22:14:06
 
Zelo blizu!


                               Oceans of Love!
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Nova doba
Reply #78 - 29.10.2002 at 09:11:17
 
NE VEM, ALI JE TUD KDO DRUG OPAZIL, DA SE TE NEARAVNE NESREČE DOGAJAJO, BOLJ KOT NE V ISTIH DRŽAVAH Z EVROPE? čE SE KDO NE STRINJA, ME LAHKO MIRNE DUŠE POPRAV. KER DEJSTVO JE, DA JAZ GLEDAM DNEVNIK 1X NA MESEC, ČE IMAM SREČO, A DOBILA SEM TAKŠEN OBČUTEK,
IN SLOVENIJA, JE HVALA BOGU, KAR NEKAKO, ZAENKRAT IZVZETA. NO, IMELI SMO POTRES V POSOČJU, PA NE VEM, A JE IBLO TO LANI ALI ŠE LETOS, KO JE PLAZ POTEGNIL. DRUGAČE, PA SMO NEKAKO ZUNAJ TEH KATASTRF.

ČE SE KDO NE STRINJA, NAJ KAR MIRNO TO POVE, MOGOČE SE PA MOTIM.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
sanjalka
1
*
Offline

Love comes back to you!

Posts: 10

Gender: female
Re: Nova doba
Reply #79 - 29.10.2002 at 13:24:45
 
Pred kratkim sem sanjala, da sem bila priča nekemu simpoziju, kjer so proučevali potrese in kjer so imeli napisane vse države sveta, med njimi tudi našo Slovenijo. In pri tistih "ta kritičnih" je bil rdeči križec. In Slovenija je imela velik rdeč križ, tako da jaz mislim, da smo na čakalni listi, da vse skupaj sesuje.

Zdaj ali je to dobro ali je slabo, o tem bi se dalo razpravljati, mislim pa nam že naša Pegaz to potrjuje, ko pridno  opozarja na potrese.

Ampak mislim, da se ni kaj za bati, kajti vesolje že poskrbi, da je vse v ravnovesju.

Carpe diem! (dokler še lahko)
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Nova doba
Reply #80 - 29.10.2002 at 13:45:01
 
ne vem, če se boste ravno strinjali z mojo razlago

sanje velikokrat kažejo na naše notranje življenje

potresi, ki jih je sanjala sanjalka, bi lahko kazali (tudi) na to, da se bomo v Sloveniji morali na noter še krepko spremeniti, da nas bodo zunanje okoliščine (osebne težave v življenju) tako prerukale, da bomo morali vsak posameznik zase postaviti naša razmišljanja, naše vrednote, naša hotenja, pričakovanja, želje...  na drugačne temelje, kot jih imamo  sedaj in tedaj se bodo spremembe pokazale tudi na zunaj
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Nova doba
Reply #81 - 30.10.2002 at 08:28:00
 
Kar se potresov tiče, je pa čist možno. Smo jih nekaj že imeli v zgodovini.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Nova doba
Reply #82 - 14.11.2002 at 21:31:16
 
Ana, se strinjam s tabo, da se ljudje mormo spremeniti, vendar ta delež, ki je spremenjen in stremi k temu,da se spremeni, je zelo majhen, zato  tista negativna črnina vase vse pozauha kot črna luknja.
Črna luknja? Ja, to je človeški ego.



              Oceans of Love
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Nova doba
Reply #83 - 15.11.2002 at 10:15:46
 
jebiga ... še vedno smo v prehodu med tretjo in četrto dimenzijo ... vsak zase se mora odločit kam gre ... a bo ostal tukaj al bo prestopu ... tari strahovi umirajo, kdor se ne sooča z njimi ampak jih tlači ga sekajo ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Nova doba
Reply #84 - 17.11.2002 at 20:43:14
 
ola Grin,
bi rekla, da nekomu niso všeč volitve, ker se taki vetrovi podijo okrog, da ruvajo drevesa, da delajo na Cerkniškem jezeru meterske valove, da zaliva Tartinijev trg, itd,.......... Cry
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Nova doba
Reply #85 - 17.11.2002 at 20:56:55
 
je treba zaupat naravi, po moje...ti čustveni izbruhi v nas in okoli nas...huda kriza...ampak v krizah se ljudje na boljše spreminjajo, redki na slabše....treba se pognat v sredino, izkusit samega sebe in strahove, preživet in ugotovit, da smo boljši, kot si o sebi mislimo...Smiley
krize nas izzivajo da se soočamo
hude stvari smo zatirali, da nas narava tako čisti...dejmo ji pomagat
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Nova doba
Reply #86 - 18.11.2002 at 15:35:45
 
devi, imaš prav
ampak mislim, da narava ne bo nas čakala, kdaj se bomo ozavestili.
Kar se dogaja okrog Bovca je le posledica vojn in morije po tistih gozdovih, ker takrat so dobesedno tekle krvave reke in šele zdele so se duhovi odločili poplačat to.
Se pravi, kaj se bo šele dogajalo, ko se bo poplačevalo to, kar se počne sedaj. Grin
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Nova doba
Reply #87 - 02.08.2003 at 09:52:07
 
A je slucaj, da ima moj prijatelj iz Mehike delavnice na temo Majevskega koledarja?  Shocked Sem ga vprasala, iz prve roke, ce bo 2012 konec sveta. Wink

"And regarding the Mayan Calendar. The world is not ending on 2012. For Mayans time is a cycle, a spiral... a way to evolve to higher dimensions. What is happening is that we will be closing a cycle of 26,000 years!! Which is the cycle of our sun to a central sun located in the Pleyades. That sun it's called Alcione. Every 26,000 years we are exposed to that sun and the energies around us rise to a higer octave taking us to higher levels of conciousness. It's not going to be a thing of a day, but it's already happening. It's the beginning of
a new golden era. So there is nothing to fear. On the contrary!! There will be a lot to celebrate!!"

Sicer pa vse to ze vemo, a ne? Cheesy
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Nova doba
Reply #88 - 02.08.2003 at 12:32:00
 
8)
juhu!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Nova doba
Reply #89 - 04.08.2003 at 20:37:53
 
jst bi odgovoril na gapejevo vprašanje izpred leta dni, glede inkarnacije v preteklem času

tako kot si duša izbere kraj, si verjetno lahko izbere tudi čas kjer se bo inkarnirala

mogoče si sama ustvari realnost v kateri bo najbolj napredovala?

mogoče smo to življenje ki ga zdaj živimo, že živeli, ampak se ga ne spomnemo   Wink Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7