Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 
(Read 37464 times)
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: meditacija
Reply #75 - 19.12.2003 at 12:11:04
 
en_bk wrote on 19.12.2003 at 11:36:21:
Zato je men ortodoksnost častilcev česarkoli iz nekih mejnih področij mal podobna ..hm...slepoti?, omejenosti?, zaprtosti tud uma?

Vidiš, jest se pa včas lih obratno sprašujem, a je mogoče da vsi ti prepričani ljudje vidijo kej, kar jaz ne vidim? Saj zihr da so eni omejeni, sam vsi pa tud ne morjo bit, al kaj? Nekej mora bit, kar jih sili naprej... zmer je zanimivo zvedet, kaj je to, se lahko še kej naučiš iz tega... (čeprov je tud to res, da je ezoterika zadnje čase ena od najbolj popularnih oblik skrivanja pred sabo...Tongue)

Kak pa drugač doživljaš vse te stvari, ki se ti dogajajo pri Sandiju? A si bil prej v dvomih in še vedno si? al nisi več tolk, al si še bolj? Zakaj pa sploh hodiš tja?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: meditacija
Reply #76 - 19.12.2003 at 12:44:17
 
Devi wrote on 19.12.2003 at 12:11:04:
Vidiš, jest se pa včas lih obratno sprašujem, a je mogoče da vsi ti prepričani ljudje vidijo kej, kar jaz ne vidim? Saj zihr da so eni omejeni, sam vsi pa tud ne morjo bit, al kaj? Nekej mora bit, kar jih sili naprej... zmer je zanimivo zvedet, kaj je to, se lahko še kej naučiš iz tega... (čeprov je tud to res, da je ezoterika zadnje čase ena od najbolj popularnih oblik skrivanja pred sabo...Tongue)

Kak pa drugač doživljaš vse te stvari, ki se ti dogajajo pri Sandiju? A si bil prej v dvomih in še vedno si? al nisi več tolk, al si še bolj? Zakaj pa sploh hodiš tja?


Saj tle je keč. Če jih je veliko, ki trobijo eno, pol pa že mora biti res, a ne...al pa ne. Sem enkrat drsal na Bobovku (bajer) med tednom in sem se počutil zelo nelagodno, ker sva bila samo dva drsalca na ledu, čeprav je bil led debeline cca 25 cm. Teden dni prej je bil bajer poln folka in čeprav je bil led bistveno tanjši, sem se v masi folka počutil mnogo varneje, češ, če je toliko ljudi na ledu, je pa ja ziher...saj vsi se pač ne morjo motit.
Zakaj hodim k Sandiju? Ker se tako prisilim, da si vzamem par ur zase..za umiritev, pogovor s seboj. Ker se potrudim pogledati vase in se videti takega kot sem, s plusi in minusi, se kritično analizirati, revidirati svoje spreminjanje, si zadati nove cilje.... Ja, saj vem, to bi lahko počel tudi doma, ampak je ta način samodiscipline lažji zame. In pomaga, ker me sili dobesedno v iskrenost do sebe. Kao
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
titanic
2
**
Offline

love just love
Posts: 86

Re: meditacija
Reply #77 - 19.12.2003 at 21:00:18
 
en_bk wrote on 19.12.2003 at 12:44:17:
.
Ja, saj vem, to bi lahko počel tudi doma, ampak je ta način samodiscipline lažji zame. In pomaga, ker me sili dobesedno v iskrenost do sebe. Kao
Wink


Pridobiti si moramo samodisciplino in vedeti kaj želimo, potem pa to tudi dobimo, ne glede kje in kako. Sami smo kreatorji (do neke mere) svojega življenja. Predvsem pa počutja.
Kako se človek lahko sili v iskrenost Undecided.  Če si želiš biti iskren počasi samo od sebe to pride in se ti ni treba nič siliti. Roll Eyes
Bodi nežen do sebe, imej se rad in privošči si kadar želiš nekaj zase pa takrat ko ti želiš, ne pa čakat kdaj bodo drugi na razpolago, da boš delal nekaj kar oni.
S samodisciplino človek postane srečnejši, saj je zadovoljen sam s seboj, ker je uspešen, se ima pod kontrolo in dosega zastavljene cilje (pa tud če so majhni). To krepi telo in duha  Grin
Back to top
 

Živi in pusti živeti.
 
IP Logged
 
Veronika
Guest




Re: meditacija
Reply #78 - 06.01.2004 at 21:04:49
 
Wink Lep pozdrav vsem skupaj,

Čudim se vsem, ki tukaj polimizirate saj že vnaprej dvomite v uspešnosti meditacije, ki je tu omenjena. Sama jih obiskujem že dobre pol leta in se mi je življenje povsem spremenilo, (na boljše seveda), prav tako tudi zdravje...
Kar se tiče čiščenja prostorov; sama sem posteljo vsakodnevno prestavljala, saj je bila na smrtnem žarku,( sama sem to doživljala kot nespečnost, utrujenost...) po čiščenju pa so vsa ta žarčenja izginila.V skupino prihaja tudi nekaj ljudi, ki se ukvarjajo z radiostezijo in so potrdili, da so po čiščenju prostorov izginila vsa negativna sevanja, še več, vsi prostori sedaj vibrirajo z zelo pozitivno energijo. Čiščenje je potekalo tako, da so vsi, ki so bili prisotni v torek na meditaciji imeli v nedeljo ob določeni uri tudi pri sebi doma meditacijo in energetsko čiščenje vseh prostorov, kjer bivajo (to čiščenje poteka šele dober mesec). Na sami meditaciji, pa poteka tudi čiščenje vseh negativnosti, ki jih zadržujemo v sebi in to na kakršnihkoli nivojih. Kar se psihičnih operacij tiče;  potekajo vsak torek in sicer za tistega, ki se sam zato odloči. Prek Sandija deluje ogromno kirurgov, ki delujejo na drugih energetskih nivojih( to so energije pokojnih zdravnikov, ki se vračajo, da nam pomagajo ( tisti, ki ga že dalj časa spremljamo, vidimo, da se mu med operacijo spreminjajo barve oči, poteze na obrazu, obnašanje...)V nekaterih primerih so te operacije čisto prave operacije, za nekatere je to odpravljanje blokad ali čiščenje elementalov...Odvisno koliko lahko kdo sprejme...Na koncu pa je tudi skupinska meditacija in programiranje vode.
Mogoče se vse skupaj zdi kot pravljica, vendar moje izkušnje so mi potrdile, da obstaja veliko več kot lahko vidimo oz. razumemo.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Goran
1
*
Offline

Looking for my future,
have you seen it ???

Posts: 44

Re: meditacija
Reply #79 - 06.01.2004 at 22:19:32
 
Veronika kje je to?
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: meditacija
Reply #80 - 07.01.2004 at 07:39:55
 
slučajno sem opazila, da ste se začeli pogovarjat o Sandiju. Sva praktično soseda zadnjih nekaj let Smiley)

Nikoli nisem bila na njegovih meditacijah, vendar ga zelo cenim. Strinjam se s tistim, kar je rekel en_bk (pa seveda Veronika)  o čiščenju prostora. Ravno za 1.januar je Sandi tudi govoril  o tem. Posplošeno rečeno, in tudi kot bi Sandi rekel: vse je v naših glavah. Moč misli je pač neizmerna. Je pa seveda tako: vse je odvisno od nas. Kaj smo mi pripravljeni sprejeti, kaj smo mi pripravljeni spremeniti. V sebi, v svoji notranjosti, v svojem življenju. Ključ je vedno v nas, nikoli ga ne iščimo drugje.

In kar pri Sandiju zelo cenim in tudi sama smatram, da je edini pravilni pristop v duhovnosti in pri zdravljenju drugih: za svoj vsakdanji kruhek poskrbi s svojim podjetjem. Duhovnost, zdravljenje, to pa je tisto, za kar se počuti poklicanega, ga notranje izpolnjuje in ne čuti potrebe po tem, da bi služil na račun drugih.

Sandi je za marsikoga dobesedno božji dar.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: meditacija
Reply #81 - 07.01.2004 at 10:14:29
 
ana:
Quote:
Sandi je za marsikoga dobesedno božji dar.



potem se pomoje spodobi tudi kaj nazaj dat Bogu, ne samo jemat od Njega ali pa se vsaj ponižno zahvalit za Njegove darove



Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Veron.
Guest




Re: meditacija
Reply #82 - 08.01.2004 at 00:13:37
 
Smiley Lep pozdrav,

Meditacija je v torek 13.1.2004. ob 19.30h v 2.nadstropju poslovne stavbe Intertrade v Radovljici.

Kar se pa zahvale tiče, Sandi pravi, da je zahvala naša najmočnejša povezava z bogom, za plačilo zdravljenja in meditacije pa naj naredimo kakšno dobro dejanje in tako zaključimo krog energij.

Lahko noč

Veronika
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ver.
Guest




Re: meditacija
Reply #83 - 13.04.2004 at 18:11:21
 
Smiley Lep pozdrav vsem skupaj!!!

Samo še nekaj, meditacije, ki jih vodi Sandi so preseljene v Kranj, in sicer vsako sredo ob 19.30h v krajevni skupnosti Stražišče. Vstop je prost, vsak samo prispeva par sto tolarjev za najem dvorane. Običajno pride okoli 200 ljudi iz vse Slovenije. Vsi ki se meditacije ( oz. zdravljenja) udeležijo, imajo v soboto pri sebi doma ob isti uri energetsko čiščenje prostorov in meditacijo. V torek ob isti uri pa čiščenje njih samih in zdravljene. Vsak lahko s seboj prinese tudi plastenko vode, ki jo programirajo energije( z visoko energijo in zdravili), katere delujejo preko Sandija.


Bodite lepo

Veronika
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: meditacija
Reply #84 - 15.04.2004 at 12:46:21
 
hehe, Veronika, mal si preterala...ene 70 nas je pa res
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: meditacija
Reply #85 - 16.04.2004 at 12:24:50
 
en_bk wrote on 17.12.2003 at 13:48:02:
Hmnja

Sem čisto majčkeno nepopisno fest zmeden. Ja, tud zarad rožce.
Evo tko. Ob torkih hodim na skupinsko meditacijo in en ...hm...bioenergetski tretman (psihične operacije) v Radovljico. Je jako fajn zadeva, ker si pač vzameš cca 2 do 3 ure čist zase. Te meditacije so usmerjene..recimo v zdravljenje fizike, pa psihe, pa še gor, pa v čiščenje sebe, pa prostorov.... Vse poteka v predaji definiranih negativnosti energetskim bitjem. Ok, kapiš, ni blema. Ampak pravi Sandi, to je ta, ki vodi vso stvar, da ko očediš recimo prostor, negativosti tam ni več...tulu. Pa se vprašujem, čemu vsi silni radiestezisti pol, pa kao Hartmanove pa še kakšne mreže, pa njih iskanje, če se stvar tako enostavno eliminira. Pa ne velja le za prostore...tud za ljudi. Kdo tle blefira? A ma kdo kaj pojma o tem? ???

Zakaj tvojga mojstra ne vprašaš  Smiley
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: meditacija
Reply #86 - 16.04.2004 at 12:42:21
 
sidha wrote on 16.04.2004 at 12:24:50:
Zakaj tvojga mojstra ne vprašaš  Smiley


Kaj čem njega spraševat?  On v to verjame in to spoštujem, ampak to še zmeraj ne pomen nč. Glih tko je človek kot un, ki prodaja piramide, pa un, ki prodaja podstavke moči...in tko naprej. Jeba je, ker se njihova prepričanja /glede na moje skromno poznavanje/ mal izključujejo med seboj, a ne /če se/. Kdo ma pol prav, če sploh kdo ma prav. Jasno da bo vsak vprašani trdil, da ima on prav, drug pa ne /če ne bo tko odgovoril, da imata kao oba prav...nekje na enem drugem nivoju al stičišču al kjerkoli že...pa da sem jaz še čisto prenizko, da bi to razumel, če se da razumet.../. Izkustvo...moje osebno...bi mi najbolj prav prišlo, a ne...če ga pa nimam, je pa res fajn verjet, da kr tko na ena dve...brez muke popucaš vse, kar ni fajn. Samo meni slepa vera ne laufa glih, kar je slabo, če je to vse res...zato pa sprašujem, če ima kdo pač kakšne konkretne izkušnje, a ne. Je pa res, da so mi njegovi tretmaji všeč, ker si tam ziher vzamem čas za bit sam s seboj tisti dve uri, ker sem premal discipliniran, da bi si jih vzel doma, če pa njegovo zdravljenje tudi pomaga, je pa plus sploh, če pa ne, mi pa tud ne škodi najbrž...al pa mi? Upam, da ne.
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: meditacija
Reply #87 - 16.04.2004 at 13:33:02
 
en_bk,
ti si men mal sumljiv. po en stran se predstavljaš nevednega (za razliko od večine nas ostalih) in neizkušenga, po drug stran pa včasih prjaviš take globoke, da človk sam gleda.  Wink

Pa kakšen je ime "Sandi" za duhovnega mojstra?
Bi lohk dodal zraven vsaj malce vzhodnjaške eksotike tko kot vsi tazaresni mojstri  Grin
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: meditacija
Reply #88 - 16.04.2004 at 13:45:56
 
sidha wrote on 16.04.2004 at 13:33:02:
en_bk,
ti si men mal sumljiv. po en stran se predstavljaš nevednega (za razliko od večine nas ostalih) in neizkušenga, po drug stran pa včasih prjaviš take globoke, da človk sam gleda.  Wink

Pa kakšen je ime "Sandi" za duhovnega mojstra?
Bi lohk dodal zraven vsaj malce vzhodnjaške eksotike tko kot vsi tazaresni mojstri  Grin


San Di

al pa

Ale Xan Der


Mal pa že po vzhodu diši, a ne. Kaj če bi še kakšen Shri dodal.

A bi bil pol bolj verodostojen?
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: meditacija
Reply #89 - 16.04.2004 at 13:58:47
 
en_bk wrote on 16.04.2004 at 13:45:56:
San Di

al pa

Ale Xan Der


Mal pa že po vzhodu diši, a ne. Kaj če bi še kakšen Shri dodal.

A bi bil pol bolj verodostojen?
Grin

Seveda, pol bi bil pa taprau Grin
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7