Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 11
(Read 41322 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #75 - 01.07.2002 at 01:47:32
 
Bp!

Hvala za odziv, ti kar glancaj tipkovnico.  Ampak vseeno.  A se midva od kje poznava?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #76 - 01.07.2002 at 02:10:14
 
Andres,

Moja tipkovnica se še zelo zelo zelo dolgo ne bo svetila tako kot tvoja, pri tvojih trenutno 1116 postih.

Tvoja slika je sicer majhna, in verjetno ne najnovejsa, ampak pri meni vseeno ne sveti nobena lučka prepoznavanja.

lp bp

Back to top
 
 
IP Logged
 
Natalija
1
*
Offline


Posts: 14
Kamnik
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #77 - 01.07.2002 at 12:32:17
 
Jah kaj naj rečem, bolj kot tako da si spregledal moj e-mail me že skoraj nisi mogel impresionirat. več ali manj me sprašujejo, če imam kako vezo s satanom Wink
In lepo je bit začetnik...
Še neki...slikice ki so pod nicki...a se ponavljajo? Da me ne bo kdo tepu da sem mu/ji fotkico spelala, ker če sem mu/ji naj mi pove...


Čaubau
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #78 - 01.07.2002 at 14:56:41
 
A ves Natalija sem tak da bolj tezko spregledam tisto kar se da z ocmi videti.  Jaz te ne bom med satane uvrscal, ceravno si do sedaj nabrala tocno sest  6
postov.

Slikice se ponavaljajo kdor koli lahko vzame to sliko, ki si si jo izbrala ti.  Imas pa se eno opcijo. In ta je da das tvojo sliko gor, le Gapeu ju poslji.

No, ce si lepotica, ti jo bo ravno tako katera speljala.  Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #79 - 01.07.2002 at 16:11:54
 
Za bp-ja sumim, da je al brez posebnosti al pa brez problema. Oboje se sliši zlo neškodljivo.  Grin

Lep pozdrav tudi od mene, bp!
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #80 - 01.07.2002 at 18:32:45
 
Valentinaa wrote on 01.07.2002 at 16:11:54:
Za bp-ja sumim, da je al brez posebnosti al pa brez problema.

"Wishy-washy" is the word!

Si lahko več o tem preberte tukajle:
http://www.peanuts.com/comics/peanuts/meet_the_gang/meet_charlie_brown.html

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #81 - 07.07.2002 at 20:35:18
 
Teden za nami je bil skromen.  Mnogi stari, novi, novejsi uporaniki so na dopustih in zato smo tu v pretezem delu le dezurna ekipa Sveta pogovorov in Pozitivk.  
 
Rekordnih registracij ta teden ni bilo, a so se vpisali trije zanimivi uporabniki. Dva sicer z nekim psycho  nickoma, tretja Katarina pac ocitno da je preprosto bitje, ocitno se brez posta. Nick je vseakakor zasebna izbira, podobno kot na trznici, ko  se branjevke zapeljivo postavijo pred sank.  
 
No.  Tokratni nova clani so Katarina P in Fi_loP. Ti slednji, kot sem opazil imas izpeljanko iz imena in priimka, cemur sledi, da prej pases kot ne sem notri. Zanimivo, da si v teh nekaj dneh nabral samo en post. In seveda. S tem tudi nisi najnizje na lestvici, saj nekateri ne spravijo skupaj niti besede.  
 
 
In P seveda. Ne vem, vendar v moji glavi nisi P, nisi tudi ne PE,  si nek PI. 3,14 torej.  Morda pa si kljub vsemu doma v svetu financ ali si celo Pitagorova ucenka?  Za razliko od Fi_lo-ta  si nabrala 7 postov vec, a  to ni vedno merilo, saj lahko da so te obsedle stevilke in sedaj porivas, oprosti, pocivas,  na forumu izkljucno s crkami.  
 
Katarina!  Cisto tako osebno te vprasam. Si ti malo starokopitna? A vendarle ce nisi moja bivsa soseda Katra potem tudi ni receno, da imas v glavi zgolj in predvsem nekaj svetovnih krajev. Recimo, da je to Velika Britanija, Francija, Avstralija in Kanada.  
   
Vsem trem zelim prijetno dobrodoslico semle med nas. Upam, da vaju ne bo po dopustu pregnal veter, a vem, da se bo vsaj eden od vas vracal vedno in vedno.  
 
Vas portir: Andres Portirsky
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #82 - 14.07.2002 at 22:54:06
 

Sedem dni je torej za nami, in vi novi clani ste nabrali, da ne bo pomote, skupno le nekaj manj kot 7 postov.  Ja fantasticno. Ocitno imate tipkovnisko zilico.
In kdo ste vi novi clani?
Karry, Lucio, Eagle1, Thot, Mateja, Ina.

Karry..  Strupeno mocen brez posta. Tiha voda  globoke bregove dere.  Upam, da si se pravilno vpisal in da nas nisi se zapusil. Tisti 0, torej fizol postov me malo v oci bode.  In se nekaj.  Karry. Ti si brzkone prej arabski kot ameriski privrzenec.

Lucio.  Brzkone  se en uporabnik s primorske, ki bo skupaj z Amstel in Borutom,  ter se kom, tvoril regisjko forumsko kosarkarsko ekipo.   V nicku imas U in O. Bi bilo zazeljeno, ce bi bil plesast, saj primorci za kosarkaso potrebujete nekoga, ki bo hitro tekel.  
Pa ne do italijanske meje Lucio.  Do Kranja, tam vas cakajo nasprotniki. Smiley Nasprotniki brez ta plesastega ;(  Smiley

Eagle1! Tukaj imamo tudi ze odprt topic o NATU kjer smo si pred casom izmenjali mnenja kaj bi bilo za Slovenijo najbolje. No, nekaj mesecev po tem topicu pridrvis ti Eagle one.  Mission is just begining.  Grin
Samo ne reci mi da ptice gojis. To je izgovor, a vendarle ce pticar si, ti je ime Janez.

No in sedaj  postovsko vodilni  v tem tednu.   Thot!! Sam si nekje, v enem tvojem postu napisal, da si si ta nick izbral zato ker simbolizira egipcanskega boga modrosti in je merilec casa.
Ne vem, Portir sem zato, ker nisem k verouku hodil, vem pa vseeno, da je Thor nek skandinavski bog.  Vem se za enega Odin so mu rekli. Samo ne vem kateri je bil zloben.  Wink

Mateja! Ti pa se nobenega posta nimas.  Zdi se mi kot da z Luciom  v kaficih po cele dneve sedis.  No, bos ti povedala, ce je plesast ali ne.. Wink

In k vama je od cetrtka dalje prisedla se Ina.  Ne vem sicer ce gre za italijansko Ino ali hrvasko INAo oziroma je to kar neka slovenka z nickom, ki ga je videla na nekem drugem forumu.  Seveda to ni obvezno, saj od sedaj nasa Ina  je lahko tudi Ani, moja teta torej.  Joj teta od kdaj pa ti znas misko bozat?  Grin Grin

Med vasimi posti sem tudi opazil, da prihajate iz nekega drugega foruma.  Katerega ze??? Razumljivo, saj tudi mi nocemo biti prevec aktivni na ostalih iz znanega razloga.  Beseda VZDUSJE pove vse.  


Registracija dragi novi clani..
S tem, ko sem vas pozdravil se se ne konca kompletni proces vstopa na  Svet pogovorov.

Dam vam dva linka in izpovejte se tam, saj le tako boste polnopravni clani, foruma s pravico objavljanja clankov v Pozitivkah ki so nadgradnja Sveta pogovorov.

Prvi:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=102395...

In pa se drugi:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1020521...


Portir Andres vam je s tem zapisom zazelel dobrodoslico.  Od vas pa je odvisno kako jo sprejmete.

Andres Portirsky

[b]


[/b]
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #83 - 16.07.2002 at 00:01:13
 
In naj na tem mestu, izvenregularno pozdravim naso  novo clanico, naso staro znanko, ki se je pred minuto vpisala kot uporabnik  MB. Oh kako grozno se slisi.  Grin Grin  No ja, Marjana in Devi bi si verjetno mislili, da jima somescanka prihaja nasproti.  Ker sva si z Matejo verjamem v mnogocem enotnega mnenja,  se je ta seveda brez moje sugestije preimenovala v Mateja B.  

Mateja! Do sedaj sem te samo enkrat pocakal portirsko. Saj ves na bencinski na drinku.  To pot je to drugic. Veselim se torej tega ponovnega srecanja Mateja. Smiley



In seveda se en nov clan je danes tu in seveda tu, nikjer drugje kot tu.  Zumbo, oh oprostite Zombie.
Kot prvi si se prinickal po afrisko zato tudi tebi zelim dobrodoslico med nas, ki se nismo civilizirani. Kako pa kaj pri vas??  Kaj nas bos naucil? Pa tudi ne zahtevamo, da si solan Zombie.. Pri vas imate pac svojo tradicijo, ki velja veliko, osebno pa jo zelo cenim.

Tvojega prvega posta se veseli:

Portir Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
EAGLE-1
1
*
Offline

Če želiš videti, moraš
gledati s srcem.
Posts: 28

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #84 - 16.07.2002 at 00:27:34
 
Andreas, hvala lepa za dobrodošlico. Moram te razočarat, ptic ne gojim, sicer pa sem vseeno precej časa v zraku.  Tudi janez nisem...nekako so mi dali ime Grega in se mi je nekako že vsedlo v podzavest ,tako da na ''Grega'' precej bolše odreagiram, oz se obrnem, ako se kdo ''dere'' za mano, kot pa na ''Janez'' Smiley Zakaj EAGLE-1? Orli so me že od nekdaj fascinirali, te mogočne in samotne živali so osvojile tretjo dimenzijo, kar pa človeku ne uspeva vedno najbolše. Svoje je dodal še Richard Bach z svojim ''Galebom'', tako da so me ptice in vse leteče stvari zares fascinirale, tako v fizičnem , kot v ''duhovnem'' smislu. Pa se je rodil EAGLE-1 Smiley Super forum se mi zdi tole in še enkrat hvala Nataliji ker mi ga je predlagala. Zlata si,lad te mam!

                            Grega
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #85 - 16.07.2002 at 00:31:22
 
Eagle! No, ker nisi pticar tudi Janez ne mores biti. Mislim, tisti Janez, ki ga poznam jaz. Wink
In se enkrat.  Glede visine in ptic si pa nisva dalec.

Dobrodosel na forum ;

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
EAGLE-1
1
*
Offline

Če želiš videti, moraš
gledati s srcem.
Posts: 28

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #86 - 17.07.2002 at 12:03:08
 
Andreas, morda letiš? Si član kakega aerokluba? Smiley To bi bilo zelo lepo, da bi jaz tule našel tudi kakega takega ''letalskega'' kolega  8)
   
                                 Grega
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #87 - 17.07.2002 at 20:48:19
 
Ta zelja se mi se ni uresnicila, sem bil pa nekoc tik pred tem, da si kupim celotno opremo za potapljanje.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #88 - 22.07.2002 at 03:03:22
 
Ce odtejem, da sem ta teden ze pozdravil Matejo in Zombia, je bilo skupnih registracij na forum 9. Izredno lepo. Naj na tem mestu izdam, da je tocno pred letom dni, torej v casu dopustov, forum sameval.
Iz tega razloga smo vec kot veseli, da se vas je ta teden, v tem letnem casu, vpisalo deset novih clanov, obenem pa je to tudi rekord tedenskih vpisov.

Happy_23, Taisha, Heretik, Tiziana, Bojanx, Alja, Van Grum, mssb. Skupno z Matejo B in Zombijem ste vi novi clani tega tedna, mala armada, raznolika seveda, zato dobimo vmes garace in lenuhe. Torej tiste, ki svoje poste ze nabirate kot tiste, ki iz drugih razlogov ne vadite surfanja po forumu.
Happy_23!  Ja ti si pa res srecka mala. Mlada perspektivna z neoddanim postom.. Mozna sta le dva dogovora. Si zgresila forum, si na dopustu, oziroma se vedno le opazujes pred plazom prvega nastopa.  Sicer pa..  Ce ne najdes pravega topica za sebe, v vsakem primeru lahko odpres novega, saj podobno so storili ze mnogi med teboj,  NHL player recimo.

Taisha! Ljubica mala, portir, kot prej nekoc v arabskih krajih zivec, ima vedno malce respekta do tistih, ki se tule predstavijo z nekimi arabskimi nicki.  Iz katerega konca pa si ti, ker zdis se mi domaca Smiley. No, imeti Harem z 20 Taishami je naravnost lepo. Zato ce vsaka od njih zapise eno sporocilo na forum  teden, je to enakovredno tvojemu postu, ki je tacas na poti.  Alah s teboj.

Heretik! Ti vsekakor dvigas povprecje postov za vse tiste, ki so se vpisali v istem tednu kot ti. Tvoj nick je vse prej kot pozitivne narave in kdo ve, morda je to tudi razlog, da si ti dobricina. No, drugo tudi pricakoval nisem, sicer se nebi znasel tu med nami.

Tiziana! Med nama receno Tiziana. Si ti Sestra oz Zombieja? V enem tednu dva z afriskim nickom je to vsekakor rekord rekordov, na vseh "belo obarvanih" spletih Smiley. A ker imam pravico motiti se, gre pri tebi le za kako slovensko Ano, ki vse skupaj jemlje zelo izi in tudi to je razlog da posta se nimas. Torej. Ana easy z incialko priimka na T, vse manj se mi dozdeva, da si ti Zombiejeva sestra.

Bojanx!  Oddal si samo en post, s tem malo dvignil povprecje vase tedenske skupine ob tem pa si se tudi izdal dragi Bojan.  Nic slabega ne mislim. Le poudariti hocem, da si ti ze relativno star spletni uporabnik, bzkrone z veliko prakse in se vec kot toliko postov na drugih forumih, newsgrupah Smiley. In seveda. Zanimivo, da si sanjac. Lucidni sanjac. Tu bos nasel vec in toliko tebi primernih sanjacev in priznam, sploh mi ni jasno zakaj nisi dobil vec kot le en respons na tvoj post.  Bojan X. Kot sanjacu ti se nekaj prisepnem. Za boljse sanje si ne kupuj pri NASAi testirane blazine. Moje izkusnje kazejo, da po uporabi le te, sanjam se manj. Verjetno sem v casu, ko se mi te uresnicujejo. Wink

Van Grumm. Ne poznam tvojega porekla, a vendarle ni izkljuceno da izviras iz Nizozemske.  Ce je tako ti povem, da je na forumu gospa z nickom Amstel. In seveda, ce ti Nizozemec  si, ali ce vsaj zivis tam  potem tudi ves, kaj Amstel pomeni.  V vsakem primeru lahko si pijan od Amstela, lahko te odzeja Amstel, lahko se celo skopas v Amstel  in seveda ce imas malo srece te lahko Amstel tudi zadovolji.  Portir izbira slednje  Grin. In ti?

MSsb!. Pozdravljena Manica in Sandi.  Sprva sem mislil, da sta vidva tisti par, ki fila energetske majice z znakom Ommmma.  Nasel sem link na vajini strani kje sta locirana in vidim, da to ne pase najbolj, da bi to vidva tudi bila.
Vajin vpis je bil vec kot dobrodosel. Vse lepo in prav do tu. Odprita no se kaksen topic na vajino temo, saj ljudje ne da so le radovedni, nekateri zelijo narediti vec kot toliko tudi za sebe. Morda skozi vajina vrata. Kdo ve.


In sedaj za konec dragi clani vam vsem skupaj zelim dobrodoslico na forum.  Veseli me, da ste do sem nasli, manj pa me veseli, da se je nekaterim od vas pokvaril racunalnik oziroma ste po nesreci brisali my favorite, bookmark.

No, naj vam pomagam, zato zacnite od tu, le toliko, da se bomo spoznali..

Za vas torej prvi link
[url]http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;nu m=1023959518 [/url]


In pa se drugi.
[url]http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num =1020521370 [/url]



Vas portir:  Andres









Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #89 - 22.07.2002 at 14:37:00
 
Andres wrote on 22.07.2002 at 03:03:22:
V vsakem primeru lahko si pijan od Amstela, lahko te odzeja Amstel, lahko se celo skopas v Amstel  in seveda ce imas malo srece te lahko Amstel tudi zadovolji.  Portir izbira slednje  Grin. In ti?


Huh, Andres, moram kar en uč zapret, ker v haremu je že taka gužva... kdo ve, kdaj prideš na vrsto... ups, pridem na vrsto...

Drgač pa.. Nizozemsko ma Amstel rada...
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 11