Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 10766 times)
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #30 - 25.04.2003 at 16:40:04
 
vilma wrote on 25.04.2003 at 16:25:26:
a ugotovila sem, da je brez pomena, da karkoli drugega izjavim, saj je očitno, da je topic udaril mimo...

Če sama tako misliš, potem je že vse izgubljeno. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #31 - 25.04.2003 at 19:28:26
 
vilma wrote on 25.04.2003 at 16:25:26:
Žal, mi je Miška, da tako misliš... a ugotovila sem, da je brez pomena, da karkoli drugega izjavim, saj je očitno, da je topic udaril mimo...

Vilma, brez pomena ni po mojem mnenju prav nič… Vse ima svoj pomen in vse ima svoj namen... Če drugega ne, si skozi tale topic izrazila samo sebe in tisto, kar te (predvidevam vsaj) tišči in boli… In to je edino prav. Saj nisi edina, ki bi imela raje prijateljske, odprte, odkrite in iskrene odnose, temelječe na resnici in zaupanju. Spoštovanju drugega, čeprav je njegovo mnenje drugačno. Izmenjavi različnih mnenj, pomoči, kolikor jo lahko daš, če jo kdo potrebuje in izrazi to željo. Pa še lahko kaj naštejem, če hočeš… Sem tudi jaz na istem bregu in z zelo podobno željo glede odnosov na tem forumu. In povsod drugje tudi, seveda...

Je pa res, da lahko narediš karkoli – lahko govoriš, lahko prosiš, lahko moleduješ, lahko vpiješ, kričiš ali tuliš – če ni pripravljenosti in enakih želja tudi z drugih strani, boš govorila v prazno… Boš prosila v prazno… Boš moledovala, vpila, kričala ali tulila v prazno…

Lahko pa se seveda tvoje razmišljanje koga dotakne in le-ta začne razmišljati o tem, kaj mu je pomembno… Kreg? Zbadanje? Špikanje? Provociranje? Ali topli odnosi? Razumevanje? Iskrenost? Zaupanje? Odprtost? Odkritost? Spoštovanje prav vsakega mnenja? ... In to je v bistvu tudi največ, kar lahko narediš – da začne nekdo sam pri sebi razmišljati o tem…  Zato, ker se je tako odločil on in ne zato, ker bi morda tako želela ti…

In ne veva niti ti, niti jaz, ali je topic udaril mimo. Ve pa tisti, ki se ga je tole dotaknilo in ga pripravilo k razmišljanju… Če ni nikogar takšnega – pač še ni bil čas… Pa bo tudi ta prišel, verjemi.

Pomemben je bil tvoj namen tega tvojega pisanja. In za tega verjamem, da je bil dober… Smiley

m.


Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #32 - 25.04.2003 at 19:34:04
 
Hvala, Miška... Smiley Res je, s takim namenom sem tudi odprla ta topic... Mnenja se krešejo Smiley in prav je, da je tako. da se ve, da smo različni, in da vsak razmišlja po svoje. Moj namen pa bo še vedno enak...

Pozdrav

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #33 - 25.04.2003 at 20:00:25
 
Miska wrote on 25.04.2003 at 19:28:26:
Lahko pa se seveda tvoje razmišljanje koga dotakne in le-ta začne razmišljati o tem, kaj mu je pomembno… Kreg? Zbadanje? Špikanje? Provociranje? Ali topli odnosi? Razumevanje? Iskrenost? Zaupanje? Odprtost? Odkritost? Spoštovanje prav vsakega mnenja? ... In to je v bistvu tudi največ, kar lahko narediš – da začne nekdo sam pri sebi razmišljati o tem…  Zato, ker se je tako odločil on in ne zato, ker bi morda tako želela ti…

Ob vsem tem, kar si napisala ti Miška, se tudi meni poraja eno in EDINO vprašanje...
Na ta forum je večina Oseb prišla, ker so v določenem delu življenja " prišli do točke", kjer se želijo ISKATI. Svojo Pot si želijo NEKJE ŠE bolj POSVETLITI, dodati neke ŽARKE; ker jim je le teh manjkalo na Njihovi poti in JIM jih še.

Pogosto, prej ko še nisem imela interneta, sem se iz dneva v dan srečavala z Ljudmi, ki so mi pod noge metali " laži", me tako ali drugače " spodbijali v vseh pogledih, ki sem jih navajala, za njih pa sem vedela, da so PRAVI.
Ob vsem tem sem spoznala, da je Svet poln RAZLIČNIH Oseb. Mnejna se delijo. Nihče si NI enak v POGLEDIH.

Ah, želela sem napisati, da - sem na ta forum Prišla Z namenom, da SE v mojem žviljenju nekaj SPREMENI, na bolje - da ŠE nekdo POSIJE meni, KO SIJEM jaz NJEMU.
Tega mi je vedno primajkovalo v mojem ŽIVLJENJU.

Že dolgo sem bila ODPRTA oseba - nekako duhovno usmerjena - zaradi dotičnega problema, in NAŠLA SEM VAS.
Nekatere poznam že OSEBNO in vem, da KAŽEJO pravo SLIKO  SEBE. Odnos, ki ga imajo TUKAJ je enak ODNOSU zunaj tega FORUMA...

Miška, vsa vprašanja, ki si jih nekako zastavila - lahko bi dala nešteto odgovorov ampak bi se vedno našel nekdo, ki bi moje mnenje spodbil - KER NI JAZ...

Ah, ODNOSI. Kdo si ne želi BITI LJUBLJEN, le kdo.

Forum kot je TA - LAHKO je ŠE LEPŠI, LEPŠE energije se lahko gradijo - VSI PA VEMO, kako to deluje. Toplota SEVA  - Tudi Sonca se razveselimo vsak DAN, ko zasije v popolni lepoti, tako so tudi LEPI in polni ODNOSI na forumih ENA izmed TOPLOT; ki dobršen del Oseb PRIVABI v " našo družbo "...

Hladne odnose lahko gojimo doma, kjer nas tako razumejo. Dovolimo pa si, da FORUMI, tudi taki kot je TA  - ostanejo TOPLI...

Rada imam vse, katere Enegije NOSIJO v Sebi vse to...

Svet je lepši in Polnejši.

Res pa je, da vsak ZASE ve, koliko sme in do kje lahko gre...

ŽELIM, da se FORUM gradi v TEH ENERGIJAH - več nas bo - lepše bo...

Je pa res na mestu tudi misel; več energij kot se med seboj meša ; BOLJ POPOLNI SMO...

Vilma - Lepoto katero NOSIŠ v Srcu le DELI - seveda se vsakega na nek NAČIN dotakne - samo Slika je drugačna tu - mogoče želi kaj več POKAZATI... Wink

KonecKoncev Pa NAS vse gradi NOTRANJOST, ki JE v vsakem izmed NAS LEPA... Cheesy

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #34 - 25.04.2003 at 20:31:03
 
himynameis wrote on 25.04.2003 at 03:41:54:
Andres, eno resno vprašanje imam zdej na tem mestu zate: a si ti gay? Čist resno. Smiley Ker si mi že večkrat omenjal ene "pedrčke" (dobesedno), na chatu in tudi tukaj na forumu, če se ne motim. Zdej jest sklepam, da to izhaja iz tvojih lastnih kompleksov, ali pa si sam nagnjen v tisto smer; tretje možnosti žal ne vidim. Torej, si le homofobičen, ali si gay?



Grin Grin Grin

Himi en čisto resen odgovor imam zate.   Nisem gay, nisem peder, bil pa sem že s parom. Torej sem videl moškega ki si ga  je na roko metal ko sem bil jaz z njegovo ženo.  OK? Če bi bil gay, bi se njegova žensa vlažila s tisto ognjičkovo kremo.

In še eno resno vprašanje zate. A si ti tisti Markun, al Karun, pojma nimam več kako se je pisal. Ta tip je naredil sebi stran s prekopiranimi teksti od drugih.  Pa da bi vsaj prekopiral, fant je šel pisat po svojih besedah in to 70% narobe iz česar je nastal zmazek.  Tako si z gayevstvom ti napisal narobe. Isto kot Karun, Markun.   Tistikrat na chatu sem rekel, da sem dobil sporočilo v elektronski obliki, da je Himi nor name ker ni drugega kot gay.
In naposled Himi. Če nisi Markun, Karun si pač nekdo čisto tretji, ki nalašč obrne besedo.  

Andres




Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #35 - 25.04.2003 at 20:41:37
 
himynameis wrote on 25.04.2003 at 12:03:39:
Tud to, kar si zdaj napisal ti, je še bolj brezpredmetno. Pa to, ko me je Andres spraševal, kakšne barve gate nosim, je blo tud brezpredmetno. Smiley


Ej dečko. Če te na chatu dve ženski ne moreta iz gat spravit, ker pač okrog bi sral, o sebi poveš ne le malo, nič.  Na podlagi tega je bilo vprašanje o tvojh gatah.  
Pač za deklice tudi moškega vprašam o barvi le teh.
Za moje boxarce se že lep čas ve kakšne so, kot se ve kakšne tangice imajo tu posameznice. In ne le to. Predvsem številke modrcov so prijetne, kar le še dokazuje, da se na forumu nimamo slabo. Vsaj jaz se nimam no, čeprav grem Marjani kot pravi včasih na živce. Tudi meni gredo nekateri, ampak jebi ga, drug dan smo vsi spet naspani in  tipkamo tipkamo, dokler komu drek ne pade na tipkovnico.  

Himi!  Paloma, znak nežnih sunkov Grin Grin Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #36 - 25.04.2003 at 21:00:42
 
Andres wrote on 25.04.2003 at 20:31:03:
Himi en čisto resen odgovor imam zate.   Nisem gay, nisem peder, bil pa sem že s parom. Torej sem videl moškega ki si ga  je na roko metal ko sem bil jaz z njegovo ženo.  OK?

Aha, potem si BI. Lepo, da sva to razčistila. Smiley

Quote:
A si ti tisti Markun, al Karun, pojma nimam več kako se je pisal.

Ne en, ne drug.

Quote:
Tistikrat na chatu sem rekel, da sem dobil sporočilo v elektronski obliki, da je Himi nor name ker ni drugega kot gay.

Od koga? Od Markuna al Karuna? Al enga tretjega telebajska? Cheesy

Andres wrote on 25.04.2003 at 20:41:37:
Ej dečko. Če te na chatu dve ženski ne moreta iz gat spravit, ker pač okrog bi sral, o sebi poveš ne le malo, nič.  Na podlagi tega je bilo vprašanje o tvojh gatah.

Ah ne bit tako sramežljiv, pa priznaj, da si me javno pecal. Še nobena ženska me ni vprašala o barvi gat, ker one dobro vedo, da je to glupo vprašanje. Verjamem pa, da si ti že mnoge... moške sigurno tudi. Smiley
 
Quote:
Za moje boxarce se že lep čas ve kakšne so, kot se ve kakšne tangice imajo tu posameznice. In ne le to. Predvsem številke modrcov so prijetne, kar le še dokazuje, da se na forumu nimamo slabo.

Božje informacije, kaj? Klanjam se ti. Wink

Quote:
Vsaj jaz se nimam no, čeprav grem Marjani kot pravi včasih na živce.

Mislim, da je bila ravno ona tista (edina), ki te je podprla v tistem zloglasnem topicu. Slabo opazuješ.

Quote:
Himi!  Paloma, znak nežnih sunkov Grin Grin Grin

Žal mi je, ampak me ne zanimaš. Poskusi še na komu drugemu. Ni hudič, da ti enkrat ne uspe najt sebi enakega. Po možnosti z ženo, da boš imel izgovor. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #37 - 25.04.2003 at 22:30:42
 
vilma wrote on 24.04.2003 at 14:53:38:
Karmen, sorry, očitno sem prezrla in topica nisem dala v pravi  stolpec. Pa upam, da ni nič narobe.

Pozdrav,

Vilma

Ni še hudo ,Vilma. Ker vsi samo teoretizirate.

Tudi še ne ločujem dela od zabave. Zato, ni možno pač, da bi bilo vsem vse lepo, kaj šele prav. Se okusno (nujno) upiram enemu (kulturnemu) pogojevanju, kako se pričakuje odnos v naših razmerjih, kako se osmislimo v svoji specifični vlogi spolni, kako razumemo vzgojo (svojih) otrok, kako pomen razmerja, aso.

Tukaj štrli ven odnos med nami na forumu. Kot med dvema dolgočasnežema, ki se oglašata kadar je to nujno in s potrebo po določeni samozaščiti. Da ko nastopi perioda tišine še ne pomeni, da nimaš kaj povedat. Ampak to, da ne jebeš človeka v glavo kar naprej!! Ali bolj po domače povedano ne dovoliš vsakomur, predvsem pa  Smiley  da penetrira v tvoj "buffer".

Ali pa je še bolj res, da pri zabavavljanju rabim poslušat drugega na način, kot slišim svoje notranje vibracije (beri magnetizem), ki privlači druge. Imam jih, preprosto, ker reflektirajo (ali simbolizirajo) moj odnos do sebe. Čigav je odsev te notranje realnosti rablja žrtve, ne vem.

Videt je, da ste že precej v temo padli. Resnica danes je polarnost, kot guy napram lezbača guy? Zajet resnico je sicer relativno, ujeti se  v razmerju do drugega pa prav nič. Nismo toleranti do drugih, samo popustljivi do lastnih dejanj.

Vsa relacija tuakj gor se lima na hymina in kot izgleda to, kako intenzivno in dolgo bo opletal na okrog. Sam gat še ni pokazal.


Karmen




Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #38 - 25.04.2003 at 23:04:26
 
Quote:
Vsa relacija tuakj gor se lima na hymina in kot izgleda to, kako intenzivno in dolgo bo opletal na okrog. Sam gat še ni pokazal.

Karmen, meni je tud žal zate, da ti Andres ne vrača ljubezni... sam sej veš kak je on usmerjen. Cheesy

P.S. Pa slovnica ti mal nagaja. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #39 - 25.04.2003 at 23:18:49
 
Moonlight wrote on 25.04.2003 at 20:00:25:
Na ta forum je večina Oseb prišla, ker so v določenem delu življenja " prišli do točke", kjer se želijo ISKATI. Svojo Pot si želijo NEKJE ŠE bolj POSVETLITI, dodati neke ŽARKE; ker jim je le teh manjkalo na Njihovi poti in JIM jih še.

Sorry, Star12 – po mojem mnenju to ni nujno res… So ti vsi povedali tako? Si z vsakim govorila in ti je vsakdo povedal iskreno, da je prišel sem s tem namenom? Edino tako namreč po mojem mnenju lahko veš… Da ti vsakdo pove svojo resnico in to iskreno in odprto… Drugače so to samo tvoji scenariji, tvoja predvidevanja, ki se ponavadi oblikujejo na podlagi tebe same in tvojega doživljanja…

Ta forum je bil res, vsaj, če sem jaz pravilno razumela njegove ustvarjalce, ustvarjen in narejen s tem namenom. Kar pa še ne pomeni, da se bodo tukaj zadrževali samo ljudje s tem namenom. Čeprav mislim, da ostanejo pa tukaj tisti, ki jim je namen isti, kot je bil namen ustanoviteljev foruma – ozaveščanje in osebnostna rast. Vsi drugi, ki pridejo sem z drugačnim namenom, slej ko prej gredo, ali pa morda ravno tukaj začutijo namen tega foruma in zato ostanejo.  Smiley

Moonlight wrote on 25.04.2003 at 20:00:25:
Hladne odnose lahko gojimo doma, kjer nas tako razumejo. Dovolimo pa si, da FORUMI, tudi taki kot je TA  - ostanejo TOPLI...

Hmm… Ne vem, no. Ampak moje mnenje je, da je bistvo vsega našega bivanja v tem, da najprej najdemo ljubezen in toplino v samih sebi in takoj zatem ravno tam, kjer je naš dom, kjer so ljudje, ki so nam res blizu, kjer so ljudje, ki jih ljubimo in ki ljubijo nas. Zdaj - če živiš pri starših, kjer so hladni odnosi, potem ponavadi res ne moreš kaj dosti narediti (čeprav tudi to ni nujno v vseh primerih), če pa si ustvariš svoj dom in tam gojiš hladne odnose (ne nujno namenoma), nekje drugje pa iščeš toplino, ljubezen, razumevanje in sprejemanje? Nak, to meni sigurno ni blizu, oz. ne bi želela živeti tako. Ampak, seveda – to sem le jaz in to je samo to, kar je pomembno meni. Ti seveda sledi tistemu, kar je pomembno tebi…  Smiley

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #40 - 25.04.2003 at 23:21:12
 
Andres wrote on 25.04.2003 at 20:31:03:
Pa da bi vsaj prekopiral, fant je šel pisat po svojih besedah in to 70% narobe iz česar je nastal zmazek.

Rezumem. Verjetno te to zlo asociira na tvoje lastno delo na nenavadno.com. Ogledalo boli. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #41 - 26.04.2003 at 01:06:00
 
Vilma, si kar dobro naredila, da si odprla tale topic. In tudi nič mimo se mi zdi. Naj se tule pove, kdo je komu kaj rekel, kdo naj bi bil gay, pa če tudi je kdo gay, je pač gay, človek kot vsi drugi. Boljše, kot pa, da se podjebava v vsakem drugem topicu.

Najlepše je, ko izhajamo iz sebe. Govorimo o sebi, tudi kaj svetujemo, vendar vedno le iz sebe. Najprej realizirajmo sebe, poiščimo napake pri sebi. Ne secirajmo drugih, če mu nimamo kaj konkretnega svetovati.

Sem enkrat zasledil en stavek, ki pravi nekako takole:
"Če sam ne vem, bom pa druge učil". Samo to ni dobro.

Quote:
Lahko pa se seveda tvoje razmišljanje koga dotakne in le-ta začne razmišljati o tem, kaj mu je pomembno… Kreg? Zbadanje? Špikanje? Provociranje? Ali topli odnosi? Razumevanje? Iskrenost? Zaupanje? Odprtost? Odkritost? Spoštovanje prav vsakega mnenja? ... In to je v bistvu tudi največ, kar lahko narediš – da začne nekdo sam pri sebi razmišljati o tem…  Zato, ker se je tako odločil on in ne zato, ker bi morda tako želela ti…


Miška, ja tole je to. Absolutno prave besede.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #42 - 26.04.2003 at 02:59:59
 
himynameis wrote on 25.04.2003 at 23:04:26:
Karmen, meni je tud žal zate, da ti Andres ne vrača ljubezni... sam sej veš kak je on usmerjen. Cheesy

P.S. Pa slovnica ti mal nagaja. Wink

Ola, hymina!

Pa saj ni pomembno to, da nimaš imena, fant ali emšota. Kar pri tebi šteje je to, da vtakneš eno duhalno pritiklino tja, kjer ni tvoja briga!

Torej dragi hyminameis.  Andres ima ime zame, katerega sem sama odkrila šele ko sva se spoznala. Marca ko je prišel, prej ne. In mu po moje daleč najbolj ustreza. Od takrat ni več samo duhovno bitje ampak nekdo, ki je do mene v odnosu pokazal razum. Zaštekala sva se, kaj čem. Verjetno zato, ker sva oba na en način enako neodgovorna in nezrela za svojo starost. Pred tem sem ga zamenjevala z nekaterimi člani na SP in mu pripisovala dvojnost.  

Tebi se to zdaj spet vse naravno in domače sliši.  In imaš spet snovi za seciranje. Razlog, ki ga navajaš v "quote" zgoraj je poleg pomembnega dejstva tudi ta, da Andres ni gay.  Bi se moral bolj skrivat. Wink

Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #43 - 26.04.2003 at 07:41:15
 

"Pogled" na odnose (na forumu) je odvisen predvsem od perspektive posameznika;
pa ne žabje, ptičje ali katere vmes (no, tudi od take). In od njegovega odnosa, drže, delovanja ...

Wink
ARS

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=ezofest;action=display;num=104007...

... je zapisal Charles Swindoll:

"Dlje živim, bolj se zavedam, kakšen vpliv na življenje ima odnos (oz. drža, delovanje, način vedenja/obnašanje ...) do ljudi in stvari. Odnos je - meni - bolj pomemben kot izobrazba, kot denar, kot okoliščine, kot spodrsljaji, kot uspeh, kot videz, nadarjenost ali veščina. Odnos bo naredil ali razbil podjetje, cerkev ali dom. In pomembno je to, da imamo vsak dan na izbiro, za kakšen odnos oz. delovanje se bomo ta dan odločili. Preteklosti ne moremo spremeniti. Ne moremo spremeniti dejstva, da se bodo ljudje odzvali na njim lasten način. Ne moremo spremeniti neizogibnega. Edino, kar lahko storimo, je, da igramo na eno samo struno, ki jo premoremo, in ta je naš odnos. Prepričan sem, da je življenje 10 odstotkov tistega, kar se mi zgodi, in 90 odstotkov tistega, kako se na to odzivam. In enako je s teboj. Sami upravljamo naš(e) odnos(e)."
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #44 - 26.04.2003 at 08:30:09
 
Quote:
Kar pri tebi šteje je to, da vtakneš eno duhalno pritiklino tja, kjer ni tvoja briga!

Enako bi lahko rekel za tebe, ki se počutiš dolžno bojevat tam, kjer sploh ni tvoja briga. Smiley

Quote:
Zaštekala sva se, kaj čem. Verjetno zato, ker sva oba na en način enako neodgovorna in nezrela za svojo starost.

Potem pa pejta čimprej že seksat, da bo mir tukaj na forumu. Wink

Quote:
Tebi se to zdaj spet vse naravno in domače sliši.  In imaš spet snovi za seciranje.

Niti ne, znam bit tud bolj direkten. Wink

Quote:
Razlog, ki ga navajaš v "quote" zgoraj je poleg pomembnega dejstva tudi ta, da Andres ni gay.  Bi se moral bolj skrivat. Wink

Mogoče pa rabi javni izgovor... grešnega kozla. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4