Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 
(Read 32519 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Sveta mesta
Reply #120 - 09.10.2003 at 14:34:07
 
Hvala vama za pomoc, bom zvecer premeril.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Sveta mesta
Reply #121 - 01.11.2003 at 22:38:44
 
Pozdrav, Andres, in ostali!

Oh, kaj vse zanimivega ste zapisali o svetih mestih. Dolgo sem bral, tako dolgo, da se mi je na koncu že vse malo pomešalo. Pa naj se obrnem kar na Trdinov vrh, kot prvo sveto mesto pri nas tukaj omenjeno. I seveda je svet, zakaj pa ne, pa tudi Kočevski Rog je svet, pa Pugled, pa Triglav.... Naštevam lahko v nedogled. Najbolj sveta mesta so pa vedno domovi. Zame osebno je najbolj sveto mesto moj dom. Zanimivo je to, da človek sam lahko mesto, za katerega se res zanima in ki mu je pri srcu, posveti. To se dela z molitvijo. Vsak dom, kjer je doma molitev, je sveto mesto, zato trdim, da je moj dom svet.

To je tudi razlaga, zakaj so cerkve običajno tako "energetsko pozitivne". Ne zato, ker se tam križajo ne vem kakšni podzemeljski ali nadzemeljski tokovi, ampak zato, ker so hiše molitve. Tako jaz to gledam, in očitno je, da takšno gledanje potrjujejo tudi poročila o obstoju svetih mest. Kjer je kdaj zares močna molitev, tam je sveto mesto. V Sloveniji sta dve elitni sveti mesti trenutno Brezje in Kurešček. Trdim, da sta to zato, ker se prav tam največ moli.

Tudi tisto indijansko mesto je gotovo sveto, ve pa se tudi, zakaj, če ste prisluhnili moji razlagi.

Me pa zanima, če vidi kdo kaj v tem mojem gledanju, ki se meni zdi pravilno.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Sveta mesta
Reply #122 - 01.11.2003 at 23:16:32
 
tvoje gledanje ...

na kureščku niso nevemkolkzlovelik molil dokler ni marija začela narekovat tistmu modelu ...

http://www.gape.org/gapes/prispevki/kraljestvobozjegamiru.htm


kolkr se spomnem so cerkve zidal pač na pozitivnih prostorih, na čakrah, kot bi jim reku recimo pogačnik. to je znano. molitev kot taka verjetno pripomore k izboljšanju prostora, ali nevtralizaciji človeku neprijaznih vibracij, če je ta le iskrena.

zaradi obojega je kulj, sliši pa se, da bi blo bolje, če na čakri ne bi stala cerkev ... energija bi se bolje usmerjala, bi šla tja kamor je namenjena, ne pa tko kot zdej, ko gre tja kamor je preusmerjena, s strani tistih ki imaoj znanje o manipulaciji energij. precej dobro vsi s tem znanjem vemo da se ne smemo igrat s svobodno voljo drugih. kje je tuki meja, je prepričanje posameznika in ponavadi tudi prepičanje njegovega učitelja - učiteljev.


znano je da so krščanska svetišča bila zgrajena na mestih kjer so poprej že stala svetišča ipd ...

kaj vem no ... tko itak mešanca vseh dejavnikov, lokacije, komunikacije z bogom ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Sveta mesta
Reply #123 - 02.11.2003 at 01:19:03
 
Res je. Veliko cerkva je zidanih na nekih boljših mestih.  Ostale, ki so v okrožju teh cerkva so verjetno le nek transformator energije.  

Jst. Zate je lahko sveto mesto tvoj dom kjer moliš. Samo ker nimaš ravno veliko veliko izbire kje boš doma in ker nimaš izbire biti doma na prvilegiranem mestu, je ta molitev manj vredna kot tista na boljšem mestu.  Sčasoma si doma nafilaš energijo z molitvijo in vidiš neke znake, ki so pogosto tudi proces življenja in ne ravno povezana z molitvijo.  
Brezje recimo pa itak. Boljša lokacija pa še grupno se moli. Kdo sploh nebi grupno? Wink.



Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Sveta mesta
Reply #124 - 24.12.2003 at 16:47:53
 
Zanimiv link svetih gora v Sloveniji.


http://www.burger.si/Kozjansko/Seznam_SveteGore.html
Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Slavkos
Guest




Re: Sveta mesta
Reply #125 - 05.01.2004 at 10:28:41
 
Sveti gori sta še:
- Zasavska sveta gora (849m), kjer je marijina cerkev, pri betonskem križu sem izmeril pozitivno sevanje
- Sveta gora nad Solkanom oz. Novo Gorico, kjer je prav tako samostan z Marijino cerkvijo (ponvadi marijine cerkve sevajo zemljkso energijo)
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Sveta mesta
Reply #126 - 14.01.2004 at 14:26:38
 

tile nimajo v Sloveniji niti enega  Undecided

http://www.sacredsites.com/mapslink.htm
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9