Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1819 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
posreduj
11.01.2004 at 22:09:51
 
no ... sm zdele dubu sms s sledečo vsebino:


**********************************************
govori si to počasi:

Jezus ljubim te in potrebujem,
pridi sedaj v moje srce!


pošlji to petim dragim osebam in nocoj pričakuj čudež

ps
ne ignoriraj tega sporočila
**********************************************

ker valjda nimam windoze ampak gsm, ki ne podpira multiple naslovnikov in k danes glih rabmo čudež (če bo slučajno res potres) limam to smle ...


nameravam mirno in varno noč ... vse noči ...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
kr_eden
Ex Member




Re: posreduj
Reply #1 - 12.01.2004 at 09:12:51
 
Gape, pa menda ja ne, da si tako naiven ???

Poglej, mobitel služi na ljudeh, pa tu ne mislim osebno tebe sedajle, ampak na veliko ljudeh na takšnih forah.
Neki bebonja napiše Jezus te ljubi, čudež se ti bo zgodil, posreduj petim naprej, SMS je rečmo dvajset tolarjev plus petkrat, plus kolko ljudi nasede in so tukaj kar lepi denarci.

Zraven pa spodaj kao PS : Ne ignoriraj tega sporočila, kot neka mala grožnja, če boš ignoriral, ne bo čudeža, če boš poslal, boš doživel čudeš, kako neumno otročje, no, še otrok nebi nasedel.

Si mar videl kdaj ali slišal, bo bolje zvenelo, da je Jezus GROZILl ali kateremu rekel, če greš z menoj boš čudež doživel, drugače pa ne, ali pa, ja, pa ko greš z menoj, še pet jih moraš pripeljat zraven, drugače ne hodi po moji poti ???

Halo, Gape ??????
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: posreduj
Reply #2 - 12.01.2004 at 09:26:01
 
Quote:
Si mar videl kdaj ali slišal, bo bolje zvenelo, da je Jezus GROZILl ali kateremu rekel, če greš z menoj boš čudež doživel, drugače pa ne, ali pa, ja, pa ko greš z menoj, še pet jih moraš pripeljat zraven, drugače ne hodi po moji poti ???

Halo, Gape ??????


Še boljša je pa ona: "Če ne pošljete tega sporočila dalje, zares nimate srca!" Shocked Shocked

Vsakemu izsiljevanju rečem NE, ne glede na vsebino.







Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: posreduj
Reply #3 - 12.01.2004 at 09:30:58
 
Problem teh sporočil je, kar praviloma grozijo s čim slabim, če jih ne posreduješ naprej: napr. nikoli več ne boš srečen, ne boš več sexal, .... Se spomnim enega, ki je grozil, da bodo spolni organi postali neuporabni ali nekaj takega ???

Jaz vsa ta sporočila uničim, čeprav priznam, da vedno z enim malce nelagodnim feelingom, da se ne bi kaj takega res zgodilo (zgleda sem mal vraževerna), ampak res nimam srca takih groženj dalje pošiljati mojim frendom.

Če pa dobim kakšno tako lepo, ki nič ne grozi, samo pravi, če pošlješ naprej, se bo zgodilo kaj lepega, potem pa not padem in pošljem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: posreduj
Reply #4 - 12.01.2004 at 09:39:50
 
Je kar prav, gape, da si to objavil tukaj. Vsaj lahko vsakdo izrazi svoje mnenje, kaj si misli o takih izpadih nezrelih oziroma očitno praznovernih ljudi. Jaz osebno, ki tudi pogosto dobivam podobna, pa tudi še menogo bolj "ambiciozna" obvestela po mail-u, takšno zadevo preprosto izbrišem, pa konc veselja.

Čudeži se še nikoli niso dogajali z izsiljevanji, sploh pa je maloumno v takšno izsiljevanje vključevati Jezusa. Glede na to, da je Jezus visoko iznad vseh teh oslarij, se On sam verjetno samo nasmehne, na nas pa je, da mogoče storimo kaj podobnega in ne obremenjujemo svojih prijateljev in znancev s takimi neumnostmi.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1