Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 18762 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Sprejemanje najslabšega v sebi
Reply #15 - 08.06.2001 at 09:35:53
 
ne ne štekam s.; razlož mi; misliš da se motim; da to kar me praska sploh niso negativne misli ampak pozitivne?
ne vem, ne vem; po unmu mailu k sm ga poslal vn da bom brisal accounte, je praskanja hudo dost ... aha s. lahko mi na mail razložiš.

herby; te čist štekam ; za alana pa ne vem
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
S.
Guest




Re: Sprejemanje najslabšega v sebi
Reply #16 - 08.06.2001 at 09:43:08
 
Zgleda, da res ne štekaš. Jaz nimam nič s tem tvojim praskanjem po sedmi čakri. Razumeš? Kakšno energijo si poslal ven, je prišla nazaj, da nekaj spoznaš. Pač sem mogoče ravno jaz (moj ego) ta model (v resnici pa samo tvoj ego), ki ti skoz nagaja, da boš nekaj spoznal. To, kako boš pa stvar gledal, pa je samo od tebe odvisno. Praskanje pa bo verjetno dokler ne boš pogruntal.
Prošnja nam, da ne negativno je torej čisto odveč, razen, če sebe poprosiš, da ne boš negativno vzel.
Got it?
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Sprejemanje najslabšega v sebi
Reply #17 - 08.06.2001 at 09:51:48
 
ok
razumem, v bistvu, nafuram si sam.
NOT!
lahko pa da se motim
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
S.
Guest




Re: Sprejemanje najslabšega v sebi
Reply #18 - 08.06.2001 at 09:57:36
 
Lahko pa se tudi jaz motim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Sprejemanje najslabšega v sebi
Reply #19 - 08.06.2001 at 11:27:04
 


HerbY, je Alan Asta.

Sposodi si knjigo LIDIJA, jo majo v vsaki knjiznici, se mi zdi...

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: Sprejemanje najslabšega v sebi
Reply #20 - 08.06.2001 at 13:15:38
 
Gape!
Men je všeč misel pri sosednjem topicu 'Osebnostne meje, da se naše meje končajo tam, kjer se meje drugih pričnejo. Ker se mi zdi ful res, in je  povezano s tem o sprejemanju najslabšega v sebi. Zato ne smeš bit jezen na mene, če 'ti povzročam' nekaj pač. Be friend. Ker jaz sem vesela, da sem lahko nekomu ogledalo, še posebej pa, če je kdo meni.    
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Sprejemanje najslabšega v sebi
Reply #21 - 08.06.2001 at 13:58:11
 
pa sej nisem jezen; sm se praskanja že tolk navadu da mi sploh ni blem; ampak po tem pač spoznam negativne miselne vzorce ki se generirajo v drugih glavah in so usmerjeni proti meni. pa ponavadi ne zanalašč, pač podzavestno, in to moram kasneje spravt iz sebe, kar tudi ni blem, tud to že znam, (upam). tko da nč bat, jest vem da jeza bed in zato je ne furam. je pa smešn, me zapraska in grem pogledat pa je tvoj post gor - ne se jezit. tko pač je, sva mela mislim da z veroniko cele frke preden sem ji razložu v čem je hec, amapk doker ji ni bilo jasno me je 'praskala'. tko je pač blo. pa kdo drug tud. še vedno, čeprav ve, da me to malce moti!
pa ne mislt da me praskate samo vi s foruma, kje pa. tisti ki me poznajo osebno, jih čutim še bolj očitno. in jim povem: ej tole me pa moti, pa se sčasoma odvadijo, pač sprejmejo, al pa ne.
sej pravm sm že navajen.
čeprov po drugi varijanti je to praskanje pač tok, ki hoče skozi mene pa ne more tolk velik tolk hitr skoz moje možgane it.
kaj vem, sej pravm da ne vem točno kaj to je, se mi pa hudo dobr zdi.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
S.
Guest




Re: Sprejemanje najslabšega v sebi
Reply #22 - 08.06.2001 at 14:07:28
 
Mislim, da ne bi smel tako razmišljat. Da nekdo proti tebi nekaj.

Saj jaz tud čutim v glavi, samo ne na vrhu, ampak tako kot bi še eno glavo imela v svoji. Ful pritisk. To je verjetno šesta, al kaj. Pa grlena čakra tudi, me kar duši. Pa tudi opažam kdaj - ko je nekdo priklopljen na mene. Kaj to pomeni (peta)?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Sprejemanje najslabšega v sebi
Reply #23 - 08.06.2001 at 14:14:18
 
jooj
čist ga bova off topic odfurala; pa naj bo

dobr ne bom več reku sploh da negativno, pač povezava al kaj vem, forget da sm govoru o negativi.

peta ti pomen da hočeš neki povedat pa ne moreš, nočeš al pa kej podobnega, kr preber si kaj predstavlja peta čakra sej piše lepo.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Sprejemanje najslabšega v sebi
Reply #24 - 08.06.2001 at 16:04:38
 
Pravte, da dovoliš, da se stvari zgodijo same od sebe - pa saj se itak zgodijo, če hočeš al ne, če ti je namenjeno kaj slabga se ti tudi bo zgodil.

Ampak prosm, jaz mam samo to eno življenje za izkoristit, tuki in zdaj in če je kaj odvisn od mene moram to tudi nardit in ne kar tko v tri dni pustit, da gre ,moraš na tem tudi kaj naredit.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Sprejemanje najslabšega v sebi
Reply #25 - 14.06.2001 at 09:24:16
 
Q
Pravte, da dovoliš, da se stvari zgodijo same od sebe - pa saj se itak zgodijo, če hočeš al ne, če ti je namenjeno kaj slabga se ti tudi bo zgodil.
Q

stvari se ti dogajajo; itak; glede na to kako odreagiraš na njih - kako jih sprejmeš in to, al jih al jih ne, se iz njuh neki naučiš al ne - s tem pa definiraš prihodnje dogodke, ki ti bodo prišli na pot, al bodo oni slabi al bodo oni dobri, pač če pri nekem dogodku postaneš jezn, ga nisi sprejel in se ti bo še enkrat ponovil - ponavadi kot hujša lekcija i.e. težja za sprejet, in dokler ne sprejmeš se ti reč ponavlja, ko sprejmeš te vrste preizkušenj ni več!

pa da nam šu off topic - ko sprejmeš tisto najslabše v sebi - to kar ti drugi kažejo v ogledalu, kar te moti in to, ko te ne more zjezit, porajat v tebi slabe misli nič več -  si sprejel vse in zmagaš.
pol je lajf čist izi, ker se ti dogajajo same krasne stvari, ker nimaš več nič za sprejemat!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Sprejemanje najslabšega v sebi
Reply #26 - 14.06.2001 at 10:40:26
 

pol je lajf čist izi, ker se ti dogajajo same krasne stvari, ker nimaš več nič za sprejemat!
[/quote]

Dobro povedano!
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Sprejemanje najslabšega v sebi
Reply #27 - 22.06.2001 at 12:52:57
 
zakaj se mojemu prjatlu dogajao same bed stvari, ker je sprejel slabe stvari v sebi in sedaj živi tako...

Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Sprejemanje najslabšega v sebi
Reply #28 - 22.06.2001 at 13:40:43
 
Sama percepcija vzgibov za sprejetje slabih svari v sebi v samem izhodišču ni pravilno postavljena. Pravilno prercepcija paradigme je postavljena v spoznavanju svojih dobrih in slabih stvari, saj obvladovanja le tega, samega spoznanja ponuja več kot le sprejemanje, ponuja zlitje s samo bitjo duha. Pri tem izpadejo iz nadaljnjega ne ravnovesja nepopolnih dejanj vsa, ki kakorkoli zgubijo stik z realno osnovo in vpadejo resonančno nestabilnost, zaradi ponujene preizkušnje!

postavlja se vprašanje zakaj?

svoboda torej kot pravica, ni izkazana skozi slabost v sebi in razsvetlenje kot učenje ni nujno dano le skoz slabe izkušnje, ne vrata so povsod!

sama pradigma sprejetja slabih misli, v bistvu spoznjna slabega skozi dobro, lahko pelje do tega da obstaja le slabo, kar pa ni enako sprejetju pač pa spregledanju bistva.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2