Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 
(Read 73922 times)
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #60 - 22.02.2008 at 21:42:12
 
'junks' ni nujno nekej slabega, česar bi se ljudje na velko izogibali a veš

vi 'junks pipl' mate nekej posebnega v sebi. droga je sicer negativni in včasih najbrž prov smrtonosni pol ampak tam na drugi strani je kdaj tud nekej hudo dobrega. jest sem se večine najboljših modrosti o življenju lih od 'vas' učila. in ko berem kolk sproščeno komuniciraš svoja doživetja in občutke, se mi zdi, da imaš ti tud to v sebi in sem res vesela da si tukej

zelo si dobrodošel Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #61 - 23.02.2008 at 00:49:44
 
Svet sploh ni črn, še posebej ko vidiš koliko je razmevajočih ljudi...to pomeni (vsaj meni) največ. Še vedno, ko sem imel zelo slabe trenutke, so mi ravno ljudje služili, kot opora za pobiranje iz dna...zato, ker to spoštujem, tudi vračam oporo...Johnny ne daj se.

Preden se vrneš nazaj na staro točko, vedno prej pomisli koliko boš moral spet prehoditi (ali pa še več).

Če rabiš kdaj človeka, ki bi te poslušal, sem ti na voljo...
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #62 - 23.02.2008 at 14:29:07
 
veliko sreče Johnny!
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Johnny B. Goode
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 12

Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #63 - 25.02.2008 at 14:34:09
 
Dajte no lepo prosim, ce kdo resnicno pozna to metodo mi pomagat - kako z mislimi vplivat ali delovat na ibogain, ki ga imam pri sebi, da mu posredujem informacije kaj od njega pricakujem in kaj hocem da mi naredi, spremeni,uredi v glavi in da bo delovalo.
Ko sem doma ga vedno nosim pri sebi v zepu - mislim da je to pametno, da je cim vec ob meni v stiku z mano da se me nekako navadi in me zacne cutit ze pred iniciacijo - ve kdo slucajno, ce je kaj na tem, ce je to tud ok. Trenutno sem okol tega kr zmeden in ceprav imam ostale stvari urejene je ta stvar se vedno en velik vprasaj in bi rad zvedel o tem nekaj, vsaj kak nasvet dober, da dobim - s katerim bi si lahko kaj pomagal.
Sej se drugace zelo trudim, da mu to sporocim ali da mu dam zadeve vedet, kakorkoli znam, ampak ko to delam se pocutim neumno, kr res ne vem kaj delam in ce to prav delam, tako da mam feeling da se lahko naredim boljse ampak KAKO???

Johnny
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #64 - 25.02.2008 at 15:07:08
 
noben ne ve točno
je pa nekako jasno kako z mislimi vplivamo na okolico
namerno ali nenamerno
in tuki notr je akcija
nameravi kaj hočeš od iboge
treba uporabljat afirmacijo ... na noben način pa nikalnic

kako in kaj točno ne vem, se pa spomnem da ko so fantje jemal, da je vedno bla skupina ... nikol sam ... vsaj edn za pomoč ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #65 - 26.02.2008 at 20:11:52
 
sama poznam zadeve samo iz teorije. ampak bi ti tudi sama svetovala, da tega definitivno ne papat sam. poišči si podporo človeka ali dveh, ki bosta res poskrbela zate v tem času in pa tudi okolje kjer nameravaš to storiti naj ti služi v najboljšem smislu.

pa poročaj kako in kaj.  Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Mateja B.
4
p
****
Offline


Posts: 441

Gender: female
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #66 - 28.02.2008 at 12:05:20
 
Johnny B. Goode wrote on 25.02.2008 at 14:34:09:
Dajte no lepo prosim, ce kdo resnicno pozna to metodo mi pomagat - kako z mislimi vplivat ali delovat na ibogain, ki ga imam pri sebi, da mu posredujem informacije kaj od njega pricakujem in kaj hocem da mi naredi, spremeni,uredi v glavi in da bo delovalo.
Ko sem doma ga vedno nosim pri sebi v zepu - mislim da je to pametno, da je cim vec ob meni v stiku z mano da se me nekako navadi in me zacne cutit ze pred iniciacijo - ve kdo slucajno, ce je kaj na tem, ce je to tud ok. Trenutno sem okol tega kr zmeden in ceprav imam ostale stvari urejene je ta stvar se vedno en velik vprasaj in bi rad zvedel o tem nekaj, vsaj kak nasvet dober, da dobim - s katerim bi si lahko kaj pomagal.
Sej se drugace zelo trudim, da mu to sporocim ali da mu dam zadeve vedet, kakorkoli znam, ampak ko to delam se pocutim neumno, kr res ne vem kaj delam in ce to prav delam, tako da mam feeling da se lahko naredim boljse ampak KAKO???

Johnny


Z ibogo nimam izkušenj (poznam več ljudi, ki jih imajo), z nekaj drugimi rastlinami moči pa. Vse so bile vrata v drugačno stanje zavesti in so delovale zdravilno na fizični, psihični in/ali razumski ravni. Niti pomislila nisem, da bi rastlini rekla, kaj od nje pričakujem. Kajti jaz sem šla na njen teritorij, ne ona na mojega. Zato tudi se mi ne bi zdelo prav, da jo (in s tem sebe) poskušam s svojimi pričakovanji omejevati.
Temeljno je zaupanje. Vanjo in vase. Namesto da misli projiciraš v rastlino, nameravaj tisto, kar bi rad dosegel, v sebi, zase. In rastlina bo sledila tvoji nameri sama, enostavno zato, ker boš tja usmeril svojo energijo. Namera je namreč tista, ki človeka usmerja. (Samo da imamo eni svoje namere, mnogi pa se priklopijo na masovno družbeno namero. Ampak tista meni in meni podobnim ni všeč, jebiga, ravno v nasprotno smer cilja kot ciljamo mi.)

Skratka, to se mi zdi ful pomembna razlika, čeprav mogoče ne izgleda velika. Vsekakor pa rastlino prosi (ne pa pričakuj), naj ti pomaga, kolikor in kakor zna najbolje.
To, da ibogo nosiš pri sebi, pa se mi zdi zelo fajn – da se zbližata, da se privadiš na njen vajb že od zunaj, preden jo pokonzumiraš. In res, imej ob sebi nekoga, ki mu zaupaš in za kogar veš, da je dobronameren in da ta obred podpira in po možnosti razume. Meni so se npr. gobice pojavljale v različnih oblikah nekaj mesecev, preden sem jih jedla. Na izkušnjo sem se notranje pripravila in bila je krasna. Ful pozitivna in mo(go)čna.

Skratka, namera, namera ... To je ključ do spremembe, do znanja, do vedno več zavesti.

The only way is up!  Wink
Back to top
 

I love to live and I live to love.
WWW WWW  
IP Logged
 
snow
Ex Member




Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #67 - 29.02.2008 at 14:56:44
 
Mateja B je lepo povedala, se strinjam z njo.

Jst bi ti meddrugim priporočal da imaš nekoga ki zna tvojo izkušnjo vodit oz. stat ob strani in ve kaj pomeni ko gre človek v to.

Kolikor sem sezanjen (od prijatelja ki je to počel), si med samo izkušnjo nepokreten, mogoče bruhaš ali celo driskaš, zato mislim da je dobro imeti nekoga ob sebi.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #68 - 12.03.2008 at 17:40:59
 
Johnny upam, da je s tabo vse ok. daj javi se, me že mal skrbi zate.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Aleksander
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5

Gender: male
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #69 - 22.03.2008 at 20:55:00
 
Johnny , jz mam izkušnje z ibogo tak da ti lohk svetujem.Iboga pokaže pot, sam sam morš stopit nanjo. Kak bi ti reku , glavno je da se prepustiš ibogi , ostalo ona sama oprav pa doza mora bit prava. Dobr je da te kdo občasno pride pogledat... Upam da si dobr Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #70 - 01.10.2013 at 15:27:32
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #71 - 02.10.2013 at 18:40:21
 
mslim, pa ti je jasno da ta fotka nima veze s tem kar piše v članku? če je ne bi povsod poleg tega teksta limali, bi blo precej manj zmešnjave.
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #72 - 04.10.2013 at 02:21:45
 
ko prebereš članek se mi zdi da je jasno
men se zdi nice slika za zravn
kje pa je kašna zmešnjava?
pa ne da je kašn nov se spustu u dušne sfere?
Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5