Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 73925 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
ibogain - rastlina moči ?
26.04.2001 at 20:42:30
 
obstaja precej rastlin moči, rastlin, ki omogočajo zbližanje z bogom in čiščenje vzorcev.
Ibogain je ena od njih. Ima pa lastnost da je ena od močnejših. je močna hitro in učinkovita.

Ibogain se med drugim uporablja za zdravljenje odvisnikov. nekaj časa smo mislili da ibogain - duh - odpravi odvisnost, danes pa se zdi za iboga bolj odpravi odtegnitvene simptome, kot odvisnost. za ozdravitev od odvisnosti se mora človek odločiti sam. še vedno.
http://www.gape.org/iboga/


gape wrote on 28.04.2001 at 19:36:50:
sm pozabu ; tole se nadaljuje od klele:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=988010085

Back to top
« Last Edit: 25.02.2008 at 15:11:39 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #1 - 27.04.2001 at 10:09:15
 
 Kako je potem s temi aurami. Pod vplivom ibogaina (in ostalih rastlin) izgine.
Ali to pomeni da si v tistem casu bolj ranljiv. Dovzeten za dostop tuje energije.? Moja osebna iskusnja je da si vedno zelim iti v samoto, stran od ljudi, nekam lontemplirat, zvezde gledat...
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #2 - 27.04.2001 at 13:53:09
 
pomoje ti duh (iboga) naredi luknjo da lahko prideš do njega.
al kva.
obstaja miljon interpretacij
Back to top
« Last Edit: 27.04.2001 at 22:52:45 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dejana (Guest)
Guest




Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #3 - 28.04.2001 at 10:09:33
 
Problem je v tem, da so reakcije človeka, ki ibogain vzame, nepredvidene (nikol ne veš, al ti bo kaj odpovedalo), ena doza stane cca.500 DEM  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #4 - 28.04.2001 at 19:36:50
 
okeeej

sm pozabu ; tole se nadaljuje od klele:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=988010085
Back to top
« Last Edit: 25.02.2008 at 15:09:28 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #5 - 28.04.2001 at 20:36:39
 
http://www.gape.org/gapes/droge.htm#ibogain

reakcije niso nepredvidene tolk zlo.

sploh če se ibogain vzame pod strokovnim nadzorom.

fizične reakcije so pa podobne kot pri reiki iniciaciji, ali dna iniciaciji, ali šamanski iniciaciji ... ali katerikoli že pač ki jo dobivam na mail.
telo se začne čistiti. intenzivno. več ko ima za spucat, bolj se to odraža na fizičnem telesu.


cene so pa tud precej podobne. tko da ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
MP3CE (Guest)
Guest




Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #6 - 28.04.2001 at 21:46:46
 
Hi, all... Tukaj sem videl vprasanje, ce si na tripu bolj obcutljiv - res, je ... Dejansko Iboga aktivira velik del tvojih potencialov, in vse okoli tebe se zelo zelo ojaci (zato na primer vode sploh ne smes piti, ker je ze kapljica vec kot dovolj)... Na fizicne stvari si dejansko zelo obcutljiv... Snemanje s Kirlianovo kamero je bilo zame izredno tezavno, in sicer zaradi naslednjega:
- Kamera je oddajala izjemno neprijetno vibracijo
- Samo snemanje poteka tako, da ti kamera dobesedno pozre en koscek avre... Imel sem obcutek, kot da je kamera pobesnel pes, ki me grize...
- Kasneje med tripom sem se naucil, da sem v bistvu brez telesa... Zato sem si pred snemanjem materializiral neke vrste scit... Zaradi same hitrosti tripa nisem smel predolgo cakati v tem stanju, zato veckrat duh (sam sem bil v tem casu popolnoma eno z Njim) ni dopustil snemanja
Izkusnje bom se opisal v naslednjih postih

Aha, in pa se to... Iboga je velik pripomocek, ampak kaditi sem moral pa nehati kar lepo sam... Sicer je bilo bistveno manj kriz, ampak cez tistih nekaj sem pa vseeno moral iti


Back to top
 
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #7 - 29.04.2001 at 09:18:00
 

Quote:
Problem je v tem, da so reakcije človeka, ki ibogain vzame, nepredvidene (nikol ne veš, al ti bo kaj odpovedalo), ena doza stane cca.500 DEM  ???

8)
Hm, ne vem ce se mi zdi cena 500 DEM pretirana... Dejstvo je, da dobis ravno tisto, kar v danem trenutku najbolj potrebujes... Pa ce je to heavy ali easy scena... Je pa tako... Ibogain is not to be fooled around, trip je zelo sveto dejanje, saj gre konec koncev za Inicijacijo z bogom... Sam sem se pripravljal kar nekaj casa, in pripravljen sem bil spremeniti vse (tudi umreti !!!)... Fizicno sem se pripravljal tako, da sem sel en dan pred tem na post, in da sem pripravil telo tako kot je potrebno tudi s krajso turo v hribe... Tudi kaditi sem nehal en dan prej, pripravil sem si prostor posebej za Inicijacijo...
 Grin
Se to: Toliko uvidov in toliko nasvetov, kot sem jih dobil na inicijaciji, nisem dobil na nobeni delavnici...
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #8 - 29.04.2001 at 22:14:12
 
evo MP3CE se je razgovoru
jest sm popedenu
http://www.gape.org/iboga/kirlian

pa da vidmo kwa bo ratal
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #9 - 03.05.2001 at 19:09:35
 
MP3CE, zakaj si se za to odločil?
Back to top
 
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #10 - 04.05.2001 at 08:21:36
 
Ne vem, sem ga imel na listi...
Grin
No rekel bi, da me zanimajo tudi spremenjena stanja zavesti, in po podatkih, ki sem jih imel, sem videl, da je Iboga zelo varna in terapevtska rastlina moči, poleg tega pa sem vedel (po drugih trip reportih), da nekje srečas bistvo, in to sem si vedno zelel... Poleg tega sem zadevo izkoristil še za to, da sem se odvadil kajenja...
Wink
Sicer pa bi lahko odgovoril tudi podobno, kot je Don Juan odgovarjal Carlosu, zakaj zaustaviti svet - pravi razlog se ti razkrije, ko si to naredil, prej pa ti je zadeva nekako nezamisljiva  
Smiley
Dodal bi še to: Obstajajo rastline moči, ki so varne, v tem smislu, da ne zasvajajo (gobice, ganja, iboga, mescalito), in sam se držim tega, da ne jemljem tistih substanc, ki so močno zasvajajoče in ki jemljejo zavest, kot so alkohol, heroin in kokain ???, pa tudi extasy (ki sicer ni nevaren in je celo koristen, če ga uporabiš enkrat ali dvakrat v svojem življenju, ampak, to, kar se zdaj meša v to sceno, mi enostavno ni všeč).
Vedeti pa moraš tudi to, to želim še posebej poudariti, da so rastline moči (ali droge, če hočeš), ki sem jih naštel kot + primere, zares mogočni učitelji zavesti in zahtevajo precejšnje spoštovanje in tudi "trdo delo", ali še bolje, jasno namero v vsakdanjem življenju, pred in po tistem, ko se vrneš iz drugih svetov...
8)
Kar pa se tiče zasvojenosti z drogami, je to tako, kot da bi cel lajf hodu v osnovno šolo in ne počel nič drugega.. Živ dolgcajt, bi reku, pa pejte raj k Sai Babi in na Ibogo in sledte svoj srce...
Grin
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #11 - 04.05.2001 at 09:24:17
 
ej kako če je zelo varna in to, kako da si bil pripravljen umret? zakaj?

a gobe ti tudi dajo podobno izkušnjo al kaj? mislm tolk powerfull in to?
sicer je to za v drug thread, pa če kdo kej ve o tem - kako si z gobicami razširiti zavest naj ga odpre in pove - če ve.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #12 - 04.05.2001 at 10:16:03
 
Glede varnosti:
Ja, dovolil sem si uporabiti besedo varnost s stališča svobode zaznavanja... Na ibogi se ne moreš ujeti, saj si v neposrednem stiku s kozmično inteligenco, kot se to lahko zgodi sicer... Kar se smrti tiče pa je tako, da je to itak tvoja oziroma božanska volja, saj te duh jasno vpraša, ali želiš umreti ali ne... In odločitev je samo tvoja... 8)

Glede varnosti pa se tole: sam ločim med rastlinami moci, ki ti zvisujejo zavest - na primer ganja, iboga, gobice, mescalito, datura in med tistimi, ki zavest zmanjsujejo - na primer heroin, kokain, ipd..
Osebno se izogibam zadevam iz druge skupine, ... Zelo pa pogresam literaturo, ki bi bila ljudem dostopna in bi bile v njem opisani tudi ucinki na zavest, pravilni nacini uporabe rastlin moci, itd. V nekaterih plemenih je to urejeno z nacinom kulture, zahodni svet pa potrebuje tudi znanstveno klasifikacijo le tega, ker se ze sedaj dela neznanska skoda mladim... Prepovedi vsevprek pa tudi niso resitev...

Kar se gobic tiče: Goba -> IGoba-> IBoga-> Bog
Grin

Ja, na ibogi sem videl, da so gobice najbolj kul, poleg iboge in ganje... Gobe so neposredni bratranci iboge... Sam trip ni tako močan, iboga je zares najmočnejša, zato pa je nekoliko bolj nežen, ti pa manj sčisti telo... Uvidi so podobni, je pa zadeva primernejša za bolj vsakdanje reči, ker te ne odnese tako daleč...

Tudi mescalito je zelo cool, če lahko sklepam po Carlosu in internetnih virih...
Back to top
« Last Edit: 04.05.2001 at 11:55:45 by MP3CE »  

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #13 - 04.05.2001 at 14:56:08
 
Kar se gobic tiče: Goba -> IGoba-> IBoga-> Bog
e tole si dobr napisu
je pa slovenščina tak jezik da je takih varijant mnogo veliko, pa ne mislim na ta način da imajo besede toliko pomenov da lahko naklobasaš glih kar češ, ampak da je v besedah vse zakodirano, da so besede zelo blizu bistva in to.

kot npr: vse je eno == vseeno je
ipd
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #14 - 04.05.2001 at 16:15:11
 
8)Besedno zvezo se je spomnil Dalaj Eegol
Thanx to him  Smiley
http://www.ali-en.com
and to Miranda, his girlfriend
http://www.mirandaishereagain.com
Back to top
« Last Edit: 04.05.2001 at 21:53:44 by MP3CE »  

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5