Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 12270 times)
Urban
Guest




astralna bitja
12.04.2001 at 10:35:52
 
Kdo izmed vas se je že srečal z astralnimi bitji in kakšna so bila vaša doživetja?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: astralna bitja
Reply #1 - 12.04.2001 at 14:07:55
 
A mislis z astralnimi bitji kot vesoljci ali s katerimi koli bitji iz drugih dimenzij.

Ce govoriva o slednjem potem lahko recem, da sem se srecal z njimi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: astralna bitja
Reply #2 - 12.04.2001 at 21:38:03
 
a spadajo kle zraven tudi elementali?
kao astralna bitja ki se ti zapletejo v auro kadar je ona načeta in podobno.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: astralna bitja
Reply #3 - 12.04.2001 at 22:27:23
 
Jaz se včasih srečam z njimi v sanjah. Vedno se jih bojim. Nazadnje se mi je sanjalo o neki ženski, ki je bila duh, in nisem vedela da je bila astralno bitje, dokler se ji niso oči zasvetile rdeče in sem jo drugače začutila, kot vse ostale nastopajoče v mojih sanjah.
Velikokrat sem že molila v sanjah, ker me je bilo strah. Ta bitja vedno začutim, tako da jih lahko razlikujem od drugih likov. Se jih bojim, in pričnem v sanjah zavestno moliti in se zbudim.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: astralna bitja
Reply #4 - 12.04.2001 at 22:57:36
 
Veronika!

Meni se vedno bolj zdi, da si ti neke vrste medij.
Nekaj podobnega mi je povedala medijka s katero sem delal intervju.  http://www.nenavadno.com/thorrun.html Ampak dost zdej o tem, ker bom spet ven iz topica.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: astralna bitja
Reply #5 - 13.04.2001 at 07:24:51
 
Napišite vse.Od vesoljcev do palčkov in neorganskih bitij.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Matjaz
2
**
Offline

best regards
Posts: 52
infinity
Gender: male
Re: astralna bitja
Reply #6 - 13.04.2001 at 08:00:04
 
Jaz sem imel tako izkusnjo, vendar takrat se nisem vedel za LS in AP.
Sredi spanja me je zbudil nekaksen cuden pok. odprl sem oci in uprl pogled na prababicin kipec Marije, kateri se sveti ponoci. Ta kipec je kar naenkrat poletel in naredil po sobi nekaj krogov. Oddajal je tudi prav poseben zvok. To se je dogajalo par minut. Nato je ta kipec spet "pristal" na svojem mestu, jaz pa se vse do jutra nisem mogel vec premakniti, bil sem paraliziran. To je na kratko moja izkusnja. Odvec je se povedati, da mi doma ni nihce verjel in so me vsi prepricevali, da se mi je sanjalo.
8)
Back to top
 

Jaz sem Jaz!
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: astralna bitja
Reply #7 - 13.04.2001 at 15:04:44
 
Lani sem se srecal z nekim gospodom, ki je med drugim tudi predaval na kongresu alternativne medicine v Slo. konjicah. Midva namrec nisva imela namen govoriti o palckih a je tako naneslo, da sva zavila tudi v to smer. Jaz jih naceloma, vidim, toda le, ko mi nekdo potrdi, da na tem mestu kjer sem jih videl resnicno tudi so.  In to mi je potrdil ta gospod.
Dobila sva se v Motelu Medno in sicer zunaj na terasi, oba pa sva videla palcka, ki me je cukal za ramo in drugega ki je sedel na leseni ograji ki meji parkirni prostor in teraso restavracije motela Medno. Gospod je rekel, da mi palcek daje nekaj, da bi prebral. Poskusal sem prebrati in se mi je zdelo, da je palcek s tem mislil naj mu slediva v gozd. Sla sva.
Po nekaj minutni hoji sva se ustavila in tam je bilo naselje palckov. Jaz jih videl nisem, gospod pa. Razlog, da mi je palcek dal znak naj greva v gozd je bil samo eden. Na bliznjem drevesu je bil okrog pet  centimetrov debel sloj pajcevine. To pajcevino je bilo potrebno postrgati iz lubja sicer bi drevo lahko tudi zbolelo. (Ne vem, nisem gozdar.)

Za tem  sva sla ponovno do bivalsica palckov kjer je bilo nekaj plastenk in druge nesnage. Takrat sem to naselje in palcke videl tudi sam. Ocistila sva in za zahvalo sem imel spremstvo vse do avtomobila, ki je bil na parkirnem prostoru motela  Medno.


OK tolk o palckih. Mislim, da jih vidi se veliko ljudi, zlasti pa so senzibilni otroci. Pred casom se mi je v knjigo gostov vpisala neka gospa, ki pravi, da ima tezave, ker tega ne more zaupati nobenemu, njen sin, pa da jih vidi na vrtu in tudi o tem ne govori drugim.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: astralna bitja
Reply #8 - 15.05.2001 at 20:46:27
 
Imam eno vprašanje.
Zadnjič se mi je sanjalo od mojega pokojnega očeta, no, ni se mi glih sanjalo, prišel me je obiskat.
Potem se mi je sanjalo še od enega duha, ki straši, ker je umrl nasilne smrti-živ zakopan in sedaj ali praska, ali pa se sliši njegovo dihanje. To slednje sem prav razločno slišala. In moje vprašanje?
Zakaj, sem se zjutraj tako čudno počutila. Bila sem kot zombi. Hodila, delala na pamet, z glavo in umom, pa dejansko nisem bila prisotna.
Zakaj in ali se temu da ubraniti.
Vesela bi bila odgovora, da bi vedela, kaj se mi dogaja.
Hvala Shocked
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: astralna bitja
Reply #9 - 15.05.2001 at 21:07:45
 
al si kao tolk naprej, bolj občutljiva (razvita) od drugih, al pa neki narobe delaš, al pa kombinacija obojega. al pa še kej trejega. to je hudo vprašanje. take jest zastavljam ponavad. na take ni odgovora. so v tebi.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: astralna bitja
Reply #10 - 16.05.2001 at 20:51:19
 
Kaj ali mi potem nebi znal nihče povedat, ali se da kako zaščiti? Ni prijetno hodit okrog in na pol dojemat stvari.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: astralna bitja
Reply #11 - 17.05.2001 at 00:01:59
 
Veronika!

Ti si verjetno zelo senzibilna. To smo, kot se spomnim ugotovili že v prejšnjih threadih.  
Morda pa imaš ti kakšno zavoro še v katerem drugem življenskem členu in se ti ves  strah, duhovi ipd odražajo skozi sanje.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: astralna bitja
Reply #12 - 17.05.2001 at 10:06:17
 
Zavoro v kakšnem drugem življenskem členu ???
sorry, nisem čist razumela
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: astralna bitja
Reply #13 - 17.05.2001 at 13:21:04
 
Veronika!

Ne vem sicer, kaj vse počneš, vendar upam, da se zavedaš, da so stvari kot magija, AP in razno klicanje duhov lahko zelo nevarne. Poznam dve osebi, ki sta počeli take stvari, kar tako malo po svoje in pristale v LJ-Polje.
Nekatere astralne entitete komaj čakajo, da se lahko nalepijo na kakšen osebek in mu potem črpajo energijo in zavest. Tako, da te v končni fazi lahko popolnoma osvojijo, in ti nisi več ti. Deluješ čisto drugače, nisi zavesten in energetsko zelo izčrpan.
Bom poskušal čimpreje spisati ritual magičnega pentagrama, tako da se ga bo lahko uporabljalo za zaščito.
Pa pamet v roke!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gehenna
Guest




Re: astralna bitja
Reply #14 - 17.05.2001 at 14:12:57
 
Astralna bitja...hmja, zdej ne vem, ce so tisto bila in so se astralna bitja, morda so le plod moje domisljije, pa vendarle...videla sem jih pet, dve sem cutila kot bitji z mosko energijo, tri pa z zensko, ampak ne vem, kako je s spoli na tem astralnem nivoju, ce se ohranijo...da pojasnim kako sem jih videla, ce koga zanima kako to zgleda, tako kot nekaksni "oblacki" beli so ble, ne ravno dolocenih oblik, blo pa je razpoznavno. Lahk sm jih poklicala, imena sem jim celo dala;), pa se mi je zdelo kot da ma vsaka neko funkcijo, tud glede delovanja telesa, ce me je glava bolela npr. sem jih poklicala, pa so sle skoz mene parkrat pa me je nehala bolet...pa zalost so mi pomagale preganjat, pogovarjala sm se z njimi...lepo je blo, prijetno.

Wink

Caroben dan vsem vam...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2