Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 8
(Read 35444 times)
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #30 - 19.09.2003 at 01:12:33
 
 
       En LD ko sem pokusila nekaj vprašat DCs  (dream character, likovi ljudjeh)


Zavedla sem se v sobi z nekolko ljudjeh,
ena starejša žena črnih las sede levi na podo in drugi so bili na razni stran, niso sedli


Ne bom več opisivala...

mi se zdi pomembno to da je mogoče slike ljudjeh videti kot zmrznute, brez premikanja
tudi da niso preveč kot v resnici...ampak lik nami zdi po nekaj časa znan,

sliko čez nekaj časa ko smo se zavedli imenojemo, rečemo -' to je prijatel  xy'  
ampak v resnici on ne zgledi baš tak...

Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Strawin
2
**
Offline


Posts: 70

Gender: male
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #31 - 19.09.2003 at 12:03:10
 
Quote:
Samo smehljal se je, hehe.

Ma mene so sami smajliji, dej! Grin

Quote:
En LD ko sem pokusila nekaj vprašat DCs

Ma si jih kaj vprašala?

Tako lahko na hitro vidiš, če je ta DC mogoče kakšne vrste vodnik. Navadni liki ponavadi govorijo same neumnosti, z vodniki se pa načeloma da debatirati. Wink

Quote:
sliko čez nekaj časa ko smo se zavedli imenojemo, rečemo -' to je prijatel  xy'

Enkrat sem v enih LD samo opazoval ljudi. Ustavil sem se in samo opazoval. Naštel sem jih več kot 20, s tem da sem jih prepoznal vsaj 20. Tam sem bil, jih opazoval in si mislil "Aha, to je ta, tisto tam je uni, pa una. Ej, vse poznam! Pa še tisti tam!"

Grin
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #32 - 19.09.2003 at 21:47:54
 
Nasmešeeeek sem zadela... Wink.

indigo wrote on 19.09.2003 at 00:04:54:
 he he,  vem da ne veš Smiley

Sam napred tak Strawin
toplo,  vroče, -  vroočeeee....!
Še ni čas, prašanje ni dost vroče,  je premalo kuhano  Wink  Grin



Aha, če bi videla, kako žari.. verjetno tam okrog popka, bi vedela, da lucidno sanjam? Wink
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #33 - 20.09.2003 at 02:49:16
 
Amstel wrote on 19.09.2003 at 21:47:54:
Nasmešeeeek sem zadela... Wink.


jaz tudi ko sem pisala Grin

Amstel:
Aha, če bi videla, kako žari.. verjetno tam okrog popka, bi vedela, da lucidno sanjam? Wink

Ne vem, res Smiley
samo sem brala-  Strawin v svom forumu pisal je kak je Castaneda rekel da se ene osebe v sanjah žarijo, druge pa ne
to mišlenje, teorija pravi da neki DC so samo slika neke osebe (se strinjam),
ampak neki da so prav dejansko ona... ( ??!!)


To 'okrog popka' - je to nekaki svet kak se lažje v sanjam zavedati ?
Smiley
Back to top
« Last Edit: 20.09.2003 at 04:27:40 by indigo »  

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #34 - 20.09.2003 at 04:28:46
 
   
   Strawin on  9.19. wrote:
    Ma si jih kaj vprašala?

     LD ko sem pokusila nekaj vprašat DCs  (dream character, likovi ljudjeh):

                         (Prvič te noči  bil je en živ sen, z zelo naloga...)

Potem nov sen:

 Prvič sem se, ne vem zakaj, v sanjah spomenila da štejem prste na roki, in to sem delala nekolko pot.  Vsaki pot ko sem štel bil je drugča številka prst, mogoče nigdar ih ni bilo 5,  vedno bolj...
Hotela sem tudi zadobit stabilno okrožje... sem imala filing da slika okolja ni stabilna...  Sem se tudi spomenila da ni treba dolgo opazovat kjer bi se prsti topili in sem malo opazovala ljudje in okolino, malo roko... Vem vse - ne koncentracijo na en stvar, hitro premikati pogled, ne navdušiti se...
 Po več kroženj z pogledo stabiliziral se vse..
-tak,  zavedla sem se v toj enoj sobi z višje ljudjeh.

Ena starejša žena črnih las sede levi na podo in drugi so bili na razni stran, niso sedli.
   To ženo sem hitro prepoznala - ena soseda, (ni zdaj to pak je bila prej)
Sem srečno proti ji prišla in pokusila pogovarjat. Vem -ona je moj DC.
Bila je zelo mirna, ni z meno pogovarjala, mogoče tudi ni gledala v mene...

En lik je bil ki mi se zdil da je tista ena dekla o kojoj sem enkrat brala v straneme forumu... Ona je bila tedaj DC v sanjam enega fanta.
Lepa, mlada in če se dobro spominam z svetlo rdečo lasje.
Odlučila sem je prašati za ime:
  Kak se kličeš ?
Je kratko rekla nekaj mogoče kot:
      'Paula'
,   pak nekak nepravilno...  
   Mi se zdilo da je tudi ji ime bilo tak nekaj kot v onem forumu...

Sem iznova vprašala in je mislim rekla:
  'Ljubezen ki ....... '   (ali drug stavek z 3 del..)  
Pri tem je mislim nekaj delala pred seboj in jo je pogled bil vsmeren v pravco desno, ni v mene gledala. Kolikr vem ji je desni profil glave bil okrenut proti mene...

 To je to.

Strawin- zelo zanimivo je to izkustvo z 20 poznatih DC... Grin

Grem na eno krajše potovanje, ne bom pisala mogoče 3 dnih....

Smiley Smiley
Back to top
« Last Edit: 24.09.2003 at 15:09:27 by indigo »  

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #35 - 11.10.2003 at 15:32:44
 
V minuli noči je bilo nekaj ''v zraku''. Doživel sem svojo 2. izventelesno izkušnjo.
Zvečer me je ena prijateljica prosila, da ji dam en daljinski reiki in sem ji dal. In že energija je tekla kot nora, še posebno sedaj, ko imam 3. stopnjo. Po ene pol ure sem tudi jaz zaspal za kakih 20 minut in ko se zbudim, zaključim reiki in grem prav spat v posteljo, še vedno ful pod vplivom energije - prav čutil sem tako ozračje.

In v roku pol ure sem doživel izstop iz telesa. Ful zavedanje v sanjah in tisti znani občutek, ko sem vedel kaj bo. Trzanje telesa, vibracije v zraku in kot bi me kdo potisnil iz telesa. Zataknilo se je edino od vratu navzgor in je bilo potrebnih par sunkov. Spomnim se, da je fizično telo trznilo in da sem (z vidika fizičnega telesa) izpustil en glasen vzdih in sem bil zunaj.

Prva stvar, ki mi je prišla na misel je bila, da grem z roko skozi zid pa nekako ni uspelo, vendar tudi zid ni bil trdna substanca. Nato sem se s pomočjo misli premaknil in šel pogledat Lilith in nato še enega prijatelja. Nisem razločil oseb ampak samo predmete v prostoru: posteljo, nočno omarico. Gledanje poteka na drugačen način kot z očmi, kot smo navajeni.
Nato sem se vrnil v svojo spalnico in na misel mi je prišlo, da bi z glavo prodrl skozi strop in je res uspelo, z lahkoto. Bil sem na pol v zgornjem nadstropju. Nor občutek.

Nato me je ponovno potegnilo v telo in v sanje, v katerih sta se po stopnišču premikali dve starejši osebi: moški in ženska. Moški se mi je zdel ful znan, ampak ne vem od kod. Vem, da sem ju hotel odgnati, čeprav sem čutil neko privlačnost do njih.

No, potem sem se pa zbudil. Še vedno je bilo tako naelektreno ozračje in tisti občutek, da bi z lahkoto ponovno izstopil, ampak sem v mislih rekel: ''dovolj je za danes, pustite me''.

Noro! Zjutraj sem se pogovarjal z Lilith in je rekla, da sem ji v sanjah nekaj govoril, ampak, da se ne spomni. Tisti kolega pa je včeraj tudi po dolgem času delal vaje sproščanja, da bi doživel projekcijo, a mu ni uspelo.

Vem, da sem imel zamašen nos, ko sem šel spat in je bil zato spanec dokaj plitev  (ko dihaš skozi usta in ti jezik zapira dihalne poti), tako kot prvič, ko sem imel tako izkušnjo. Če pa spim trdno, se pa ničesar ne spomnim.

Back to top
« Last Edit: 11.10.2003 at 16:55:12 by Lance »  
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #36 - 12.10.2003 at 23:26:24
 
Uf,... !!!  Cheesy Cheesy
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #37 - 13.10.2003 at 12:08:38
 
 
      on 10.11.03 at 15:32:44, Lance:
Quote:
V minuli noči je bilo nekaj ''v zraku''. (.....)
Zvečer me je ena prijateljica prosila, da ji dam en daljinski reiki in sem ji dal. (......) grem prav spat v posteljo, še vedno ful pod vplivom energije (.......) sem doživel izstop iz telesa. Ful zavedanje v sanjah (.......) vibracije v zraku in kot bi me kdo potisnil iz telesa  Zataknilo se je edino od vratu navzgor in je bilo potrebnih par sunkov. Spomnim se, da je fizično telo trznilo in da sem (z vidika fizičnega telesa) izpustil en glasen vzdih in sem bil zunaj.

Ja, se zdi da za samorazvoj zelo pomaga vaja v drugih področjih...

Quote:
Gledanje poteka na drugačen način kot z očmi, kot smo navajeni.

Me zelo zanima - si gledal sebe v postelji? Ko si se zbudil, si proveraval koliko je tega v resnici tak kot je bilo v sanjah, dejansko odraz realnosti - trenuto realnosti?
??? Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #38 - 13.10.2003 at 20:10:32
 
indigo wrote on 13.10.2003 at 12:08:38:
 

Me zelo zanima - si gledal sebe v postelji? Ko si se zbudil, si proveraval koliko je tega v resnici tak kot je bilo v sanjah, dejansko odraz realnosti - trenuto realnosti?
??? Smiley


Ne, tokrat nisem gledal sebe oz. svojega fizičnega telesa. Ko sem prvič doživel projekcijo sem pogledal (iz vidika eteričnega oz. astralnega telesa) na svoje fizično telo in se ulegel zraven njega.

Ko doživim projekcijo je tako, da imam v trenutku polno zamisli, ki jih želim preizkusiti: npr. prehod skozi zid, premikanje v prostoru, potovanje izven hiše...

Ampak je neka selekcija oz. nekaj, kar mi te misli malo vodi: npr. v sebi začutim željo iti z roko skozi zid in v naslednjem hipu imam  neko drugo željo, ki se mi zdi bolj pomembna in jo sprobam.
Tako sem tokrat pomislil na to, da bi rad videl svoje telo, vendar tega nisem uresničil, ker so me zanimale druge stvari.

Je pa vse skupaj potekalo dalj časa kot prvič in je bilo tudi področje raziskovanja bolj široko. Imel pa sem nek notranji občutek, kdaj sem doživel in izkusil dovolj in sem potem na pol zavestno prekinil s projekcijo.

Prostor moje spalnice je tudi v projekciji izgledal tako kot v realnosti, res pa, da prostora nisem natančno opazoval, ker so mi bile bolj interesnatne druge stvari. Prav tako se ne spomnim podrobnosti prostora, kjer stanuje Lilith, ker mi je več pozornosti vzelo raziskovanje potovanja (kako se lahko s pomočjo misli premikaš na daljše razdalje).

Imam še tisoč vprašanj glede teh stvari in tisoč stvari bi rad spoznal, preizkusil. Upam, da bo kmalu spet kakšna takšna izkušnja. In ko bo, napišem kaj več.   Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #39 - 14.10.2003 at 19:56:18
 

 ok,  Roll Eyes

 čakamo nestrpno 8) 8)


Verjamem da mnogi ki berete forum Izventelesne
izkušnje imate tudi kakšno posebno doživetje, ( AP ampak ni pogost Tongue ), pak ste mislim mnenja da ni treba poveti to drugim...
Tudi ni lahek takšna doživetja vedno deliti ...  potem še raziskovanje, vprašanja... Sad Wink
Meni je prav deliti moja doživetja... med drugim tudi zato ker imam veliko, veliko željo za raziskovanjem... Angry ???

LP Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #40 - 18.10.2003 at 23:41:41
 
Quote:
Zvečer me je ena prijateljica prosila, da ji dam en daljinski reiki in sem ji dal.


Lance, ful ti hvala, lepo si me pozdravil. V bodoce pa se priporocam za ucenje tehnik izstopanja iz telesa. Bova skupaj pogledala mojo sobo Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #41 - 19.10.2003 at 11:46:30
 
Lilith wrote on 18.10.2003 at 23:41:41:
Lance, ful ti hvala, lepo si me pozdravil. V bodoce pa se priporocam za ucenje tehnik izstopanja iz telesa. Bova skupaj pogledala mojo sobo Wink


Kiss Kiss Kiss It was pleasure to me. Nič ni enostransko, tudi jaz sem ogromno dobil s tem.  Smiley

V dvoje po astralnem svetu bo še lepše.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #42 - 19.10.2003 at 12:30:17
 
vsem ki se spuščate na astralni nivo bi priporočal da se z zadevo pred tem res dobro seznanite, ker je lahko precej nevarno.Sam imam kar nekaj lepih iskušenj na tem področju imam pa tudi eno malo manj lepo, ki me je za nekaj časa odvrnila od tega
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #43 - 19.10.2003 at 13:19:13
 
Ziby, povej kaj več o tem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dario
1
*
Offline


Posts: 6
Trst
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #44 - 21.10.2003 at 12:24:11
 
Po lastnih izkušnjah, lahko povem, da je nesmiselno čutit strah, ker tako dopuščamo možnost, da stvari ne gredo tako kot si jih zastavimo. Če ZAVESTNO treniramo projekcije, potem ne more prit do problemov. Važno je, da si zastavimo pot in fiksiramo punkte za vrnitev v fizično telo.

Skoraj vsi se zavedamo, da imamo projekcije, ampak je tudi zelo važno da vemo v katerem telesu smo bili (eteričnem, astralnem ...).
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 8