Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 8
(Read 35096 times)
Urban
Guest




ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
27.02.2001 at 07:28:40
 
Tukaj si bomo delili  izkušnje o potovanjih v druge dimenzije, v druge svetove...Približajmo to čudežno deželo še ostalim...,ki je tukaj...., sedaj...., le vrata je potrebno odpreti....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Izkušnje
Reply #1 - 27.02.2001 at 10:56:48
 
Za prispevke bi prosil tudi vse, ki imate izkušnje s halucinogenimi in psihotropnimi substancami!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #2 - 27.02.2001 at 11:09:57
 
heee
a trava paše zraven?
sm na droge kr neki stipku kar se tega tiče
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #3 - 06.12.2002 at 17:54:25
 
Se še dela kaj na tej deželi, pač na prispevkih?



Lp,Dylan Dog
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #4 - 06.12.2002 at 19:09:27
 
Quote:
Tukaj si bomo delili  izkušnje o potovanjih v druge dimenzije, v druge svetove...Približajmo to čudežno deželo še ostalim...,ki je tukaj...., sedaj...., le vrata je potrebno odpreti....


Se strinjam..pa kar brez dodatnih substanc. Wink


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #5 - 09.12.2002 at 20:50:56
 
no, smo nekje na meji, a jaz upam, da nam bo uspelo, da si nekaj priznamo in povemo tudi to drugim, kar je resnica... Cheesy


jaz upam, da vsi v sebi vemo, da smo nekaj posenega že doživeli in to lahko delimo, če si DOVOLIMO!
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
snežinka
Guest




Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #6 - 12.12.2002 at 13:22:49
 
Zapisno v mojem dnevniku in sedaj sem se odločila, da dam tole na to stran, ker bi rada da mi kaj svetujete, mogoče kaj se je resnično dogajalo...
Še vedno sem prepričana, da sem za trenutek umrla...
Ali je to "mogoče"?


Pogovor ;

"Se še spominjaš kaj vse sva počela lansko leto ta čas...
Seveda se. Nekje si mi omenila, da BI RADA ŽIVELA, kako pa to? Zakaj? Od kje ti taka ideja  - po žviljenju, ali nisi SREČNA?
Ali nisi srečna, ker živiš?"

Drag prijatelj;

Tvoja vprašanja so na MOČ podoba mojega razmišljanja. Seveda sem ti to omenila in vedi, da je bila resnica. Spraševala sem se, seveda sem se.
In, če se bolje izrazim, sem želela samo vedeti -  ALI SEM SPLOH SPOSOBNA,da živim taka kot sem -  S to Boleznijo, ki jo imam. Moja Bolezen -  MOJA BOLEČINA. Vedno je bila, skozi moje življenje...
Nekje se navajam, da sem lansko leto, dan pred tem, ko je danes -  NEKAJ DOŽIVELA; kar mi je za vedno spremnilo pogled na to, kar sem, a NE VEM, zakaj se JAZ NISEM SPREMENILA.

Veš, kaj je bilo to, veš.  Sanjala sem, da sem te PROSILA, prosila, da MI DAJ še eno PRILOŽNOST, da si še ne želim UMRETI. Plavala sem nad OBLAKI in v dveh sekundah objadrala svoje otroštvo. Videla sem vse - srečne in manj srečne trenutke...Plavala sem. Edini najbolj močan občutek je bil, ko sem se videla, ko sem bila stara 2 leti, tam sem čutila največjo toplino, kasneje pa kot bolečino. Vem, vem, prijatelj... Dal si mi priložnost, da znova zaživim. Vem, da sem " za trenutek umrla", da sem se uzrla PO SEBI, to si želel, mar ne? In vedno znova povdarjala, da mi daš še eno priložnost. In se prebudim, ko SE VRNEM na mesto od koder sem se POVZPELA nad obleke, s toplino v sebi, ker ZNOVA ŽIVIM.
In se prebudim.

Zahvalim se ti za ŽIVLJENJE, ker SEM TU - ZNOVA!

Želela, bi če mi lahko poveste, ali je mogoče, da sem v sanjah -  umrla, ali pa so bile to le sanje, ki nekaj pomenijo? Hvala

Sanjalka, ki ŽIVI!


Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Veš, kaj je bilo to, veRe: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #7 - 12.12.2002 at 14:21:24
 
Quote:
Zahvalim se ti za ŽIVLJENJE, ker SEM TU - ZNOVA!

Želela, bi če mi lahko poveste, ali je mogoče, da sem v sanjah -  umrla, ali pa so bile to le sanje, ki nekaj pomenijo? Hvala

Sanjalka, ki ŽIVI!



Sanjalka,

hoj. Lepo te je slišat tako veselo!

Večina nas ima svoje svetle in težke trenutke - tudi lastnih misli - le njihova moč je zelo različna. Zato bodi prepričana, da se vztrajna tema obsije z močno in efektno svetlobo. Ohranjanje je bistvo življenja in ta ne mine.

Brez tega zavedanja ne bi hotela sploh nazaj! In k tebi kot praviš je prišlo od človeka. Sama sem prepričana, da je to edini možni princip. Zato je lepo in prav, da poveš še na tem mestu in s tako korespondenco.

Ker razen smrti v zibki drugih primerov smrti v spanju ni, oz. jaz jih ne poznam: po moje si "umrla v mislih ali drugače - ubila si misel". Vprašanje je kako to vzporejat s fizično smrtjo. In koliko - če sploh - je taka "mentalna smrt" lažja?

Verjemi, da boš užila še veliko življenja.

Na MNOGO ŽIVOSTI!

Ta sreča naj te spremlja vseskozi in ne pozabi da smo S TABO snežinka!!


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
stanislav
1
*
Offline

Harmonija
Posts: 11

Gender: male
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #8 - 15.07.2003 at 22:33:27
 
Smiley

Pozdravljeni sanjalci!

Odzivam se na poziv izkušenj droge-sanje.

LSD

Dve leti sem jemal LSD (enkrat na teden) in moje izkušnje bodo mogoče koristile tudi drugim. Torej...

Kot prvo, najbolj lucidne sanje sem imel v najbolj treznem stanju.

Pod vplivom LSD-ja, so sanje res drugačne. Na trenutke so bolj detaljne in intenzivne. A to še ne pomeni večjo lucidnost.

Najboljše stanje za lucidno sanjanje so naravni pripomočki (avtosugestije, spanje, ko si že naspan, izkušnje, premagovanje zakonov in norm, ki veljajo v 'realnem svetu', stalna budnost in zavedanje, kjer koli že si ... itd cela znanost)

Kljub temu:
LSD pomaga, da začneš premagovati norme v 'realnem svetu', kar je zlata vredno v lucidnih sanjah.

LSD pomaga, da se ti okrepi pozornost na detajle.

LSD pomaga, da lahko ovire, ki te povlečejo v sanjah, premagaš že v 'realnem svetu'.

LSD ti ojača zavedanje in te popelje v razmišljanje kje si, kaj bi rad...

Za lahkotno branje dovolj.

Hej, če lahko te črke razločno bereš naprej in nazaj, potem ne sanjaš. A vseeno poglej roke v detajle, če se prsti kaj premikajo, za vsak slučaj.

Dream on!


ps
Bom testiral še druge 'indijanske droge' in vam z veseljem poročal, kajti jaz sem ti.




Back to top
 

stanislav
 
IP Logged
 
Newbie
Guest




Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #9 - 15.07.2003 at 22:59:43
 
No pa še naj jaz napišem svojo izkušnjo ki je zelo slaba saj se z tem ukvarjam komaj 5 dni (prej sem že bral nekaj o tem tudi prakticiral vendar nisem več kot 2 dni ker nisem imel volje, sedaj sem se nekak odločil da bom se resno posvetil temu) Po petih dneh sem prvič padel v trans, tako da sem se najprej skoncentriral na dihanje natopa razmišlal o vsakem delu telesa posebej od spodaj navzgor in o tem da mi po telesu gre neka energijska svetloba, že od začetka sem na določenih delih nog občutil neko mravljinčenje (to občutim tudi čez dan) in vedno ko sem razmišlal bol navzgor se ni kaj dosti spremenilo vendar se mi je naenkrat zgodilo da mi je celo telo začelo mravljinčit in bila je očitna razlika med tistim kar občutim čez dan (kot neko energijo) vendar takoj zatem so mi začele trzati oči in tudi zaradi evforije vse skup ni trajalo več kot 10 sekund... To delam 1x na dan pred spanjem, nato pa še z avtosugestijo preden zaspim, v tej noči se mi je tudi prvič v sanjah zazdelo da sem v sanjah bil sem na vožnji z avtomobilom nekje kjer sem se zgubil (te sanje so bile črno-bele), naenkrat sem se spomnil saj to so sanje lahko si zamislim kam bom šel tako sem hotel nekam it (ne zavedam se kam) vendar ni šlo, kasneje sem padel spet čisto v sanje in se je dogajalo brez mojega zavedanja... Zanima me če ma kdo kakšno podobno izkušnjo, ali pa nasplošno ali pomeni to kakšen napredek??
Back to top
 
 
IP Logged
 
Strawin
2
**
Offline


Posts: 70

Gender: male
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #10 - 17.07.2003 at 01:40:48
 
Newbie: pošlji mi mejl, si bova izmenjala kakšno izkušnjo, če si zainteresiran..

Dodatek: www.lucidnesanje.com
Back to top
« Last Edit: 22.07.2003 at 20:11:46 by Strawin »  
WWW WWW  
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #11 - 12.09.2003 at 12:26:44
 

Denite tudi vi tukaj nekaj praktičnih izkušenj, jaz bom skoraj.
Vsi prispevki so dobrodošli, ampak če je mogoče brez dodatnih substanc.... lepo prosim...
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #12 - 12.09.2003 at 13:07:57
 
Imela sem že nekaj spontanih lucidnih sanj. Sam tko zavedno se pa po mojem še nisem čist zbudila v sanjah, da bi kreirala sanje točno po željah svojih. Imam pa skoraj vedno to moč nad svojimi sanjami, da se lahko zavem in si rečem, saj to ni res, itak samo sanjam.

(To predvsem v primerih, ko so neprijetne sanje. Takrat se skoraj vedno zavem, da sanjam in se kar prebudim, in potem lahko kaj lepšega sanjam.)

Imam zelo žive sanje, hude zgodbe, dostkrat imam že tak občutek, kot da je vse skupaj samo en film, z zapleteno, nenavadno in zanimivo zgodbo.

Sam si jih ne zapisujem, zelo redko, čeprav imam sanjski blokec (trenutno ni poleg postelje...)
Jih pa obnovim pri sebi, zatem ko se zbudim.

Joj, morm začet si mal bolj redno zapisovat, pa se lahko morda še Strawinowi ekipci enkrat pridružim na sanjsko delavnico. Sam si ne upam Wink, k ne vem, če sem dost resna pa to, da bi vsak dan se spomnila te stvari počet...  Cheesy Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Strawin
2
**
Offline


Posts: 70

Gender: male
Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #13 - 12.09.2003 at 19:49:49
 
V nasi "delavnici", kot jo je poimenovala Kali (katero vabim, da se nam pridruži in ne, ne bo se ji treba vsak dan ubadati s tem Grin) smo imeli debate o tem kaj sanjamo, ko se nam da na WC. Wink Ta je od danes (ANG, ker pišem vse skupaj še na en drugi forum):

Many faces

Kosana. Near the market, except the building seems like a giant public toilet. And yes, I was looking for a toilet. Wink So I was in this hall, trying to find a suitable water closet. There was one, but there was some sort of a bath tub there and some blanket floating on it. Except that the blanket was a little raised, so I thought there was a dead body underneath it! Doh! I did two RCs on my left hand, both sides, but counted 5 fingers BOTH times! So I went on, to the other corner of the hall. There was another WC, bath tub looking like. I decided to do another RC. Wow, no need to count, there must be a dozen of fingers on my left hand! I'm dreaming! I went back the way I came in, thru a corridor and out. It was sunny and there were lots of people around (school bus station nearby in RL). I cross the road and stop on the nearby field. I turn around and decide to just observe the people and try to remember as many as I can. I counted around 20 of them and there were only 2 or 3 old ones that I couldn't recognize, I recognized all the others! Andrej, Martin, Marko, Simon, Damjan, Vasja, Marjeta, ... I forgot most of them, tho.... Too bad.. The majority were my ex school mates from prim. school. We were all on this field now. I wanted to materialize a sword, but it didn't really work and I got interrupted by some of them who started acting a little hostile (because I tried to get a sword? Hm... Could be...). I had a big stick in my hand now. I just kicked some of them away. We were all near a cliff now, looking over it. Then I woke up.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Reply #14 - 12.09.2003 at 20:54:52
 
stanislav wrote on 15.07.2003 at 22:33:27:
Smiley



Kljub temu:
LSD pomaga, da začneš premagovati norme v 'realnem svetu', kar je zlata vredno v lucidnih sanjah.

LSD pomaga, da se ti okrepi pozornost na detajle.

LSD pomaga, da lahko ovire, ki te povlečejo v sanjah, premagaš že v 'realnem svetu'.

LSD ti ojača zavedanje in te popelje v razmišljanje kje si, kaj bi rad...



No, jaz pa imam popolnoma druge izkušnje z LSD. Približno pred 10 leti sem ga vzel enkrat in sem imel totalni bad trip.
Prve dni depresija, nespečnost, padanje v skrajna čustvena stanja...
Potem po kakšnem mesecu so se stvari začele umirjat. Edina dobra stvar tega je bila, da so bile sanje v daljšem časovnem obdobju neverjetne. S toliko fantazije, kot si sploh nisem mogel predstavljati.

Vseeno vem, da LSD zame ni bil dobra izkušnja.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 8