Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 14746 times)
Leon,
Ex Member




Re: Zanimive sanje
Reply #15 - 12.11.2012 at 18:39:48
 
Meni je lepše če se sanje enostavno zgodijo . Poskusil sem nekaj z lucidnim sanjanjem in koliko mi je ratalo lahko rečem da je lepše če se v sanjah ne zavedaš da sanjaš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katharsis
1
*
Offline

Πιστεὑω...
Posts: 7

Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #16 - 13.11.2012 at 19:38:47
 
To, kar si nazadnje napisal, Leon, je pa čisto res. Lepše je, če ne veš, da samo sanjaš. Ampak tako ali tako mi ni uspelo nič več od tega, da sem zaspala kot top in sploh ne vem, če sem kaj sanjala. Mogoče je pa bolje tako, namen mojih sanj je bil namreč zgladiti nek spor med nama, ampak, če me noče poslušati v realnosti, me verjetno tudi v sanjah ne bi bil vesel. Bo moralo pač moje življenje naprej brez njega...
Vseeno hvala za nasvete, bom poskusila še kdaj kaj podobnega, ker me res zanima, če mi lahko uspe kakorkoli vplivati na to, kaj sanjam. Drugače se mi zdi škoda vsega tistega časa, ki ga v življenju prespimo... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Leon,
Ex Member




Re: Zanimive sanje
Reply #17 - 13.11.2012 at 20:50:16
 
Lahko pa rešiš svoj del spora tudi brez njega.
Življenje gre naprej tako ali drugače nove stvari pridejo nova zanimanja in novi pogledi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katharsis
1
*
Offline

Πιστεὑω...
Posts: 7

Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #18 - 13.11.2012 at 21:00:43
 
Sama s sabo sem že vse razčistila, škoda sicer, da se je moralo končati tako, kot se pač je, ampak čez nekaj časa se bo že pokazalo, zakaj je bilo to dobro. Vedno se!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Leon,
Ex Member




Re: Zanimive sanje
Reply #19 - 13.11.2012 at 21:23:44
 
Vedno je za nekaj dobro  Smiley
Drugače pa , pošlji ga nekam u tri krasne .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katharsis
1
*
Offline

Πιστεὑω...
Posts: 7

Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #20 - 13.11.2012 at 21:37:33
 
Ni mi ga treba nikamor pošiljati, ker je že tako dovolj daleč, lahko samo zaprem to poglavje in se z njim ne ukvarjam več. Sicer pa sva (sem?) že čisto zašla s teme o sanjah Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Leon,
Ex Member




Re: Zanimive sanje
Reply #21 - 13.11.2012 at 21:57:36
 
Ja , pustiva naj raje še kdo pove kaj o sanjah in ko smo ravno pri tem tudi mene zanima kdaj ste pri sebi opazili najbolj intenzivna obdobja sanjanja .
Meni se to dogaja ko se dam na pavzo  Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2