Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 34405 times)
Flower82
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 19

Re: Ne pustijo mi spat.
Reply #30 - 22.10.2011 at 19:55:47
 
[quote author=admin link=1318982566/28#28 date=1319275936]
jest nimam nekih izkušenj s pogovori z duhovi ...
preprosto jih vprašaš po slovensko ... lahko naglas ...
lahko jim daš tud ukaz, da zginejo ...
pač enako kot use drugo ...
pogovor - kot z živim bitjem ...
[/qoute]

lahko probam ma itak se mi zdi d nebo nč...


[quote author=admin link=1318982566/28#28 date=1319275936]
sunka scene ne prepoznam - je pa egotrip govoru o tem se mi zdi
hlad je dost normalna zadeva u stari hiši
mravljinci so dost normalna zadeva - je pa res da se pogosteje zgodijo ob srečanju z drugim
hrup je normalna zadeva ... se mi je 2x zgodil tak zvok kot da bi nekdo udaru z macolo po hiši ... smo pol rekl da so kamni padl u votlini pod bajto - stare bajte to pač majo ...
blinkanje je lahko tud samo tvoja percepcija, ko si u drugačnem stanju in drugač pomežikneš ...
wepage da scrolla sam od sebe ... se je tud že zgodil, sploh če maš velik sranj na mašini
si zihr da nekdo drug ne uporablja vode u hiši?
[/qoute]

ja lej ločit moreš kar se mi je dogajalo u tisti sobci, to si bli tisti sunki, za kjere pravi igor d je biw pogled, k sm kr otrpnu po njem k me je streslo - pa dobro, sej sm ga že opisovau u prvem postu. U sobco spada pole še filing neke prisotnosti, slaba čustva in počutje, in taka tška vibracja in čudno ozračje...

pole so pa še pojavi k so se mi začeli dogajat po tem k sm tisto apparently prazno sobo nagovarju in drocou notr zs raznim toučenjem in kadili.
u zgornjem nadstropju kar se mi je zgodilo(prow druge stvari); una voda k je tekla sama od sebe, toučenje in hrup (kar pa ni tko intenziun hrup d bi kdo tuku z macolo, temveč bol trkanje po vratih u neenakomernem ritmu alpa podobno u izi zvoki) pa tej blinki ekrana in luči k sm jih omenju.
Vem d webpage sami scrollajo in d bi use to lahko bla izmišljotina moje percepcije...samo sm, tisto noč k sm postou sklepou d gre za neke duhove(oziroma je to nrdiu senčni aspekt namesto mene), zato k se use sklada s tem in pač nism najdu druzga pojasnila ku d sm si nakopou poltegraista nase...k to se mi ni u lajfu nikoli zgodilo zdej pa u teh treh dneh se kr intenziuno dogaja(čeprow zdej se ja malo umirilo, sploh po tistem k sm upoštevou vaš nasvet zs kurjenjem enormnih količin žajla u sobi, edino dns zjutri sm še mew obupnu budnico*, kar pa seveda lahko tut nič ne pomeni)
in ja glede vode, je bla 1na in pow ponoči, usi so spali, brata sm celo zbudu in ga prašu če je kej tiku špinjo in me je samo gledu ko debil; torej ja, prepričan sm d tiste pipe ni tiku noben meni poznan.
Hlad pa ni vezan na uno sobo, hlad(ki sicer sploh ni hlad u tej obliki temperaturnega padca, gre za neki k me oblije po telesu, traja 2s in zgine.) doživljam samo preden zaspim (ku d dejansko nekdo noče d zaspim in me hoče zajebavat)...
Kot pravim, use te reči so lahko tudi posledica nečesa popolnoma druzga, samo tisto noč nism najdu druge razlage ku duhove. In ja, tudi šezdej ne najdem kake bolše, štekaš. Če bi jih vidu(namesto samo čutu pristnosti in slišou zvoke), bi seveda padli usi dvomi, tko se pa zgubljam nekje in iščem pojasnilo.


DEVI:
jst nevem zakaj bi sploh mogla bit impressed, ker mi to res ni cilj, d bi se igrau tuki nekega carja. Na forum sm preleteu čisto zarad teh težau in sm u neki meri negatiune komentarje in dvome o moji zgodbi z vaše strani tut prčakovau, ma tistikrat nism vidu druge rešitve pač.

ka rečeš d smo marsikej sposobni nrdit sami, me to šebol zmede ku duhovi. Pač d bi use to sam sebi delu, ker, zakaj le?? ekran že možno d bi se sam blinkou zarad moje napetosti, ma to d bi se vodaa odpirala zato k u sebi držim močna čustva je pa pomoje še majn verjetno ku d je odpira neka neorganska entiteta, nevem no... Huh

In ja, logično d mi je mrtva stara mama bol zanimiva od žive....pogovarju bi se pa rajši z živo, jo usaj vidim in vem kolko mi je nevarna, pr mrtvi nikoli ne veš...


*obupna budnica = sanju sm d sm spodi u kopalnci(ki je po naključju zravn une sobe) in sm sedeu u banji in se gledu u ogedalo nakar sm čutu in to btw zelo zelo intenziuno ku d bi me neki stisnlo z obeh strani pr plučih in se ta pritisk širi gor u glavo. Ustau sm in šow vn na hodnik, prtisk ni zginu in zbudu sm se, oziroma bolje rečeno spet padu u uno semi-sleep state, k nevem al ševedno sanjam al sm zbujen, ampak prtisk se je prenesu "u realnost" in sm se nato negibn obležau kake 4 sekunde, ku d se nebi upu premaknt, neki podobnega spalni paralizi, čeprow pomoje to ni blo to.




Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Ne pustijo mi spat.
Reply #31 - 22.10.2011 at 21:22:32
 
mhm
kolkr kol okol obrneš, maš ti precej s tem kar se dogaja
kaj točno ... treba ugotovit ...

tko si pisu
Quote:
lahko bla izmišljotina moje percepcije
(oziroma je to nrdiu senčni aspekt namesto mene)
Pač d bi use to sam sebi delu

nek del tebe to dela tebi kot celoti, da bi ti dojel kaj kot celota si ... bi se lohk tud reklo ...
če temu delu tebe še kašn drug del, ki je mal manj del tebe, pri tem pomaga, se nič dost ne spremeni ...

mogoče bi blo treba še koga povprašat kaj točno narest ... verjetno je najblj izi nažgat salvije, pa da te ona reši useh teh skrbi, pa da spet mirno spiš ... btw ... je lažje in mirneje spat po tem ko kašnga spohaš ... prowzaprow sm ga jst velik časa pohu zato da sm sploh lahko zaspal ... pa nism nikol meu nekih mor al pa kej ... ampak ... nwem ... sm bil nemiren al pa neki ... živc ... hiperaktiven al pa kašna taka diagnoza Tongue

težje je spipat vn iz teh dogodkov to kar rabiš zase ...



a si slučajno probu it kam drugam spat?
stran od te hiše ...

usaj da se spočiješ in si nabereš moči
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Flower82
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 19

Re: Ne pustijo mi spat.
Reply #32 - 22.10.2011 at 22:02:59
 
gape wrote on 22.10.2011 at 21:22:32:
mhm
kolkr kol okol obrneš, maš ti precej s tem kar se dogaja
kaj točno ... treba ugotovit ...

___
težje je spipat vn iz teh dogodkov to kar rabiš zase ...


tooo ja, točno to. Mam tako težko žiuljensko obdobje bi se dalo rečt.

Quote:
verjetno je najblj izi nažgat salvije, pa da te ona reši useh teh skrbi, pa da spet mirno spiš ... btw ... je lažje in mirneje spat po tem ko kašnga spohaš ... prowzaprow sm ga jst velik časa pohu zato da sm sploh lahko zaspal ... pa nism nikol meu nekih mor al pa kej ... ampak ... nwem ... sm bil nemiren al pa neki ... živc ... hiperaktiven al pa kašna taka diagnoza Tongue


joo k rečeš salvia vedno pomislim na divinorum ne na žajbl...uglavnem ja, jo bom šekr kuru, in to po celi bajti.
Misliš da je možno, alpa d ma usaj kako povezavo, da je uso to nemirnost pouzročlo prow to zs travo?? K jst sm poleti biw že na 10-15 bombicah na dan in pole drugi tedn šole na šuš odrezu in dropnu na 0?? pač, intenziun prehod iz sčilanega žiuljenskega okolja nazaj u akcijo??
Quote:
a si slučajno probu it kam drugam spat?
stran od te hiše ...

usaj da se spočiješ in si nabereš moči

hahahaha "ow starši, jst bi malo šou spat h sosedom alpa h noni"
ne, mislim, da to nebo možno glede na dejstvo d nisem polnoletna oseba in kot tak po mnenju mnogih nesposoben sam zase skrbet. Pa tut nepoznam nobenga k bi me uzeu h sebi, sploh pa kej nej uporabim kot izgovor d se jim uštulim u bajto??

Pa sej spočiu sm se že nekako dovol, edino una noč me je izčrpala, zdej sm kolkrtolko kul, morda bom res probu it na enga za lahko noč...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Ne pustijo mi spat.
Reply #33 - 23.10.2011 at 00:53:24
 
Flower82 wrote on 22.10.2011 at 19:55:47:
DEVI:
jst nevem zakaj bi sploh mogla bit impressed, ker mi to res ni cilj, d bi se igrau tuki nekega carja. Na forum sm preleteu čisto zarad teh težau in sm u neki meri negatiune komentarje in dvome o moji zgodbi z vaše strani tut prčakovau, ma tistikrat nism vidu druge rešitve pač.

narobe si me razumel, nisem tebe osebno komentirala
sam v vseh filmih kar sem jih gledala o duhovih, se povsod ugašajo luči in še nikjer nisem vidla nobenga, ki bi kako prižgal. no, če bi se to zgodlo, pol bi res naredli (kdorkoli že to dela) vtis, k očitno je luč dost težje prižgat ko ugasnit  Smiley
hotla sem sam rečt, da ni treba po moje, da te je strah, ker očitno imajo omejene sposobnosti in vsega ne morejo počet, ampak sam določene stvari, kdorkoli že to dela. verjamem pa da je cela stvar verjetno hudo neprijetna in anoying in upam da jo boš čimboljše rešil..
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Ne pustijo mi spat.
Reply #34 - 23.10.2011 at 11:52:25
 
salvija je pač salvija
ona rešuje

trava u teb povzroči nemir, ker pač odkriješ dodatne razloge, da ti to ujetništvo nekak ne sede ... ker ti dodatno odpre oči (mind/ego) za nekatere zadeve ki jih prej nisi mogu videt - doživet ... ko te svetove odpreš, jih je relativno težko nazaj zapret ...
ignorance is bliss ...
ko maš vedenje je mal težje ... nisi več tak ignorant pač ... za use kar se godi okol tebe ... in godi se fulllllll


jest mislm da se boš mogu odločt ...
al te zadeve odgnat, ker jih pač nočeš okol sebe
al pa se jim predat da boš dubu njih sporočilo ... če obstaja, če niso produkt tvoje blodnje Tongue
to boš verjetn odkril že če greš za en cajta drugam spat ... če boš meu tm mir, je ono res vezano na bajto

drgač pa ... kot vidm, starcem še nisi povedu o teh zadevah
mislm da je skrajni čas
ko se je men odpelal leta 2000, sm starcem najprej povedu, da lahko pomagajo na use načine k znajo (sm mogu u hribe hodt z njimi, pa obiskovat duhovneže, ki mi jih je frendica od mame ubavla ki se je s tem blj bavla - se je zvlekla s smrtne pojstle - in kadarkoli srečam njo in me objame valjda zmeri - mi gre lehtrika po hrbtenici - jo nism že dolg vidu) tud pod razno pa ne smejo niti pomislt na kašnga dohtarja al pa celo polje ... ker oni pač ne vejo 0
in sm se zvleku


torej
reče se lahko tud tko
da si si tolk poveču zavest, da se ti je s tem moč tolk povečala, da si jim postal zanimiv ... ker pač blj svetš ...
jeba je pak, ko začneš z jest in drugi ... da konckoncov smo usi edn in isti ... in zatorej, je tisto kar trenutno dojemaš kot da je izven tebe in te zajebava, je u bistvu del tebe - neintegriran del tebe ... senca rečmo ... ko boš to integriru u sebe, bo ta moč spet tvoja ... za uporabo ...
seveda je največji drek ko ne veš kam bi to moč in energijo dau ... kaj delat ... točno ...
in svetš še blj in te napadajo še blj
Wink



kot je rekla devi
oni naj ne bi mel moči u tem našem svetu ... majo pa do neke mere dostop do električnih signalov - jih lahko do neke mere manipulirajo (vedi da vsi čuti delujejo na osnovi električnih signalov) ... pipe pak ne morejo odpret
jim je pa najblj izi na svetu nafukat brata u sanjah, da je umazan po rokah in da se naj gre umit - in on nč o tem ne bo vedu ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Flower82
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 19

Re: Ne pustijo mi spat.
Reply #35 - 23.10.2011 at 16:28:44
 
Devi wrote on 23.10.2011 at 00:53:24:
narobe si me razumel, nisem tebe osebno komentirala

sam v vseh filmih kar sem jih gledala o duhovih, se povsod ugašajo luči in še nikjer nisem vidla nobenga, ki bi kako prižgal. no, če bi se to zgodlo, pol bi res naredli (kdorkoli že to dela) vtis, k očitno je luč dost težje prižgat ko ugasnit  Smiley
hotla sem sam rečt, da ni treba po moje, da te je strah, ker očitno imajo omejene sposobnosti in vsega ne morejo počet, ampak sam določene stvari, kdorkoli že to dela. verjamem pa da je cela stvar verjetno hudo neprijetna in anoying in upam da jo boš čimboljše rešil..


sori pole. Ma nism reku ugašanje, pač pa blinkanje. stikala ne tikajo, gre bol za uni zvok kdr scvre muho, nato nastopi trenutek teme in spet luč...moji so torej bol šibskaste narave, z zelo omejenimi sposobnostmi, nemorjo mi res kej dosti....je pa dovol d se ustrašim, čeprow sm se navadu tudi to zdej nadzorovat; gre samo za šok k traja 2 sec in se pole umirim.
je neprijetna reč, to sigurno. Hvalabogu se je pa zdej ful umirilo, edino uno noč je bla ludnica, pa dan po tistem...zdej zvokou sploh ni več, edino preden zaspim mi neki trzajo roke in noge(in ja sm prepričan d ne naravno smao od sebe, k je preveč pogosto in se mi dozdej ni dogajalo)...celo počutim se ful bujši, skuru bom še eno rundo salvije pole bo pa pomoje kr spucano....

GAPE:
"drgač pa ... kot vidm, starcem še nisi povedu o teh zadevah"

ah kje, to sm naredu še isto noč in se jima prštulu u spalnco potleh d sm sploh lahko zaspau za par urc u mukah...pa nista tko nerazumevajoča d bi me dala u polje... mama je že tela klicarit neke izganjauce duhou k jih ona pozna in sm reku d bom prvo probu sam uredit...kar mi je zdej u veliki meri z vašo pomočjo tudi dejansko uspelo...

Če pa torej nimajo moči u našem svetu to niso bli oni, ker sm prepričan d brat(speči, zavesten, u sanjah; nikjer) ni meu veze zs tisto pipo, niti to ni biu noben od naših, ker bi slišu korake, slišu bi dihanje, slišu bi use. Bla je res tišina do konca, pipa se je pa kr oprla. Torej je zs tisto pipo blo neki druzga šebolj čudaškega.

Bom še vidu kako se bo to nadaljevalo naprej, zaenkrat kaže kr dobro.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Ne pustijo mi spat.
Reply #36 - 23.10.2011 at 17:15:11
 
Ti tvoji dogodki so naravni,se dogajajo sami od sebe ,ti pa jih potem razumevas skozi svojo  osebnost , skozi tisto znanje ki ga imas v spominu in je staro , upostevat moras tudi da je to zbirka znanja tudi od ostalih ljudi od katerih beres in ki naj bi vedeli .Seveda vecina ki na dolgo tolmaci o entitetah dobrih ali slabih tudi sama deluje na ta nacin . In tako nastajajo zgodbice razno razne .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Flower82
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 19

Re: Ne pustijo mi spat.
Reply #37 - 23.10.2011 at 18:26:54
 
ego-3p wrote on 23.10.2011 at 17:15:11:
Ti tvoji dogodki so naravni,se dogajajo sami od sebe ,ti pa jih potem razumevas skozi svojo  osebnost , skozi tisto znanje ki ga imas v spominu in je staro , upostevat moras tudi da je to zbirka znanja tudi od ostalih ljudi od katerih beres in ki naj bi vedeli .Seveda vecina ki na dolgo tolmaci o entitetah dobrih ali slabih tudi sama deluje na ta nacin . In tako nastajajo zgodbice razno razne .



Da je use to narauno glih nemoreš rečt, ker se upira kupici fizikalnih zakonou. Tudi poznam ne nobenga d bi se mu to dogajalo. To, da jst tolmačim te stvari po svoje prek dosedanjega znanja in predhodnih paradigm in si tko izmišljam razno razne zgodbe...to pa je bol verjetno oziroma kr sigurno, ja.

to pa zato:
gape wrote on 21.10.2011 at 13:03:24:
itaq sm ujetnik ... mi ni blem priznat in nevednež
komot pa pišem kar pišem, tko pač verjamem ... znotri trenutnih okvirov pač ... u katere smo ujeti vsi

Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Ne pustijo mi spat.
Reply #38 - 23.10.2011 at 23:12:15
 
Js nevem kaksne zgodbice si ti izmisljas , hocem ti povedat da kakorkoli ti to dogajanje interpretis po dogodku nima toliko veze ,saj je to samo spekuliranje in domnevanje na podlagi tvojega spomina ki pa je skupek vsega kar si do tega trenutka prebral, skratka se naucil po drugih za katere ne mores vedet koliko so sploh bli prizemljeni .

Zato se na spomin ne mores opirat , edino kar je realno je tisto kar se ocitno dogaja v trenutkih ki te medejo , torej sence odprte pipe in to kar pravis , ki pa so ce izkljucis cas in obrazlago po dogodku ravno to kar so sence so sence ... Torej kar ti ostane je da zaupas in si prizemljen , pipo ce se ti odpira jo popravi ali menjaj , vsekakor boljse kot da spekuliras dneve in noci kaj je krivo da nagaja pipa . Stvari ki se cudno obnasajo od stikal pip ...vse to je treba zrihtat zdaj ce se boste doma ukvarjal z zgodbicami o duhcih alpa modernejsimi nwa verzijami pa jih preganjali an ta al un nacin tut prav , vendar vsaj popravite vse kar ocitno ne deluje dobro , stikala so nevarna ce pride do kratkega stika , tudi pipe ki se odpirajo in podobno ni ravno varno uporabljat .

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Ne pustijo mi spat.
Reply #39 - 24.10.2011 at 02:25:29
 
lol
dobr si reku

Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: Ne pustijo mi spat.
Reply #40 - 24.10.2011 at 11:41:02
 
ego-3p wrote on 23.10.2011 at 23:12:15:
Js nevem kaksne zgodbice si ti izmisljas , hocem ti povedat da kakorkoli ti to dogajanje interpretis po dogodku nima toliko veze ,saj je to samo spekuliranje in domnevanje na podlagi tvojega spomina ki pa je skupek vsega kar si do tega trenutka prebral, skratka se naucil po drugih za katere ne mores vedet koliko so sploh bli prizemljeni .

Zato se na spomin ne mores opirat , edino kar je realno je tisto kar se ocitno dogaja v trenutkih ki te medejo , torej sence odprte pipe in to kar pravis , ki pa so ce izkljucis cas in obrazlago po dogodku ravno to kar so sence so sence ... Torej kar ti ostane je da zaupas in si prizemljen , pipo ce se ti odpira jo popravi ali menjaj , vsekakor boljse kot da spekuliras dneve in noci kaj je krivo da nagaja pipa . Stvari ki se cudno obnasajo od stikal pip ...vse to je treba zrihtat zdaj ce se boste doma ukvarjal z zgodbicami o duhcih alpa modernejsimi nwa verzijami pa jih preganjali an ta al un nacin tut prav , vendar vsaj popravite vse kar ocitno ne deluje dobro , stikala so nevarna ce pride do kratkega stika , tudi pipe ki se odpirajo in podobno ni ravno varno uporabljat .


Maš prav.
In izgleda kadi neko slabo travo. To je vse.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Ne pustijo mi spat.
Reply #41 - 24.10.2011 at 18:37:21
 
Quote:
ego-3p wrote on 23.10.2011 at 23:12:15:
Js nevem kaksne zgodbice si ti izmisljas , hocem ti povedat da kakorkoli ti to dogajanje interpretis po dogodku nima toliko veze ,saj je to samo spekuliranje in domnevanje na podlagi tvojega spomina ki pa je skupek vsega kar si do tega trenutka prebral, skratka se naucil po drugih za katere ne mores vedet koliko so sploh bli prizemljeni .

Zato se na spomin ne mores opirat , edino kar je realno je tisto kar se ocitno dogaja v trenutkih ki te medejo , torej sence odprte pipe in to kar pravis , ki pa so ce izkljucis cas in obrazlago po dogodku ravno to kar so sence so sence ... Torej kar ti ostane je da zaupas in si prizemljen , pipo ce se ti odpira jo popravi ali menjaj , vsekakor boljse kot da spekuliras dneve in noci kaj je krivo da nagaja pipa . Stvari ki se cudno obnasajo od stikal pip ...vse to je treba zrihtat zdaj ce se boste doma ukvarjal z zgodbicami o duhcih alpa modernejsimi nwa verzijami pa jih preganjali an ta al un nacin tut prav , vendar vsaj popravite vse kar ocitno ne deluje dobro , stikala so nevarna ce pride do kratkega stika , tudi pipe ki se odpirajo in podobno ni ravno varno uporabljat .


Maš prav.
In izgleda kadi neko slabo travo. To je vse.

Lp,Igor


Fanta je nekdo napumpal do !00%.Moral je biti nek new age zgubljenec.Skratka neizkušenost in je padel pred zid,ki mu ni kos.Mlad je bo že sprevidel kako se motil in se bo temu obdobju smejal.Doba zorenja. Jaz ga kar vidim kako vse kar prebere potem sfantazira.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: Ne pustijo mi spat.
Reply #42 - 24.10.2011 at 19:06:14
 
Čas vse ozdravi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Flower82
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 19

Re: Ne pustijo mi spat.
Reply #43 - 27.10.2011 at 21:05:11
 
ego-3p wrote on 23.10.2011 at 23:12:15:
Js nevem kaksne zgodbice si ti izmisljas , hocem ti povedat da kakorkoli ti to dogajanje interpretis po dogodku nima toliko veze ,saj je to samo spekuliranje in domnevanje na podlagi tvojega spomina ki pa je skupek vsega kar si do tega trenutka prebral, skratka se naucil po drugih za katere ne mores vedet koliko so sploh bli prizemljeni .

Zato se na spomin ne mores opirat , edino kar je realno je tisto kar se ocitno dogaja v trenutkih ki te medejo , torej sence odprte pipe in to kar pravis , ki pa so ce izkljucis cas in obrazlago po dogodku ravno to kar so sence so sence ... Torej kar ti ostane je da zaupas in si prizemljen , pipo ce se ti odpira jo popravi ali menjaj , vsekakor boljse kot da spekuliras dneve in noci kaj je krivo da nagaja pipa . Stvari ki se cudno obnasajo od stikal pip ...vse to je treba zrihtat zdaj ce se boste doma ukvarjal z zgodbicami o duhcih alpa modernejsimi nwa verzijami pa jih preganjali an ta al un nacin tut prav , vendar vsaj popravite vse kar ocitno ne deluje dobro , stikala so nevarna ce pride do kratkega stika , tudi pipe ki se odpirajo in podobno ni ravno varno uporabljat .




tako torej,  ja ok.
Trava ni slaba in

".Mlad je bo že sprevidel kako se motil in se bo temu obdobju smejal.Doba zorenja."

ja, upam, d bo res tko Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3