Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 16774 times)
ajgor
Ex Member




Solarna joga
20.03.2011 at 16:04:10
 
Zanimiv članek o solarni jogi in pranojedstvu, ko ti vesolje omogoča življenje brez trde hrane ali celo brez hrane

http://www.delo.si/clanek/144778

Lp,igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
OMEN SAT
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 592

Re: Solarna joga
Reply #1 - 20.03.2011 at 20:31:33
 
jst jo že nekaj let spontano izvajam še preden sem sploh slišal za tega indijca ko grem na kakšen večerni sprehod ali ko zjutraj vstanem gledam vzhod.
res te napolni in če si dovolj senzibilen čutiš vsako celico kako polni energija sonca.
nimam pa to za nekaj kar bi nadomestilo trdo hrano je bolj za sprostitev telesa in uma.

prav tako se lahko na tak način napravi energijski napitek daš v stekleno steklenico vodo zapreš s pokrovčkom jo postaviš cel dan na sonce in potem zvečer daš na hladno.drugi dan  pa cel dan piješ.
probajte spiti ene 3l takih steklenic vode na dan pa boste videli počutje po enem tednu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Solarna joga
Reply #2 - 21.03.2011 at 08:43:01
 
To za sonce in energijo povezano z njim jaz zelo zelo verjamem, ker vsako poletje občutim ogromen naval energije in sem veliko na soncu, med zimo je pa počutje precej slabše.

ŠE posebej škodljivo in zavajujoče se mi pa zdi, ko vsi neki "strokovnjaki" v zadnjih letih tolk opozarjajo proti soncu. Pravijo, da povzroča kožnega raka, ja pa ja, bolj se mi zdi, da sončne kreme povzročajo raka, to pa bolj verjamem.

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Solarna joga
Reply #3 - 21.03.2011 at 11:03:40
 
Quote:
ŠE posebej škodljivo in zavajujoče se mi pa zdi, ko vsi neki "strokovnjaki" v zadnjih letih tolk opozarjajo proti soncu. Pravijo, da povzroča kožnega raka, ja pa ja, bolj se mi zdi, da sončne kreme povzročajo raka, to pa bolj verjamem.

Sončne kreme povzročijo, da telo dobi napačen podatek o izpostavljenosti soncu.
Zato se ne proizvajajo zaščitne snovi, ki ustvarjajo naravno zaščito pred sevanjem.
Prav tako ljudje mislijo, da so lahko cel dan na soncu, če so namazani....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Solarna joga
Reply #4 - 21.03.2011 at 14:55:14
 
Podpis pod vse 4 !  Cool Cool Cool

Tudi jaz večkrat izvajam molitve ob sončnem Vzhodu, če le imam priložnost .

Da sploh ne govorim o zdravilih, katera izdelujem po Božjih Navodilih, podobno, kot je OmenSat opisal.

This Is - That's it  Cool

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Solarna joga
Reply #5 - 21.03.2011 at 20:40:06
 
Boštyxz wrote on 21.03.2011 at 14:55:14:
Podpis pod vse 4 !  Cool Cool Cool

Tudi jaz večkrat izvajam molitve ob sončnem Vzhodu, če le imam priložnost .

Da sploh ne govorim o zdravilih, katera izdelujem po Božjih Navodilih, podobno, kot je OmenSat opisal.

This Is - That's it  Cool

Lp + #



bozja navodila

rodi se
nategni kaj
crkni

bozja navodila:
no daj mi povej kako to zveni.
gres v vrt in si reces kako lep dan za sprehod gres v gmajno po potki pa ti apde storz na glavo vzames pol gres mimo, kostanja ti apde kostanj na cevelj das kostanj noter v torbo na koncu pa iz tega caj naredis.......  .....

.......

Dej stari raj si kublce od sentjazovke nared za caj da vidva ce ti bo jaja skurl
Wink.

majek mi.

bozji recept,...
tega pa bi rad slisal.
lp


Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Solarna joga
Reply #6 - 21.03.2011 at 20:45:35
 
Poet wrote on 21.03.2011 at 08:43:01:
To za sonce in energijo povezano z njim jaz zelo zelo verjamem, ker vsako poletje občutim ogromen naval energije in sem veliko na soncu, med zimo je pa počutje precej slabše.

ŠE posebej škodljivo in zavajujoče se mi pa zdi, ko vsi neki "strokovnjaki" v zadnjih letih tolk opozarjajo proti soncu. Pravijo, da povzroča kožnega raka, ja pa ja, bolj se mi zdi, da sončne kreme povzročajo raka, to pa bolj verjamem.

Lp



Torej, gospod poet (pesnik). Mi poveste iz katerega bogatega kovcka izkusnj vlecete vase podatke.

resno mislim.

.......


val energije, no naj pomislim, uv radiacija se kaj,..

Mislim, da folk prevec nabijate, ti akr bodi ful na soncu pa to pa bos mel energijo ce pa rabi se kaj vec pa mislim da majo sulphur lampe daj v google pa kak film poglej ta te pa defenitivno zasenci in pol bo spa prov rasvetljen.

Resno.

Res bi rad vedel kaj anredis ce gres na ekvator za par tednov mislim da bos crknu, razen ce si crnec. Mislim, vesta kaj bi rad vedel, zakaj crnci zivijo v slovniji veste da je toel hudo nevarno za njih., Ne zato da bi jih slovenci potolkli ker fukajo anse babe in ne zato ker vse slovenek pizdo nastalvjajo njim ker je to MODERNO.  

Hec, je v tem, da crnc je narejen za soncne kraje sloveniaj pa to ni in majo premal vitmaina kot sme bral neki clankov.

torej, veselo na sonce stari moj pa casopis zraven, se jajcka daj malo ven pa bo to to.

Ti povem sonce ni to akr je bilo, renso sem delal rped leti 10 let nazaj skoz na soncu po 16 ur na dan.

Dones ni pogojev, pece boli kprascia po parih urah, neki ej drgac,..

sonce, majke mi, ti poet si crnec pol ap mrbit zato si tok na socu k ga premal dobis,;9 moresit mal juzneje.
lol
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Solarna joga
Reply #7 - 21.03.2011 at 22:30:42
 
[quote author=Optimus_T._Prime link=1300633450/5#5 date=1300736406]Boštyxz wrote on 21.03.2011 at 14:55:14:
majek mi.

bozji recept,...
tega pa bi rad slisal.
lp




Hi, hi, hi, ... : "majek mi"  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Wink Wink Wink Smiley Smiley Smiley Wink Wink Wink Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Ampak ta je pa res dobra šala  Grin Cheesy Grin

Božji Recept ???

Pa saj ga itak neboš zastopu, ker si preveč pokvarjen - zmaterializiran, pa še premalo duhovne podlage imaš , žal . Cry

Tko, da bi bil moj trud zaman  Tongue

Lep + dober večer, še naprej, juheeejjjjjj  Cool Cheesy Smiley Cheesy Cool

Ajdi, čaw   Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Solarna joga
Reply #8 - 22.03.2011 at 07:56:53
 
Bravo, Optimus je bil 16 ur na soncu in pol se sprašuje kje ga je usjal.

Kdo pa je rekel, da moraš biti cel dan na soncu? Dol s sonca se gre od 13-16h, drugo ti pa nima bit kej.

Res veliko veš o črncih, Optimus, pa a veš tudi to, da se morajo oni še veliko več sončit kot belci, da bi dobili isto količino vitamina D, ker njihova koža počasneje tvori ta vitamin? Nisi vedel a ne, svetski sveznalac, jeli.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Solarna joga
Reply #9 - 22.03.2011 at 08:48:58
 
Poet wrote on 22.03.2011 at 07:56:53:
Bravo, Optimus je bil 16 ur na soncu in pol se sprašuje kje ga je usjal.

Kdo pa je rekel, da moraš biti cel dan na soncu? Dol s sonca se gre od 13-16h, drugo ti pa nima bit kej.

Res veliko veš o črncih, Optimus, pa a veš tudi to, da se morajo oni še veliko več sončit kot belci, da bi dobili isto količino vitamina D, ker njihova koža počasneje tvori ta vitamin? Nisi vedel a ne, svetski sveznalac, jeli.  

Počasneje zato, ker imajo naravno zaščito - melanin, ki jih varuje pred sevanjem.
Več imaš tega barvila, dlje moraš biti izpostavljen, da se ustvari več vitamina D.

Bi pa naj že odkrili povezavo med pomanjkanjem vitamina D in pojavljanjem raka.
Kreme preprečujejo naravno tvorbo melanina in s tem vitamina D, kar pa lahko privede do bolezni.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Solarna joga
Reply #10 - 22.03.2011 at 10:01:28
 
Robi wrote on 22.03.2011 at 08:48:58:
Poet wrote on 22.03.2011 at 07:56:53:
Bravo, Optimus je bil 16 ur na soncu in pol se sprašuje kje ga je usjal.

Kdo pa je rekel, da moraš biti cel dan na soncu? Dol s sonca se gre od 13-16h, drugo ti pa nima bit kej.

Res veliko veš o črncih, Optimus, pa a veš tudi to, da se morajo oni še veliko več sončit kot belci, da bi dobili isto količino vitamina D, ker njihova koža počasneje tvori ta vitamin? Nisi vedel a ne, svetski sveznalac, jeli.  

Počasneje zato, ker imajo naravno zaščito - melanin, ki jih varuje pred sevanjem.
Več imaš tega barvila, dlje moraš biti izpostavljen, da se ustvari več vitamina D.

Bi pa naj že odkrili povezavo med pomanjkanjem vitamina D in pojavljanjem raka.
Kreme preprečujejo naravno tvorbo melanina in s tem vitamina D, kar pa lahko privede do bolezni.

Točno to: manj vitamina D več raka, in tudi manj vitamina D več depresije, avtoimunih bolezni, osteoporoze, itd, itd.

Alzo: več farmacevtskih krem proti soncu kot kupiš, več ima farmacija dobička. Prvič ker si sploh kupil sončno kremo, in drugič ker boš z nje aplikacijo na svojo kožo telesu onemogočil naravno zdravljenje, in hop te znova pohopsa farmacija z nje zdravili!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Solarna joga
Reply #11 - 22.03.2011 at 11:02:11
 
jest sm lani gledu u sončne zahode - skor usak dan ... sm pršu do kr neki minut gledanja proti koncu ...
letos kadarkoli ga gledam mi je premočn ...
ampak
lani sm rabu nujno, letos samo preventivno Tongue

tehnika:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1233678557/454

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Solarna joga
Reply #12 - 22.03.2011 at 11:31:36
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Solarna joga
Reply #13 - 22.03.2011 at 14:54:20
 
gape wrote on 22.03.2011 at 11:02:11:
jest sm lani gledu u sončne zahode - skor usak dan ... sm pršu do kr neki minut gledanja proti koncu ...
letos kadarkoli ga gledam mi je premočn ...
ampak
lani sm rabu nujno, letos samo preventivno Tongue

tehnika:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1233678557/454



Ja, ne pretiravat preveč, kajti v teh - poslednij časih,  sonce sije močnejše , zaradi 3 vzrokov .

Eden od teh je tudi tanjšanje ozonske plasti .

Previdno torej . Roll Eyes

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Solarna joga
Reply #14 - 22.03.2011 at 16:44:13
 
Pa še to kroži po mejlih:

PITJE OSONČENE VODE
Čista pitna voda, ki jo v prozorni (neobarvani – prozorni) steklenici, ki naj ne bo plastična, izpostavimo sončni svetlobi skozi ves dan (lahko jo pustimo tudi na okenski polici, da skozi okno sije Sonce nanjo), jo zapremo s pokrovom, da vanjo ne padajo prašni delci, je najnaravnejši energetski napitek. Pustimo jo na Soncu čim dlje časa, da dobi maksimalno svetlobo, saj skozi steklo lahko fotoni Sonca pridejo v steklenico.

Zvečer pustimo, da se voda ohladi na sobno temperaturo in jo potem lahko spijemo v 24. urah, v tem času namreč energija Sonca še ostane shranjena v vodi. Ko pijemo to vodo, se energija v telesu poveča, čutiš, da imaš več energije in ta voda deluje na telo močneje, kot če bi pili druge energetske napitke, ki jih prodajajo v trgovinah in vsebujejo polno kemijskih substanc. To pa je povsem naravna in zdrava energetska pijača.

To osončeno vodo lahko prav tako uporabljamo kot kapljice za izboljšanje vida, sluha, za težave v ustni votlini itn. (kapljice 3- do 4-krat na dan nakapamo npr. v oči). Pri težavah z očmi je namreč zelo priporočljivo, da poleg zrenja v Sonce uporabljamo tudi to osončeno vodo kot kapljice za oči, priporočljivo pa je tudi delati obkladke za oči – belo tkanino ali gazo zmočimo s to vodo in jo položimo na oči.

Če imamo kakšne težave s kožo, ekceme ipd., lahko s to vodo, ki jo uporabljamo kot obkladek, zdravimo tudi te probleme. Kadar se pojavljajo v telesu kakšne bolečine, v osončeno vodo namočimo gazo ali belo tkanino, jo položimo na boleče mesto in bolečina se bo zmanjšala.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2