Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 
(Read 69102 times)
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #120 - 12.03.2011 at 21:21:10
 
Zvončica:
Slovenci ( ne govorim o svima, govorim o dojmu koji imam preko ponašanja nekih osoba koji su slovnci) bi najrađe da su Germani

-  i ovdje bože mili ne poznaješ detaila, šta se Austrijanci pa Asutrijanski Slovenaci operedljuju - bilo bi bolje, da se zanimaš o tome prije da prerasudjuješ.
i najmanje što mogu prić je poznato u kojoj funkciji, u kojoj su i bili u K&K monarhiji.  
Nisam srela gori oblik odricanja vlastitog identiteta i povijesnoj pripadnosti  jednom plemeni- slavenima.
[u]
Međutim, stvarno ih je ostalo malo...možda im se doista i posreći i dogodi da ih za 100 - 200 godina - nestane, kao pojma na geoetnicističkoj karti, a sve zbog težnje da nisu Sloveni. Jednostavno, asimilirat će se u neki drugi pasoš...Tako mi izgleda. MOžda se varam. Ne želim nikoga uvijedit. Razmišljam na temi na gals."

Vesna:

"[b]STRANI ISTORIČARI O SRBIMA PRE HRISTA



Na prostorima današnje Galicije i Poljske od pre preko tri milenijuma postojala je Bela Srbija. Njen drugi deo obuhvatao je prostore današnje Češke i Bavarske. Česi su živeli u Beloj Srbiji, a samo ime Čeh imalo je počasni karakter. Oko reke Morave živeli su Moravci. Bliski Moravcima bili su Slovaci, čije poreklo takođe datira od Srba,
kao što su i Srbi Korutanci, današnji Slovenci, prema nemačkom istoričaru Dimleru.[/b]"

"Dreammeru, brate Srbine,
Možeš ti da završiš i tri ,,evropske škole'', ti si ipak moj brat Srbin, iako si programiran na mržnju prema Srbima,
kao i svi ,,Evropejci''. Ali, to je samo ,,program''.
Na sreću, nisam ja došla do tog otkrića da su Slovenci Srbi, nego mnogo pametniji ljudi od mene,
kao što je [b]nemački istoričar Ernst Ludwig Dümmler
( 2.01.1830.- 11. 09.1902. Berlin),
u svom čuvenom istorijskom delu ,,Jugoistočna marka u Karolinškom carstvu''(,,Ueber die südöstlichen Marken des fränkischen Reiches unter den Karolingern''), rekao je da su današnji Slovenci, ustvari Srbi Korutanci,( ima ih još uvek u Austriji, u pokrajini Koruškoj )...
Žao mi je samo što ti nisi svestan svog srpskog porekla, ali ima vremena, saznaćeš,
pročitaj malo šta su o Srbima Korutancima napisali tvoji evropski istoričari, a ne moraš da čitaš srpske izvore."

"Kranjci su bratsko pleme Srbima Korutancima iz pokrajine Koruške. To su bila dva bratska srpska plemena po nemačkom naučniku Dimleru.
Rekla sam da se SLOVENI nigde ne spominju pre 6.veka,
a Srbi i razna srpska plemena se pominju i davno pre Hrista.

Recimo, Austrijanac Ernest Kalinka je između 1884-1889.
godine uspio prekopira oko 150 zapisa sa spomenika,
među njima i čuvenu Ksantos Stelu;
sve natpise je kasnije objavilo Bečko Sveučilište.
Na str. 79 pomenute knjige, S. S. Bilbija je
iznio Kalinkin prijepis teksta, na str. 80 latinsku
transkripciju Kalinkina teksta "Ksantos Stele". Od
81. stranice pod naslovom "Poruka Srbima uklesana na
obelisku u prijestolnici Like - [b]Likije prije 2600-2800
godina "

Ti, ki se imaš za tako naprednega, da si drzneš ugovarjati meni in mojim praksam in reakcijam, se najprej zamisli o tem in še o vsem drugem, kar pišejo na forumih JV od Slovenije!

In takšnim se ti odpraviš tožarit o meni in temu, kar sem počel tukaj.

Poglej se pošteno v ogledalo najprej ti in si odgovori, kaj ti je smisel tvojega takšnega početja??? Sram te bodi v vsem, kar  si!!!!







Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #121 - 13.03.2011 at 10:39:34
 
sanjac po eni strani nimas primernega nika
prvic ko si prisel na forum si bil uzaljeno dete zdaj si napredoval v vzvisenega gospoda , cestitam  Smiley
Namesto da gledas vse druge kaksni so , poglej sebe lolek saj jih ti opazujes se sanja se ti ne .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #122 - 13.03.2011 at 10:48:28
 
boli me kurac za narode pa rase da me bolj ne more -  popolnoma vseeno mi je kdo je bil kje, kdo je bil prej, kdo levo kdo desno,  v mojem svetu nihče ni manj ali več - meni so isto i madžari i slovenci i novo zelandci i beli i črni - we are all humans


------
Imagine there's no Heaven
It's easy if you try
No hell below us
Above us only sky
Imagine all the people
Living for today

Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as one

Imagine no possessions
I wonder if you can
No need for greed or hunger
A brotherhood of man
Imagine all the people
Sharing all the world

You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will live as one



Back to top
 
 
IP Logged
 
Dante
3
***
Offline

I Love!
Posts: 148
Slo
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #123 - 13.03.2011 at 11:18:46
 
Lepo povedano Mr. Smith. Tam na "drugem svetu" ni se kaj pogovarjati o rasah, narodnostih, levih ali desnih političnih idejah, ... nič od tega ni, to so samo sanje tu ali pa zablodele ideje. Tu v fizični realnosti živimo prekratko, da bi tratili čas za nepomembne prepire. Dobra pesem! Smiley

Mnogim je danes, glede na obilje infromacij, že jasno, da je bil nacionalizem povsod poguben, kazen se vrne kot bumerang. Kot duše, v prejšnjih življenjih, pa večinoma nismo bili ta Slovenci, morda tam iz daljnega Vzhoda, razen nekaterih "častnih" izjem, ki vztrajajo živeti v istem narodu. Zato meni osebno ni do nacionalizma - to bo nekoč za proč. Ne bome se samo slovenci integrirali v širše skupnosti, ampak tudi ostali slovani-hrvati, srbi, ... Odvisno, ko bodo padle te meje in delitve. Vsak narod pa naj goji kulturo jezika in običaje, drugače pa smo v sebi isti in ... we are all humans. Vsi smo v sebi isti, le um zganja neke posebnosti, ločitve, delitve, na več ali manj - to je skrajni egoizem in strup za duhovnost.

LP!
Back to top
 

Pozorno prisluhni vsakomur,
vendar pa imej svoje mnenje.
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #124 - 13.03.2011 at 11:46:04
 
ni tam nekje drugega sveta , svet je tu zdaj , vse ostalo so pobozne zelje da bo nekoc boljse  .
No need to imagine , because thats the way it is, all the rest is imagination .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #125 - 13.03.2011 at 13:25:50
 
seveda seveda, bravo, aplavz!
vi ki iz fotelja modrujete in delite vaše vzvišene komentarje, ker ste čistih rok ker se s konkretnimi stvarmi ne ubadate, kajne??
in prav vseeno vam je tudi, če srbi množično in ne samo na enem forumu razglašajo, da smo smi slovenci srbi, vam je tudi čisto vseeno, kajti vi ste duhovno že v 1000 in 1001 nirvani, se morda motim?
in to ne razglašajo le na forumih, ampak je tudi na youtubeu dostopnih veliko takih političnih programov in govorov, ki niso iz časa miloševičeve vlade, ampak so nastali v zadnjih 20 letih in imajo načrtno podporo iz kroga njihovih kvazi intelektualcev...
vse to je po mnenju vas visoko prebujenih posvečencev v najlepšem redu in ni vredno omembe, kajne?
sploh pa razsojate o nečem, kar sploh ne poznate in o čemer sploh nimate svojih direktnih izkušenj.....
torej ste res napredno duhovni , brez izkušenj, nov aplavz z moje strani!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #126 - 13.03.2011 at 13:30:13
 
Dreammer wrote on 13.03.2011 at 13:25:50:
in prav vseeno vam je


RES JE - bolj vseeno kot mi je mi ne more bit.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #127 - 13.03.2011 at 13:45:03
 
Mr.Smith wrote on 13.03.2011 at 13:30:13:
Dreammer wrote on 13.03.2011 at 13:25:50:
in prav vseeno vam je


RES JE - bolj vseeno kot mi je mi ne more bit.


na tak način vračaš  hvaležnost svoji domovini in to ti, ki  rad citiral angelske vizije!
potem res škoda, da iz nas hitler ni naredil nemcev in pobil še več naših prednikov oz. sploh škoda, da smo se sploh kadarkoli odcepili od yuge in komunizma. bravo, zavedni narodnjak!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #128 - 13.03.2011 at 14:17:42
 
Back to top
« Last Edit: 13.03.2011 at 15:30:34 by Mr.Smith »  
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #129 - 13.03.2011 at 16:34:40
 
Dreammer wrote on 13.03.2011 at 13:25:50:
seveda seveda, bravo, aplavz!
vi ki iz fotelja modrujete in delite vaše vzvišene komentarje, ker ste čistih rok ker se s konkretnimi stvarmi ne ubadate, kajne??
in prav vseeno vam je tudi, če srbi množično in ne samo na enem forumu razglašajo, da smo smi slovenci srbi, vam je tudi čisto vseeno, kajti vi ste duhovno že v 1000 in 1001 nirvani, se morda motim?
in to ne razglašajo le na forumih, ampak je tudi na youtubeu dostopnih veliko takih političnih programov in govorov, ki niso iz časa miloševičeve vlade, ampak so nastali v zadnjih 20 letih in imajo načrtno podporo iz kroga njihovih kvazi intelektualcev...
vse to je po mnenju vas visoko prebujenih posvečencev v najlepšem redu in ni vredno omembe, kajne?
sploh pa razsojate o nečem, kar sploh ne poznate in o čemer sploh nimate svojih direktnih izkušenj.....
torej ste res napredno duhovni , brez izkušenj, nov aplavz z moje strani!

A nisi že zadosti star in zrel, da bi se nehal smiliti samemu sebi ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #130 - 13.03.2011 at 16:36:01
 
država, narod, pripadnost, klub, čreda, pleme...

http://www.youtube.com/watch?v=5-zfCBCq-8I
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #131 - 13.03.2011 at 18:15:30
 
Robi wrote on 13.03.2011 at 16:34:40:
Dreammer wrote on 13.03.2011 at 13:25:50:
seveda seveda, bravo, aplavz!
vi ki iz fotelja modrujete in delite vaše vzvišene komentarje, ker ste čistih rok ker se s konkretnimi stvarmi ne ubadate, kajne??
in prav vseeno vam je tudi, če srbi množično in ne samo na enem forumu razglašajo, da smo smi slovenci srbi, vam je tudi čisto vseeno, kajti vi ste duhovno že v 1000 in 1001 nirvani, se morda motim?
in to ne razglašajo le na forumih, ampak je tudi na youtubeu dostopnih veliko takih političnih programov in govorov, ki niso iz časa miloševičeve vlade, ampak so nastali v zadnjih 20 letih in imajo načrtno podporo iz kroga njihovih kvazi intelektualcev...
vse to je po mnenju vas visoko prebujenih posvečencev v najlepšem redu in ni vredno omembe, kajne?
sploh pa razsojate o nečem, kar sploh ne poznate in o čemer sploh nimate svojih direktnih izkušenj.....
torej ste res napredno duhovni , brez izkušenj, nov aplavz z moje strani!

A nisi že zadosti star in zrel, da bi se nehal smiliti samemu sebi ?

ponovno si uspel dokazati, da si v greznici in ne moreš ven iz nje! tudi jaz te puščam dalje v njej, in to prav zato, da te bo še prej razgnalo od ljubosumja na mene in mojo svobodo letenja, ki jo imam!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #132 - 13.03.2011 at 22:02:01
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #133 - 14.03.2011 at 12:33:59
 
precej mim debata (že iz subjecta ne more sledit drugo)

poistovečanje s čimerkoli ne more nič dobrega prnest ...
sekiranje za preteklost pa sploh ne
bratje smo tkoitaq usi - zakaj bi ne bli srbi in slovenci tud
usi smo eno
u bistvu
vse je eno

Narodi so postali zastareli vendar se vedno obstajajo in predstavljajo največji problem.
http://www.gape.org/gapes/osho-zlata-prihodnost-manifest.htm
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #134 - 15.03.2011 at 11:05:15
 
Dreemeru, imam ja za tebe srpski lek - zove se generićki olanzapin, to jest jeftini antipsihotik direktno iz moje kuće srpske, dam ti ga za samo pedeset evra po kili, čuješ li ti mene??!!?!

Ajde, da ti objasnim sad doziranje: uzmeš 5 miligramsku tabletu olanzapina, to je jest antipsihotika, u jutro na tešče uz malo vode, ajde, budi dobar, prije nego ideš na serenje, čuješ li me?!?!!!

Pa onda pratiš svoje gluposti kroz dan in vidiš, da si ti sad malo manje psihotičan i puno si više miran i blagorodan, znaš, i više nema reptila koji ti stalno frčafirajo nešto okolo tvoje glave.

Hajde, obrati se na mene slovenski psihotičar pa ču da ti dobavim pravi srpski lek od moje farmacevtske porodice, dobra generićka roba, super kvaliteta, garantirano!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10