Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 
(Read 69094 times)
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #105 - 11.03.2011 at 12:23:23
 
Robi wrote on 27.02.2011 at 09:16:17:
Quote:
jep jep sem sem to je res enna sama akcija 300 na uro plus turbo pospeški hahahhhaha sj sicer itak takoj pristaneš v penziji in v vodoravnem položaju, če ne šibaš s svetlobno hitrostjo skoz življenje hahahhh

Ti prideš sem le, ko si zafrustriran...jep jep.... Smiley


to je res - pa ne zaradi sebe, ampak zaradi vas ki bluzite po forumih, kot je tale tukaj in  mečete slabo luč na Slovenijo, ki ne premore niti enega dobrega foruma = posledica nivoja Slovenčkov ...  hahah  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dante
3
***
Offline

I Love!
Posts: 148
Slo
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #106 - 11.03.2011 at 12:57:54
 
Dreammer wrote on 11.03.2011 at 12:23:23:
to je res - pa ne zaradi sebe, ampak zaradi vas ki bluzite po forumih, kot je tale tukaj in  mečete slabo luč na Slovenijo, ki ne premore niti enega dobrega foruma = posledica nivoja Slovenčkov ...  hahah


Dovolj mi je samo pogled na objave.com pa vidim, da mi nima smisla tam "nastopati". Kakšnega smisla ima, da jih proviciraš še naprej s svojo slovansko zgodovino? Še mal pa te bodo še enkrat banovali. Ne ne bi se vmešaval, niti vstopil ne bom tja, tudi zaradi drugih nesmiselnih razprav.
Nikakva kvaliteta!  Tongue Raje kaj tu rečem kot tam, pa razumi če moreš.  Wink

LP!
Back to top
 

Pozorno prisluhni vsakomur,
vendar pa imej svoje mnenje.
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #107 - 11.03.2011 at 14:47:54
 
Dreammer wrote on 11.03.2011 at 12:23:23:
to je res - pa ne zaradi sebe, ampak zaradi vas



Super! Še eden ki nas bo rešil !      Smiley

good
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #108 - 11.03.2011 at 16:49:16
 
Dreammer wrote on 11.03.2011 at 12:23:23:
Robi wrote on 27.02.2011 at 09:16:17:
Quote:
jep jep sem sem to je res enna sama akcija 300 na uro plus turbo pospeški hahahhhaha sj sicer itak takoj pristaneš v penziji in v vodoravnem položaju, če ne šibaš s svetlobno hitrostjo skoz življenje hahahhh

Ti prideš sem le, ko si zafrustriran...jep jep.... Smiley


to je res - pa ne zaradi sebe, ampak zaradi vas ki bluzite po forumih, kot je tale tukaj in  mečete slabo luč na Slovenijo, ki ne premore niti enega dobrega foruma = posledica nivoja Slovenčkov ...  hahah  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Si pa pravi komedijant...Ne morem verjeti, da to počneš zaradi nas.... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #109 - 11.03.2011 at 18:06:53
 
Mr.Smith wrote on 11.03.2011 at 14:47:54:
Dreammer wrote on 11.03.2011 at 12:23:23:
to je res - pa ne zaradi sebe, ampak zaradi vas



Super! Še eden ki nas bo rešil !      Smiley

good

Smiley Smiley
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #110 - 12.03.2011 at 17:45:06
 
Dante wrote on 11.03.2011 at 12:57:54:
Dreammer wrote on 11.03.2011 at 12:23:23:
to je res - pa ne zaradi sebe, ampak zaradi vas ki bluzite po forumih, kot je tale tukaj in  mečete slabo luč na Slovenijo, ki ne premore niti enega dobrega foruma = posledica nivoja Slovenčkov ...  hahah


Dovolj mi je samo pogled na objave.com pa vidim, da mi nima smisla tam "nastopati". Kakšnega smisla ima, da jih proviciraš še naprej s svojo slovansko zgodovino? Še mal pa te bodo še enkrat banovali. Ne ne bi se vmešaval, niti vstopil ne bom tja, tudi zaradi drugih nesmiselnih razprav.
Nikakva kvaliteta!  Tongue Raje kaj tu rečem kot tam, pa razumi če moreš.  Wink

LP!



meni so objave.com zakon; prav zato, ker tja ne sežejo takšni zaplankanci, kot si ti dragi dante. tam imam mir pred takimi.

sicer sem pa že lani doživel, kako se obnašajo pohlevni slovenčki na tujih forumih: za vstopnico za priznanje izberejo pluvanje po bratih lastne domovine, ampak hvalabogu jih iskušeni mački in muce hitro spregledajo in napodijo (primer robija ki se je odločil, da mi soli pamet tudi na tujih forumiskih tleh pa je pozabil, da so mi bili tam ljudje zelo dobri prijatelji)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #111 - 12.03.2011 at 17:46:59
 
Robi wrote on 11.03.2011 at 16:49:16:
Dreammer wrote on 11.03.2011 at 12:23:23:
Robi wrote on 27.02.2011 at 09:16:17:
Quote:
jep jep sem sem to je res enna sama akcija 300 na uro plus turbo pospeški hahahhhaha sj sicer itak takoj pristaneš v penziji in v vodoravnem položaju, če ne šibaš s svetlobno hitrostjo skoz življenje hahahhh

Ti prideš sem le, ko si zafrustriran...jep jep.... Smiley


to je res - pa ne zaradi sebe, ampak zaradi vas ki bluzite po forumih, kot je tale tukaj in  mečete slabo luč na Slovenijo, ki ne premore niti enega dobrega foruma = posledica nivoja Slovenčkov ...  hahah  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Si pa pravi komedijant...Ne morem verjeti, da to počneš zaradi nas.... Smiley



na kaj se pa konkretno nanaša tale zveza: "da to počneš zaradi nas"?
kaj je bilo izhodišče kontra postingov z vaše strani zgoraj?
ti spomin ne dela več za nekaj postingov nazaj?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #112 - 12.03.2011 at 17:50:12
 
...sicer pa pohvalno, vidim da mi oboževalci sledite na tuja tla.... žal le do virov, ki sem jih sam tukaj nekoče že omenjal.

dalje pa vaš domet nikoli ne bo prišel, kot do sledenja in klečeplazenja - ampak ne pričakovati, da bom le s tem zadovoljen. v moji službi oboževanja mene se vam ne obeta čisto nič dobrega, sem zelo zahteven gospodar, to bi lahko že vedeli.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dante
3
***
Offline

I Love!
Posts: 148
Slo
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #113 - 12.03.2011 at 18:10:37
 
Dreammer wrote on 12.03.2011 at 17:50:12:
...sicer pa pohvalno, vidim da mi oboževalci sledite na tuja tla.... žal le do virov, ki sem jih sam tukaj nekoče že omenjal.

dalje pa vaš domet nikoli ne bo prišel, kot do sledenja in klečeplazenja - ampak ne pričakovati, da bom le s tem zadovoljen. v moji službi oboževanja mene se vam ne obeta čisto nič dobrega, sem zelo zahteven gospodar, to bi lahko že vedeli.


Dragi sanjač, sicer tud sam paradiram na enem drugem forumu, vendar ne pod tem nickom. Kljub vsemu pa nisem tako samovšečen kot ti. Kaj si torej gospodar par forumov? Aleluja!  Smiley Grin

Poglej, s tem si samo nabildal ego. Jaz ... samo jaz, ostali (slovenclji) pa podn, kajne? Kako se potem lahko imaš za "duhovnega"? Zdravilo zate bi bilo čimmanj "nastopanja" na forumih. To je lahko obsesivno, kajne? Ves čas tvoj um razmišlja o neki temi ali je kdo odgovoril, etc. Tako se može samo presedeti ob računalniku in ... izgubljati čas. Čista izguba časa je to, pa reci kar hočeš. Čemu ti hočeš paradirati na objavah, saj vidim, da dober del onih že ima distanco do tebe. Saj res, tam si dal neke "velemojstrske" izjave. Ni kaj? Toda mene to ne preslepi, recimo ona zgodba o bogatem avstrijcu, ki te je hotel najeti.  Smiley Grin O sanjač, po kteri Poti hodiš. Tako inteligenten in tako zakompliciran se je tolkel po čelu Plavi Zrak, kajne? Ne možejo te sfolgati. Toda slovence takšno pisanje ne preslepi. Pa razumi če moreš. Torej zdravilo zate: odreci se forumom!  Wink

LP!
Back to top
 

Pozorno prisluhni vsakomur,
vendar pa imej svoje mnenje.
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #114 - 12.03.2011 at 19:58:18
 
Dante wrote on 12.03.2011 at 18:10:37:
Dreammer wrote on 12.03.2011 at 17:50:12:
...sicer pa pohvalno, vidim da mi oboževalci sledite na tuja tla.... žal le do virov, ki sem jih sam tukaj nekoče že omenjal.

dalje pa vaš domet nikoli ne bo prišel, kot do sledenja in klečeplazenja - ampak ne pričakovati, da bom le s tem zadovoljen. v moji službi oboževanja mene se vam ne obeta čisto nič dobrega, sem zelo zahteven gospodar, to bi lahko že vedeli.


Dragi sanjač, sicer tud sam paradiram na enem drugem forumu, vendar ne pod tem nickom. Kljub vsemu pa nisem tako samovšečen kot ti. Kaj si torej gospodar par forumov? Aleluja!  Smiley Grin

Poglej, s tem si samo nabildal ego. Jaz ... samo jaz, ostali (slovenclji) pa podn, kajne? Kako se potem lahko imaš za "duhovnega"? Zdravilo zate bi bilo čimmanj "nastopanja" na forumih. To je lahko obsesivno, kajne? Ves čas tvoj um razmišlja o neki temi ali je kdo odgovoril, etc. Tako se može samo presedeti ob računalniku in ... izgubljati čas. Čista izguba časa je to, pa reci kar hočeš. Čemu ti hočeš paradirati na objavah, saj vidim, da dober del onih že ima distanco do tebe. Saj res, tam si dal neke "velemojstrske" izjave. Ni kaj? Toda mene to ne preslepi, recimo ona zgodba o bogatem avstrijcu, ki te je hotel najeti.  Smiley Grin O sanjač, po kteri Poti hodiš. Tako inteligenten in tako zakompliciran se je tolkel po čelu Plavi Zrak, kajne? Ne možejo te sfolgati. Toda slovence takšno pisanje ne preslepi. Pa razumi če moreš. Torej zdravilo zate: odreci se forumom!  Wink

LP!


aha ti si tisti, ki je o meni šel limati na nos glavni urednici izmišljotine in tvoje osebne subjektivne projekcije - na kratko: špecati svojega brata po krvi.
kaj te briga kaj jaz zganjam na forumih!
sooči se raje s svojimi razsežnostmi moralnosti oz. v tem primeru nemoralnosti! v tem primeru da si šel špeacit si ti sam podelil realno vlogo in mesto nečemu, kar meni odsvetuješ da počnem.
Kje imaš ti logiko razuma?
Sicer si pa očitno prav tak, kot je večina slovenčkov: zaplankan in egoističen - sicer kot 1. ne bi šel špecati nekoga ki ga sploh ne poznaš v virtuelnem svetu in pod 2. od drugih zahtevaš da ne počnejo tega, kar počneš prav ti.
razumeš ti to, kakšno sliko daješ o sebi?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #115 - 12.03.2011 at 20:17:41
 
Quote:
kaj te briga kaj jaz zganjam na forumih!

Kaj pa tebe briga, kaj mi zganjamo na tem forumu ?
Prideš sem le šinfat in nas obtoževat....
Lepo preštudiraj, kaj si si napisal:
Quote:
sooči se raje s svojimi razsežnostmi moralnosti oz. v tem primeru nemoralnosti!

Quote:
razumeš ti to, kakšno sliko daješ o sebi?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #116 - 12.03.2011 at 20:20:42
 
Dreammer wrote on 12.03.2011 at 17:46:59:
Robi wrote on 11.03.2011 at 16:49:16:
Dreammer wrote on 11.03.2011 at 12:23:23:
Robi wrote on 27.02.2011 at 09:16:17:
Quote:
jep jep sem sem to je res enna sama akcija 300 na uro plus turbo pospeški hahahhhaha sj sicer itak takoj pristaneš v penziji in v vodoravnem položaju, če ne šibaš s svetlobno hitrostjo skoz življenje hahahhh

Ti prideš sem le, ko si zafrustriran...jep jep.... Smiley


to je res - pa ne zaradi sebe, ampak zaradi vas ki bluzite po forumih, kot je tale tukaj in  mečete slabo luč na Slovenijo, ki ne premore niti enega dobrega foruma = posledica nivoja Slovenčkov ...  hahah  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Si pa pravi komedijant...Ne morem verjeti, da to počneš zaradi nas.... Smiley



na kaj se pa konkretno nanaša tale zveza: "da to počneš zaradi nas"?
kaj je bilo izhodišče kontra postingov z vaše strani zgoraj?
ti spomin ne dela več za nekaj postingov nazaj?

Ti se ponujaš kot nek rešitelj in da prideš sem le zaradi nas. Kar je pa ena velika laž.
Sem, pa tudi kamorkoli drugam, prideš le zaradi sebe, da lahko izražaš svoje frustracije. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dante
3
***
Offline

I Love!
Posts: 148
Slo
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #117 - 12.03.2011 at 21:01:51
 
Hotel bi samo rečti, da se ne bi smeli prepirati za neke malenkosti zaradi objestnih forumašev. Slovenci ne bi smeli iti po tej poti psihoze, saj to nikol ne privede do dobrega vzdušja. Morali bi se spodbujati in spoštovati, malo nas je in tud časi so težki, še težji bodo morda. Meni ni žal da vsak dan pogledam na par foruma, se dopisujem in spoznavam nove stvari in zamisli, tud nekaj o osebah. Toda virtualni svet s forumi vred ne morejo dati verodostojne slike nas, kot če bi bili to pogovori v živo. Tam, takrat sigurno ne bo kaj dosti za skrivati, sicer pa "forumski papir" prenese skoraj vse - od najostrejših, sovražnih do najspoštljivih, ljubečih tonov. Takšna skrajnost, razpon v emocijah, pa ni moč zaslediti v pogovorih v živo. To je lahko zares zanimivo, razburja razum, vendar bi pa lahko imeli vsaj mal previdnosti in se pri pisanju "težkih" postov le vprašali: Ali bi tej skrivni osebi to upal rečti v živo? To vprašanje je smiselno, kajti sami vidimo, da skoraj nihče noče nobenega prizadeti v živo. Takrat je naš prag tolerance višji in spoštovanje večje. V živo seveda. Torej spoštujmo se in bodimo bratje, sestre po duhu. V krvno bratsvo pa ne prisegam na ta način. To mi je strogo rezervirano za družino po očetu in materi. To je odgovor glede Dreammera, ki skuša nas prikazati drugim kakšni smo na tem forumu. Predlagam, da takšne izpade ignoriramo, bodite brez besed in ne prilivati več olja na ogenj. To se mi zdi najbolje.

LP!
Back to top
 

Pozorno prisluhni vsakomur,
vendar pa imej svoje mnenje.
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #118 - 12.03.2011 at 21:07:37
 
citat Robi:

"Ti se ponujaš kot nek rešitelj in da prideš sem le zaradi nas. Kar je pa ena velika laž.
Sem, pa tudi kamorkoli drugam, prideš le zaradi sebe, da lahko izražaš svoje frustracije."

Vidim, da spodnjih dveh vrstic nisi sposoben prebrati tako, da bi dojel njihov pomen. Zelo napredno od tebe, ni kaj, kar tako naprej....

Dreammer wrote on 11.03.2011 at 12:23:23:
Robi wrote on 27.02.2011 at 09:16:17:
Quote:
jep jep sem sem to je res enna sama akcija 300 na uro plus turbo pospeški hahahhhaha sj sicer itak takoj pristaneš v penziji in v vodoravnem položaju, če ne šibaš s svetlobno hitrostjo skoz življenje hahahhh

Ti prideš sem le, ko si zafrustriran...jep jep.... Smiley


to je res - pa ne zaradi sebe, ampak zaradi vas ki bluzite po forumih, kot je tale tukaj in  mečete slabo luč na Slovenijo, ki ne premore niti enega dobrega foruma = posledica nivoja Slovenčkov ...  hahah  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #119 - 12.03.2011 at 21:12:15
 
Dante wrote on 12.03.2011 at 21:01:51:
Hotel bi samo rečti, da se ne bi smeli prepirati za neke malenkosti zaradi objestnih forumašev. Slovenci ne bi smeli iti po tej poti psihoze, saj to nikol ne privede do dobrega vzdušja. Morali bi se spodbujati in spoštovati, malo nas je in tud časi so težki, še težji bodo morda. Meni ni žal da vsak dan pogledam na par foruma, se dopisujem in spoznavam nove stvari in zamisli, tud nekaj o osebah. Toda virtualni svet s forumi vred ne morejo dati verodostojne slike nas, kot če bi bili to pogovori v živo. Tam, takrat sigurno ne bo kaj dosti za skrivati, sicer pa "forumski papir" prenese skoraj vse - od najostrejših, sovražnih do najspoštljivih, ljubečih tonov. Takšna skrajnost, razpon v emocijah, pa ni moč zaslediti v pogovorih v živo. To je lahko zares zanimivo, razburja razum, vendar bi pa lahko imeli vsaj mal previdnosti in se pri pisanju "težkih" postov le vprašali: Ali bi tej skrivni osebi to upal rečti v živo? To vprašanje je smiselno, kajti sami vidimo, da skoraj nihče noče nobenega prizadeti v živo. Takrat je naš prag tolerance višji in spoštovanje večje. V živo seveda. Torej spoštujmo se in bodimo bratje, sestre po duhu. V krvno bratsvo pa ne prisegam na ta način. To mi je strogo rezervirano za družino po očetu in materi. To je odgovor glede Dreammera, ki skuša nas prikazati drugim kakšni smo na tem forumu. Predlagam, da takšne izpade ignoriramo, bodite brez besed in ne prilivati več olja na ogenj. To se mi zdi najbolje.

LP!


Kakšni ste ,se je najlepše videl olani ob mojem prihodu na forum - horda lojzove klientele pod njegovim pokroviteljstvom.

Kakšen si ti, se vidi v temu, da bereš i nignoriraš postinge, kot so npr:

sledi ....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10