Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 9
(Read 62096 times)
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #30 - 28.02.2010 at 19:02:17
 
zeza se, pust ga
povej če je kj novga  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #31 - 28.02.2010 at 20:12:00
 
Miara wrote on 28.02.2010 at 18:55:19:
Huh

Miara saj si sama rekla,da uživaš če lahko malo pokažeš svoje zlobne rožičke.Eva ima prav hecam se. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #32 - 28.02.2010 at 20:40:44
 
Hahahah ja po pa reč rožičke ne rogljičke ane  Grin
Sej se mi je dozdeval sam teli rogljički so bli sumljivi no Grin
Ja bom obvestila kako pa kaj  Wink Smiley
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Odnos-energija
Reply #33 - 28.02.2010 at 21:02:48
 
Quote:
Maš prov, sej lih sem sem zdaj prišla. Pač zmeri sem mislila da je fora spreminjanje/preseganje sebe zdej pa dojemam da je fora v sprejemanju. In ko maš to pošlihtan se vse nekako lažje zdi Smiley

Vidim, da si spoznala in še spoznavaš bistvo tega kdo si.
Prej si živela v prepričanjih, da lahko le s preseganjem dosežeš zadovoljstvo. Saj si vedno težila k idealom..idealizem pa pomeni presegati..zmagovati...biti popolnejši....torej vedno neko stremenje k višjim ciljem, ki se nikoli ne končajo in posledično nikoli ne zadovoljijo tvojega bistva...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #34 - 28.02.2010 at 21:16:40
 
Jap, sej počasi bomo že nekam pršli ane...mam cajt Grin Cheesy
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Odnos-energija
Reply #35 - 01.03.2010 at 08:02:05
 
Alojz in Sandib wrote on 26.02.2010 at 20:28:49:
Ja to je pa res.Sigurn je bil dr.Matjaž Kmecl iz Dobovca. Trbovljčanke so vse ok. Wink

Miara je povedala kaj bo nardila in to njeno odločitev podpiram. Smiley

Kaj maš ti Matjaža za ta modrega-iz Dobovca?
Njegov priimek Kmecl (tudi Kmetič) namreč pomeni ta mali kmet, ne pa ta modri Smiley.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #36 - 01.03.2010 at 16:36:43
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 26.02.2010 at 20:28:49:
Ja to je pa res.Sigurn je bil dr.Matjaž Kmecl iz Dobovca. Trbovljčanke so vse ok. Wink

Miara je povedala kaj bo nardila in to njeno odločitev podpiram. Smiley

Kaj maš ti Matjaža za ta modrega-iz Dobovca?
Njegov priimek Kmecl (tudi Kmetič) namreč pomeni ta mali kmet, ne pa ta modri Smiley.

Lp,Igor

Saj zato,ga omenjam!Kmetič-Hribček je. Grin Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Odnos-energija
Reply #37 - 01.03.2010 at 18:58:48
 
Problem pri Kumljancih je, da bi bili radi široki, kot Kumljansko hribovje. So pa navadno le iz Dobovca, Trotovnika, Škofje riže....

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #38 - 01.03.2010 at 19:18:45
 
Saj ne,da bi ti kaj hotel nasprotovati.Ta topic je od MIara.Počakva,da pove,če je že vrgla kost tistemu, ki ji je všeč.
Me prov firbc matra,kaj bo iz tega? Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #39 - 01.03.2010 at 19:26:44
 
Jooooj no pa če ne vem kaj naj nrdim! Zdej se mi nekak zdi da se mi vesolje smeji ker me vsakič ko se vidmo nekak stisne h njemu, al u avtu alpa na klopci ni da ni pa kr zmeri nekak skupi sediva.
Js pa tako ignoranco/brezbrižnost špilam da si bom kmal še prov vrjela da mi je čiist useen...alojz ja whats a girl to do? Sej ne vem kako naj nakažem najlaži bi blo vse vkp pr mer pustit Grin
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #40 - 01.03.2010 at 19:31:14
 
Miara wrote on 01.03.2010 at 19:26:44:
Jooooj no pa če ne vem kaj naj nrdim! Zdej se mi nekak zdi da se mi vesolje smeji ker me vsakič ko se vidmo nekak stisne h njemu, al u avtu alpa na klopci ni da ni pa kr zmeri nekak skupi sediva.
Js pa tako ignoranco/brezbrižnost špilam da si bom kmal še prov vrjela da mi je čiist useen...alojz ja whats a girl to do? Sej ne vem kako naj nakažem najlaži bi blo vse vkp pr mer pustit Grin


Kaj naj dekle naredi ?.Lepo mu malo roko stisne na klopci-kar tko mimo grede -neprizadeto-(gruča naj bo okoli prjatli ect.) in ga potem določen čas  pusti v paci-ignorira začasno.Rezultat pride neizbežno. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #41 - 01.03.2010 at 19:43:37
 
A kr? Kr take Grin ja itak no nwem kok bi si upala kej tazga, pač tipičn strah pred zavrnitvijo, čeprov po drugi strani pa kaj...sam po tretji smo prjatli...zakaaj si tok kompliciram vse Grin ah ja... mal se bom igrala pa bom vidla Cheesy
Bom razmislila...joj zdej bom k se vidla k mutava v roke gledala ahahaha Cheesy Grin
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Odnos-energija
Reply #42 - 01.03.2010 at 19:44:25
 
Alojz in Sandib wrote on 01.03.2010 at 19:31:14:
Kaj naj dekle naredi ?.Lepo mu malo roko stisne na klopci-kar tko mimo grede(gruča naj bo okoli prjatli ect.) in ga potem določen čas  pusti v paci-ignorira začasno.Rezultat pride neizbežno. Wink Wink


Miara, pa kak miren ples je za izkoristit , se malo stisneš k njemu  Wink Wink Wink




Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #43 - 01.03.2010 at 19:51:41
 
Miara wrote on 01.03.2010 at 19:43:37:
A kr? Kr take Grin ja itak no nwem kok bi si upala kej tazga, pač tipičn strah pred zavrnitvijo, čeprov po drugi strani pa kaj...sam po tretji smo prjatli...zakaaj si tok kompliciram vse Grin ah ja... mal se bom igrala pa bom vidla Cheesy
Bom razmislila...joj zdej bom k se vidla k mutava v roke gledala ahahaha Cheesy Grin


Ne Miara osvajanje je tehnika,ki se je ne da naučiti to je res.To je splet karizme in inteligence.Poglej ste nekje zunaj se tam po parku zajebavate se usedete na klopco ti tam tko veselo žvrgoliš sediš zraven njega debatiraš s prjatlom prjatlco,tko mimogrede ga mal stisneš za roko-kokar: ej si slišu kaj govori ?.Se še naprej malo zajebavaš in rečeš sedaj moram it.Garantiram,če mu je kaj zate,da bo takoj  tekel za teboj kot kakšen koker španjel.

Če ne ---ti potem par dni2-3 ne smeš bit v njegovi bližini. Bo že najdu pot do tebe-ne boj se.!!!

Naredi tako in mi pljuni v lice Če ne bo ratal.Lahko me tudi pošlješ nekam če ne rata.Zaupaj starmu kitolovcu ne ribolovcu. Grin Grin

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #44 - 01.03.2010 at 19:57:19
 
Ah alojz k točno vem kaj mi govoriš, tehtnca sm no, toj men vse v naravi in delam to itak že skor nezavedno...sam očitno mi vse lajfa dokler mi fant ni res všeč. Oz to je bilo prepričanje, dons sm si dokazala da lahko v glavi vse lepo ločim potlačim v kot in se normalno obnašam Smiley
Tko da ja si bom zapomnla tvoje besede pa izvedla bomo videliii  Grin
MOgoče že dons zvečer kej, haha Smiley Grin
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 9