Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 9
(Read 62155 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #60 - 02.03.2010 at 12:01:36
 
Miara wrote on 02.03.2010 at 11:42:30:
Ahem, js prov sama sebe presenečam no Cheesy
Uglavnem js sm se mal igrala tko, al sva se pa oba nwm xD on se naslon na moj stol js grem maal nazaj lih tok da se dotikava in ga hkrati ne šimfam pa se s frendico pogovarjam sva lih neki gledale po pa premaknem roko pa jo on tut tko da se mal zmedem ampak svoje ne umaknem čist takoj... skratka napredek je v tem da se ne pustim več zmest in raj njemu nagajam Cheesy Grin
Drugač pa nč, razn tega da sva se nekak zmenila da greva u sredo na pico nekam k frendica dela gor... Smiley Lips Sealed


To je že napredek se pravi sta zmenjena da gresta na pico skupaj.Ne bodi neučakana,če vidiš,da se ne odziva -pa zadevo prepusti toku.Samo saj se odziva,če gresta sama na pico.Počasi !! Tudi vem,da tehnice imate šarm-igro pri realizaciji gre bolj počasi -pri vas samih.Človek rabi jasne signale,daj mu jih in potem se odmakni začasno-te bo preko frendice poiskal sam. Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #61 - 02.03.2010 at 16:55:22
 
Pa menda je res Smiley Jah sej če se ne bo odzval pa mu pač ni ane, tuki ne morem nič rekla bom samo Hey Cupid can you shoot both of us next time? Thanks.  Roll Eyes
Jasne signale, kaj pa je jasen signal za fanta? Joj ni jih
Ma ja..pa sej bomo vidl...včasih se mi zdi da mu je čist isto k men..k pade not pa se čist vn povleče pa kr neki začne okol hodt neki nemirn aneki..čudn Smiley
Maš prov lepo počasi pa bo že Cool
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Odnos-energija
Reply #62 - 02.03.2010 at 17:30:46
 
Miara wrote on 02.03.2010 at 11:42:30:
Ahem, js prov sama sebe presenečam no Cheesy
Uglavnem js sm se mal igrala tko, al sva se pa oba nwm xD on se naslon na moj stol js grem maal nazaj lih tok da se dotikava in ga hkrati ne šimfam pa se s frendico pogovarjam sva lih neki gledale po pa premaknem roko pa jo on tut tko da se mal zmedem ampak svoje ne umaknem čist takoj... skratka napredek je v tem da se ne pustim več zmest in raj njemu nagajam Cheesy Grin
Drugač pa nč, razn tega da sva se nekak zmenila da greva u sredo na pico nekam k frendica dela gor... Smiley Lips Sealed


Dobr je šlo  Smiley in na pico gresta skupaj, super  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #63 - 02.03.2010 at 18:09:30
 
Miara wrote on 02.03.2010 at 16:55:22:
Pa menda je res Smiley Jah sej če se ne bo odzval pa mu pač ni ane, tuki ne morem nič rekla bom samo Hey Cupid can you shoot both of us next time? Thanks.  Roll Eyes
Jasne signale, kaj pa je jasen signal za fanta? Joj ni jih
Ma ja..pa sej bomo vidl...včasih se mi zdi da mu je čist isto k men..k pade not pa se čist vn povleče pa kr neki začne okol hodt neki nemirn aneki..čudn Smiley
Maš prov lepo počasi pa bo že Cool


Boječ je.Isto se boji zavrnitve kot ti.Pa verjetno tudi ve,da druge šanse ne bo več dobil,če to zafrkne. Ni samozavesten,ti pa tudi ne.Zadeva je obojestranska.Še vedno sem za varianto kosti. Vrž in čakaj. Če je slepc, pa  še boječ,je  pa že u štartu neuporaben.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Odnos-energija
Reply #64 - 02.03.2010 at 18:59:15
 
Alojz in Sandib wrote on 02.03.2010 at 18:09:30:
Boječ je.Isto se boji zavrnitve kot ti.Pa verjetno tudi ve,da druge šanse ne bo več dobil,če to zafrkne. Ni samozavesten,ti pa tudi ne.Zadeva je obojestranska.Še vedno sem za varianto kosti. Vrž in čakaj. Če je slepc, pa  še boječ,je  pa že u štartu neuporaben.


Po mojem mnenju je fora v tem, da sta do sedaj sta bila prijatelja in sta se obnašala verjetno sproščeno v odnosu, dokler nista spoznala, da sta si všeč, sedaj pa sta kar naenkrat kakor kaže oba zmedena.  Smiley

Glavn da gresta ven spet skup, na pico  Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #65 - 02.03.2010 at 19:05:07
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 02.03.2010 at 18:09:30:
Boječ je.Isto se boji zavrnitve kot ti.Pa verjetno tudi ve,da druge šanse ne bo več dobil,če to zafrkne. Ni samozavesten,ti pa tudi ne.Zadeva je obojestranska.Še vedno sem za varianto kosti. Vrž in čakaj. Če je slepc, pa  še boječ,je  pa že u štartu neuporaben.


Po mojem mnenju je fora v tem, da sta do sedaj sta bila prijatelja in sta se obnašala verjetno sproščeno v odnosu, dokler nista spoznala, da sta si všeč, sedaj pa sta kar naenkrat kakor kaže oba zmedena.  Smiley

Glavn da gresta ven spet skup, na pico  Smiley



Jaz opažam iz Miarinih postov,da je malo razočarana,ker se zaveda,da je vredna njegove ljubezni on pa štor,ki jo ne razume. Vem tudi on si misli verjetno isto.Samo nikoli ženska ne prosi- ona izbere-moški mora dokončati zadevo.To Miaro muči ker je nesigurna odnos je obojestranski vloge spolov -pa tradicionalne.. Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Odnos-energija
Reply #66 - 02.03.2010 at 22:42:47
 
Tale bo kot nalašč za v to temo.  Smiley

Ena pesem za Miaro,  Hot N Cold  Wink

http://www.youtube.com/watch?v=X75mry1LcFg&feature=fvst
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #67 - 03.03.2010 at 12:06:42
 
Hahaha hvala! Grin
Ona je čist odpulena.... všeč mi je Smiley
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #68 - 03.03.2010 at 20:09:16
 
Miara

Si se poštimala za večerjo? Jutri bo- kar bo. Boš opisala dogajanje? Firbec mi je ime! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #69 - 04.03.2010 at 12:06:05
 
Enivej ja pol nisva šla na pico, ker ni meu avta...smo na koncu kle v naših koncih zahengal pa pol še en film pogledal  pa tko uizi... navadn Smiley
Js ne vem več kaj, pomoje nam nč no...vem, da sem sanjala neki odličnga k je bla dobra ideja sam kaj k se ne spomnm Lips Sealed
Mah... ne vem js sm se že ohladila..no to lih ne sam sprjaznla sm se da sm pusi pa da nam nč Grin
Pač nwem sej znaki da sm mu mogoče všeč so tm...npr bli smo kr tm in smo gledal kr film kar ni neki lih blazno pogosto sploh pa on k raj doma geeka... Roll Eyes
Pa tko sediva pa itak še kr skoz skupi pa tko gre naprej da se dotikava js pa uno nočm izpast čudna alpa zaljubljena aneki in mau svojo premaknem kao sej je gud boš saj vidla zdej za kaj se gre ane in spet nekak skp na koncu itak..
Nah js ne vem js bom vse skp pustila pr mer res...briga me že počas če sva pa taka morona pa prov. Js sm punca js mam saj izgovor Grin Grin
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #70 - 04.03.2010 at 12:14:48
 
Miara wrote on 04.03.2010 at 12:06:05:
Enivej ja pol nisva šla na pico, ker ni meu avta...smo na koncu kle v naših koncih zahengal pa pol še en film pogledal  pa tko uizi... navadn Smiley
Js ne vem več kaj, pomoje nam nč no...vem, da sem sanjala neki odličnga k je bla dobra ideja sam kaj k se ne spomnm Lips Sealed
Mah... ne vem js sm se že ohladila..no to lih ne sam sprjaznla sm se da sm pusi pa da nam nč Grin
Pač nwem sej znaki da sm mu mogoče všeč so tm...npr bli smo kr tm in smo gledal kr film kar ni neki lih blazno pogosto sploh pa on k raj doma geeka... Roll Eyes
Pa tko sediva pa itak še kr skoz skupi pa tko gre naprej da se dotikava js pa uno nočm izpast čudna alpa zaljubljena aneki in mau svojo premaknem kao sej je gud boš saj vidla zdej za kaj se gre ane in spet nekak skp na koncu itak..
Nah js ne vem js bom vse skp pustila pr mer res...briga me že počas če sva pa taka morona pa prov. Js sm punca js mam saj izgovor Grin Grin


Nisem razočaran nad teboj.Bolj se mi zdi,da je on en maron,da ni slučajno mormon?    Grin Vem pri tebi pa zrak leti vsenaokrog.Tako,da se že sama sprašuješ je to- to. SmileyJaz bi stopil v solo akcijo in zadevo dokončno rešil ja -ali ne.Kost- ostaja moj predlog! WinkUživaj! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #71 - 04.03.2010 at 12:33:23
 
^^
Ma ja,...če bo timing taprav pa situacija bom pomoje izvedla kej ker mi tole vprašljivo stanje ne diši...v vsakem primeru pa ne bom kr tkole padla Smiley
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #72 - 04.03.2010 at 13:24:41
 
Miara wrote on 04.03.2010 at 12:33:23:
^^
Ma ja,...če bo timing taprav pa situacija bom pomoje izvedla kej ker mi tole vprašljivo stanje ne diši...v vsakem primeru pa ne bom kr tkole padla Smiley


To mi je všeč,da se znaš cenit.Saj bo! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Odnos-energija
Reply #73 - 05.03.2010 at 01:36:11
 
bo ko boš nehal gnjavit mesaja Lojzej vesoljno zablužen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #74 - 05.03.2010 at 08:49:12
 
Quote:
bo ko boš nehal gnjavit mesaja Lojzej vesoljno zablužen


A ti si tisti,ki trdi,da je tele -vol? Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 9