Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 26014 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: The Crop Circle Ship
Reply #15 - 05.03.2010 at 08:31:23
 
he, he, he, ... oooOOOooo, ... Dr. Bluza se je zbudoooOOO ...  Grin Grin Grin

Dobrooo JuuuUUUtrrroooOOOooo  Cheesy

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: The Crop Circle Ship
Reply #16 - 05.03.2010 at 08:36:26
 
Boštyxz wrote on 05.03.2010 at 08:31:23:
he, he, he, ... oooOOOooo, ... Dr. Bluza se je zbudoooOOO ...  Grin Grin Grin

Dobrooo JuuuUUUtrrroooOOOooo  Cheesy

Lp + #


Bošty si se vplisal med duhovne jodlarje? Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: The Crop Circle Ship
Reply #17 - 05.03.2010 at 08:37:04
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 24.02.2010 at 22:44:24:
Bom komentiral ; Vse to sem jaz že zdavnaj probal.Vsak model! Tile fantje še ne vodo,da je tukaj govora o četrtem agregatnem stanju snovi(plazmi) in o njeni EM sili .Bodo morali še kr veliko pot narediti,da bodo dojeli zadevo!!! Več niti ne želim povedati. Vse to jaz vem brez poveličevanja- vsak pristen avtentičen žitni krog ti točno obrazložim kaj sporoča. Zato zame tuje vedenje ni interesantno-preveč že vem za soljudi.Lahko se je hvaliti- težko je s tem živeti ,ko vidiš vsak dan to temo.Ni druge, delat naprej svoje poslanstvo. Wink

Ti si to ja že zdavnaj probal, prepotentnež. Vsak model, ja, tudi lanske verjetno. Še fajn da ti veš če fantje ne vedo.
In ja, TI boš vsak žitni krog razložo, TI mesaja lojzek dr. bluza
Ja res se je lahko hvalit. Ti verjamem.
večno-sedaj

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: The Crop Circle Ship
Reply #18 - 05.03.2010 at 08:38:15
 
Quote:
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 24.02.2010 at 22:44:24:
Bom komentiral ; Vse to sem jaz že zdavnaj probal.Vsak model! Tile fantje še ne vodo,da je tukaj govora o četrtem agregatnem stanju snovi(plazmi) in o njeni EM sili .Bodo morali še kr veliko pot narediti,da bodo dojeli zadevo!!! Več niti ne želim povedati. Vse to jaz vem brez poveličevanja- vsak pristen avtentičen žitni krog ti točno obrazložim kaj sporoča. Zato zame tuje vedenje ni interesantno-preveč že vem za soljudi.Lahko se je hvaliti- težko je s tem živeti ,ko vidiš vsak dan to temo.Ni druge, delat naprej svoje poslanstvo. Wink

Ti si to ja že zdavnaj probal, prepotentnež. Vsak model, ja, tudi lanske verjetno. Še fajn da ti veš če fantje ne vedo.
In ja, TI boš vsak žitni krog razložo, TI mesaja lojzek dr. bluza
Ja res se je lahko hvalit. Ti verjamem.
večno-sedaj


Večno in sedaj je po Davidu tele-vol Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
loto
Ex Member




Re: The Crop Circle Ship
Reply #19 - 10.04.2010 at 17:58:19
 
http://www.youtube.com/watch?v=Ugq6frGlKVQ

Nevem če nam želi kdo kaj povedat nas opozorit bi lahko tui drugače bolj jasno , lahko pa da ne želi in pa da tako dajejo samo namige .
Jaz nimam mnenja o žitnih krogih ker enostavno nisem še toko pametn da bi vedo kak in kaj , dopuščam vse možnosti pač . Kaj hudiča je vse to ?  Cheesy

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: The Crop Circle Ship
Reply #20 - 18.04.2010 at 16:29:56
 
Quote:
http://www.youtube.com/watch?v=Ugq6frGlKVQ

Nevem če nam želi kdo kaj povedat nas opozorit bi lahko tui drugače bolj jasno , lahko pa da ne želi in pa da tako dajejo samo namige .
Jaz nimam mnenja o žitnih krogih ker enostavno nisem še toko pametn da bi vedo kak in kaj , dopuščam vse možnosti pač . Kaj hudiča je vse to ?  Cheesy



vSE TO JE DELO IN IZRAZ ČLOVEŠKEGA RAZUMA IN ŽIVLJENJA.nEBISTVENO IZ zEMLJE,ALI IZ VESOLJA-VSE JE ČLOVEŠTVO SAMO IN ENOTNO.sAMO MI zEMLJANI SMO HKRATI EGOISTI IN ŽIVA TEMA,NASPROTI SVOJIM GALAKTIČNIM BRATOM. Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: The Crop Circle Ship
Reply #21 - 19.04.2010 at 14:58:28
 
Ne verjamem v galaktične brate ne galaktične sestre.

Spasa neće biti od nikuda. Spasa nema za ono što u stvari ne egzistira. Bok, bre
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: The Crop Circle Ship
Reply #22 - 19.04.2010 at 16:25:37
 
El Pesnik wrote on 19.04.2010 at 14:58:28:
Ne verjamem v galaktične brate ne galaktične sestre.

Spasa neće biti od nikuda. Spasa nema za ono što u stvari ne egzistira. Bok, bre


Može i tako! Če ti verjameš v Darwinovo teorijo samonastanka in evolucijsko razvojno teorijo zemeljskega življenja tvoja volja.Jaz trdim,da je življenje iz življenja!!! Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: The Crop Circle Ship
Reply #23 - 20.04.2010 at 07:57:07
 
Alojz in Sandib wrote on 19.04.2010 at 16:25:37:
El Pesnik wrote on 19.04.2010 at 14:58:28:
Ne verjamem v galaktične brate ne galaktične sestre.

Spasa neće biti od nikuda. Spasa nema za ono što u stvari ne egzistira. Bok, bre


Može i tako! Če ti verjameš v Darwinovo teorijo samonastanka in evolucijsko razvojno teorijo zemeljskega življenja tvoja volja.Jaz trdim,da je življenje iz življenja!!! Wink

Nisem ja to mislio, bre, šta sad? Ja ne verujem u onog magarca Darwina tokodže.

Evo, što ja kažem: jaz trdim, da je življenje iz niča!!!  Wink
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: The Crop Circle Ship
Reply #24 - 20.04.2010 at 10:13:23
 
El Pesnik wrote on 20.04.2010 at 07:57:07:
Alojz in Sandib wrote on 19.04.2010 at 16:25:37:
El Pesnik wrote on 19.04.2010 at 14:58:28:
Ne verjamem v galaktične brate ne galaktične sestre.

Spasa neće biti od nikuda. Spasa nema za ono što u stvari ne egzistira. Bok, bre


Može i tako! Če ti verjameš v Darwinovo teorijo samonastanka in evolucijsko razvojno teorijo zemeljskega življenja tvoja volja.Jaz trdim,da je življenje iz življenja!!! Wink

Nisem ja to mislio, bre, šta sad? Ja ne verujem u onog magarca Darwina tokodže.

Evo, što ja kažem: jaz trdim, da je življenje iz niča!!!  Wink

Življenjske se materializira iz same večno-sedanje vesoljne zavesti!! Nič je neobstoj!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: The Crop Circle Ship
Reply #25 - 20.04.2010 at 12:16:28
 
El Pesnik wrote on 20.04.2010 at 07:57:07:
Evo, što ja kažem: jaz trdim, da je življenje iz niča!!!  Wink

sm glih gledu tegale
http://www.documentary-log.com/you-are-watching-water-the-great-mystery/

in je en stric prjavu neki u smislu:
da trdiš da obstaja naključje, ni niti religiozno ne znanstveno
ampak se izogibaš odgovornosti za karkoli
(še nekoliko blj razloži pa si nism zapomnu)
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: The Crop Circle Ship
Reply #26 - 20.04.2010 at 14:33:58
 
gape wrote on 20.04.2010 at 12:16:28:
in je en stric prjavu neki u smislu:
da trdiš da obstaja naključje, ni niti religiozno ne znanstveno
ampak se izogibaš odgovornosti za karkoli
(še nekoliko blj razloži pa si nism zapomnu)


Humanistična znanost je iz naravoslovne vsaj  od ugotovitev kvantne fizike dalje (da lokacije kvantnih delcev ni mogoče eksaktno določit oz. jih  eksperimentalno  ni mogoče eksaktno izmerit,  ker so naključne) sprejela metodo verjetnosti kot znanstveno metodo. Torej se ob dovoljšnjem vzorcu (ponavljanj/merjenj)  tudi iz naključij da skplepat na neko verjetnost pojavljanja na določenem mestu oz. obstoja nekega pojava kot ne povsem naključnega tudi (ali predvsem zararadi tega) ker  to lokacijo določa (ali pojav vzpostvlja) tisti, ki meri z aktom merjenja (opazovanja) samega. Kolikor razumem informiranost vode, so nosilci informacije molekaularne strukture, ki pa jih ni mogoče informirat kemično (torej z vnašanjem drugih molekul), ampak le kvantno (to je z vplivanjem na valovanje delcev manjših od atoma in ki se obnašjao hkrati kot delici in valovanje), tko da če obstaja verjetnost, da je temu tako,  po moje obstaja tud  rizik, da na molekularno strukturo vpliva že sam namen tistega, ki jo meri/ugotavlja in da 'objektivne' inofrmacije vode ni mogoče eksaktno ugotovit ampak je v tej  informaciji vsaj deloma že vsebovan namen našega ugotovljanja: da se nam kaže taka, kot pričakujemo/verjamemo, da se bo, kar pa je bolj  atribut vere kot znanosti oz. se tukaj vera in znanost na nek način združita...              
Back to top
 
 
IP Logged
 
loto
Ex Member




Re: The Crop Circle Ship
Reply #27 - 20.04.2010 at 15:02:28
 
opazovalec je opazovano Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: The Crop Circle Ship
Reply #28 - 20.04.2010 at 15:49:48
 
titud wrote on 20.04.2010 at 14:33:58:
gape wrote on 20.04.2010 at 12:16:28:
in je en stric prjavu neki u smislu:
da trdiš da obstaja naključje, ni niti religiozno ne znanstveno
ampak se izogibaš odgovornosti za karkoli
(še nekoliko blj razloži pa si nism zapomnu)


Humanistična znanost je iz naravoslovne vsaj  od ugotovitev kvantne fizike dalje (da lokacije kvantnih delcev ni mogoče eksaktno določit oz. jih  eksperimentalno  ni mogoče eksaktno izmerit,  ker so naključne) sprejela metodo verjetnosti kot znanstveno metodo. Torej se ob dovoljšnjem vzorcu (ponavljanj/merjenj)  tudi iz naključij da skplepat na neko verjetnost pojavljanja na določenem mestu oz. obstoja nekega pojava kot ne povsem naključnega tudi (ali predvsem zararadi tega) ker  to lokacijo določa (ali pojav vzpostvlja) tisti, ki meri z aktom merjenja (opazovanja) samega. Kolikor razumem informiranost vode, so nosilci informacije molekaularne strukture, ki pa jih ni mogoče informirat kemično (torej z vnašanjem drugih molekul), ampak le kvantno (to je z vplivanjem na valovanje delcev manjših od atoma in ki se obnašjao hkrati kot delici in valovanje), tko da če obstaja verjetnost, da je temu tako,  po moje obstaja tud  rizik, da na molekularno strukturo vpliva že sam namen tistega, ki jo meri/ugotavlja in da 'objektivne' inofrmacije vode ni mogoče eksaktno ugotovit ampak je v tej  informaciji vsaj deloma že vsebovan namen našega ugotovljanja: da se nam kaže taka, kot pričakujemo/verjamemo, da se bo, kar pa je bolj  atribut vere kot znanosti oz. se tukaj vera in znanost na nek način združita...              


Titud
Dober povedano!!! V bistvu pravilno. Sam v Maxwelovo teorijo verjetnosti ne verjamem.Resnica pa je,da že pristnost merilca povzroči-kvantno reakcijo-pospeši sam prehod akumulirane-realizirane me vrednosti v kvantih zlivanjih snovi sami-vode,skratka v vsaki snovi .

Loto je pravilno zaključil opazovano in opazovani sta že v medsebojni interakciji-zato eno!!! To isto je večno in sedaj z nami samimi.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: The Crop Circle Ship
Reply #29 - 20.04.2010 at 20:08:29
 
sem ravno zadnjič poslušala, da zdaj prihajajo do ugotovitev, čeprav je ful težko te stvari logično razlagat, da je najprej opazovalec in šele nato opazovano. brez opazovalca, ničesar ne more obstajat. saj sem dala link od te coast to coast oddaje v un topik 2012.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5