Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 25939 times)
David
Ex Member




The Crop Circle Ship
24.02.2010 at 20:34:30
 
The Crop Circle Ship

There are blueprints for building a star ship inside (some of) the crop circles.



http://www.cropcircleship.com/

http://www.cropcircleship.com/wiki/Main_Page


zanimiva ideja
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: The Crop Circle Ship
Reply #1 - 24.02.2010 at 21:53:26
 
Aha kaj so pogruntali saj Alojz ze nevem koliko casa pise o temu in pozna zadevo v nulo  Cheesy Tri krogi- troedino. Poenoteno telo kocka- krogla, samo na zacetku videa  Smiley

Sem samo na hitro pogledal, grem zdej se malo, zelo zanimive so te zadeve, da vidim ce res kaj vec poznajo tele zadeve.

P.S. Aha koncno so pogruntali da je to nacrt in celo to da za ladjo, kako bo to sele smesno, ker ta patent ima Alojz ze patentiran, grem gledat naprej...
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: The Crop Circle Ship
Reply #2 - 24.02.2010 at 21:55:48
 
ni tak simpl
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: The Crop Circle Ship
Reply #3 - 24.02.2010 at 22:13:27
 
Seveda ni, zdaj se gledam zadevo pazi to: Features free energy, gravity shielding, star travel capabilities and beyond. Ne me hecat, to pa ne more bit nakljucje Cheesy

Poglej si malce temo P.D., o temu govori Alojz Smiley Samo ker je Slovenc in ni iz kaksne Amerike, ga prevec zanemarjate. Drugace tudi v kodirani obliki sveti spisi- ladja bogov, o tem nam sporocajo s temi zitnimi krogi- da spoznamo, to pa je prakticno zakonitost vesolja vse okrog nas, ki jo je potrebno spoznati.

Nisem se pogledal do konca ampak se jim dejansko nekaj sanja, Alojz pa to ve. Nekaj casa nazaj sem rekel da bom limal v P.D. temo vse kar delno odkrivajo po svetu a je bilo tam ze povedano, no to je spet ena taksnih stvari. Wink
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: The Crop Circle Ship
Reply #4 - 24.02.2010 at 22:16:32
 
naključij ni  Wink

če hitro in površno skrčim v en stavek, znamenja na poljih/žitni krogi, so načrt za "space ship" del za delom iz kroga v krog iz leta tistega do onega, na brzake
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: The Crop Circle Ship
Reply #5 - 24.02.2010 at 22:23:02
 
Vsak krog je en in isti nacrt, predstavljen v razlicnih oblikah za nase oci, v bistvu pa vsi predstavljajo isto.

Aja to je isti sistem po katerem so sestavljeni atomi, ozvezdja in galaksije. To je ta stos, on najmanjsega do najvecjega, ravno prej je Alojz razlagal kako je clovek isti sistem kot osoncje, vse je isti smorn v drugacnih oblikah ko enkrat to razumes.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: The Crop Circle Ship
Reply #6 - 24.02.2010 at 22:44:24
 

Bom komentiral ; Vse to sem jaz že zdavnaj probal.Vsak model! Tile fantje še ne vodo,da je tukaj govora o četrtem agregatnem stanju snovi(plazmi) in o njeni EM sili .Bodo morali še kr veliko pot narediti,da bodo dojeli zadevo!!! Več niti ne želim povedati. Vse to jaz vem brez poveličevanja- vsak pristen avtentičen žitni krog ti točno obrazložim kaj sporoča. Zato zame tuje vedenje ni interesantno-preveč že vem za soljudi.Lahko se je hvaliti- težko je s tem živeti ,ko vidiš vsak dan to temo.Ni druge, delat naprej svoje poslanstvo. Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: The Crop Circle Ship
Reply #7 - 24.02.2010 at 23:12:13
 
Ce bi ti vedel kok mene boili glava ko ebrem toje poste k si tkao velik in vsemogocen, ...... .

.......

1231

Resnodobim en rpitisk v rektumu,. ....... .

Lp.

vsemogcno pametni

.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: The Crop Circle Ship
Reply #8 - 24.02.2010 at 23:14:43
 
Sam res sem zdaj pogledal do konca in so te large tetra hadron structure in watersphere, kar nekaj, se jim sanja sam so se dalec po temu kar sem videl. No ampak vazno je da se premika zdaj so pogruntali 2% cez sto let bojo mogoce celo na polovici, no saj bo.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: The Crop Circle Ship
Reply #9 - 24.02.2010 at 23:24:39
 
že ideja je za pohvalit  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: The Crop Circle Ship
Reply #10 - 25.02.2010 at 08:06:13
 
Optimus T. Prime wrote on 24.02.2010 at 23:12:13:
Ce bi ti vedel kok mene boili glava ko ebrem toje poste k si tkao velik in vsemogocen, ...... .

.......

1231

Resnodobim en rpitisk v rektumu,. ....... .

Lp.

vsemogcno pametni

.


OTePač se tebi rado blede? Ti si kot en blodnjak sam v sebi je tako?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: The Crop Circle Ship
Reply #11 - 27.02.2010 at 20:23:16
 
Quote:
Aja to je isti sistem po katerem so sestavljeni atomi, ozvezdja in galaksije. To je ta stos, on najmanjsega do najvecjega, ravno prej je Alojz razlagal kako je clovek isti sistem kot osoncje, vse je isti smorn v drugacnih oblikah ko enkrat to razumes.
To že kar nekaj časa vem in pravim, da se resnica odraža  na večih nivojih.
Pravzaprav samo vesolje niti ni tako komplicirano. V osnovi je le nekaj pravil, ki določajo vse od najmanjšega do največjega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: The Crop Circle Ship
Reply #12 - 27.02.2010 at 21:05:48
 
Robi wrote on 27.02.2010 at 20:23:16:
Quote:
Aja to je isti sistem po katerem so sestavljeni atomi, ozvezdja in galaksije. To je ta stos, on najmanjsega do najvecjega, ravno prej je Alojz razlagal kako je clovek isti sistem kot osoncje, vse je isti smorn v drugacnih oblikah ko enkrat to razumes.
To že kar nekaj časa vem in pravim, da se resnica odraža  na večih nivojih.
Pravzaprav samo vesolje niti ni tako komplicirano. V osnovi je le nekaj pravil, ki določajo vse od najmanjšega do največjega.


Vesoljna RESNICA IN ZAKONITOST JE SAMO ENA IN TA NE POZNA IZJEM!!! Telološko- BOG JE SAMO EDEN VEČNO- SEDAJ:In bog je vse sam-večno-sedaj.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: The Crop Circle Ship
Reply #13 - 05.03.2010 at 01:24:50
 
Alojz in Sandib wrote on 24.02.2010 at 22:44:24:
Bom komentiral ; Vse to sem jaz že zdavnaj probal.Vsak model! Tile fantje še ne vodo,da je tukaj govora o četrtem agregatnem stanju snovi(plazmi) in o njeni EM sili .Bodo morali še kr veliko pot narediti,da bodo dojeli zadevo!!! Več niti ne želim povedati. Vse to jaz vem brez poveličevanja- vsak pristen avtentičen žitni krog ti točno obrazložim kaj sporoča. Zato zame tuje vedenje ni interesantno-preveč že vem za soljudi.Lahko se je hvaliti- težko je s tem živeti ,ko vidiš vsak dan to temo.Ni druge, delat naprej svoje poslanstvo. Wink

Ti si to ja že zdavnaj probal, prepotentnež. Vsak model, ja, tudi lanske verjetno. Še fajn da ti veš če fantje ne vedo.
In ja, TI boš vsak žitni krog razložo, TI mesaja lojzek dr. bluza
Ja res se je lahko hvalit. Ti verjamem.
večno-sedaj
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: The Crop Circle Ship
Reply #14 - 05.03.2010 at 08:28:00
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 24.02.2010 at 22:44:24:
Bom komentiral ; Vse to sem jaz že zdavnaj probal.Vsak model! Tile fantje še ne vodo,da je tukaj govora o četrtem agregatnem stanju snovi(plazmi) in o njeni EM sili .Bodo morali še kr veliko pot narediti,da bodo dojeli zadevo!!! Več niti ne želim povedati. Vse to jaz vem brez poveličevanja- vsak pristen avtentičen žitni krog ti točno obrazložim kaj sporoča. Zato zame tuje vedenje ni interesantno-preveč že vem za soljudi.Lahko se je hvaliti- težko je s tem živeti ,ko vidiš vsak dan to temo.Ni druge, delat naprej svoje poslanstvo. Wink

Ti si to ja že zdavnaj probal, prepotentnež. Vsak model, ja, tudi lanske verjetno. Še fajn da ti veš če fantje ne vedo.
In ja, TI boš vsak žitni krog razložo, TI mesaja lojzek dr. bluza
Ja res se je lahko hvalit. Ti verjamem.
večno-sedaj


Tele je VOL po Davidu-Kolko gramov možgančkov imaš?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5