Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 
(Read 63734 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #90 - 25.01.2010 at 11:50:37
 
Robi wrote on 25.01.2010 at 11:44:01:
Quote:
Tole tule ,če je še kaj za dodat?

Odvisno....
Saj tudi vsaka samodelujoča samomenifestacija deluje na podlagi nekih pravil ali zakonov..če jih ne bi bilo, potem je vse naključje....


Razmišljaj  drugače in se vprašaj; ali ravno zato ni naključij ?!!! Vesoljno Samodelovanje ni in ne more biti naključje!!!!
Back to top
« Last Edit: 25.01.2010 at 15:45:58 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: HAARP
Reply #91 - 24.03.2010 at 22:20:18
 
Quote:
več denarja/moči/oblasti

...in revolucija bo prej


zanimiv članek o tem sem brala. Ampak tam je teorija, da naj bi bili ti umetno ustvarjeni potresi le del neke globalne zarote, del 3. svetovne vojne, ki na nek način že poteka od vojne s teroristi, razpada bančnih in finančnih institucij, potresov...
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #92 - 25.03.2010 at 11:31:49
 
satis wrote on 24.03.2010 at 22:20:18:
Quote:
več denarja/moči/oblasti

...in revolucija bo prej


zanimiv članek o tem sem brala. Ampak tam je teorija, da naj bi bili ti umetno ustvarjeni potresi le del neke globalne zarote, del 3. svetovne vojne, ki na nek način že poteka od vojne s teroristi, razpada bančnih in finančnih institucij, potresov...


Umetno ustvarjeni potresi -takih razsežnosti.Pa kdo je ta sanjač. Aki hoče povedati,da je človek že nad elementarno vesoljno samopojavnostjo. Satis ne moreš verjeti,teorijam zarote,kar tako nekritično. Če bi bilo to res,potem bi bili mi vsi že v Orwellovski družbi pa še nismo,je še preveč neznank-ne bomo tudi nikoli bili.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: HAARP
Reply #93 - 25.03.2010 at 20:35:30
 
Sam da projektu HAARP predpisujejo potrese, sem tudi zasledil, no jaz si mislim da so s svojimi grunti se krpko dalec da bi imeli toliko in tako prakticno usmerjali ogromne kolicine energije kolikor jo je potrebno za potres.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: HAARP
Reply #94 - 25.03.2010 at 20:43:50
 
Etrex wrote on 25.03.2010 at 20:35:30:
Sam da projektu HAARP predpisujejo potrese, sem tudi zasledil, no jaz si mislim da so s svojimi grunti se krpko dalec da bi imeli toliko in tako prakticno usmerjali ogromne kolicine energije kolikor jo je potrebno za potres.

pa sej haarp sam ne povzroci oni sam usmerjo energijo tja kjer so ze pogoji pravi.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #95 - 26.03.2010 at 08:24:06
 
El Pesnik wrote on 25.03.2010 at 20:43:50:
Etrex wrote on 25.03.2010 at 20:35:30:
Sam da projektu HAARP predpisujejo potrese, sem tudi zasledil, no jaz si mislim da so s svojimi grunti se krpko dalec da bi imeli toliko in tako prakticno usmerjali ogromne kolicine energije kolikor jo je potrebno za potres.

pa sej haarp sam ne povzroci oni sam usmerjo energijo tja kjer so ze pogoji pravi.


Bi moral imeti 100km antene (lovilce ionizacije),da bi lahko,naredili kaj-- pa še takrat ne. To so nizke frekvence za spreminjanje človeškega miselnega tokokroga.Imajo problem v matrijalu za antene,(topijo se jim) ki preusmirjajo EM frekvence ionizacije.Pa še tu je omejeno na ravnino-čim je gorat predel ne morejo uporobljat,ker se EM valovanje odbija od preprek. Saj niso taki dasoti-to se bolj kurčijo kot v resnici zmorejo.  Wink Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: HAARP
Reply #96 - 26.03.2010 at 15:00:43
 
Alojz in Sandib wrote on 26.03.2010 at 08:24:06:
El Pesnik wrote on 25.03.2010 at 20:43:50:
Etrex wrote on 25.03.2010 at 20:35:30:
Sam da projektu HAARP predpisujejo potrese, sem tudi zasledil, no jaz si mislim da so s svojimi grunti se krpko dalec da bi imeli toliko in tako prakticno usmerjali ogromne kolicine energije kolikor jo je potrebno za potres.

pa sej haarp sam ne povzroci oni sam usmerjo energijo tja kjer so ze pogoji pravi.


Bi moral imeti 100km antene (lovilce ionizacije),da bi lahko,naredili kaj-- pa še takrat ne. To so nizke frekvence za spreminjanje človeškega miselnega tokokroga.Imajo problem v matrijalu za antene,(topijo se jim) ki preusmirjajo EM frekvence ionizacije.Pa še tu je omejeno na ravnino-čim je gorat predel ne morejo uporobljat,ker se EM valovanje odbija od preprek. Saj niso taki dasoti-to se bolj kurčijo kot v resnici zmorejo.  Wink Smiley


Tocno tako, pomoje je pomen tega projekta kurjeglavo iskanje prepotrebnih moznosti, da drzijo mnozice v nevednosti.

Tako da razen mesanja stren ljudem, mislim da kolicino energije ki je potrebna, pa cetudi samo za prozenje potresa, ne bojo s temi njihivim antencami proizvedli nikoli. Upam da kaj zajebejo pri poskusih in da podebeilijo s ferkvenco sami sebe.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: HAARP
Reply #97 - 27.03.2010 at 10:36:05
 
Hej.

Veste kaj em zanima. Resno. Kok od vas je ljudi ki iamte ustrezno izobrazbo da lohak toel recete. Mislim.

Kot ej meni znano pa sme gledla neki ljudi oziram doktorjev so dali renso lepo vedeti da ahrp ni simpel igraca. Predvsemlahko skurijo clvoeka. Mislim s eneki bi reku.

TOk elpo govorite o teh frekvencah odboju itd.
.......

Torej, potres naredi tamk je potres oziram nevarnsot zanj. Potrebno ej msao malo potiniti pa s esam premakne. Iz zemlej kejr ni notnrjih anpeotsit pa potresa ne mreosnareidti.

.......

Torej s eneki. Harp je namen tudi komunikacija z podmonicami nizka frkevenca. Torej dajte i neki lepo rposim pvoedati.

.......

Resno, kako lohak komunikaciaj z podmonico je mozna (zardi odbojnsoti) ne mroejo ap potresa zradirati.

Lepo prosim tudi za resno dobro razlago, kako lohak kartogravijo depozitv delajo pa ne mreojo potresa.


In leporposim naj kdo psi ek se pozna ne pa nabiajti od nekej k je neki videl prebral, Ce pa ze nj pa s eljudej malo orenk poznimajo.

Torej, ni smao v ZD toel, pos vetu ej teh psoj veliko milim da jih je ob endavnem bilo 8. In celo en zemjevid sem dobil ki so bile nastete.

Tkao da lepoprosim tega ej velikop. Triangualciaj z antenami itd pa lohak azkuris kaj. Sploh pa nis nedolzni deli proocilki govore da so ljudje kar zginili in os jih azszagli sredi beelga dne. Lepo rpsoim toobstaja sedja ap prosim malroe nsotiv v tem pogovoru.


.......

Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: HAARP
Reply #98 - 27.03.2010 at 11:21:12
 
Alojz in Sandib wrote on 25.03.2010 at 11:31:49:
satis wrote on 24.03.2010 at 22:20:18:
Quote:
več denarja/moči/oblasti

...in revolucija bo prej


zanimiv članek o tem sem brala. Ampak tam je teorija, da naj bi bili ti umetno ustvarjeni potresi le del neke globalne zarote, del 3. svetovne vojne, ki na nek način že poteka od vojne s teroristi, razpada bančnih in finančnih institucij, potresov...


Umetno ustvarjeni potresi -takih razsežnosti.Pa kdo je ta sanjač. Aki hoče povedati,da je človek že nad elementarno vesoljno samopojavnostjo. Satis ne moreš verjeti,teorijam zarote,kar tako nekritično. Če bi bilo to res,potem bi bili mi vsi že v Orwellovski družbi pa še nismo,je še preveč neznank-ne bomo tudi nikoli bili.


Nisem verjela tem teorijam zarote, samo članek je bil kar zanimiv, da sem pomislila, kaj pa veš, lahko je tudi delček resnice v tem. Karkoli že, potresi so del zgodovine in sedanjosti našega planeta, sigurno pa nekaj pripomore tudi človek k njim zaradi posegov v naravo. Kaj misliš vsi ti poskusi, razstreljevanja, tudi to vpliva na ravnovesje planetA.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #99 - 27.03.2010 at 11:25:13
 
OTP

Saj človek te ze razume samo ti ne razumeš zadeve HAARP.Si že kdaj slišal za X žarke in ultravijolično sevanje. Ionsko atmosfersko plast? Kaj se tam dogaja??Sploh veš kaj pomeni ionizacija? In zakaj so potrebne Aluminijaste antene?
Zadevase odvija na nivoju elektronov-elektromognetnega valovanja itd.!! Tako da OTP ne nabijat,da lahko s tem sistemom ustvarjaš zemeljske potrese!! Lahko pa zažgeš človeka-ker mu spremeniš-poškoduješ molekularno strukturo z ultravijoličnim sevanjem. Preveč bereš znanstveno fantastiko in razne teorije zarot.Bolj počasi se sprehajaj po zadevah,,ki jih ne razumeš!!!Nič osebnega samo malo preveč nakladaš111čE BI TI HOTEL USTVARIT ZEMELJSKE POTRESE BI MORAL CELOTNO EM VALOVANJE ZEMLJE PODRETI-ne me basat samo to ne!! Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: HAARP
Reply #100 - 27.03.2010 at 23:00:51
 
Ok, pol pa me poduci prosim.

TOrej.,

Em valovanej je tocno kaj?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #101 - 28.03.2010 at 09:55:42
 
Optimus T. Prime wrote on 27.03.2010 at 23:00:51:
Ok, pol pa me poduci prosim.

TOrej.,

Em valovanej je tocno kaj?


Sočasno izmenično prehajanje dveh me vrednosti INme-RIme druga v drugo česar vzrok in posledica em sila-izmenični tokokrog ki ustvarja okoli sebe magnetno polje-elektromagnetizem=EM sila=vesoljna sila. Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: HAARP
Reply #102 - 29.03.2010 at 09:19:46
 
Alojz in Sandib wrote on 28.03.2010 at 09:55:42:
Optimus T. Prime wrote on 27.03.2010 at 23:00:51:
Ok, pol pa me poduci prosim.

TOrej.,

Em valovanej je tocno kaj?


Sočasno izmenično prehajanje dveh me vrednosti INme-RIme druga v drugo česar vzrok in posledica em sila-izmenični tokokrog ki ustvarja okoli sebe magnetno polje-elektromagnetizem=EM sila=vesoljna sila. Wink Wink Wink



Ne razumem.

sori.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #103 - 29.03.2010 at 11:18:04
 
Optimus T. Prime wrote on 29.03.2010 at 09:19:46:
Alojz in Sandib wrote on 28.03.2010 at 09:55:42:
Optimus T. Prime wrote on 27.03.2010 at 23:00:51:
Ok, pol pa me poduci prosim.

TOrej.,

Em valovanej je tocno kaj?


Sočasno izmenično prehajanje dveh me vrednosti INme-RIme druga v drugo česar vzrok in posledica em sila-izmenični tokokrog ki ustvarja okoli sebe magnetno polje-elektromagnetizem=EM sila=vesoljna sila. Wink Wink Wink



Ne razumem.

sori.


Einstein je zajebal zadevo,ker ni poznal akumulirane in realizirane mase-energije ampak je zapisal bedarijo EC2=M in MC2=E namesto da bi zapisal

Xme 10 = INme4  AOEM RIme6= Xme10 ni poznal teh vrednosti,samozadostnosti,cikličnosti,samoohranitve me in njenega samodelovanja-česar vzrok in posledica je EM sila ter ciklični konci začetki prehodov me.Težko razumeti,če še znanost tega ne ve!! Dokažem!! Wink Wink
Back to top
« Last Edit: 29.03.2010 at 13:42:26 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: HAARP
Reply #104 - 29.03.2010 at 23:25:16
 
Alojz in Sandib wrote on 29.03.2010 at 11:18:04:
Optimus T. Prime wrote on 29.03.2010 at 09:19:46:
Alojz in Sandib wrote on 28.03.2010 at 09:55:42:
Optimus T. Prime wrote on 27.03.2010 at 23:00:51:
Ok, pol pa me poduci prosim.

TOrej.,

Em valovanej je tocno kaj?


Sočasno izmenično prehajanje dveh me vrednosti INme-RIme druga v drugo česar vzrok in posledica em sila-izmenični tokokrog ki ustvarja okoli sebe magnetno polje-elektromagnetizem=EM sila=vesoljna sila. Wink Wink Wink



Ne razumem.

sori.


Einstein je zajebal zadevo,ker ni poznal akumulirane in realizirane mase-energije ampak je zapisal bedarijo EC2=M in MC2=E namesto da bi zapisal

Xme 10 = INme4  AOEM RIme6= Xme10 ni poznal teh vrednosti,samozadostnosti,cikličnosti,samoohranitve me in njenega samodelovanja-česar vzrok in posledica je EM sila ter ciklični konci začetki prehodov me.Težko razumeti,če še znanost tega ne ve!! Dokažem!! Wink Wink



E= MC^2

E - energija

M - masa

C _ stvetlobna hitrost

To enačbo razumem. In je zapisana velikokrat.

Če pokometiram to enačbo.

Gospod einsajn je mogoce prsiel do nej sam en vem bi mogel porpasati nejga osbno. Problem je v tem, da so to enabo vedeli ZULU ljudje ze prej. "ZULA BUENA" premikas s ekot zulu iz vasi v vas, počasi. ZULU pleme niso od tuki so od zvezd. In to enačbo so vedlei mnogo prej zulu pleme. Rečeno drugače bi bilo mogoce zvedeti, od kod temu tipu to znanje. Torej. Einstajn je likvidiral eter, kar je zanimivo, od nejg anaprej etra ni in to pomeni de s eje zbrislao eter. Povednao drugače eter naj bi bil drugače imnovan spriit world. Torej.

Gospod Dr. Eisntajn reče to enačbo likvidira eter. Se komu svetlika. Ce bi prebrali nejgovo zgodovino in ce je bil mogoce v kaki organizaicji pol ves de se oblj smrdi.

Zelo je zanimivo de so v franciji prekodirali in odkodirali eno knjigo v kateri je psialov elikor eci kar je potegnilo rkizajre noter. In to je bral nostradamus. Mogoče ej on prebral 1 verzijo uno k so skopali v ,.. pa ni dobil ....... .

Torej toej enačbe pa ne razumem.

Imam pomisleke.

Energija je masa krat svetlobna hitorst na kvadrat.

Torej masa je cuden pojem. Ker mas eni, ker ni atoma ker ni nic, je smao energija med temi delci. Svetlobna hitorst pa ni kosntantna. Toko de mso v pizdi.

To ej to.

Prosim lepo ce lahko razcelnis svojo enacbo, ker jaz je ne razumem ne rpopozanm zankov.

Hala.

Lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9