Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 
(Read 63601 times)
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: HAARP
Reply #105 - 30.03.2010 at 10:32:34
 
Einstein je fafu Lorberju kurac! Bošty že ve! Je bil zraven!  Grin Cheesy
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #106 - 30.03.2010 at 11:27:44
 
To kar ti bom sedaj OTP razložil celotno človeštvo nima denarja,da bi to lahko plačalo,ker je to božji samodar -lastnemu vesoljnemu življenju.Ne moj-božji samodar,da ne bo kdo potem rekel,da se kurčim.

Xme= Je katerikoli masno energetski ali življenjski samopojav od kvarka-molelule-osončja-galaksije-vesoljne vsepojavnosti.

Vsak Xme-vesoljni individualn pojav se navzven izraža enotno večno-sedaj v isti vrednosti recimo Xme=enotne vrednosti 10 navzven-znotraj njega se nenehno dogaja ciklično samo zlivanje njegovih dveh vrednosti akumulirane INme in REme realizirane vrednosti,ki navzven vedno tvorita Xme10 enako vrednost-prehodi se dogajajo znotraj pojava samega---česar vzrok in posledica je em sila-eter-vesoljni duh-in cikli kjer je vsak konec začetek novega cikla istega- vsakega Xme samopojava. To pomeni samoohranitev.samozadostnost in samodelovanje-vse in vsakega Xme pojava-konstantno ista vrednost.

Xme 10* INme 2 AO EM RIme8= Xme 10
Konec cikla -začetek novega se vrednosti samo zamenjajo

Xme10= INme 9 AOEM RIme 1== XMe10 navzven se vrednost Xme pojava ne spremeni-vse se dogaja znoraj samega pojava-ciklično večno in sedaj.

Sedaj kaj več dojemaš-recimo naše osončje se samozliva v 15 milijardah leti-konec cikla pomeni njegov nov cikel in tako povsod--življenje in človek ima zato repreodukcijsko verigo-človek umre rodi se nov iz reprodukcijske verige vrste.Ljudje smo zato ciklično pojav življenja od rostva-do smrti naša in vsaka reprodukcijska veriga-samorodi nov osebek(nadomesti umrlega)primer svoje vrste-ga nadomesti.Človek prej-človek sedaj-človek potem. Pomebnost si pripisujemo mi sami in sanjamo o posmrtnem življenju-inkranacijah-in podobnem sranju. Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: HAARP
Reply #107 - 30.03.2010 at 16:29:16
 
HAARP
"informativni video"
07

http://www.youtube.com/watch?v=MnRPZOUVhJ4
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #108 - 30.03.2010 at 18:00:52
 
Alojz in Sandib wrote on 26.03.2010 at 08:24:06:
El Pesnik wrote on 25.03.2010 at 20:43:50:
Etrex wrote on 25.03.2010 at 20:35:30:
Sam da projektu HAARP predpisujejo potrese, sem tudi zasledil, no jaz si mislim da so s svojimi grunti se krpko dalec da bi imeli toliko in tako prakticno usmerjali ogromne kolicine energije kolikor jo je potrebno za potres.

pa sej haarp sam ne povzroci oni sam usmerjo energijo tja kjer so ze pogoji pravi.


Bi moral imeti 100km antene (lovilce ionizacije),da bi lahko,naredili kaj-- pa še takrat ne. To so nizke frekvence za spreminjanje človeškega miselnega tokokroga.Imajo problem v matrijalu za antene,(topijo se jim) ki preusmirjajo EM frekvence ionizacije.Pa še tu je omejeno na ravnino-čim je gorat predel ne morejo uporobljat,ker se EM valovanje odbija od preprek. Saj niso taki dasoti-to se bolj kurčijo kot v resnici zmorejo.  Wink Smiley


Sedaj pa še dober poglejte antene !! Pa dobite to kar govorim jaz tule. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #109 - 30.03.2010 at 18:02:00
 
Alojz in Sandib wrote on 27.03.2010 at 11:25:13:
OTP

Saj človek te ze razume samo ti ne razumeš zadeve HAARP.Si že kdaj slišal za X žarke in ultravijolično sevanje. Ionsko atmosfersko plast? Kaj se tam dogaja??Sploh veš kaj pomeni ionizacija? In zakaj so potrebne Aluminijaste antene?
Zadevase odvija na nivoju elektronov-elektromognetnega valovanja itd.!! Tako da OTP ne nabijat,da lahko s tem sistemom ustvarjaš zemeljske potrese!! Lahko pa zažgeš človeka-ker mu spremeniš-poškoduješ molekularno strukturo z ultravijoličnim sevanjem. Preveč bereš znanstveno fantastiko in razne teorije zarot.Bolj počasi se sprehajaj po zadevah,,ki jih ne razumeš!!!Nič osebnega samo malo preveč nakladaš111čE BI TI HOTEL USTVARIT ZEMELJSKE POTRESE BI MORAL CELOTNO EM VALOVANJE ZEMLJE PODRETI-ne me basat samo to ne!! Wink Wink Wink


Tole je moj drugi odgovor na to temo!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: HAARP
Reply #110 - 31.03.2010 at 00:22:19
 
Alojz in Sandib wrote on 30.03.2010 at 11:27:44:
To kar ti bom sedaj OTP razložil celotno človeštvo nima denarja,da bi to lahko plačalo,ker je to božji samodar -lastnemu vesoljnemu življenju.Ne moj-božji samodar,da ne bo kdo potem rekel,da se kurčim.

Xme= Je katerikoli masno energetski ali življenjski samopojav od kvarka-molelule-osončja-galaksije-vesoljne vsepojavnosti.

Vsak Xme-vesoljni individualn pojav se navzven izraža enotno večno-sedaj v isti vrednosti recimo Xme=enotne vrednosti 10 navzven-znotraj njega se nenehno dogaja ciklično samo zlivanje njegovih dveh vrednosti akumulirane INme in REme realizirane vrednosti,ki navzven vedno tvorita Xme10 enako vrednost-prehodi se dogajajo znotraj pojava samega---česar vzrok in posledica je em sila-eter-vesoljni duh-in cikli kjer je vsak konec začetek novega cikla istega- vsakega Xme samopojava. To pomeni samoohranitev.samozadostnost in samodelovanje-vse in vsakega Xme pojava-konstantno ista vrednost.

Xme 10* INme 2 AO EM RIme8= Xme 10
Konec cikla -začetek novega se vrednosti samo zamenjajo

Xme10= INme 9 AOEM RIme 1== XMe10 navzven se vrednost Xme pojava ne spremeni-vse se dogaja znoraj samega pojava-ciklično večno in sedaj.

Sedaj kaj več dojemaš-recimo naše osončje se samozliva v 15 milijardah leti-konec cikla pomeni njegov nov cikel in tako povsod--življenje in človek ima zato repreodukcijsko verigo-človek umre rodi se nov iz reprodukcijske verige vrste.Ljudje smo zato ciklično pojav življenja od rostva-do smrti naša in vsaka reprodukcijska veriga-samorodi nov osebek(nadomesti umrlega)primer svoje vrste-ga nadomesti.Človek prej-človek sedaj-človek potem. Pomebnost si pripisujemo mi sami in sanjamo o posmrtnem življenju-inkranacijah-in podobnem sranju. Smiley Smiley


Imaš kak primer.

Resno se mi zdi tole neumno.Mislim, ce je tkao kot govoris pol ni nebes ne pekla. Itd. No tega vem da ni. Problem ej v tem, ce bi to bilo pols  elohak pokoljemo in nobne ne dogovjara nobnmu. Mislim hudo.

Toel mi ej cudno.

Torej mi pveo skej si dobil te informacije de s ejaz prebrem knjigo!
..,
.......
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #111 - 31.03.2010 at 10:38:27
 
Optimus T. Prime wrote on 31.03.2010 at 00:22:19:
Alojz in Sandib wrote on 30.03.2010 at 11:27:44:
To kar ti bom sedaj OTP razložil celotno človeštvo nima denarja,da bi to lahko plačalo,ker je to božji samodar -lastnemu vesoljnemu življenju.Ne moj-božji samodar,da ne bo kdo potem rekel,da se kurčim.

Xme= Je katerikoli masno energetski ali življenjski samopojav od kvarka-molelule-osončja-galaksije-vesoljne vsepojavnosti.

Vsak Xme-vesoljni individualn pojav se navzven izraža enotno večno-sedaj v isti vrednosti recimo Xme=enotne vrednosti 10 navzven-znotraj njega se nenehno dogaja ciklično samo zlivanje njegovih dveh vrednosti akumulirane INme in REme realizirane vrednosti,ki navzven vedno tvorita Xme10 enako vrednost-prehodi se dogajajo znotraj pojava samega---česar vzrok in posledica je em sila-eter-vesoljni duh-in cikli kjer je vsak konec začetek novega cikla istega- vsakega Xme samopojava. To pomeni samoohranitev.samozadostnost in samodelovanje-vse in vsakega Xme pojava-konstantno ista vrednost.

Xme 10* INme 2 AO EM RIme8= Xme 10
Konec cikla -začetek novega se vrednosti samo zamenjajo

Xme10= INme 9 AOEM RIme 1== XMe10 navzven se vrednost Xme pojava ne spremeni-vse se dogaja znoraj samega pojava-ciklično večno in sedaj.

Sedaj kaj več dojemaš-recimo naše osončje se samozliva v 15 milijardah leti-konec cikla pomeni njegov nov cikel in tako povsod--življenje in človek ima zato repreodukcijsko verigo-človek umre rodi se nov iz reprodukcijske verige vrste.Ljudje smo zato ciklično pojav življenja od rostva-do smrti naša in vsaka reprodukcijska veriga-samorodi nov osebek(nadomesti umrlega)primer svoje vrste-ga nadomesti.Človek prej-človek sedaj-človek potem. Pomebnost si pripisujemo mi sami in sanjamo o posmrtnem življenju-inkranacijah-in podobnem sranju. Smiley Smiley


Imaš kak primer.

Resno se mi zdi tole neumno.Mislim, ce je tkao kot govoris pol ni nebes ne pekla. Itd. No tega vem da ni. Problem ej v tem, ce bi to bilo pols  elohak pokoljemo in nobne ne dogovjara nobnmu. Mislim hudo.

Toel mi ej cudno.

Torej mi pveo skej si dobil te informacije de s ejaz prebrem knjigo!
..,
.......


OTP

Ali živiš na Zemlji v Raju? Zakaj pa potem pošiljaš ves svet u P.M? Saj kaj pa delamo? Pobivamo in koljemo se kot zveri,lažemo in blefiramo,pa še življenje igramo,ker ga niti razumemo ne!!! Razmisli ne biti kontradiktoren in si enkrat govoriti kako je svet v pizdi drugič pa kako je lep.Kaj ti vidiš dobre ljudi?? Narava je lepa-človek pa neuk in butast. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: HAARP
Reply #112 - 26.04.2010 at 12:14:41
 
Alojz in Sandib wrote on 31.03.2010 at 10:38:27:
OTP

Ali živiš na Zemlji v Raju? Zakaj pa potem pošiljaš ves svet u P.M? Saj kaj pa delamo? Pobivamo in koljemo se kot zveri,lažemo in blefiramo,pa še življenje igramo,ker ga niti razumemo ne!!! Razmisli ne biti kontradiktoren in si enkrat govoriti kako je svet v pizdi drugič pa kako je lep.Kaj ti vidiš dobre ljudi?? Narava je lepa-človek pa neuk in butast. Wink Wink


kokr za katere... zame je življenje na zemlji  raj
vsem ljudem želim več ljubezni in veselja in verjamem da skupaj zmoremo več.
Sem ljubitelj resnice in vidim polno dobrih ljudi... oziroma še bolj natančno vem da je v vsakem človeku veliko dobrega.

strinjam se da je narava naravnost čudovita, medtem kot je človek lahko čudovit.... če se zato odloči
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #113 - 26.04.2010 at 13:12:22
 
Magla wrote on 26.04.2010 at 12:14:41:
Alojz in Sandib wrote on 31.03.2010 at 10:38:27:
OTP

Ali živiš na Zemlji v Raju? Zakaj pa potem pošiljaš ves svet u P.M? Saj kaj pa delamo? Pobivamo in koljemo se kot zveri,lažemo in blefiramo,pa še življenje igramo,ker ga niti razumemo ne!!! Razmisli ne biti kontradiktoren in si enkrat govoriti kako je svet v pizdi drugič pa kako je lep.Kaj ti vidiš dobre ljudi?? Narava je lepa-človek pa neuk in butast. Wink Wink


kokr za katere... zame je življenje na zemlji  raj
vsem ljudem želim več ljubezni in veselja in verjamem da skupaj zmoremo več.
Sem ljubitelj resnice in vidim polno dobrih ljudi... oziroma še bolj natančno vem da je v vsakem človeku veliko dobrega.

strinjam se da je narava naravnost čudovita, medtem kot je človek lahko čudovit.... če se zato odloči


Ja,če se odloči za osebni propad.V tem svetu ni garancije-preživetja s čisto dobroto.Ni ga--lahko se ti odločiš za čisto življenje-okolica te izkoristi.to imej na umu. Zemlja nikoli ni bila in nikoli ne bo RAj.Tu smo vedno izlirani od njega!!! Leporečje je lepo slišati,žal je prevečkrat lažno in zaigrano!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: HAARP
Reply #114 - 29.04.2010 at 07:44:58
 
Citiram iz 24ur  Wink

triper15-26.04.2010, 10:01
haarped again?
Še več bo potresov. Pa ne zaradi "globalnega segrevanja", ampak tehnologije ki jo je za američane razvil Nikola Tesla, t.i. earthquake projector in druge vremenske postaje.
Sužnji hlapci nove dobe.

krivulja-26.04.2010, 13:55
Naravni ciklični zemeljski pojav. Nikola Tesla je povsem nedolžen in po Slovanih preveč kovan v zvezde.Omenjal je žarke smrti kot em frekvence (ionizacija)in sedaj je oh in ah.Ni ravno tako.Dokler bomo idole zahtevali bo tako.

krivulja-26.04.2010, 13:59
HAARP -levi projekt,ker jih zajebavajo aluminjaste antene.Nič velikega bolj izmišljotina nekaterih,ki radi sanjajo teorijo zarote.Mi vsi smo nasplošno bolj bedna civilizacija-izolirana na tem pozabljenem planetu!!Preveč agresivni smo za kaj več!!

Se mi zdi, da je krivulja eden od nas na tem forumu  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
D7
Ex Member




Re: HAARP
Reply #115 - 29.04.2010 at 11:04:51
 
krivulja26.04.2010, 15:06 0

Obstaja opcija (tehnično izvedljiva)ki omogoča življenjsko reanimacijo.Zato pa umreš,ker te opcije ne poznaš!!! Štekaš? Dobesedno se da živeti tudi tisoče let-s pogojem da poznaš Aditij sistem-nevidno mater-inkubator življenjske reanimacije-po tem sistemu se večno in sedaj ciklično naseljuje tudi Zemlja!!! Hec ane ? Ti ja vse veš-veš pa samo,da si še živ!!


ik.kanu.na wrote on 29.04.2010 at 07:44:58:
Se mi zdi, da je krivulja eden od nas na tem forumu  Cheesy

Jaz sem v to prepričan  Smiley


Wink  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
loto
Ex Member




Re: HAARP
Reply #116 - 29.04.2010 at 11:17:47
 
Alojz in Sandib wrote on 26.04.2010 at 13:12:22:
Magla wrote on 26.04.2010 at 12:14:41:
Alojz in Sandib wrote on 31.03.2010 at 10:38:27:
OTP

Ali živiš na Zemlji v Raju? Zakaj pa potem pošiljaš ves svet u P.M? Saj kaj pa delamo? Pobivamo in koljemo se kot zveri,lažemo in blefiramo,pa še življenje igramo,ker ga niti razumemo ne!!! Razmisli ne biti kontradiktoren in si enkrat govoriti kako je svet v pizdi drugič pa kako je lep.Kaj ti vidiš dobre ljudi?? Narava je lepa-človek pa neuk in butast. Wink Wink


kokr za katere... zame je življenje na zemlji  raj
vsem ljudem želim več ljubezni in veselja in verjamem da skupaj zmoremo več.
Sem ljubitelj resnice in vidim polno dobrih ljudi... oziroma še bolj natančno vem da je v vsakem človeku veliko dobrega.

strinjam se da je narava naravnost čudovita, medtem kot je človek lahko čudovit.... če se zato odloči


Ja,če se odloči za osebni propad.V tem svetu ni garancije-preživetja s čisto dobroto.Ni ga--lahko se ti odločiš za čisto življenje-okolica te izkoristi.to imej na umu. Zemlja nikoli ni bila in nikoli ne bo RAj.Tu smo vedno izlirani od njega!!! Leporečje je lepo slišati,žal je prevečkrat lažno in zaigrano!!


Strinjam se popolnoma , lahko živiš čisto življenje lahko vidiš samo dobroto pri drugih saj je res tam dobrota samo od človeka jo redko dobiš še posebej če on pri tebi prvi opazi kako si dober da te je sama ljubezen ,te bo hitro izkoristil in še na tak način da se bo on dobro počutil kak fajn si je uredil . Na lep način te nategne , no nekateri to preprečijo tak da oni drugega prej nategne alpa en drugega vsak malo nategnemu da smo oboji zadovoljni v nategovanju samo nategovanje kaki čisti odnosi . Postavi se pred bika čist in poln  ljubezni  nebo kaj dosti pomagalo da te ne nabije , in pol ko ti ta pristop ne uspe ce ne gre tak ga pač ubiješ bi dans na zemlji rekel človek  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: HAARP
Reply #117 - 29.04.2010 at 15:11:19
 
Quote:
krivulja26.04.2010, 15:06 0

Obstaja opcija (tehnično izvedljiva)ki omogoča življenjsko reanimacijo.Zato pa umreš,ker te opcije ne poznaš!!! Štekaš? Dobesedno se da živeti tudi tisoče let-s pogojem da poznaš Aditij sistem-nevidno mater-inkubator življenjske reanimacije-po tem sistemu se večno in sedaj ciklično naseljuje tudi Zemlja!!! Hec ane ? Ti ja vse veš-veš pa samo,da si še živ!!


ik.kanu.na wrote on 29.04.2010 at 07:44:58:
Se mi zdi, da je krivulja eden od nas na tem forumu  Cheesy

Jaz sem v to prepričan  Smiley


Wink  Smiley

Na katerem linku si pobral to besedilo tokrat od krivulje?
Back to top
 
 
IP Logged
 
D7
Ex Member




Re: HAARP
Reply #118 - 29.04.2010 at 15:16:51
 
24ur.com - nekaj o nezemljanih
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: HAARP
Reply #119 - 29.04.2010 at 17:37:26
 
Quote:
krivulja26.04.2010, 15:06 0

Obstaja opcija (tehnično izvedljiva)ki omogoča življenjsko reanimacijo.Zato pa umreš,ker te opcije ne poznaš!!! Štekaš? Dobesedno se da živeti tudi tisoče let-s pogojem da poznaš Aditij sistem-nevidno mater-inkubator življenjske reanimacije-po tem sistemu se večno in sedaj ciklično naseljuje tudi Zemlja!!! Hec ane ? Ti ja vse veš-veš pa samo,da si še živ!!


ik.kanu.na wrote on 29.04.2010 at 07:44:58:
Se mi zdi, da je krivulja eden od nas na tem forumu  Cheesy

Jaz sem v to prepričan  Smiley


Wink  Smiley

hehehe
ta je pa res zakomplicirana za razhekat
Tongue
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9