Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6
(Read 48482 times)
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: titud
Reply #15 - 27.02.2009 at 15:04:08
 
Po moje ne gre za krizo, ampak za prehod iz paradoksne/shizofrene situacije nasprotujočih  vlog/dejanj v hkratnost in vseobsegajočnost. Ta prehod gre  skozi  presegenja dualnosti (med subjektivnim in objektivnim), preko občuteneja tesnobnobne ločenosti v  praznino in  v možnost nedaulističnega občutenja  celostnsoti/hkratnosti/polnosti.

Če grem skozi osebno zgodovino: vzgajan  kot prestolonaslednik (princ), po smrti matere vržen od  očeta (kralja) pod vplivom hudobne mačehe in zavisnte sestre čez prag hiše (gradu), v svetu kot vajnček pod mentorstvom partnerice  osvojim vse veščine in opravim vse presikuse hrabrosti (od kuharčka do očeta mojstra/oranizatorja/svetovalca/preskrbovalca), vedar ob očetovi smrti zavrnem  možnost  sprejma ponujne krone.  S tem prekinem arhetipski ciklus in padem v prazno, v polje prehoda od svobode od k svobodi za...
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: titud
Reply #16 - 05.03.2009 at 11:27:17
 
Danšanje sanje:

Znajdem se v neke vrste kampu/tabora, kamor sem vpoklican skupaj z vrstniki iz srednje šole, le da sem jaz starejši, oni pa so še vedno srednješolci. Vsem se zdi vpoklic tako rekoč rutinski kot da bi vedeli zakaj so tam in kaj bodo tam počeli, le jaz imam občutek, da sem tam prvič oz. vsaj, da sem pozabil, da sem tam že bil. Prilagodim se sitauciji in  oz. od njih prezamem samoumevnost opravil kot so naselitev po barakah in udeležba pri pouku. Tako sedim skupaj s skupino v eni učilnici kot da čakamo na začetek pouka, vendar se predavatelj ne pojavi (lahko da ga samo jaz pričakujem, da drugi pa sploh ne). Pogovor med 'vrstniki' steče v parih in po skupinah, eni pa smo sami in predvsem opazujemo druge. nekateri so prav tako sami  in se sploh  ne zmenjo za druge. V enem trentku slučjno nastale tišne skoči pokonci en tak  od vseh ignorirani tip in začne vse nadirati v angleščini, kaj  da ga tako zijajo.  Razpoznam ga kot igralca  leonarda di caprija, ko je bil še precej mlajši in ga skušam pomirit v angleščini (tako brezhibni, da pri budni zavesti tega ne znam obnovit dobesedno), da naj ne jemlje svoje prisotnosti tam tako osebno, saj da smo vsi tam, ker pač moramo biti. Sitaucija pa me je po tem njegovem izbruhu že v sanjah navedla  na možnost, da smo vsi skupaj tam kot del nekega eksperimenta, da nameoma ne dobimo nekih nalog/navodil niti vodij in  da  smo morda na nek način opazovani, kako se obnašamo kot skupina, ki  se drug na drugega odzivamo samo v skladu z lastnimi  vnaprejšnjimi  pričakovanji (tako kot di caprio) oz. da prevzemamo vnaprejšnja  pričakovanja drugih za svoja in se jim samo prilagajamo kot samo po sebi umevnim (tako kot jaz)...      
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: titud
Reply #17 - 05.03.2009 at 11:33:51
 
ja res hudo titud
to kar sanjaš tud živiš - sam ne dojemaš tega še 100%
(eni so u srednji šoli - jih ti kot take dojemaš - po moje - ker so tm ostal na svojem razvoju)
vsi mi smo del experimenta

eko prase še čaka u clipboardu
http://www.documentarywire.com/the-age-of-transitions
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: titud
Reply #18 - 05.03.2009 at 11:54:58
 
titud wrote on 05.03.2009 at 11:27:17:
Sitaucija pa me je po tem njegovem izbruhu že v sanjah navedla  na možnost, da smo vsi skupaj tam kot del nekega eksperimenta, da nameoma ne dobimo nekih nalog/navodil niti vodij in  da  smo morda na nek način opazovani, kako se obnašamo kot skupina, ki  se drug na drugega odzivamo samo v skladu z lastnimi  vnaprejšnjimi  pričakovanji (tako kot di caprio) oz. da prevzemamo vnaprejšnja  pričakovanja drugih za svoja in se jim samo prilagajamo kot samo po sebi umevnim (tako kot jaz)...      

Meni se zdi kar ponavljajoče tole v tvojih sanjah: od zunaj postavljeni cilji, preizkušnje, zunanje ocenjevanje. Zadnjič so se mi zdele sanje o tem kako organiziraš odprave zanimive tudi iz tega vidika. Zadnji stavek se mi zdi indikativen oz. tisto kar te trenutno okupira.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: titud
Reply #19 - 05.03.2009 at 13:04:16
 
titud wrote on 05.03.2009 at 11:27:17:
Danšanje sanje:

Znajdem se v neke vrste kampu/tabora, kamor sem vpoklican skupaj z vrstniki iz srednje šole, le da sem jaz starejši, oni pa so še vedno srednješolci. Vsem se zdi vpoklic tako rekoč rutinski kot da bi vedeli zakaj so tam in kaj bodo tam počeli, le jaz imam občutek, da sem tam prvič oz. vsaj, da sem pozabil, da sem tam že bil. Prilagodim se sitauciji in  oz. od njih prezamem samoumevnost opravil kot so naselitev po barakah in udeležba pri pouku. Tako sedim skupaj s skupino v eni učilnici kot da čakamo na začetek pouka, vendar se predavatelj ne pojavi (lahko da ga samo jaz pričakujem, da drugi pa sploh ne). Pogovor med 'vrstniki' steče v parih in po skupinah, eni pa smo sami in predvsem opazujemo druge. nekateri so prav tako sami  in se sploh  ne zmenjo za druge. V enem trentku slučjno nastale tišne skoči pokonci en tak  od vseh ignorirani tip in začne vse nadirati v angleščini, kaj  da ga tako zijajo.  Razpoznam ga kot igralca  leonarda di caprija, ko je bil še precej mlajši in ga skušam pomirit v angleščini (tako brezhibni, da pri budni zavesti tega ne znam obnovit dobesedno), da naj ne jemlje svoje prisotnosti tam tako osebno, saj da smo vsi tam, ker pač moramo biti. Sitaucija pa me je po tem njegovem izbruhu že v sanjah navedla  na možnost, da smo vsi skupaj tam kot del nekega eksperimenta, da nameoma ne dobimo nekih nalog/navodil niti vodij in  da  smo morda na nek način opazovani, kako se obnašamo kot skupina, ki  se drug na drugega odzivamo samo v skladu z lastnimi  vnaprejšnjimi  pričakovanji (tako kot di caprio) oz. da prevzemamo vnaprejšnja  pričakovanja drugih za svoja in se jim samo prilagajamo kot samo po sebi umevnim (tako kot jaz)...      


Čas je, da postaneš vodja, da o kakih stvareh sam odločaš, brez mentorstva koga drugega in neglede na pričakovanja drugih. Leonardo di caprio se je zbudil in ne prenaša več trenutnega stanja. Precejšen problem so drugi tvoji aspekti, ki se organizirajo v neke skupine in si krajšajo čas, ti temu aspektu niso v podporo. Angleščina v našem okolju je tuj jezik, ki pripada bolj razvitemu zahodu. Očitno ta jezik zelo dobro obvladaš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: titud
Reply #20 - 05.03.2009 at 13:14:05
 
Quote:
titud wrote on 05.03.2009 at 11:27:17:
Sitaucija pa me je po tem njegovem izbruhu že v sanjah navedla  na možnost, da smo vsi skupaj tam kot del nekega eksperimenta, da nameoma ne dobimo nekih nalog/navodil niti vodij in  da  smo morda na nek način opazovani, kako se obnašamo kot skupina, ki  se drug na drugega odzivamo samo v skladu z lastnimi  vnaprejšnjimi  pričakovanji (tako kot di caprio) oz. da prevzemamo vnaprejšnja  pričakovanja drugih za svoja in se jim samo prilagajamo kot samo po sebi umevnim (tako kot jaz)...      

Meni se zdi kar ponavljajoče tole v tvojih sanjah: od zunaj postavljeni cilji, preizkušnje, zunanje ocenjevanje. Zadnjič so se mi zdele sanje o tem kako organiziraš odprave zanimive tudi iz tega vidika. Zadnji stavek se mi zdi indikativen oz. tisto kar te trenutno okupira.

bp


No, konec sem malo scezurial, ker se mi je pri opisovanju sanj zdelo, da itak samo potrjuje zadnje sume oz. spoznanja. Ker se mogoče komu drugemu ne zdelo tako, ga dodajam.

Po interveciji nad di capriom oz. ozaveščenem sumu, da smo del eksprimenta, sedem in očitno kažem kar precjšnjo potrtost, saj prisede k meni  neko dekle/sošolka. Poboža me po obrazu in  božanje  mi je sicer ugajalo (zato so se mi oglašali mešani občutki slabe vesti in poželjenja), vendar  sem ga  s časoma sprejel s privzeto samoumevnostjo kot neke vrste tolaženje in se ga ( iz vljudnosti ali sočutnosti do nje oz. njenega položaja) nisem branil.
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: titud
Reply #21 - 05.03.2009 at 13:17:44
 
titud wrote on 05.03.2009 at 13:14:05:
Quote:
titud wrote on 05.03.2009 at 11:27:17:
Sitaucija pa me je po tem njegovem izbruhu že v sanjah navedla  na možnost, da smo vsi skupaj tam kot del nekega eksperimenta, da nameoma ne dobimo nekih nalog/navodil niti vodij in  da  smo morda na nek način opazovani, kako se obnašamo kot skupina, ki  se drug na drugega odzivamo samo v skladu z lastnimi  vnaprejšnjimi  pričakovanji (tako kot di caprio) oz. da prevzemamo vnaprejšnja  pričakovanja drugih za svoja in se jim samo prilagajamo kot samo po sebi umevnim (tako kot jaz)...      

Meni se zdi kar ponavljajoče tole v tvojih sanjah: od zunaj postavljeni cilji, preizkušnje, zunanje ocenjevanje. Zadnjič so se mi zdele sanje o tem kako organiziraš odprave zanimive tudi iz tega vidika. Zadnji stavek se mi zdi indikativen oz. tisto kar te trenutno okupira.

bp


No, konec sem malo scezurial, ker se mi je pri opisovanju sanj zdelo, da itak samo potrjuje zadnje sume oz. spoznanja. Ker se mogoče komu drugemu ne zdelo tako, ga dodajam.

Po interveciji nad di capriom oz. ozaveščenem sumu, da smo del eksprimenta, sedem in očitno kažem kar precjšnjo potrtost, saj prisede k meni  neko dekle/sošolka. Poboža me po obrazu in  božanje  mi je sicer ugajalo (zato so se mi oglašali mešani občutki slabe vesti in poželjenja), vendar  sem ga  s časoma sprejel s privzeto samoumevnostjo kot neke vrste tolaženje in se ga ( iz vljudnosti ali sočutnosti do nje oz. njenega položaja) nisem branil.  


Nisi del eksperimenta, to je samo simbol tvojega pasivnega odnosa do življenja in verjetno ti ženska, ki je simbol zemlje to poskuša dopovedati s čisto zemeljskimi čustvi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: titud
Reply #22 - 05.03.2009 at 14:26:52
 
titud wrote on 05.03.2009 at 13:14:05:
No, konec sem malo scezurial, ker se mi je pri opisovanju sanj zdelo, da itak samo potrjuje zadnje sume oz. spoznanja. Ker se mogoče komu drugemu ne zdelo tako, ga dodajam.

Po interveciji nad di capriom oz. ozaveščenem sumu, da smo del eksprimenta, sedem in očitno kažem kar precjšnjo potrtost, saj prisede k meni  neko dekle/sošolka. Poboža me po obrazu in  božanje  mi je sicer ugajalo (zato so se mi oglašali mešani občutki slabe vesti in poželjenja), vendar  sem ga  s časoma sprejel s privzeto samoumevnostjo kot neke vrste tolaženje in se ga ( iz vljudnosti ali sočutnosti do nje oz. njenega položaja) nisem branil.  


Dozdeva se mi, da večina tvojih sanj kaže notranji konflikt dveh aspektov. Eden je tekmovalni, ki ti je privzgojen in verjameš, da je tvoj, čeprav ravno sanje kažejo, da ga ne zmoreš prevzeti za svojega. Odtod verjetno občutek, da si del eksperimenta - nekaj je infiltrirano s strani drugih.  Drugi je povezovalni, intuitivni, ki je po moje del tvojega bistva, ampak si naučen, da ni tvoj in ga še vedno sprejemaš z neko distanco.

Po moje se motiv v sanjah ponavlja, ker moraš sčistiti vzorce - zavzeti distanco do prvega aspekta in v polnosti sprejeti drugi aspekt.


Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: titud
Reply #23 - 09.03.2009 at 13:05:44
 
Sobotne sanje:

Sem ob nekem cestne krožičču, mime pripelje avto in se zaleti s polno hitrostjo  v zid skladišča na moji desni, ne da bi kakorkoli zaviral. Prednji del se popolnoma splošči do  kabine, takoj zatem se iz druge strani v drugo skladišče na moji levi  zaleti še en avto in se enako splošči. Nobenih zankov življenja ni v teh vozilih, zato pokličem 113, a se mi na moje začudenje  oglasi kolegica s službe. Povem, da sem priča nesreči inda kličem rešilce, ona pa, da so vsi nujni  klici zaposlenih preusmerjeni na firmo, da imajo pod nadzorom, kaj se dogaja v firmi  in da me bo ona prevezala naprej. Počakam na prevezavo in obvestim klicni center, da sta se zgodili dve prometni nesreči, kjer pa kot da vse že vedo in ne poberejo niti mojih podatkov niti ne vprašajo za lokacijo. Vse skupaj se mi zdi čudno tesnobno, zato se zbudim. Napol zbujen začnem napeto poslušat, če bom morda zaslišal sirene, saj sem se  ustrašil, da bodo prišli rešilci kar na dom, ker  sem jih očitno klical kar iz postelje in ker imajo morda  take naprave, da kar izsledijo klic iz mesta nesreče in zato tudi ne sprašujejujo za lokacijo. Zaradi tesnobnega očbutka, da sem jih klical po nepotrebnem (oz. zaradi tega, ker sem jih klical iz postelje, kjer sem o nesreči samo sanjal)  sem se sedaj dejansko zbudil in  šele sedaj z  oljašanjem ugotovil, da so nisem  opravil nobenega dejanskega klica...    
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: titud
Reply #24 - 09.03.2009 at 14:07:31
 
ojla titud
fajn napisan - se po svoje najdem v tem, zato bom kr navedla nekej vprašanj za razmislek. zdej če je sam projekcija pa se nate ne navezuje, sori pol kr ne brat.

če bi res klical, kaj bi to o tebi povedal? kaj je tisto, česar se tolk bojiš, da te v tesnobo spravlja? kaj nočeš, da bi drugi mislili o tebi?

drugi = policija, potem firma, potem ta sodelovka

in: pa kaj potlej, nej si misljo kr si hočjo.

jest se s tem dajem zadne cajte no.

to je tvoja izkušnja- UAU! dve nesreči čist pršponano, valda pokličeš, izraziš to svoje doživetje, takoj začneš razmišljat in delovat v smeri, kaj bi ti lahko naredu okol tega - normalno! veš, uni, k so klical pred tabo in izrazl svoje doživetje, niso nardil čist nč bl narobe in čist nč bl prov kt ti. Recimo, da je point v učinkovitosti, in da si ti zamudu učinkovitost s tem, ker nisi prvi poklicu. sej nisi vedu. Bolj učinkovito je blo, da si poklicu, kot pa da bi si mislu: ah sej so že drugi, pa bi se pol izkazal, da ni še nobedn)
in: point sploh ni v učinkovitosti - that's the beauty of it. point je v tem, da ma vsak svoje doživetje, da je zaželeno da ga izrazi, po svoje, da se vsa doživetja skupej sestavljajo v to učenje, ki ga naša enost "jemlje". sistem je narjen drugač, nas uči, da je naš izraz zlahkoto napačen, da se mi pol počutmou kt eni luzerji z napakami, namest da bi bli veseli tega sončka, ki ga mamo v seb.

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1236605649/0
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: titud
Reply #25 - 09.03.2009 at 14:13:25
 
titud wrote on 09.03.2009 at 13:05:44:
Sobotne sanje:

Sem ob nekem cestne krožičču, mime pripelje avto in se zaleti s polno hitrostjo  v zid skladišča na moji desni, ne da bi kakorkoli zaviral. Prednji del se popolnoma splošči do  kabine, takoj zatem se iz druge strani v drugo skladišče na moji levi  zaleti še en avto in se enako splošči. Nobenih zankov življenja ni v teh vozilih, zato pokličem 113, a se mi na moje začudenje  oglasi kolegica s službe. Povem, da sem priča nesreči inda kličem rešilce, ona pa, da so vsi nujni  klici zaposlenih preusmerjeni na firmo, da imajo pod nadzorom, kaj se dogaja v firmi  in da me bo ona prevezala naprej. Počakam na prevezavo in obvestim klicni center, da sta se zgodili dve prometni nesreči, kjer pa kot da vse že vedo in ne poberejo niti mojih podatkov niti ne vprašajo za lokacijo. Vse skupaj se mi zdi čudno tesnobno, zato se zbudim. Napol zbujen začnem napeto poslušat, če bom morda zaslišal sirene, saj sem se  ustrašil, da bodo prišli rešilci kar na dom, ker  sem jih očitno klical kar iz postelje in ker imajo morda  take naprave, da kar izsledijo klic iz mesta nesreče in zato tudi ne sprašujejujo za lokacijo. Zaradi tesnobnega očbutka, da sem jih klical po nepotrebnem (oz. zaradi tega, ker sem jih klical iz postelje, kjer sem o nesreči samo sanjal)  sem se sedaj dejansko zbudil in  šele sedaj z  oljašanjem ugotovil, da so nisem  opravil nobenega dejanskega klica...    


Za razliko od križišča, lahko v krožišču krožiš, če ne veš, kam bi zavil. Zgodita se dve hudi prometni nesreči. Očitno sta tam dva tvoja aspekta, ki nista imela kontrole nad vozilom. To skladišče verjetno simbolizira neka dogajanja v službi. So pa to trdne stavbe, ki jih taki trgi glih kaj dosti ne morejo poškodovati. Ko želiš poklicati pomoč, dobiš službo. Sanje očitno kažejo na neko objektivno stanje v službi. Tam je namreč kraj, kjer dobiš pomoč. Verjetno se nekontrolirano zaletavaš v neke službene strukturirane in trdne strukture, ker se trenutno nisi sposoben odločiti kako in kaj s službo. Počutiš se krivega, ker imaš občutek, da tvoje nerganje v službi že slutijo in bi to lahko vplivalo na pozitiven odnos do delovnega procesa in s tem ogrozilo del funkcioniranja firme. Vendar sanje kažejo, da je tam kraj, ki ti nudi varnost in zaščito. Sodelavka, ki ima stvari pod kontrolo je tu zelo pomembna. Verjetno gre za osebo, ki ti je naklonjena ali pa je vsaj način njenega funkcioniranja zate zelo pomemben. Tvoja služba je verjetno trenutno varno krožišče, kjer lahko narediš več krogov, preden se odločiš, kam zaviti. Treba pa je paziti na to, da ti kdaj pa kdaj ne poči film. Obstanek v tej službi je treba na novo osmisliti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: titud
Reply #26 - 09.03.2009 at 14:23:14
 
Eva wrote on 09.03.2009 at 14:07:31:
ojla titud
fajn napisan - se po svoje najdem v tem, zato bom kr navedla nekej vprašanj za razmislek. zdej če je sam projekcija pa se nate ne navezuje, sori pol kr ne brat.


Za svoje sanje naredi svoj topic, če želiš, da jih kdo komentira. Drugače bo postal Titudov topic tvoj :). Če so namenjene samo Titudu, pol je ok. Bom kasneje zbrisal, da ne bom še sam multipliciral tvojih sanj po Titudovem topicu.

No, očitno z mojimi pravicami še ni vse ok, tole ne morem pobrisati.
Back to top
« Last Edit: 11.03.2009 at 12:12:19 by gape »  
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: titud
Reply #27 - 09.03.2009 at 15:18:34
 
[quote author=murileon link=1235137840/25#25 date=1236604405]titud wrote on 09.03.2009 at 13:05:44:
Za razliko od križišča, lahko v krožišču krožiš, če ne veš, kam bi zavil. Zgodita se dve hudi prometni nesreči. Očitno sta tam dva tvoja aspekta, ki nista imela kontrole nad vozilom. To skladišče verjetno simbolizira neka dogajanja v službi. So pa to trdne stavbe, ki jih taki trgi glih kaj dosti ne morejo poškodovati. Ko želiš poklicati pomoč, dobiš službo. Sanje očitno kažejo na neko objektivno stanje v službi. Tam je namreč kraj, kjer dobiš pomoč. Verjetno se nekontrolirano zaletavaš v neke službene strukturirane in trdne strukture, ker se trenutno nisi sposoben odločiti kako in kaj s službo. Počutiš se krivega, ker imaš občutek, da tvoje nerganje v službi že slutijo in bi to lahko vplivalo na pozitiven odnos do delovnega procesa in s tem ogrozilo del funkcioniranja firme. Vendar sanje kažejo, da je tam kraj, ki ti nudi varnost in zaščito. Sodelavka, ki ima stvari pod kontrolo je tu zelo pomembna. Verjetno gre za osebo, ki ti je naklonjena ali pa je vsaj način njenega funkcioniranja zate zelo pomemben. Tvoja služba je verjetno trenutno varno krožišče, kjer lahko narediš več krogov, preden se odločiš, kam zaviti. Treba pa je paziti na to, da ti kdaj pa kdaj ne poči film. Obstanek v tej službi je treba na novo osmisliti.

Definitivno se sanje nanašajo na razmere v službi oz. na moj odnos do teh razmer. Firma se pojavlja v dvojni vlogi, kot mesto nevarnosti (mečejo iz službe) in mesto varnosti (imajo stavri  kao pod kontrolo), Ta varnost je seveda fiktivna neosebna (ne morem z njo pomagat tistim, ki jih vrže ven, saj jih je ven vrgla firma) in  tudi če računam na pomoč od zunaj (rešilna postaja) tam ne intervinirajo, ker so del istega sistema nadzora, za katerega se predpstavlja, da so že o vsem obveščeni in jih moja osebna osebna intervencija ne zanima. Tega ignora, ki se reflektira v sanjah,  intimno ne zmorem sprejet, zato vsaj lasten  klic iz  smatram  za relen klic, na katerega pričakujem odziv ( napačen, a vendar realen, saj  reševalce pričakujem na dom, kar navsezadnje morda kaže tudi na mojo dejasnko ogroženost) Odrešitev iz te objektivno nemogoče situcaije je seveda lahko le  popolna budnust/ozveščenost, da je vsaka moja reakcija le  del nekega od mene neodvisnega (in nenadzorovanega) eksperimenta, katerega akter sem  že bil  prejšnjih srednješolskih sanjah. Iste matrice skratka...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: titud
Reply #28 - 09.03.2009 at 15:26:24
 
sanjaš sanje povprečnega zemljana
ki pa so obarvane konkretno zate

za moje pojme, če tega nisi nameravu sanjat - kar pomoje nisi - je drek
si navezan na te šihte in ta sranja
odvisen

sanje bi morale bit SANJE - neki lepga
tist kar nameravaš da je

ne pa tist kar u budnem stanju nočeš videt
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: titud
Reply #29 - 09.03.2009 at 15:53:15
 
Eva wrote on 09.03.2009 at 14:07:31:
ojla titud
fajn napisan - se po svoje najdem v tem, zato bom kr navedla nekej vprašanj za razmislek. zdej če je sam projekcija pa se nate ne navezuje, sori pol kr ne brat.

če bi res klical, kaj bi to o tebi povedal? kaj je tisto, česar se tolk bojiš, da te v tesnobo spravlja? kaj nočeš, da bi drugi mislili o tebi?

drugi = policija, potem firma, potem ta sodelovka

in: pa kaj potlej, nej si misljo kr si hočjo.

jest se s tem dajem zadne cajte no.

to je tvoja izkušnja- UAU! dve nesreči čist pršponano, valda pokličeš, izraziš to svoje doživetje, takoj začneš razmišljat in delovat v smeri, kaj bi ti lahko naredu okol tega - normalno! veš, uni, k so klical pred tabo in izrazl svoje doživetje, niso nardil čist nč bl narobe in čist nč bl prov kt ti. Recimo, da je point v učinkovitosti, in da si ti zamudu učinkovitost s tem, ker nisi prvi poklicu. sej nisi vedu. Bolj učinkovito je blo, da si poklicu, kot pa da bi si mislu: ah sej so že drugi, pa bi se pol izkazal, da ni še nobedn)
in: point sploh ni v učinkovitosti - that's the beauty of it. point je v tem, da ma vsak svoje doživetje, da je zaželeno da ga izrazi, po svoje, da se vsa doživetja skupej sestavljajo v to učenje, ki ga naša enost "jemlje". sistem je narjen drugač, nas uči, da je naš izraz zlahkoto napačen, da se mi pol počutmou kt eni luzerji z napakami, namest da bi bli veseli tega sončka, ki ga mamo v seb.

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1236605649/0


V bistvu ni nobeden prej poklical na 113, tam so vse na nek način zvedli prek mene oziroma je bil moj klic  že v naprej pričakovan (so vedelli za nesrečo, ker so jo sami povzročili in lovijo samo reakcije nanje).  Skratka, jebe me to, da ne morem učinkovito pomagat, ker ne poznam tehnologije nadzora klicanja( v katerem so lahko napake), še bolj me pa jebe to, da  je  očitno  že sam sistem klicanja na pomoč del sistema, v katerem je v naprej tako urejeno, da se ne intervenira.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6