Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 21
(Read 82596 times)
Nahatee
Ex Member




Re: POGLEJMO RESNICI V OČI
Reply #60 - 17.01.2009 at 19:46:26
 
Robi wrote on 17.01.2009 at 19:18:12:
Me pa zanima, kako je prišlo do tega ? Smiley

Da človek pride na forum in se označi za neumnega.....menim, da je to naredil zato, ker je razmišljal drugače, kot nekateri in se je čutil napadenega. Pa s svojimi argumenti se ni čutil enakopravnega.
Ko pa se  je označil za neumnega , pa ste se veselili.
A misliš, da se res ima za neumnega ?



Veš to je tako en post se ponižuje, naslednjega povzdiguje in igra na lažno ponižnost.  Argumentov pa sploh nima.  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: POGLEJMO RESNICI V OČI
Reply #61 - 17.01.2009 at 20:01:03
 
Quote:
Robi wrote on 17.01.2009 at 19:18:12:
Me pa zanima, kako je prišlo do tega ? Smiley

Da človek pride na forum in se označi za neumnega.....menim, da je to naredil zato, ker je razmišljal drugače, kot nekateri in se je čutil napadenega. Pa s svojimi argumenti se ni čutil enakopravnega.
Ko pa se  je označil za neumnega , pa ste se veselili.
A misliš, da se res ima za neumnega ?



Veš to je tako en post se ponižuje, naslednjega povzdiguje in igra na lažno ponižnost.  Argumentov pa sploh nima.  Tongue


Njegov argument je izpeljati (sebi v uteho),  svoje sovraštvo do soljudi. Mora pa biti na izgled povsem nedolžno,da ne bi kak Alojz,Nahatee, ali kdo drug, opazil ta njegov pritlehni namen ponižati sočloveka.Robi odkrito mi reci,;;, ti Alojz si butelj in se bova vsaj odkrito zmerjala. Ne prenesem potuhnjenih in neiskrenih ljudi,ki vedno skrivajo svoj podli namen za svojim ''''čistim nedolžnim obrazom''''

Lp Alojz Grin Grin Grin Cool.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: POGLEJMO RESNICI V OČI
Reply #62 - 17.01.2009 at 20:35:51
 
Alojz,

A res verjameš ,da sem takšen ?

Nikoli nisem pomislil, da si kaj manjvreden. Saj nimam pojma kdo si, kako te naj označim ?

Pravzaprav se mi zdiš zanimiva oseba za debatiranje.
Očitno tudi ti bereš moje poste površno. Smiley

Če razmišljam o teoriji, še to ni osebni napad. Ali...?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: POGLEJMO RESNICI V OČI
Reply #63 - 17.01.2009 at 20:46:06
 
Robi wrote on 17.01.2009 at 20:35:51:
Alojz,

A res verjameš ,da sem takšen ?

Nikoli nisem pomislil, da si kaj manjvreden. Saj nimam pojma kdo si, kako te naj označim ?

Pravzaprav se mi zdiš zanimiva oseba za debatiranje.
Očitno tudi ti bereš moje poste površno. Smiley

Če razmišljam o teoriji, še to ni osebni napad. Ali...?


Jaz sebe sploh ne vidim,da bi bil nasproti kogarkoli manj,ali več vreden-samo enak.
Nikoli nič ne delam površno,če se le da ne.Površno tudi drugih ne obravnavam,ampak jih obravnavam tako kot obravnavam sebe-iste vatle imam za vsakogar.
Kakšen si, verjemi,da vem!!!! Nisem te obravnaval površno, ampak kar normalno. Meni se ti ne zdiš nič kaj zanimiv-običajen- normalen.
Zame je tu dosti drugih,ki so mi bolj zanimivi
kot ti. Do njih gojim čisto naklonjenost ,brez osebne ego matematike. Malo več napiši kako zadevo razumeš sam, potem boš zame že bolj zanimiv.

Lp Alojz Cool Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: POGLEJMO RESNICI V OČI
Reply #64 - 17.01.2009 at 20:57:09
 
Malo sem bral poste od Bostija in se  ne strinjam, da ni podal nobenega pametnega argumenta.
Njegove izjave veliko povedo o njemu in o pogledu na svet. Večina vidi svet tako, kot on.

Se pa lahko veliko ljudi počuti neumne, če bere razne filozofske izraze, za katere ne veš kaj bi z njimi počel.

Mislim ,da se iz mojih 1220 postov da razbrati, kaj mislim o vsem tem.
Če koga kaj zanima, pa naj vpraša, če enkrat ne bo dovolj, pa dvakrat.

Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: POGLEJMO RESNICI V OČI
Reply #65 - 17.01.2009 at 21:01:36
 
Robi wrote on 17.01.2009 at 20:57:09:
Malo sem bral poste od Bostija in se  ne strinjam, da ni podal nobenega pametnega argumenta.
Njegove izjave veliko povedo o njemu in o pogledu na svet. Večina vidi svet tako, kot on.

Se pa lahko veliko ljudi počuti neumne, če bere razne filozofske izraze, za katere ne veš kaj bi z njimi počel.

Mislim ,da se iz mojih 1220 postov da razbrati, kaj mislim o vsem tem.
Če koga kaj zanima, pa naj vpraša, če enkrat ne bo dovolj, pa dvakrat.


Od kje pa tebi vedenje, kako večina vidi svet. Si ga prepotoval? Ali bereš ankete javnega mnenja.

Za kravo Buko sem prvič slišal od njega. Specialne molitve tudi niso za širše množice.

Poleg tega priznava in se hvali, da se uči za hlapca.

Po tvoje je takšna večina, zanimivo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: POGLEJMO RESNICI V OČI
Reply #66 - 17.01.2009 at 21:02:56
 
Robi wrote on 17.01.2009 at 20:57:09:
Malo sem bral poste od Bostija in se  ne strinjam, da ni podal nobenega pametnega argumenta.
Njegove izjave veliko povedo o njemu in o pogledu na svet. Večina vidi svet tako, kot on.

Se pa lahko veliko ljudi počuti neumne, če bere razne filozofske izraze, za katere ne veš kaj bi z njimi počel.

Mislim ,da se iz mojih 1220 postov da razbrati, kaj mislim o vsem tem.
Če koga kaj zanima, pa naj vpraša, če enkrat ne bo dovolj, pa dvakrat.



Samoiniciativno podaj svoje poglede.Čim sprašuješ ne izpostavljaš enakopravnega odnosa.Torej, si sam sebi avtoriteta,ali nisi??? Deluj tako!!!! Zraven bodi etičen in iskren, ter brezkompromisen borec za svetost in ohranitev  življenja. Moj predlog- nič več,ti ga sprejmi, ali zavrži, kakor hočeš!!!

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: POGLEJMO RESNICI V OČI
Reply #67 - 17.01.2009 at 21:22:36
 
Quote:
Zraven bodi etičen in iskren, ter brezkompromisen borec za svetost in ohranitev  življenja.

Saj pa sem takšen. Ker pa se ti Alojz,nisi z mano strinjal, pa si napisal, da mi več nič ne verjameš.

Če se bom boril, potem bomo pristali le pri medsebojnem obračunavanju.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: POGLEJMO RESNICI V OČI
Reply #68 - 17.01.2009 at 21:27:15
 
Robi wrote on 17.01.2009 at 21:22:36:
Quote:
Zraven bodi etičen in iskren, ter brezkompromisen borec za svetost in ohranitev  življenja.

Saj pa sem takšen. Ker pa se ti Alojz,nisi z mano strinjal, pa si napisal, da mi več nič ne verjameš.

Če se bom boril, potem bomo pristali le pri medsebojnem obračunavanju.


Sedaj naj ti rečem nezmotljivih ni!!!! Ne, ne,jaz iskrice začutim in jih pogasim takoj,da se ogenj ne razgori preveč.
Me pa veseli,da imaš dobro mnenje o sebi...Upravičeno????
Kaj misliš sam?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: POGLEJMO RESNICI V OČI
Reply #69 - 17.01.2009 at 21:35:13
 
Robi wrote on 17.01.2009 at 20:57:09:
Malo sem bral poste od Bostija in se  ne strinjam, da ni podal nobenega pametnega argumenta.
Njegove izjave veliko povedo o njemu in o pogledu na svet. Večina vidi svet tako, kot on.



To da večina vidi svet kot Bošty  Questioning pa res ne vem od kje ti ta trditev ali živiš blizu Kamnika  ( mogoče Bošty širi svoj pogled na življenje tam okoli )  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: POGLEJMO RESNICI V OČI
Reply #70 - 17.01.2009 at 21:38:00
 
Quote:
Robi wrote on 17.01.2009 at 20:57:09:
Malo sem bral poste od Bostija in se  ne strinjam, da ni podal nobenega pametnega argumenta.
Njegove izjave veliko povedo o njemu in o pogledu na svet. Večina vidi svet tako, kot on.



To da večina vidi svet kot Bošty  Questioning pa res ne vem od kje ti ta trditev ali živiš blizu Kamnika  ( mogoče Bošty širi svoj pogled na življenje tam okoli )  Grin

Njegov pogled je praktičen.
Pa nisem od tam okoli. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: POGLEJMO RESNICI V OČI
Reply #71 - 17.01.2009 at 21:41:00
 
Quote:
Robi wrote on 17.01.2009 at 20:57:09:
Malo sem bral poste od Bostija in se  ne strinjam, da ni podal nobenega pametnega argumenta.
Njegove izjave veliko povedo o njemu in o pogledu na svet. Večina vidi svet tako, kot on.



To da večina vidi svet kot Bošty  Questioning pa res ne vem od kje ti ta trditev ali živiš blizu Kamnika  ( mogoče Bošty širi svoj pogled na življenje tam okoli )  Grin


Bošty je kameleon, vedi ga Nahatee. Sedaj je Bošty car za debate na 'vesoljnem' RKC forumu!!! M.L. in on kraljujeta tam, mi smo pogani za niju.

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: POGLEJMO RESNICI V OČI
Reply #72 - 17.01.2009 at 21:43:34
 
Robi wrote on 17.01.2009 at 21:38:00:
Quote:
Robi wrote on 17.01.2009 at 20:57:09:
Malo sem bral poste od Bostija in se  ne strinjam, da ni podal nobenega pametnega argumenta.
Njegove izjave veliko povedo o njemu in o pogledu na svet. Večina vidi svet tako, kot on.



To da večina vidi svet kot Bošty  Questioning pa res ne vem od kje ti ta trditev ali živiš blizu Kamnika  ( mogoče Bošty širi svoj pogled na življenje tam okoli )  Grin

Njegov pogled je praktičen.
Pa nisem od tam okoli. Grin

Praktičen??

Sedaj ga pa lomiš.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: POGLEJMO RESNICI V OČI
Reply #73 - 17.01.2009 at 21:47:01
 
Alojz in Sandib wrote on 17.01.2009 at 21:27:15:
Robi wrote on 17.01.2009 at 21:22:36:
Quote:
Zraven bodi etičen in iskren, ter brezkompromisen borec za svetost in ohranitev  življenja.

Saj pa sem takšen. Ker pa se ti Alojz,nisi z mano strinjal, pa si napisal, da mi več nič ne verjameš.

Če se bom boril, potem bomo pristali le pri medsebojnem obračunavanju.


Sedaj naj ti rečem nezmotljivih ni!!!! Ne, ne,jaz iskrice začutim in jih pogasim takoj,da se ogenj ne razgori preveč.
Me pa veseli,da imaš dobro mnenje o sebi...Upravičeno????
Kaj misliš sam?

Glede upravičenja ni itak nikoli problema. Da v nekaj verjamem, imam za to vedno razloge ali izkušnje.
Moje izkušnje so takšne, da zadovoljujejo moja pričakovanja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: POGLEJMO RESNICI V OČI
Reply #74 - 17.01.2009 at 21:49:14
 
Quote:
Praktičen??

Sedaj ga pa lomiš.

Lp,Igor

Kako pa lahko ti sodiš o tem, kako JAZ nekoga vidim ali dojemam ?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 21