Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 118
(Read 160809 times)
ajgor
Ex Member




Zunajzemeljske civilizacije in mi
02.08.2008 at 12:17:27
 
Razvijajo se razne teorije o civilizacijah izven zemlje od tega kako hudobni da so, do tega, da jih je ena sama dobrota. Eni jih imenujejo Gospod, Modri stvarnik, Angeli, Čitahuriji, Elohim. Ivan M. ima svojo teorijo s svetim gralom, Gape verjame v Čitahurije. Alojz pravi, pozna civilizacijo Elohim, kamor stremimo tudi mi. Zanima me tvoja razlaga Alojz, glede poslanstva ljudstva Elohim.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1 - 02.08.2008 at 12:29:43
 
Quote:
Razvijajo se razne teorije o civilizacijah izven zemlje od tega kako hudobni da so, do tega, da jih je ena sama dobrota. Eni jih imenujejo Gospod, Modri stvarnik, Angeli, Čitahuriji, Elohim. Ivan M. ima svojo teorijo s svetim gralom, Gape verjame v Čitahurije. Alojz pravi, pozna civilizacijo Elohim, kamor stremimo tudi mi. Zanima me tvoja razlaga Alojz, glede poslanstva ljudstva Elohim.

Lp, Igor

Igor

Na Promotejevem Darilu sem že odprl temo z osnovnimi razlagami.
Vsak naj si prebere moj zadnji post in nato lahko nadaljujemo tudi tu!

Lp Alojz Wink Wink Wink Wink Wink Wink WinkSi pa hiter,malo si me prehitu!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #2 - 02.08.2008 at 14:37:15
 
Nekako sem razmišljal, di tam ostalo bolj na psiholoških dejstvih, tu pa bolj na konkretnih pojavnostih.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #3 - 02.08.2008 at 17:12:46
 
Alojz   Smiley

Dodajam tvoj zadnji post iz Prometejevega darila, da bo lažje.  Smiley


Alojz in Sandib wrote on 02.08.2008 at 12:23:10:
Udari-vprašaj!  Moramo začeti s temo ali se je vseobsežna -vesoljna samobitnost pojavnost sploh kdaj začela in ali se bo sploh kdaj končala?   Odgovor je; nikoli se ni začela in nikoli se ne bo končala- je večno-sedaj. Zakaj? Zato ker je večno-sedaj samozadostna,samoohranitvena in samodelujoča v vsaki svoji X individualni samomanifestaciji tako na elementarni ravni (atomski) in življenjski. Torej znotrajn nje same (vseobsežne  večno-sedaj iste vesoljne vrednosti konstante) vlada njena enotna vesoljna zakonitost,ki velja brez izjem  večno-sedaj enako za elementarno kot za njeno življenjsko samobitnost. Vseobsežna vesoljna konstanta mept* ima večno-sedaj elementarno-nezavedno samobitnost atomsko
raven in življenjsko samobitnost ki se izraža skozi lastno zavest, v štirih stopnjah-pogojno-delno-samozavedno in samospoznano zavest.
V elementarni (atomski) samobitnosti se akumulirana in realizirana elementarni vrednosti navzven izražata v vsakem X pojavu enotno,znotraj te enotnosti pa sokratno ciklično prehajata v točki medsebojnega zlitja Alfa Omega konca začetna in obratno večno-sedaj druga v drugo,kar pa v ničemer ne spremeni navzven enotno izražene
x vrednosti X elementarne individualne vrednosti Atoma-Zemlje-galaksije ecc.Torej ima elementarna stvarnikova samopojavnost ciklična zlitja in večno-sedanje samoprehajanje znotraj vsake svoje X elementarne pojavnosti. Cikli samozlitja so odvisni od velikosti konstante -vrednosti določenega X  elementarnega pojava, Atom hipno ,Zemlja 28ooo let,Osončje 15 milijard let,galaksija 150 milijard z.let. Galaksije so največji elementarni individulni pojavi vesoljne konstante,ki je vseobsežna vesoljna samobitna vrednost mept*.-mase energije,prostora-t.časa*življenja. Ker pa ljudje (zemljani že vemo,da je sila posledica medsebojnega učinkovanja teles,lahko tudi razumemo zakaj je vseobsežna konstanta večno-sedaj samozadostna in samodelujoča. Kot je že povedano ima vsaka X elementarna pojavnost,ki navzven izraža večno-sedaj enotno vrednost
znotraj sebe dve sočasni vrednosti Akumulirano snovno vrednost,ki nima lastnega gravitacijskega polja in je vezana na realizirano vrednost ki ima maso in je nosilka gravitacijskega polja X elementarne pojavnosti (atom ecc.) Tako sta obe vrednosti (telesi) znotraj X el.pojava v izmeničnem sočasnem prehajanju druga v drugo posledica tega dogajanja so cikli sočasnosti konca-začetka,začetka-konca na skupno točko prehoda večno-sedaju,kjer je sočasno posledica in vzrok tega notranjega dogajanja EM -elektromagnetna sila izmeničnega valovanja-rotacije obeh vrednosti med seboj,večno-sedaj kar pomeni vsaka individulna stvarnikova elementarna /atomska) samopojavnost je v bistvu večno-sedaj samozadostna in samodelujoča individualna stvarnikova samobitnost.
Življenje ima večno-sedaj isti sistem lastne samobitnosti. Tu se večno-sedaj pojavlja elementarna vrednost (atomi),ki pa so vezani v podvojeno zrcalno vez DNK (moški realizirana vrednost-ženska akumulirana vrednost,ki navzven izražata poenoteno vrednost človeštva. Torej ima življenje ravno tako kot vsaka elementarna pojavnost večno-sedanjo samobitnost,ki si jo zagotavlja na isti samozadosten (podvojen) način kot el, pojavnost -z lastno samobitno večno-sedaj živo vesoljno poenoteno reprodukcijsko verigo. Življenje je iz življenja. Večno-sedaj živa stvarnikova samobitnost,kjer je osnova elementarna (atomi) vendar podvojenih vrednosti akumulacije in realizacije.Življenje Stvarstva ravno tako nima začetka in tudi konca,ker mu samobitna vesoljna samoreprodukcija omogoča isto kot elementarni samobitnosti,kjer je vsak konec cikla sočasno začetek(rojstvo) in sočasno obratno večno-sedaj vsako rojstvo je sočasno konec vsake življenjske samobitnosti. Stvarnik sam  sem v njegovem individulnem samoizrazu večno-sedaj /jaz,ti, on,  atom,kamen,drevo,žival,galaksija,Zemlja,satelit,Sonce,luna.Zaključek vse je večno-sedaj individualna stvarnikova samozadostna,samodelujoča, samomanifestacija,ki vse večno-sedaj skupaj tvorijo Stvarnikovo vseobsežno vesoljno samobitnost.
Od tu naprej se lahko začnemo pogovarjati o vesoljcih in onašem razmerju do njih,ki smo večno-sedaj isti človeški -Adamov rod !

Vprašajte karkoli želite-odgovor večno-sedaj obstaja!

Lp Alojz Smiley Wink Roll Eyes Shocked Cool

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #4 - 02.08.2008 at 17:24:23
 
Nahatee

Pametno! Hvala! WinkUpam,da sledijo vaša razmišljanja in vprašanja na to temo!

Lp Alojz Smiley Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #5 - 02.08.2008 at 17:29:44
 
Sedaj, pa nadaljujem in postavljam prvo vprašanje   Questioning

Alojz, kot praviš poznaš civilizacijo Elhoim, kaj pa ostali zvezni bratje kateri človeški vrsti pripadajo in v kateri dimenziji se nahajajo.

V kateri dimenziji prebivajo Elhoim.

Poznam nekoga, ki je iz štirinajste dimenzije in uporablja zemeljsko telo, da tu prebiva.  

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #6 - 02.08.2008 at 18:05:17
 
Praviš, da je v 14. dimenziji, torej je še daleč po drugi strani pa zelo blizu.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #7 - 02.08.2008 at 18:50:12
 
Quote:
Sedaj, pa nadaljujem in postavljam prvo vprašanje   Questioning

Alojz, kot praviš poznaš civilizacijo Elhoim, kaj pa ostali zvezni bratje kateri človeški vrsti pripadajo in v kateri dimenziji se nahajajo.

V kateri dimenziji prebivajo Elhoim.

Poznam nekoga, ki je iz štirinajste dimenzije in uporablja zemeljsko telo, da tu prebiva.  

Lep pozdrav   Smiley


Nahatee govoril bom o našem širšem galaktičnem občestvu.Naša galaksija je velika mati (- IZ-IZ ,Tao te King,Artemeja itd. ) naše celotne galaktične sončne dinastije, Dinastija združuje vse planetarne  (očetove) in satelitske (sinove) civilizacije. Da bi se zadeva lahko razumela moram najprej orisati in opisati to našo galaksijo imenovano
Rimska cesta. Vsako galaksijo sestavljajo 'glavne zvezde-planetarna ali 'očetova osončja',na katere so vezana satelitska,ali 'sinova osončja' in galaktična črna luknja.
Glavne zvezde planetarna osončja so vezana v t.i. galaktični asteroidni pas,kjer se nahaja (os-hrbtenica) glavne zvezdne galaktične kopice in galaktične črne luknje. Komunikacija izmenično EM valovanje-rotacija akumulacije-realizacije  se odvija preko središčne galaktične točke prehoda,ki se nahaja v središču galaktičnega asteroidnega pasu. PLanetarna osončja so vezana naprej na središčno (os-hrbtenico) Glavna zvezdna kopica -črna luknja.Nazaj pa so planetarna osončja vezana na lastna satelitska osončja. Črna luknja in vsa satelitska osončja predstavljajo akumulirano vrednost galaksije.Glavne zvezdne kopice pa realizirano vrednost galaksije. Obe vrednosti se navzven izražajo enotno kot galaksija sama.Sočasno so pa obe vrednosti v večno-sedanjem medsebojnem prehajanju česar vzrok in posledica je EM sila,ki je vzrok valovanja-rotacije galaktičnih letnih časov Sever/Jug 4x7000 let je 28000 z.let enako enemu galaktičnemu letu in ciklična galaktična samozlitja na vsakih 150 milijard zemeljskih let,kjer je vsak konec cikla sočasno začetek novega in obratno večno-sedaj.

Torej sedaj pride šele na vrsto prava razlaga. Galaksija ima planetarne civilizacije(očetove) in satelitske civilizacije (sinove).
Planetarne (očetove) civilizacije so kot organi galaktičnega telesa zato delijo usodo posamičnega galaktičnega cikla (telesa),ki traja 150 milijard zemeljskih let.Satelitska osončja pa so kot naše celice,ki jih naše telo obnavlja vsakih 7 let.Galaktično telo obnavlja svoje celice vsakih 15 milijard let v času svojega cikla,ki traja 150 milijard let .Torej se naše osončje (satelitsko) 10 samozlije v enem galaktičnem ciklu(veliki cikel galaksije -mali cikel celic- satelitskih osončij) Planetarne civilizacije (očetove) torej nimajo 15 milijardnih ciklov ampak 15o milijardne. Planetarne civilizacije torej skrbijo za celotno galaktično pojavnost življenja-ga ciklično naseljujejo na satelitska osončja(sinova osončja). Ker pa galaktični sončni dinastiji predvsem na očetovih osončjih) vlada konsenzna zaveza svetosti vsakega življenja se morajo vsi,ki živijo na planetarnih osončjih prostovoljno zavezati službi življenja. Ti zavezanci imajo zaradi službe življenju možnost fizične Re-animacije-večno življenje -vsak življenjski cikel se lahko RE-animirajo. Galaktična medsončna potovanja trajajo tisoče zemeljskih let zato Re-animacija nevidna mati Aditij-inkubator življenja,ki omogoča Re-animacijo isto telo ista duša-večna spominska koda + neomejen vir energije-ladja bogov- Samodejni Magnetni Oscilator in to vse je uresničljivo.  
Vprašanje je kdo smo Zemljani?  Zemljani smo fizični (telesni) nosilci
duš tistih naših galaktičnih bratov,ki so se prostovoljno odrekli služiti galaktičnemu življenju,kot njegovi sejalci,skrbniki in ciklični selivci po osončjih. Torej imamo Zemljani nalogo spreobrniti duše tistih,ki so se prostovoljno odrekli službi življenju in so se odločili,da bodo postali samopozabljeni,v naravni zemeljski življenjski samoreprodukciji,kar pomeni odločili so se za lastno egoistično služenje zgolj sebi na Zemlji,kjer  nimajo možnosti lastne življenjske Reanimacije,ampak zgolj naravni reinkarnacijski proces. Ker pa so poznali vse vesoljne cikle in enotno vesoljno zakonitost so vedeli,da jih bo samo EM vaovanje galaktičnih letnih časov lahko zopet vrnilo v smer ko se bodo (bomo)zopet prostovoljno odločali,kje in kako želimo živeti.
Elohim so naši samospoznani bratje iz planetarnih osončij naše galaktične sončne dinastije.
Zemljani smo tisti,ki so prostovoljno stopili iz kroga zveličanih Re-animacije v naravno reprodukcijsko reinkarnacijsko verigo..  
Vesoljna pojavnost(samobitnost-Stvarstvo) se izraža in živi samo v dimenziji večno-sedaj. Kar je bilo,še bo in kar še bo,je že bilo.
14 -štirinajsta dimenzija je poenotenovrednost- telo krogle-kocke in ravne in krive črte. Ni dimenzija je poenotena vrednost.
Vesoljna civilizacija je enoten nedeljiv vesoljni človeški rod,ki je v satelitskih osončjih vezan (miselno-duhovno tehnološko-znanstveno-antropološko) na štiri galaktične letne čase Sever-jug. Ko satelitske civilizacije juga rasejo severa padajo in obratno-14000 let gor-14000 let dol. Planetarne (očetove) niso vezane na te galaktične čase,ker znajo urejati EM frekvence,ki so najugodnejše za njihovo življenje.

Nahate,toliko za sedaj. Sprašuj prosim naprej,če te moj odgovor ni zadovoljil.

Lp Alojz Smiley Wink Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #8 - 02.08.2008 at 20:01:13
 
Vsem

Od tu naprej lahko vsak med nami in z nami vpraša:

Od kje izvira celotna civilizacijska zapuščina? Kdo jo ciklično izpostavla in skrbi za celotno zemeljsko življenje? Kdo gradi megalite in jih je gradil?
Od kje osnova vsem mojstrom duhovnosti in modrosti na Zemlji?

Zakaj smo vsi religijozna bitja,ki je v bistvu naše upanje-vrnitve-kam?
Naš prostovoljni izgon (iztop) iz raja v samopozabo in v ponovni krog reinkarnacij!
Od kje je zemeljsko življenje? Zakaj je Zemlja mati devica rodi sina ,ki od mrtvih vstane ko premaga lastno smrt ?
Zakaj in čemu služi naše ponovno samospoznanje?
Zakaj je (Alojz sfinga)varuh in nosilec izgubljenega znanja?Mogoče za mnoge samovšečno? A popolnoma resnično!

Lp Alojz-toliko za spodbudo! Wink Cool
Back to top
« Last Edit: 02.08.2008 at 21:59:12 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #9 - 03.08.2008 at 04:11:43
 
Lojzek, ti ga pa res pihneš, ko praviš, da je 14-sta dimenzija poenotena in, da ni dimenzijska vrednost, a ti sploh veš kaj je to dimenzija, kot vidim ti se še sanja ne o dimenziah, kaj šele o dimenzijah vesolja. Če bom dobre volje ti bom opisal dimenzije vesolja na normalen način, ki ga lahko razume vsak, ne pa po tvojih razlagah, ki še jih ti ne razumeš, kaj šele ostali neumneži, ki tako ne vedo kaj berejo v tvojih postih in jim slepo verjamejo.

Vesolje ima prećej drugačno ureditev, kot ti trdiš Lojzek in tvoji 15 do 150 milijardni ćikli nimao nobenega pomena, še najmanj pa za človeka. Kaj koristi človeku vedenje vsega stvarstva, če nima čistega srća. Povedal ti bom; prav nič, le čisto srće je zmaga nad vsem, pa če hočeš materijalnim ali pa duhovnim. In ko bo enkrat srće čisto, bo tudi vso vedenje dano tistemu, ki si je očistil srće nesnage.

Lojzek ta tvoja vprašanja nam nebodigaterba si malo pomešano postavil. Če si že nek varuh izgubljenega znanja, bi moral vsaj lepo po vrsti postaviti in s tem označevati tvoj vedno sedaj nikoli začeto in nikoli končano. Za vmesno vprašanje te vprašam, če si se že kdaj vprašal, kaj je pa bilo vmes med nikoli začetim in nikoli končanim.Tale bo pa težka.

No pa vseeno bi te vprašal, ne glede na kaos, ki vlada v tvojih vprašanjih, o izgonu iz raja, kaj ti razumeš pod prostovoljnim izgonom iz raja in katera zunajzemelska ćivilizaija je to bila.

Pa prosim, če ne govoriš zopet samo o večnem sedaj tvojem.
Bil bi vesel, če bi lahko normalno debatirali in izmenjavali svoje misli brez večno sedaj ćikličnih zlitij.

Pa lep pozdrav in prosim brez večno sedaj nikoli začetem in nikoli končanem. Pa še enkrat se vprašaj dragi Lojzek, KAJ JE PA BILO VMES, med nikoli začetem in nikoli končanem.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #10 - 03.08.2008 at 11:12:44
 
M.L.

Ti lumpek lažnivi! Četrta vrstica od spodaj lepo piše 'to ni dimenzija to je vrednost'. O ti baraba lažniva faruška.

Večno sedaj je poenotena vrednost izmeničnega medsebojnega prehajanja preteklosti-prihodnosti,kjer točka prehoda sedaj pomeni
poenoteno vrednost obeh vrednosti večno-sedanjega samoizraza
časa.  

Ti falotek 'faruški tercialski' te večno-sedanjega poenotene vrednost časa sploh ne razumeš. To pa zato ker ne veš,da je vsaka tvoja smrt sočasno tvoje rojstvo in sočasno obratno. Ti ne veš,da si umrl in se sokratno rodil v dimenziji večno-sedaj in da v tej dimenziji živiš zato lahko ta hip v tej dimenziji tudi umreš in se ponovno rodiš-čiv-čiv srčece pokvarjeno-lažnivo!!!
Malo boš moral to svojo dušico še čistiti srce nima nič s tem. Ko boš dojel kako si plitek, bo že napredek!

Lp Alojz Cool Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #11 - 03.08.2008 at 13:15:39
 
Nahatee in Aygor

Nimata pomislekov,ali jih imata na moje sporočanje! Se strinjata,ne razumeta., ?? Firb'c pa tak, pravi Ivan Mohorič.


Lp Alojz Roll Eyes Roll Eyes Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #12 - 03.08.2008 at 13:56:57
 
Tvoje pisanje je težko razumljivo, glede opisa vesolja so mi najbližje Vede, ki bi jih na nek način lahko tudi povezala s tvojim pisanjem.  Nekatere stvari se ujemajo.

Glede štirinajste dimenzije, pa ne vem kaj si točno mislil, po Vedah
gre takole.  

V steblu lotosa ( os ) je štirinajst skupin planetarnih sistemov, in zemeljski planeti so v sredini.  Nad njimi so višji boljši planetarni sistemi, najvišji sistem pa je Bramaloka ali Satyaloka.  Od zemeljskih planetov navzdol je sedem nižjih planetnih sistemov na katerih prebivajo asure in druga podobna materialistična živa bitja.

In kaj si mislil z galaktičnim telesom, da obstaja tudi telo Stvarnika.

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #13 - 03.08.2008 at 14:48:32
 
Ivan pravi marsikaj.

Veš, da pri takšnih stvareh gledam celoto in me parcelacija ne zanima toliko, le ko hočem komu kaj obrazložiti.

Ti temu praviš večno-sedaj, jaz čas. Bom, ko bo kaj izven časa ali pa sam ne bom v času.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #14 - 03.08.2008 at 16:09:16
 
Quote:
Tvoje pisanje je težko razumljivo, glede opisa vesolja so mi najbližje Vede, ki bi jih na nek način lahko tudi povezala s tvojim pisanjem.  Nekatere stvari se ujemajo.

Glede štirinajste dimenzije, pa ne vem kaj si točno mislil, po Vedah
gre takole.  

V steblu lotosa ( os ) je štirinajst skupin planetarnih sistemov, in zemeljski planeti so v sredini.  Nad njimi so višji boljši planetarni sistemi, najvišji sistem pa je Bramaloka ali Satyaloka.  Od zemeljskih planetov navzdol je sedem nižjih planetnih sistemov na katerih prebivajo asure in druga podobna materialistična živa bitja.

In kaj si mislil z galaktičnim telesom, da obstaja tudi telo Stvarnika.

Lep pozdrav   Smiley


Nahatee
Ravno to govorim -govorim o 14 predelih kocke-krogle v poenotenem telesu . Ni dimenzija je vrednost 14 predelov poenotene vrednosti.Zvečer več,grem na piknik.

Ja Nahate vede govorijo o 14 predelih 7 gornjih in 7 spodnji 6+vrh sever ter 6 +vrh jug na os.To pomeni,da se z EM valovanjem predeli medsebojno povezujejo v celoto znotraj vsake x pojavnosti. Sočasno je pa to vezano na našo zavest,ki je odvisna od medsebojnega izmeničnega Em valovanja teh dveh svetov-na središče,ki sta večno sedaj v medsebojnem prehajanju drug v drugega znotraj vseobsežne  vesoljne samobitnosti stvarnika samega.
ZGornji predel lahko vrednostno opredeliš kot kroglo spodnji kot kocko oba telesa skupaj pa tvorita poenoteno telo obeh hkrati to telo pa opredeljuje 14 predelov. Vsa teološka zapuščina je šifrirano izgubljeno vedenje. Problem pri tem branju je da je bistvo sporočila skrito v tekstu samem.Mnogi bralci teh spisov berejo spise dobesedno brez iskanja bistva sporočanja teh svetih spisov,ki so v bistvu zakodirano vesoljno znanje človeštva.

Lp  SmileyAlojz Cool
Back to top
« Last Edit: 03.08.2008 at 20:58:21 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 118