Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 104 105 106 107 108 ... 118
(Read 165828 times)
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1575 - 29.07.2011 at 22:33:50
 
Vidis tako hiro nas bodo pofurali marsovci;).

http://www.youtube.com/watch?v=W3VvB6YftWc&feature=related

sam mimo bodo sli, pa nas bodo pokosil.

Prve dve civiliaciej sta padle. Smai egipcani so rekli daej bila zamlaj unicena ze 11.

to pvoe veliko.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1576 - 29.07.2011 at 23:00:09
 
OTP

Kaj si me nasmejal.Saj govoriš resnico.Tudi vem,da trpiš in te razumem. Zakaj se ne sprijazniš z dejstvi,se pomiriš,odločiš in začneš delovati,da boš sam s sabo zadovoljen. Zgledfaš mi naivno in hkrati odkrito. Mogoče je pa tvoja iluzija,da si ti zajeban.Kaj pa če so drugi še bolj? In to ti sploh ni treba okoli trost. Ti živi kot,da si sam luč na tem svetu,ki razume ostale. Nič se ni potrebno jeziti na druge,ker so takšni kot so,ker drugačni sploh biti ne morejo. Štekaš?
Tole je zaostala tehnika za marsovce. No pa saj marsovcev tako in tak ni. Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1577 - 30.07.2011 at 11:45:41
 
Optimus T. Prime wrote on 29.07.2011 at 22:31:25:
ego-3p wrote on 29.07.2011 at 19:02:23:
Teorija in praksa vsaj po moje je dobro da gresta eno z drugim , vsaj ze zelis ostati na realnih tleh , v idejah se hitro izgubis , cesar se lahko navadis in ostanes samo v tuhtanju narjenga pa je bolj malo .


Teorija:

bodi priden
pridno delaj
bos dobil ok punco
apr mulcov
recen umrl
(programiranje)

Realnost:
ce si priden niams nic bodi rpsec bos mel vec drzi
delaj se da delas  to ej to drzi  
punc ok ni to ej laz ce ap ej ok je apa r kurba do konca zelo drzis
mulci kaj nj z njimi boli me krua csma da porviam tudi drzi
srecen bos umrl, ja to ap drzi ce bom dosti izkorical in varal ter ozmal bom srecen umrl ne pa da si zlim reci na psotn nacin res drzi

To ej to stari moj,.


Ce mas prszeng akruca vsak vecer toplo sobico nekje a ok esa da gres s eakm ni rpobem.
Ce pa gedas kako gnoji furajo abbeokol je ap drugo

Veš, enkrat sme rpebral nekje, zivljenje je sen lahko s ezbudis.
Hja,.. toej res,. samo ziel si rerezes pa ej to to.

Realnosti ni dragi moj. Sem butasto gledal, toda ves da nini, ker veskj ej hec. materiaj en obstaja sori. Zakomplicira za razlozit. Fora je v tem da ej ena knjiznica itd,..

preberi ickea.

ti bo on pveu

edin veskj ne razumem ce smo vsi vse aen zakaj sam jaz nimam nic.


se bolj ap ej to zanimivo ce si del holograma vsega kto si ane, pol lahko unici vsak clveok celvesolje ce zelis to je ap tud zanimivo.
kajen.

Idej je mnogo, najprej je pa teorija in tuhtanje kako in ce bo nekaj delovalo , zato morajo teorijo spremljat prakticni poskusi ,tako se dokaze koliko teorija drzi in na podlagi tega se potem lahko teoreticno gradi naprej .Z samo teorijo brez prakticnih preizkusov hitro odlutas stran od realnih moznosti.

Na razmisljanje o teorijah se hitro navezes, ker v teoriji lahko vse deluje in temu sledi sanjarjenje o stvareh ki ti dajo obcutek lagodja , z prakticnimi preizkusi lahko potem odlasas neskoncno .
Vecjo nagrado pa ti da uspesno prakticno izvedena in delujoca zadeva , cetudi je zelo majhna v primerjavi z velikimi idejami ki delujejo samo v teoriji.

To pomeni da je najprej potrebno sprejet svoje danosti in v okviru svojih  zmoznosti zaceti prakticno izvajat svoje ideje , potem lahko gradis naprej . Hisa se zacne graditi pri temeljih .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1578 - 31.07.2011 at 12:49:44
 
ego-3p wrote on 30.07.2011 at 11:45:41:
Optimus T. Prime wrote on 29.07.2011 at 22:31:25:
ego-3p wrote on 29.07.2011 at 19:02:23:
Teorija in praksa vsaj po moje je dobro da gresta eno z drugim , vsaj ze zelis ostati na realnih tleh , v idejah se hitro izgubis , cesar se lahko navadis in ostanes samo v tuhtanju narjenga pa je bolj malo .


Teorija:

Clovek.


bodi priden
pridno delaj
bos dobil ok punco
apr mulcov
recen umrl
(programiranje)

Realnost:
ce si priden niams nic bodi rpsec bos mel vec drzi
delaj se da delas  to ej to drzi  
punc ok ni to ej laz ce ap ej ok je apa r kurba do konca zelo drzis
mulci kaj nj z njimi boli me krua csma da porviam tudi drzi
srecen bos umrl, ja to ap drzi ce bom dosti izkorical in varal ter ozmal bom srecen umrl ne pa da si zlim reci na psotn nacin res drzi

To ej to stari moj,.


Ce mas prszeng akruca vsak vecer toplo sobico nekje a ok esa da gres s eakm ni rpobem.
Ce pa gedas kako gnoji furajo abbeokol je ap drugo

Veš, enkrat sme rpebral nekje, zivljenje je sen lahko s ezbudis.
Hja,.. toej res,. samo ziel si rerezes pa ej to to.

Realnosti ni dragi moj. Sem butasto gledal, toda ves da nini, ker veskj ej hec. materiaj en obstaja sori. Zakomplicira za razlozit. Fora je v tem da ej ena knjiznica itd,..

preberi ickea.

ti bo on pveu

edin veskj ne razumem ce smo vsi vse aen zakaj sam jaz nimam nic.


se bolj ap ej to zanimivo ce si del holograma vsega kto si ane, pol lahko unici vsak clveok celvesolje ce zelis to je ap tud zanimivo.
kajen.

Idej je mnogo, najprej je pa teorija in tuhtanje kako in ce bo nekaj delovalo , zato morajo teorijo spremljat prakticni poskusi ,tako se dokaze koliko teorija drzi in na podlagi tega se potem lahko teoreticno gradi naprej .Z samo teorijo brez prakticnih preizkusov hitro odlutas stran od realnih moznosti.

Na razmisljanje o teorijah se hitro navezes, ker v teoriji lahko vse deluje in temu sledi sanjarjenje o stvareh ki ti dajo obcutek lagodja , z prakticnimi preizkusi lahko potem odlasas neskoncno .
Vecjo nagrado pa ti da uspesno prakticno izvedena in delujoca zadeva , cetudi je zelo majhna v primerjavi z velikimi idejami ki delujejo samo v teoriji.

To pomeni da je najprej potrebno sprejet svoje danosti in v okviru svojih  zmoznosti zaceti prakticno izvajat svoje ideje , potem lahko gradis naprej . Hisa se zacne graditi pri temeljih .



Clovek.

Jaz nisem genij. Toda ko nekako srecas par ljudi k ti odprejo glavo potem veš.
Predvsem je pa tako.

Vsak clovek sam ustvari sovjo realnost oziroma iluzijo na osnovi tega sveta. Predvsem to pomen, da vsak clvoek, sam izbere kaj zeli, šele preden pride sem. In tekom zivljenja.

Izjemno vleik problem je v tem, ko zves določene reči potem se more sodlociti ali se jih lotis lai ne lotis. In ce se jih lotis potem nove reci preidjeo in s emores zanej odlociti.

Dejstvo je stari moj,.. da mi niti na enostavno vprasanej ne mores dogovoriti.

Iz cesa je sestavljen kamen ena kock akamenja.

Ko sem si jaz ta vprašanje postavil v 5 razredu osnovne sole, pa sel do prfokse me je butasto gledala. In pac pvoedala da iz atomov. Hja no ume sso bili se materijali in pac kristlai itd. No pol ap se prasi iz cesa je elektron.

Dejstvo je da ej vse en moedl necesa da mi lazej razumemo, to ej to.

Se huje je o spoznas da matematika sploh ne obstaja.

resno, matematika dejansko ne obstaja, in daens stojijo reci v tem svetu za katere vemo da ni amtematicno resitve za njih pa se kar stojiijo.

Sori koelga.

Dejstvo je, da si ti hologram,..

pac gre po hirarhiji, ce si trd pol en ves ce pa si mehek oziroam ce dvignes frekvenco pol ap drugace dojemas.

Sedaj mi bos pa se reku da ko se usedes na stol da sedis.
dejansko ne sedis, a ves dejasnko lebdis, in tudi to da sta dve celice skupja ane to ej tudi bedarija, toej celice sploh niso skupaj,. ampak so anrazen dejasnko, in kri ne tece po zili ampak lebdi po zili,.
sori koelga,..

Provblem je v tem, da dalj kot gres po zazjcji luknji bolj nor si tako kot rpavijo kvantni fiziki,.

in the rabit hole we goo,..

Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1579 - 31.07.2011 at 15:08:54
 
Optimus -> Kaj to pomeni, da si hologram?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1580 - 31.07.2011 at 18:50:01
 
Zdravo.

Povedal ti bom tako kot sem jaz razumel.

Sem enrat o tem pisal tukaj an forumu pa nihce ni tel nic napisat zraven sam
UF!

sem dobil en post.

Torej.

Ta svet dejansko ne obstaja. Je kot neke rste interent igra. V tej igri si ti pac tuki da se igras. Vse kar vidis pa je nakako kako bi rkeu neke vrste energija. Ta energija ima neke alstnosti katere toje oci ptrevedejo kot nek tip signal akaterega doloceni RNK knjiznicar kot jaz temu govorim potegne iz knjiznice DNK in ti pol ves kaj je to. Seveda ni tako simpel ker umes mores ti zadevo se primerjati iz tojih spomninov tkao da asm neke vrste hidri disk se kot recmo clvoek spozanva obraze.

Hologram je neke vrste 3d slika ki jo dobsi tako da umetno pošljes skozi eno zadevo vzorec recmo laser v dveh razlicnih kotih. To je kao nas hologram.

Vse kar obstaja na tem vetu ali vesolju je napisano v DNK, toda olj si razvit bolj drgacen DNK iams in vec noter gre podatkov in vec ves znas in vec razlocis. Ce potegneva cto. Toje telo je del tega vesolja oziroma matrike, in zato je v njem vse kar je v vesolju seveda z tem DNK ki jo mas. Ce DNK nadgrdis pol bos videl vec recmo.

Hologram je slika v tem priemru matrice ko si sedaj p aje neke vrste tri de okolje. ce ti vzames en del holograma in ga izpostavis necemu laserju itd bos dobil isto sliko sam da je manjsa.

Dobro je znano da so zanstveniki pokusali razbiti DNK in zapisati vse kar je noter ker pol ves vse in zans vse in ves vse kaj obstaja na tem nivoju dnk.

Pet velikosti grand kanjona je velik zapis nasih dnk ce bi vse v knjige dal.

Torej.
Hologram je nekaj ker ne obstaja in je smao vizirna projekcija necesa.

Tvoej telo je hologram, imas cakre 7 scitov itd,.. in ce zbolis se pretok energoije poslabsa in zato ej potrebno to stimulirati. Pretocnost inforamicj obavlja tvoj hologram oziroma dele tega holograma ki so tovji organi saj doloceni deli so povezani z zunanjostjo.

Mingrede, enkrt sme bral a je na sveti sam 5 bolezni. No obstaja ena druzina na svetu katera niam zdravnikov ne bom o tem katera je k ne bi rad da zginem sam hec je v tem da ta druzina gre do enga modela ki zdravi teh 5 bolezni in so skoz zdravi. Torej, to ti da misliti.

IN tako ta zivi druzina ze generacije.

Hologram si ti je kamen smo vsi, ko ap bos zapusil ta svet bos videl to matrico to igro v racunalniku, ker ti dejasnko nisi tukaj noter temvec ti si prisel sme noter da naredi neki reci katere si si izbral zunaj preden si prsiel sme v to matrico hologrm in ko si vstopil sem si izgubil spsobnosti cutila in neaktere zaeve ki jih mas zunaj ker pa si prsiel sme si soja csutva in cutial mogel omjiti an ta okolje.

Resno je to vzrok zakaj boga ni tuakj v nasem okolju ker ce bog pride sem bo tudi omejen, razen ce ima dsposobnost vikanja teh zakonov ki so tukaj, to pa morejo sotriti in lahko dolocena bitja storijo ce imajo podporo od zuanj azscito od zunaj in tudi dovoljenje.

Ne mores ti tukaj kar azcet z orko premiakt stvari ce ti to ni dovoljeno in ce se ne skalda z tojim poslanstvom oziroma ce nisi prejel dovoljenja.

Ta svet je gnil toda baej da je resno korigiran od zuni.

ne me rpasat zakaj toda zboljeno je ker ej prosta volaj umes.

Preberi si knjigo david icke. jazs em jo ene trikrat.
Pa senkrt bi jo ti lepo napsie in noter mas naso pa svasta.
nasa baje ve oziroma eksponentno dobiva znanej ker vledejo znanej iz tegain vedo za elo vesolje kje je kdo.

Glej si dkaj slisal za sveti gral.

no dobi si sveti gral pa bos vse vedu.

si del celote fizicno kar pa je dusevno ap to ni res,.. vse kar vidi cutis in dojmas vse kar ti csutva goore je laz in iluzija ejansko pa ni nic za tem .

Einstajn je rkeu da je materija samo energija skonecntriana do toce vidljivosti, no model je vedu vse na koncu rpedje ne je umrl, sam ni hotel povedati zakaj  in je bil tiho ker ce bi folk vedu te reci bi bla cela stala.

Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1581 - 31.07.2011 at 22:20:17
 
Optimus -> Zanimivo, to pa je podobno kot znanstvena fantastika in pa tudi kot tista znana in priljubljena igra Sims, kajne.
Kaj pa je to matrica in matrika po tvojem?
Katere pa so tiste 5 bolezni in s čim oziroma kako/kaj so jih pozdravili?
Če nisi dejansko noter, kje točno pa si bil zunaj, da si potem od koga izbral in kako si prišel noter? In čigavo dovoljenje pa potrebuješ od "zunaj"?
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1582 - 31.07.2011 at 22:37:18
 
Jutr si grem Dnk nadgradit , kein problem .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1583 - 31.07.2011 at 22:42:26
 
ego-3p wrote on 31.07.2011 at 22:37:18:
Jutr si grem Dnk nadgradit , kein problem .


Hologram si prestavljaj kot negativ fotografije.Najlažje za razumet.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1584 - 31.07.2011 at 22:50:08
 
Alojz in Sandib wrote on 31.07.2011 at 22:42:26:
ego-3p wrote on 31.07.2011 at 22:37:18:
Jutr si grem Dnk nadgradit , kein problem .


Hologram si prestavljaj kot negativ fotografije.Najlažje za razumet.

mah te butaste ideje ki krozijo po netu o nadgraditvi dnk , to mi izgleda kakor carovnistvo pred 500 leti , kdor verjame da si bo dnk nadgradil je isto kdor verjame da ga je zacaru sosed . Blodnje .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1585 - 31.07.2011 at 22:59:48
 
ego-3p wrote on 31.07.2011 at 22:50:08:
Alojz in Sandib wrote on 31.07.2011 at 22:42:26:
ego-3p wrote on 31.07.2011 at 22:37:18:
Jutr si grem Dnk nadgradit , kein problem .


Hologram si prestavljaj kot negativ fotografije.Najlažje za razumet.

mah te butaste ideje ki krozijo po netu o nadgraditvi dnk , to mi izgleda kakor carovnistvo pred 500 leti , kdor verjame da si bo dnk nadgradil je isto kdor verjame da ga je zacaru sosed . Blodnje .


Ne bo mogoča nadgraditev DNK,ker je hologram sam matrica za DNK. Enostavno ne gre- pokvarš in popačiš sliko!
To da iščejo gostitelja za človeško celico v govejem jajčecu,kjer človeška celica preživi samo dve delitvi.Je pa druga stvarJaz pravim z Minotavri se ne gre igrati! Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1586 - 31.07.2011 at 23:16:41
 
tole o dnk je tako koker da bi tulipan gledal svoje steblo in rekel zdaj si ga bom pa nadgradil da bo bolj vleklo vodo hahaa risanke pac , bo pa tut tulipan enkrat malo jaci ko bo njegov cajt prsu .
Nedaj boze da bi bik razmislal kakor jaz  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1587 - 03.08.2011 at 11:50:38
 
ego-3p wrote on 31.07.2011 at 23:16:41:
tole o dnk je tako koker da bi tulipan gledal svoje steblo in rekel zdaj si ga bom pa nadgradil da bo bolj vleklo vodo hahaa risanke pac , bo pa tut tulipan enkrat malo jaci ko bo njegov cajt prsu .
Nedaj boze da bi bik razmislal kakor jaz  Grin


To bi pa bilo sranje kaj egotrip,da bi bik razmišljal kot človek.  Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1588 - 03.08.2011 at 20:16:03
 
Alojz in Sandib wrote on 03.08.2011 at 11:50:38:
ego-3p wrote on 31.07.2011 at 23:16:41:
tole o dnk je tako koker da bi tulipan gledal svoje steblo in rekel zdaj si ga bom pa nadgradil da bo bolj vleklo vodo hahaa risanke pac , bo pa tut tulipan enkrat malo jaci ko bo njegov cajt prsu .
Nedaj boze da bi bik razmislal kakor jaz  Grin


To bi pa bilo sranje kaj egotrip,da bi bik razmišljal kot človek.  Smiley

Sranje je, ko človek razmišlja kot bik. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1589 - 04.08.2011 at 11:13:25
 
Robi wrote on 03.08.2011 at 20:16:03:
Alojz in Sandib wrote on 03.08.2011 at 11:50:38:
ego-3p wrote on 31.07.2011 at 23:16:41:
tole o dnk je tako koker da bi tulipan gledal svoje steblo in rekel zdaj si ga bom pa nadgradil da bo bolj vleklo vodo hahaa risanke pac , bo pa tut tulipan enkrat malo jaci ko bo njegov cajt prsu .
Nedaj boze da bi bik razmislal kakor jaz  Grin


To bi pa bilo sranje kaj egotrip,da bi bik razmišljal kot človek.  Smiley

Sranje je, ko človek razmišlja kot bik. Grin



Robi takšnih je že preveč na Zemlji! Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 104 105 106 107 108 ... 118