Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 103 104 105 106 107 ... 118
(Read 166634 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1560 - 17.07.2011 at 11:37:17
 
gape wrote on 17.07.2011 at 11:12:47:
ik.kanu.na wrote on 17.07.2011 at 01:19:04:
gape wrote on 16.07.2011 at 13:32:46:
ik.kanu.na wrote on 16.07.2011 at 02:10:49:
Alojz -> Ali so kdaj tu na Zemlji obiskali pravi vesoljci in kakšni so bili?

Ancient aliens
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1272323539

Škoda, ker ni podnapisa.  Undecided

ampak so pa super slikice ...
Smiley

sm ga meu namen skrajšat (se full ponavljajo zadeve) pa prevest kar se mi zdi pomembnga ... ampak je skoz kej blj pomembno kt to ...


Azteška sfinga-Asirska-Egipčanska isto! Elija v nebeški kočiji! Tutankamon-razum-moč -boga.Piramide so zakon-zirugati tudi. Vesoljna teološka zapuščina naših prednikov nam na Zemlji. Treba je razumeti vsa ta sporočila. To lahko kažeš nekomu milijon let, mu prevedeš pa mu to nič ne pove. Zelo dober prikaz gape. Tudi dobro izbran. Ko bom lahko bom dal nekaj čisto svojih skic na to temo! Bolj pomembne zadeve za našo energetsko neodvisnost sploh ni! To razumevanje nam bo vrnilo pred 28ooo leti našo izgubljeno vesoljno opcijo življenja. Tako,da bi jaz bil previden z izjavami,da so za nas bolj pomembne zadeve. Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1561 - 17.07.2011 at 12:16:16
 
Alojz in Sandib wrote on 17.07.2011 at 10:30:14:
Pa še malo prej si trdila,da je bolje biti jezen kot blodit po vesolju. Nekateri pač vemo,zato mi je za slepe velikokrat hudo!

hvala mi je takoj lažje, ko dobim mal sočutja do težkega stanja v katerem se nahajam Smiley
drugač pa ja, bolš bit jezen, kot bežat v vesolje. mogoče se nisem prej prov izrazila. (pa bon voyage na tvojem raziskovanju. ki ni isto kot bežanje again. vsaj upam da ne Wink)
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1562 - 17.07.2011 at 12:17:17
 
Devi wrote on 17.07.2011 at 12:16:16:
Alojz in Sandib wrote on 17.07.2011 at 10:30:14:
Pa še malo prej si trdila,da je bolje biti jezen kot blodit po vesolju. Nekateri pač vemo,zato mi je za slepe velikokrat hudo!

hvala mi je takoj lažje, ko dobim mal sočutja do težkega stanja v katerem se nahajam Smiley
drugač pa ja, bolš bit jezen, kot bežat v vesolje. mogoče se nisem prej prov izrazila. (pa bon voyage na tvojem raziskovanju. ki ni isto kot bežanje again. vsaj upam da ne Wink)


Dober čutiš in upaš!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1563 - 26.07.2011 at 21:49:10
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1564 - 27.07.2011 at 00:58:30
 



disko ufo:



Smiley



Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1565 - 27.07.2011 at 10:59:47
 
Petra. wrote on 26.07.2011 at 21:49:10:


Ko Ruse gledam se mi zdijo še najbolj verodostojni. So ostali izvirni ! Mi smo že veliko tega izgubili!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1566 - 27.07.2011 at 12:31:50
 
Alojz in Sandib wrote on 17.07.2011 at 11:37:17:
gape wrote on 17.07.2011 at 11:12:47:
ik.kanu.na wrote on 17.07.2011 at 01:19:04:
gape wrote on 16.07.2011 at 13:32:46:
ik.kanu.na wrote on 16.07.2011 at 02:10:49:
Alojz -> Ali so kdaj tu na Zemlji obiskali pravi vesoljci in kakšni so bili?

Ancient aliens
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1272323539

Škoda, ker ni podnapisa.  Undecided

ampak so pa super slikice ...
Smiley

sm ga meu namen skrajšat (se full ponavljajo zadeve) pa prevest kar se mi zdi pomembnga ... ampak je skoz kej blj pomembno kt to ...


Azteška sfinga-Asirska-Egipčanska isto! Elija v nebeški kočiji! Tutankamon-razum-moč -boga.Piramide so zakon-zirugati tudi. Vesoljna teološka zapuščina naših prednikov nam na Zemlji. Treba je razumeti vsa ta sporočila. To lahko kažeš nekomu milijon let, mu prevedeš pa mu to nič ne pove. Zelo dober prikaz gape. Tudi dobro izbran. Ko bom lahko bom dal nekaj čisto svojih skic na to temo! Bolj pomembne zadeve za našo energetsko neodvisnost sploh ni! To razumevanje nam bo vrnilo pred 28ooo leti našo izgubljeno vesoljno opcijo življenja. Tako,da bi jaz bil previden z izjavami,da so za nas bolj pomembne zadeve. Lp Alojz

pa no ... sej veš ... to se tko reče
nekak izpadejo blj pomembne, ker jim pač dejansko pozornost posvetiš
je pa krasnojasno da je to blj pomembna zadeva ... ampak izpade kot da ljudem u bistvu ni ... rečva tistim ki so bli takrat okol mene - blizu in daleč ... in zato nism nikol zares naredu ... pa sm že razkosu enga od filmov do polovice ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1567 - 28.07.2011 at 20:45:55
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1568 - 28.07.2011 at 21:22:27
 
Petra. wrote on 28.07.2011 at 20:45:55:


San Paolo sem bil tam.Spal sem v hotelu Solar-Paulista!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1569 - 29.07.2011 at 02:18:34
 
Petra. wrote on 28.07.2011 at 20:45:55:

hudo
hudo
in kao sploh ni fejk?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1570 - 29.07.2011 at 10:01:08
 
gape wrote on 29.07.2011 at 02:18:34:
Petra. wrote on 28.07.2011 at 20:45:55:

hudo
hudo
in kao sploh ni fejk?


Sredica je zanimiva.V bistvu vidiš samo rotacijo-ohišja pa ne.
Žal mi je,da moram še čakat kolega,da mi prinese agregat.Neke malenkosti še dela okrog montaže-sestavljanja. Ko dobim dam sliko sem.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1571 - 29.07.2011 at 18:06:34
 
OTP Težžko te je brat.Si zanimiv. Ni pa vse črno-belo. Crovlji je bil ful zdrogiran človek in zelo brezobrzen.Tako da hvala za njegove nauke. Zapuščine praktično oprijemljive ni za njim je neke vrste okultizem,ki je mešanca vsega in ničesar. Ko ga jebe! Drugače pa veliko stvari maš prav vse pa ne. Vse ideje ki jih imaš uresniči.Jaz imam svoje delo in ga ne mislim pustiti za nobeno ceno.Niti nisem v stanju delovati kje drugje.Iskreno!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1572 - 29.07.2011 at 19:02:23
 
Teorija in praksa vsaj po moje je dobro da gresta eno z drugim , vsaj ze zelis ostati na realnih tleh , v idejah se hitro izgubis , cesar se lahko navadis in ostanes samo v tuhtanju narjenga pa je bolj malo .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1573 - 29.07.2011 at 22:26:55
 
Alojz in Sandib wrote on 29.07.2011 at 18:06:34:
OTP Težžko te je brat.Si zanimiv. Ni pa vse črno-belo. Crovlji je bil ful zdrogiran človek in zelo brezobrzen.Tako da hvala za njegove nauke. Zapuščine praktično oprijemljive ni za njim je neke vrste okultizem,ki je mešanca vsega in ničesar. Ko ga jebe! Drugače pa veliko stvari maš prav vse pa ne. Vse ideje ki jih imaš uresniči.Jaz imam svoje delo in ga ne mislim pustiti za nobeno ceno.Niti nisem v stanju delovati kje drugje.Iskreno!


Dragi Sandib.

Moj problem je v tem, da imam enormni potencijal toda ga ne mroem udejaniti zaradi osbnih tezenj, ki so neke vrste depresvino izraanje nemoči do tega sveta. Dejstvo je da sem bil zajeban in poejban zv seh strani. In azrdi tega sme izgubil zivljenje inv se kar bi lahko bil. star sem rpevec da bi lahko mel druzino, da bi pucno si dobil tudi ekrso itak vs eok ze odane sma s ekurbe so ostale. In to je to.

Resno pa mi ostane smao par reci, prva je ta da se grem mascevati ljudem ki so mi storili to akr so mi storili oziroma da unicim vse ki majo vec kot jazzat ker jaz nism srecen in sme se kjub temu truil vec kot ostli ki jim je bilov se dano.

Toel je malo noro in klic epo spihiatriji, toda ne mi govriti da niste vsi ist, ce mate doma babo k jo porivate pa lijf etok al tok ok, ce ap ste se jebali pa niamte nic pa ste besni kot enmcija red drugos vetovno vojno.

Problem je v tem, da vse obstaja smao nikoli ne mroes do tega ekr je zablokirano. Okultizem to resi. Lahko se odloci biti okultist, in gres z te zemlej v kako sketo ali zdruzenje bolj ter se ucis toda pol ej problem. Mores pet nekomu dogojratiu. sistem in fiancni sistem er politiak so vedno nekje. Obseden bos ziher bil samo vprasanej je kako in kdaj ter zakaj.

Mam jaz vleiko prav. Vse ne priznam, ego me vcasih zanese. Toda definitivno ne mroem preboliti dolocene reci. In ce jih jaz ne mroem pol ej ap vseneo e se res to celo raso unici.

Mislim, cak mal,.. dejasnko se mi jebe az vse folk okol mene, zakaj er osli in a ves oflk bi me takoj zafukal sam da bi neki eml v rpeteklsoti ej iblo tao in v prihdonosti je tako bo tkao, zraen kake izeem sem pa tja.

Resno en vidim smisla da bi sedaj pisal tuki ooo BIOG NLP gre bojmo se. KOJ KUAC, naj pridjeo pa naj pokoljejo tele ciep ap prasce in gnide od ljudi.

Za mano je moja pot in vem kaj je za mano in me ni strah pa tudi ce bo invazija. Ker vem kaj sme rpehodil. za vse ti prsascije gnide od pick in tipov k so ap sami hianvci ritizniki in izkroiscevalci pa me ni strah naj crknejo itak takih dus in dteles ter naroda ne rabimo. samo unicujejo naso druzbo kot je ze palton napisal.

Simpel tako je, ce iams pol ams vse.

Zelo resna trditev sindab je da lohak rpdas dusao in bos mel vse oziroam lahko prodas svoejga enroejenga otroak in mas vse, ti pricnipi so dorba znani.

Pol ma spa s epar drugihopcij, remco lahko se sprmnis v vampirja lai volkodalka. Hja ne mislim INKUBUS. Mislim relasno,. piti mos nekokri itd,..

To ni tka tako, toda ves pvoem ti,.. e bi srcal boga la pa kaek gapredatorja bi mu reku da nj skur ene 5,9 bilarde folak tuki zraven obvezno celosvemijo sploh slovneijo pol ap nj se mal umiri.

ce pogeldas, kaj pa je ljudej zivijo an nesrec idrugeg.
Pogelj to foro sinbad.
Ti mas zeno ane, al jo varas. No jaz nikol nitiv mislih nism varal pucne ce sme jo mel, ekr ne rabim tega poet k tam vse dobim kar rabim. sam v navadi pa je tkao danes da se smao gradi ce mas eno piko mreo smet seeno ins eeno.

Bolan folk.
Osebno milim, da bi mogli uniciti celo raso clovestvain nejgovo pdoporlje sori, mi je zal samo ta golazen ki se pravi da so ljudej in govorijo ja more spoamgat drugemu mars piza materan sam clvoek kto priajvi pa je kar neki.

Simpel je tako

VEč zla ko si spsoben prenesti in dati an svet vec bos imel.

Sedja pa tkao,c e se gremo po tem pol je logicno kdoam dalsjo palco vec dobi.

Haj ves ces epa gre za to, pol sem pa jaz rpirapvlejn iti ve res temne fore in na os zla, in vsak apicak k mi ne bi dala bi jo zacaral da bi padla v ogenj pa zgorela.
Resno

Lej simbad.

Picek s efukajo k podgane, in pol pred emoel ap mu picak noce dat ok gre tip narpej. baba s epa pol poriva z enim se salbsim in pol itak ji je slo sam za seks prejsnjemu pani dala pa take fore.
Ja renso ti povem, da je neki folak v slvoeniji katere smenekakoslisal, da doebsedno razpecujejo boelzni. eden napreiemr ima enek cuden fore na kozi ki s ezenski zalizejo in zaserjejo v noznico ritne redele in celo po hrbtenici da toodpravis mro siti zgati z laserjem kozo.

Mislis, da mi je to narobe. Prav je pa ti pvoem kaj bi jaz anredu. Dal bi ven 20 ljudi k majo kako bolezen recmo pa vsi tii k varjao ap se porivajo okol k podgane nj pocrkajo.
Tkao bodo vsi uni ljudej k niso gnoji ap kubiji lahkonrlmalo zivel ker teh bedakov ne bo okol.
kaj ams tam ok pucno k ma tipa k ji unici psiho pa vse po vrsti
In pol nikol ni konca.



Bog je reku v vrtu ne jej z drevesa.
In se ot ti pvoem,.
ta rasa je v pizdi doebsedo.

Prva clvoeka adam in eva sta bial mesno res sloveka samo ko sta bial obsedena in tako narepj sta se fukala in potmstvo smo mi tako gnili daje joj.


Sme srecu picko ful lusno ok joske rit picka vse,..
se lase dolge

pa koj kruc picak lece drogo vs epo vrsti sma igel ne


Osebno bi dal tak folk na grmado ne te piek temvec nejne starse ki to podpirjao.
doebsedno.
Pa ves kok ej tkaih familij.



Pol pa te butsto gledejo k take psi ene model an forumu.

Pa boli emne kruac az vas. Vas boli kurac zame, in povem vam ktao kot bi vi meni, ce bi me lahko bi em zafukal da bi vi mel kilo rkuha vec. tkao ap vje.
Zaupanaj ni.
Prvic k picko vidis ji mores lagt zato da una zacen fantazirat da ga lohak namocis, cak mal to je anroeb svet, poznam tiep k pridjo do babe pa ji recejo nimam sluzbenimam felta in tako narpej in baba s eak rpoebre,. pol ap ti men rec da piek niso izkroiscevalke


Sej pravim.


Treba duhove poklicat. pol pa narpej.


Ce je fora v tem svetu a ams vse ce mas vecjo palco.
Bom jazdpobil anjvecjo.
Pol ap da vidim.
Bom sle zvecer ven sel do prve piek in jji reku, daj fuka tbbo rekal ne in ji sam recem nic ti bom pa duso prodal.

Itak e hoe stip dobiti fukat mroe predati duso babi pa se pol mu ga en potegne ok.

Kar neki,. ceje kaj nrobe spet baba tecan aap te fore vedno sita pesem   .

zat isetkruceve joske pizdo pa mal las kr neki.

prov treba je ta svet met,.. ubies s epa je mim.

Sandimb,

Vesolci so tuki,... in lpeo jedo ljudi ze tisočletja.

Povem ti rabini piejjo kri doejnckov ne dalec od slovenije.
veliko ej tega in pvoem ti boli mene kurac.

Prav je tako, osbno bi zacel tkao kot ej bilo vcasih sje folk ej neumen renso, mislim, vsi sam da se fuka sej vidim povod
polus to foro.

Zadnjci grem v sluzbi okol k sme nekiiskal pa to, ap vidis samo ok picke gredo okol pa te fore in pol sssi kdo s ez kom poriv ap atake fore. ja sej se si gonjo, ce pa se zve pa se dlajo nroca ,.
misli,....





Kako elto nazaj sme razmišljal da bi se okuzil zakkao boleznijo ap sel porivat okol.

Dej dej, 35 letne pizde se proivjao z 20 letniki na metelkovi, msilim,..

kva je z vmai ste cisto gnili.
.


otorcki

Jaz upam, da pridej alieni, pa da boms el z predatorjem na kofe, pa mu bom pvoedu kaj je anrobe z tem svetom pol ap nj arad mene sonce ugasne.

Pa se to.

sandib ce bi bial vojna se bi ti boril.

Veš, jaz bi samo soja psocana jajca odnesu nekam da bi lahko geldal kako ta beden folk pada potleh pa kako te pciek enboglejen k nimajo pojam o nicemer padajo po tleh pdo kosilko kosnje alienvo pa nlp letal pa tkao narpej. pa bi se smejal.
ase najdem lukno ap ej to to.

Resno,  ce te noben ni poznal ko si bil na tleh zakaj bi ti nejga ko je on na tleh, se zanalasc bi jih tam psuil, pol ap sem jaz umazan.

Simpel je tkao, sme mel sosocle v soli, na cesti mene reoj pozdraviti ko ap sem pri pouku ap se vis galantno obnasanjo hianvci do konca akim ne bisploh poamgu pa da s ejebes.

Ljudje so ratali sam za sojo rit. In tudi ce ams kaj se vendo vec varat rkast in scat po drugih. Ko ap pride en nroec mimo pa ti jih pveo par pet, pa je vse anrobe ker ti je zmotil tovjo osbno iluzijo v kateri ljudej zivijo, aja se rapv ti mene lahko zatiras jaz pa tebe ne morem.

Ves sem azdjic sandib govoru zenmukje sle an ene krozbe pa to izuceanje in izpopolnejvanje, pa ej bil tam en hard core satanist.

Haj recva tako,... ej trajal, am pol je moel srpegovoru tkao bolj an eno oko.

Veš, ce je pol tega res akr sem zvedu,.. glej,.. splohen bo problem dobiti anjhusjo palco.

Sej vsi vemo komu mores biti ith pa glavo dolajat no jaz tega nism pogrutnal zato ap nimam nic ker ne spotujem finacncne hirarhiej ce si tiho ams sluzbo in mroe ssma kiamt to men ne gre. sam ce pa tu rees nekomu da mu bos duso rpedal,. pa mu jo redas pa se to razve res ne vme kdo ti bo se kdaj oporkal.

Bodi rpiden.
NL bo kmalu az da mseca gre n ibiru mem bomo vieli kakoin kraj.

Se pa cudim da nas nis pojebal ze.

Sej kaj pa ej na tem palentu mislim, osbno se mi zdi da je hudo tole, ljujde smo trdozivi  zato ej najbolje da s eomeji ljudi z neplodnostjo in je mir.
Sej to s epa izvaj ze 50 let na veliko aen sej vmeo zakja,..

in ljudje s evedno porivjao picko sosedu naemsto da bi stpili skup
seveda boli me kurac sam da mam jaz,. sej se duso je treba takemu unicti ne smao telo.

bodi rpiden
hodi k masi sam ne v tuej cerkve,. ker tam te tvikajo.

Ej sandib si se kdaj prasal zakj cerkve stojijo kejr stojijo ker majo tam velikoenergiej in te enrgiej s elohak uzaem za ok ali pa ne ok.
mhm,.
ap smotam.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1574 - 29.07.2011 at 22:31:25
 
ego-3p wrote on 29.07.2011 at 19:02:23:
Teorija in praksa vsaj po moje je dobro da gresta eno z drugim , vsaj ze zelis ostati na realnih tleh , v idejah se hitro izgubis , cesar se lahko navadis in ostanes samo v tuhtanju narjenga pa je bolj malo .


Teorija:

bodi priden
pridno delaj
bos dobil ok punco
apr mulcov
recen umrl
(programiranje)

Realnost:
ce si priden niams nic bodi rpsec bos mel vec drzi
delaj se da delas  to ej to drzi  
punc ok ni to ej laz ce ap ej ok je apa r kurba do konca zelo drzis
mulci kaj nj z njimi boli me krua csma da porviam tudi drzi
srecen bos umrl, ja to ap drzi ce bom dosti izkorical in varal ter ozmal bom srecen umrl ne pa da si zlim reci na psotn nacin res drzi

To ej to stari moj,.


Ce mas prszeng akruca vsak vecer toplo sobico nekje a ok esa da gres s eakm ni rpobem.
Ce pa gedas kako gnoji furajo abbeokol je ap drugo

Veš, enkrat sme rpebral nekje, zivljenje je sen lahko s ezbudis.
Hja,.. toej res,. samo ziel si rerezes pa ej to to.

Realnosti ni dragi moj. Sem butasto gledal, toda ves da nini, ker veskj ej hec. materiaj en obstaja sori. Zakomplicira za razlozit. Fora je v tem da ej ena knjiznica itd,..

preberi ickea.

ti bo on pveu

edin veskj ne razumem ce smo vsi vse aen zakaj sam jaz nimam nic.


se bolj ap ej to zanimivo ce si del holograma vsega kto si ane, pol lahko unici vsak clveok celvesolje ce zelis to je ap tud zanimivo.
kajen.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 103 104 105 106 107 ... 118