Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 102 103 104 105 106 ... 118
(Read 167004 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1545 - 15.07.2011 at 20:04:51
 
Optimus

Te razumem! Preveč veš in zmoreš in se v tej mešanici več ne znajdeš.Zate sem jaz otrok v vseh pogledih.Nimam časa,da bi si lahko privoščil priti gledat tvoje kupljene magnetke. Oprosti,se boš moral malo bolj potrudit,da bi bil  ti zanimiv zame. Samo prosim te ne me takoj sedaj ko komuniciram s teboj fehtart za karkoli. Žal , si preveč brihten zame.  Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1546 - 16.07.2011 at 02:10:49
 
Alojz -> Ali so kdaj tu na Zemlji obiskali pravi vesoljci in kakšni so bili?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1547 - 16.07.2011 at 13:32:46
 
ik.kanu.na wrote on 16.07.2011 at 02:10:49:
Alojz -> Ali so kdaj tu na Zemlji obiskali pravi vesoljci in kakšni so bili?

Ancient aliens
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1272323539
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1548 - 16.07.2011 at 20:30:43
 
ik.kanu.na wrote on 16.07.2011 at 02:10:49:
Alojz -> Ali so kdaj tu na Zemlji obiskali pravi vesoljci in kakšni so bili?


Vesoljci sami so naši predniki.Naše satelitsko (sinovo)osončje je v bistvu elementarna celica galaktičnega telesa. Osončje je ujeto v gravitacijsko polje galaksije in se v 15 milijardnih ciklih samozliva.Zaradi vesoljne zakonitosti samoohranitav-samozadostnost mase energije in samodelovanja skozi nenehne prehode akumulirane in realizirane   vrednosti mase energije. Posledica in vzrok je EM sila-sveti duh-teološko. Mi imamo isti sistem akumulirano je duša-realizirano telo vzrok posledica življenjski duh-živimo. Življenje ima da zagotavlja samzadostnost reprodukcijske verige vseh vrst. Galaksija -mi!!!!!   Isto kot mi menjamo celice ciklično cca 7 let  jih galaksija, ki ima150 miljardno življenjsko dobo od zlitja do zlitja v 15 milijardnih ciklih. Galaksija je ujeta v gravitacijsk polje jate galaksij mi gravitiramo v dolčeno družbeno okolje (čredo-jato). Mi v posamičnem ciklu osončja Zemljo naseljujemo v valovih. Prve tri milijarde počakamo,da se osončje in Zemlja znotraj njega stabilizira, nato pričnemo z ponovno konolizacijo planeta.Tu živimo 9 milijard let in iz Zemlje odidemo preden se Sonce razširi in Jupiter s svojim mogočnim magnetnim poljem ne potegne vase celotno osončje in hkrati povzoči konec cikla,ki je nov začetek. Jupiter je v bistvu mini črna luknja -deluje po istem principu kot ona. Rimljanom je bil vrhovni sodnik Jupiter in je predstavljal red-Podobno kot Mojzes,ki nosi zakon na dveh kamnitih ploščah. Uničiti staro in roditi novo. Tako na kratko .Premalo časa za več!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1549 - 17.07.2011 at 01:19:04
 
gape wrote on 16.07.2011 at 13:32:46:
ik.kanu.na wrote on 16.07.2011 at 02:10:49:
Alojz -> Ali so kdaj tu na Zemlji obiskali pravi vesoljci in kakšni so bili?

Ancient aliens
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1272323539

Škoda, ker ni podnapisa.  Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1550 - 17.07.2011 at 01:19:24
 
Alojz in Sandib wrote on 16.07.2011 at 20:30:43:
ik.kanu.na wrote on 16.07.2011 at 02:10:49:
Alojz -> Ali so kdaj tu na Zemlji obiskali pravi vesoljci in kakšni so bili?


Vesoljci sami so naši predniki.Naše satelitsko (sinovo)osončje je v bistvu elementarna celica galaktičnega telesa. Osončje je ujeto v gravitacijsko polje galaksije in se v 15 milijardnih ciklih samozliva.Zaradi vesoljne zakonitosti samoohranitav-samozadostnost mase energije in samodelovanja skozi nenehne prehode akumulirane in realizirane   vrednosti mase energije. Posledica in vzrok je EM sila-sveti duh-teološko. Mi imamo isti sistem akumulirano je duša-realizirano telo vzrok posledica življenjski duh-živimo. Življenje ima da zagotavlja samzadostnost reprodukcijske verige vseh vrst. Galaksija -mi!!!!!   Isto kot mi menjamo celice ciklično cca 7 let  jih galaksija, ki ima150 miljardno življenjsko dobo od zlitja do zlitja v 15 milijardnih ciklih. Galaksija je ujeta v gravitacijsk polje jate galaksij mi gravitiramo v dolčeno družbeno okolje (čredo-jato). Mi v posamičnem ciklu osončja Zemljo naseljujemo v valovih. Prve tri milijarde počakamo,da se osončje in Zemlja znotraj njega stabilizira, nato pričnemo z ponovno konolizacijo planeta.Tu živimo 9 milijard let in iz Zemlje odidemo preden se Sonce razširi in Jupiter s svojim mogočnim magnetnim poljem ne potegne vase celotno osončje in hkrati povzoči konec cikla,ki je nov začetek. Jupiter je v bistvu mini črna luknja -deluje po istem principu kot ona. Rimljanom je bil vrhovni sodnik Jupiter in je predstavljal red-Podobno kot Mojzes,ki nosi zakon na dveh kamnitih ploščah. Uničiti staro in roditi novo. Tako na kratko .Premalo časa za več!!

Zanimivo, vendar kaj pravzaprav je bistvo oziroma smisel za človeka v vesolju, če se mora stalno naseljevati iz enega planeta v drugega eksoplaneta in to neskončno?  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1551 - 17.07.2011 at 08:26:14
 
ik.kanu.na wrote on 17.07.2011 at 01:19:24:
Alojz in Sandib wrote on 16.07.2011 at 20:30:43:
ik.kanu.na wrote on 16.07.2011 at 02:10:49:
Alojz -> Ali so kdaj tu na Zemlji obiskali pravi vesoljci in kakšni so bili?


Vesoljci sami so naši predniki.Naše satelitsko (sinovo)osončje je v bistvu elementarna celica galaktičnega telesa. Osončje je ujeto v gravitacijsko polje galaksije in se v 15 milijardnih ciklih samozliva.Zaradi vesoljne zakonitosti samoohranitav-samozadostnost mase energije in samodelovanja skozi nenehne prehode akumulirane in realizirane   vrednosti mase energije. Posledica in vzrok je EM sila-sveti duh-teološko. Mi imamo isti sistem akumulirano je duša-realizirano telo vzrok posledica življenjski duh-živimo. Življenje ima da zagotavlja samzadostnost reprodukcijske verige vseh vrst. Galaksija -mi!!!!!   Isto kot mi menjamo celice ciklično cca 7 let  jih galaksija, ki ima150 miljardno življenjsko dobo od zlitja do zlitja v 15 milijardnih ciklih. Galaksija je ujeta v gravitacijsk polje jate galaksij mi gravitiramo v dolčeno družbeno okolje (čredo-jato). Mi v posamičnem ciklu osončja Zemljo naseljujemo v valovih. Prve tri milijarde počakamo,da se osončje in Zemlja znotraj njega stabilizira, nato pričnemo z ponovno konolizacijo planeta.Tu živimo 9 milijard let in iz Zemlje odidemo preden se Sonce razširi in Jupiter s svojim mogočnim magnetnim poljem ne potegne vase celotno osončje in hkrati povzoči konec cikla,ki je nov začetek. Jupiter je v bistvu mini črna luknja -deluje po istem principu kot ona. Rimljanom je bil vrhovni sodnik Jupiter in je predstavljal red-Podobno kot Mojzes,ki nosi zakon na dveh kamnitih ploščah. Uničiti staro in roditi novo. Tako na kratko .Premalo časa za več!!

Zanimivo, vendar kaj pravzaprav je bistvo oziroma smisel za človeka v vesolju, če se mora stalno naseljevati iz enega planeta v drugega eksoplaneta in to neskončno?  Roll Eyes


Ohraniti življenje. Smisel našega življenja je skrb za vse ostalo življenje,kar nam samim omogoča preživetje-nadaljevanje človeškega rodu.. Jezus-recimo razsvetljeni-samorojeni učlovečen Bog izreče besede:Jaz sem življenje!! Zakaj le?
Podri svojo hišo,sovraži premoženje ,pobrigaj se za življenje,reši Življenje.Zgradi ladjo,da rešiš svoj rod in vse ostalo življenje. EP o Gilgamešu 11 ploščica.Noe itd. Preseneča me tvoje razmišljanje. Kar malo preveč enosmerno in lahkotno je-žal!! S tem ne mislim nič slabega,takšno pač je,tudi pri večini. Ko boš razmišljal o tej temi,ne pozabi na velike cikle-in letne čase:Zemlja.osončje-galaksija in na njihovo samozlivanje.Zemljino veliko leto 28ooo let-Velika doba osončja 15 milijard z.let, posamično leto 123 z.let,galaktično samozlitje vsakih 150 milijard z. let.Galaktično posamično leto traja enako kot zemljino veliko leto od ledene dobe do ledene dobe. Za našo stopnjo zavesti-znanja razumevanja ustroja sveta so odločilni letni cikli in letni časi galaksije,ki je naša Velika mati (teološka šifra zanjo)Naša bit živi-misli-deluje pod njenimi EM frekvencami. Vse se zrcali v nas in vse je v nas,samo EM frekvence niso vedno enake.CIKLI: Enkrat smo preveč iracionalni-nestvarni-verjamemo v čudeže in jih malikujemo,drugič smo preveč racionalni in premalo čuteči. Sedaj je doba racia in vse bolj smo egoistični in samovšečni.Mislimo,da vse zmoremo  in znamo.Egoistično sodimo druge samo,da potrdimo svoj um in ego.Duša je izgubljena.Iščimo dušo! No vesolje samo nam jo bo vrnilo-zelo kmalu! Mi vse vemo,samo zbujeno še ni v nas.Duša je naša brezčasna genska spominska koda. Ptiča ni potrebno učiti leteti.Tako tudi nas ni potrebno učiti leteti (živeti)v času ko naš um naši duši dovoli spregovoriti v nas samih. Ptič vzleti ko za to življenjsko dozori-isto je z nami.  Celotna zemeljska teološka zapuščina (osnova vseh verstev sveta),pisana, ustna,
arhitekturna in miti-so nič drugega kot pomoč naših prednikov nam za čas ko se bomo ponovno zbujali. Vere so prilagajajo  stopnji naše zavesti. Ko bo čas, bomo razumeli njihovo vsebino in vrednost za nas same.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1552 - 17.07.2011 at 09:06:22
 
OOOhooohoooOOOoooo , Alojz se je "zbuduuu" ...  Cheesy  Wink

Dobro Juuuuutrrrrrooooooooo  Cool

Ajd, čaw, lep pozdraw  Wink

#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1553 - 17.07.2011 at 09:08:37
 
Boštyxz wrote on 17.07.2011 at 09:06:22:
OOOhooohoooOOOoooo , Alojz se je "zbuduuu" ...  Cheesy  Wink

Dobro Juuuuutrrrrrooooooooo  Cool

Ajd, čaw, lep pozdraw  Wink

#


Si vesel? Ali te dajejo vetrovi?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1554 - 17.07.2011 at 09:34:28
 
ik.kanu.na

Kabalistično učenje pravi: Ko bo Adam -( človek )vsrkal in zajel celotno izkustvo vsega,kar je in biva ,bo božja podoba spoznala,kdo je znotraj in kdo zunaj.
To sporočilo govori o soodvisnem vesoljnem samoprocesu,človek-vesolje-življenje-razumevanje-pravilno delovanje.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1555 - 17.07.2011 at 10:15:27
 
Alojz in Sandib wrote on 15.07.2011 at 16:23:37:
Sam vidim stvari bolj enostavno.Imamo elementarno in življenjsko pojavnost. Elementi so vse, osmišlja jih življenje, skozi svoje reprodukcijske verige vrst.Evolucija je zame znanstveno nepotrjna blodnja.O evoluciji lahko govorimo samo znoraj posameznih ciklov.
Ker posnam letne čase in njihove cikle na Zemlji v osončju in galaksiji poznam tudi njihove elementarne in življenjske cikle.- Vem,da imam kot človek vegetativno,nagonsko in vesoljno neomejeno  bit in zavest, Vem,da rastline mislijo vegetativno,živali nagonsko in vegetativno ,sam pa mislim živim in delujem kot troedino samozavedno individulno vesoljno življenje,ali pojavnost. Tako na kratko!

vuf.. moram pa res stopit ven iz svojega boxa da lahko tole tvojo idejo dojamem. it's all in our minds they say.. who knows
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1556 - 17.07.2011 at 10:30:14
 
Devi wrote on 17.07.2011 at 10:15:27:
Alojz in Sandib wrote on 15.07.2011 at 16:23:37:
Sam vidim stvari bolj enostavno.Imamo elementarno in življenjsko pojavnost. Elementi so vse, osmišlja jih življenje, skozi svoje reprodukcijske verige vrst.Evolucija je zame znanstveno nepotrjna blodnja.O evoluciji lahko govorimo samo znoraj posameznih ciklov.
Ker posnam letne čase in njihove cikle na Zemlji v osončju in galaksiji poznam tudi njihove elementarne in življenjske cikle.- Vem,da imam kot človek vegetativno,nagonsko in vesoljno neomejeno  bit in zavest, Vem,da rastline mislijo vegetativno,živali nagonsko in vegetativno ,sam pa mislim živim in delujem kot troedino samozavedno individulno vesoljno življenje,ali pojavnost. Tako na kratko!

vuf.. moram pa res stopit ven iz svojega boxa da lahko tole tvojo idejo dojamem. it's all in our minds they say.. who knows


Pa še malo prej si trdila,da je bolje biti jezen kot blodit po vesolju. Nekateri pač vemo,zato mi je za slepe velikokrat hudo!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1557 - 17.07.2011 at 10:31:36
 
Quote:
it's all in our minds they say.. who knows

Skozi naše misli se zrcalijo vesoljni fizikalni zakoni.
Zato jih lahko nekatere zavestno dojamemo. Odviso od širine naše zavesti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1558 - 17.07.2011 at 10:46:31
 
Robi wrote on 17.07.2011 at 10:31:36:
Quote:
it's all in our minds they say.. who knows

Skozi naše misli se zrcalijo vesoljni fizikalni zakoni.
Zato jih lahko nekatere zavestno dojamemo. Odviso od širine naše zavesti.


Saj ne želim biti sodnik. Zavest je gensko in vesoljno soodvien pojav. Je treba razumeti,da nekateri nikoli ne dozorijo-žal!!Tudi na drevesu niso vedno samo zdravi sadeži!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1559 - 17.07.2011 at 11:12:47
 
ik.kanu.na wrote on 17.07.2011 at 01:19:04:
gape wrote on 16.07.2011 at 13:32:46:
ik.kanu.na wrote on 16.07.2011 at 02:10:49:
Alojz -> Ali so kdaj tu na Zemlji obiskali pravi vesoljci in kakšni so bili?

Ancient aliens
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1272323539

Škoda, ker ni podnapisa.  Undecided

ampak so pa super slikice ...
Smiley

sm ga meu namen skrajšat (se full ponavljajo zadeve) pa prevest kar se mi zdi pomembnga ... ampak je skoz kej blj pomembno kt to ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 102 103 104 105 106 ... 118