Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 631 632 633 634 635 ... 764
(Read 1076464 times)
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9480 - 19.05.2010 at 12:24:01
 
Alojz in Sandib wrote on 19.05.2010 at 12:17:55:
David

Kaj pa če vse vedenje nosimo že v sebi? In je zaradi vesoljnega samodelovanja samo ciklično zaspalo v nas in v nas samih samo vegetatira??? Ne obsojat druge,če nisi sposoben sam v sebi odkriti resnice!! Male zverinice vedno pridejo na plano,ko so sigurne,da jih bo kakšen somišljenik branil.Drugače pa tiho in vztrajno limajo tuje vedenje semle.Niso vedenja v sebi odkrili in rabijo-berglo,da lahko hodijo in kvakajo po Zemljici. Wink Wink Wink


Lojzek: tudi to te je nekdo naučil, si nekje prebral,.... pišeš v slov. jeziku itd .... tudi ti si v istem loncu in to dosti bolj, kot sploh lahko veš in oceniš.

Sploh pa - že v moji temi sem povedal: subjektivnost in egotripovsko paradiranje me ne gane! Življenje je prekratko za tako izvenkontekstualni podvig.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9481 - 19.05.2010 at 12:31:55
 
Dreammer

To jaz že dolgo vem,da sem soodvisen in vezan na vesoljno samodelovanje. Jaz se tudi popolnoma zavedam,da je naša sedanja egocentričnost vesoljni samopojav,ki nam samim povzroča ta življenjski paradoks.

Mi lahko čivkamo kako smo mi duhovni in napredni v resnici smo točno toliko kot nam sama vesoljna samopojavnost to omogoča.

Sedaj se pa lepo usedi in pretuhtaj-prezveči. Jaz ti bom vedno podal resnico in nič več in nič manj.Ne dajajte ocen kdo ste in kdo sem-tega se ni težko navaditi. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9482 - 19.05.2010 at 12:58:53
 
Alojz in Sandib wrote on 19.05.2010 at 12:31:55:
Dreammer

To jaz že dolgo vem,da sem soodvisen in vezan na vesoljno samodelovanje. Jaz se tudi popolnoma zavedam,da je naša sedanja egocentričnost vesoljni samopojav,ki nam samim povzroča ta življenjski paradoks.

Mi lahko čivkamo kako smo mi duhovni in napredni v resnici smo točno toliko kot nam sama vesoljna samopojavnost to omogoča.

Sedaj se pa lepo usedi in pretuhtaj-prezveči. Jaz ti bom vedno podal resnico in nič več in nič manj.Ne dajajte ocen kdo ste in kdo sem-tega se ni težko navaditi. Wink Wink


To napravi ti za sebe da bo mir na forumu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9483 - 19.05.2010 at 13:02:58
 
Dreammer wrote on 19.05.2010 at 12:58:53:
Alojz in Sandib wrote on 19.05.2010 at 12:31:55:
Dreammer

To jaz že dolgo vem,da sem soodvisen in vezan na vesoljno samodelovanje. Jaz se tudi popolnoma zavedam,da je naša sedanja egocentričnost vesoljni samopojav,ki nam samim povzroča ta življenjski paradoks.

Mi lahko čivkamo kako smo mi duhovni in napredni v resnici smo točno toliko kot nam sama vesoljna samopojavnost to omogoča.

Sedaj se pa lepo usedi in pretuhtaj-prezveči. Jaz ti bom vedno podal resnico in nič več in nič manj.Ne dajajte ocen kdo ste in kdo sem-tega se ni težko navaditi. Wink Wink


To napravi ti za sebe da bo mir na forumu.


Pojdi svet je odprt za Paja patke duhovnosti.A se nisi že poslovil? Te ego muči in tera,da še kar kvakaš tja v tri dni. Wink Wink Grin Tongue.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9484 - 19.05.2010 at 14:21:15
 
Quote:
Ne obsojam, ampak o tem govorim da ne znaš drugega kot zmerjat drugih če se ne strinjajo s tabo. Sem napisal kaj kar ni res? Nisem.
Prič je veliko.

Smiley Smiley
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9485 - 19.05.2010 at 14:21:35
 
Bemo dvakrat sem pozabil geslo koncno mi je uspelo ponastavit  Smiley

Fajn vas je brat smeha polna usta  Tongue
 Prosim ne me sodit po niku , seveda sem pa clovek in imam ego ki pa ga ne mislim uporabljat tu proti komu ,zanima me samo resnica ne bom se vtipkal v vase osebne razprave bom pa obcasno kaj vprasal direktno vprasanje brez slabih namenov.
Hvala
lp : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9486 - 19.05.2010 at 14:24:00
 
El Pesnik wrote on 19.05.2010 at 08:39:20:
Dreammer

Ne še iti, dovoli da ti obrazložim stvari. Torej tu na tem forumu "pustoši" oseba, katero jaz sedaj (na sveže) imenujem Sveti Alojzij Podnanoški. Torej, omenjeno bitje nosi presvitli nick Alojz in Sandib, katerega drugi del imena je ostal še iz predpotopnih časov, ko se je foruma udeleževal uporabnik Sandi, potem pa je prek njegovega accounta na forum treščil še omenjeni presvitli Alojz, zato sedaj tak nick.

Torej, zgodba Svetega Alojzija Podnanoškega je sledeča: najprej je eden izmed njegovih podanikov, ki se kliče tako zelo kibernetično Etrex, pred pol tretjim letom odprl temo, ki jo sedaj beremo. V prvih postih je hvalil "remek" delo svojega guruja in se čudil, kako v celem tednu ni bilo še nobenega komentarja. Nato pa je treščilo - kot podivjan komet je na forum treščil še presveti Oče nauka po Prometeju in začel vse prisotne zmerjati z ... da ne povem kaj, ter groziti s svetovnim potopom pred katerim nas bojda lahko rešijo samo Elohimske ladje. No, pa da ne bom dolgovezil je v teku naše pisarije prišlo do huronsko veliko strani tega threada kot jih videš danes.

Na kratko lahko filozofijo Svetega Alojzija Podnanoškega strnem takole: vesolje je hudo zares in resnično, obstajajo hudo dolgi cikli, človek je vrhovni skrbnik vsega življenja v vesolju, telo je nosilec zavesti, potem pa še celotna čreva o sarkofagih kamor te položi ob smrti in reanimira tvoje telo. Skratka, pripovedka o zlatem jajcu se vleče že več kot dve leti, presvitli Cesar Elohimski stalno obljublja prihod ne vem kakšnih nebeških ladij, nekaj govoriči o nekakšnem preparatu, ki sam proizvaja svojo energijo in tako naprej.

Da pa bo bera povsem polna je zelo nagnjem k jeznoritosti in vsesplošnemu pljuvanju udeležencev, zakaj se ima zahvaliti svoj svoji superiorni pameti, katere mu po njegovih lastnih besedah nikoli ne zmanjka. Seveda pa ob vsem tem ne pozabi omeniti, da je edini na svetu, ki je resnično razsvetljen, ne tako kot nekateri nebodigatrebe, ki se samo pretvarjajo, zakaj on sam je prvi izmed vseh kalčkov, ki je dojel brezčasno teološko zapuščino, ki jo je prvi med enakimi uspel odkodirati.

Tako da vidiš, dragi Dreammer, taka je naša žalostna usoda na temle forumu, ko po njej pustoši strašni Sveti Alojzij Podnanoški. Je odgnal že marsikaterega bolj zmernega sogovornika, tako da jaz vsakemu poročem: Postoj prijatelj, ne še iti, bodi udeležen pri tejle sve-slovenski tragikomediji, ki se odvija pred našimi ekrani, zakaj edinstvena je naša pripovedka in polna smeha. Postoj, prijatelj, postoj!

Tak da, Dreammer, jemlji našega dragega Svetega Alojzija Podnanoškega malo z rezervo pa se včasih nasmehni njegovim domislicam, potem pa išči naprej.

Lep pozdrav,
Poet


Poet, lepo si dreammerju razložil, upam, da bo razumel našo težavo na forumu.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9487 - 19.05.2010 at 14:27:12
 
ego-3p wrote on 19.05.2010 at 14:21:35:
Bemo dvakrat sem pozabil geslo koncno mi je uspelo ponastavit  Smiley

Fajn vas je brat smeha polna usta  Tongue

Dobrodošel med nami egotrip.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9488 - 19.05.2010 at 14:30:40
 
M.L. wrote on 19.05.2010 at 14:27:12:
ego-3p wrote on 19.05.2010 at 14:21:35:
Bemo dvakrat sem pozabil geslo koncno mi je uspelo ponastavit  Smiley

Fajn vas je brat smeha polna usta  Tongue

Dobrodošel med nami egotrip.

Pa lep pozdrav.

Hvala ML : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9489 - 19.05.2010 at 15:15:31
 
M.L. wrote on 19.05.2010 at 14:27:12:
ego-3p wrote on 19.05.2010 at 14:21:35:
Bemo dvakrat sem pozabil geslo koncno mi je uspelo ponastavit  Smiley

Fajn vas je brat smeha polna usta  Tongue

Dobrodošel med nami egotrip.

Pa lep pozdrav.


Ml eno samo prilizovanje te je skupaj. Se bojiš zamerit komu? Če je človek dorasel temi je po meni vsak takšen dobrodošel. Dreammer je neumno začel in neumno končal-resnica!! Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9490 - 19.05.2010 at 16:02:26
 
Alojz in Sandib wrote on 19.05.2010 at 15:15:31:
M.L. wrote on 19.05.2010 at 14:27:12:
ego-3p wrote on 19.05.2010 at 14:21:35:
Bemo dvakrat sem pozabil geslo koncno mi je uspelo ponastavit  Smiley

Fajn vas je brat smeha polna usta  Tongue

Dobrodošel med nami egotrip.

Pa lep pozdrav.


Ml eno samo prilizovanje te je skupaj. Se bojiš zamerit komu? Če je človek dorasel temi je po meni vsak takšen dobrodošel. Dreammer je neumno začel in neumno končal-resnica!! Wink Wink Wink

Si pa res bolan, a misliš, da bi tebi krona z glave padla, če bi koga prijazno pozdravil??

Dreammer ni nič neumno začel, ampak si ga ti neumno ( po svoji pameti ) razumel.

No pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9491 - 19.05.2010 at 16:46:27
 
ML -Ne moreš preboleti? Si serviren kot kakšen divji zajc! Česa se pa bojiš? Slabega mnenja? Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9492 - 19.05.2010 at 20:26:50
 
Prvo, dobrodosel Dreammer Smiley

Bom pa se jaz dodal poleno na ogenj... EL- Poeta pravis da deluje moj nick zelo kiberneticno? Ne vem na kaj konkretno ciljas s tem, ampak ni receno lahko je izpeljanka tudi iz eteric Wink torej dva nasprotna si pola v enem nicku... ampak to je ze druga tema, moja tema pa je:

Zadnje dve strani, ko je prisel Dreammer so uleteli in zacela- dolocena skupinica obnasati pokroviteljsko do novega udelezenca in sploh v stilu; o ja res je prau imas, lepo povedano, res je Alojz vse ukurca ki se ne strinjajo z njim.

Le kako saj besede modrecev so zametne in tople?  Roll Eyes New age shit jaz pravim, kaj pa tisti modreci ki ti uletiji s palco ko hoces neutemeljeno pametovat?

Zdaj pa ce pod lupo vzamem osebke ki so v tej skupinici, so tisti ki so prisli v navzkrizen ogenj z Alojzem Grin Kot recimo M.L. samo caka da bi izlil svoje ego frustacije v vsaki priliki, potrdilno preko nekoga ki bo pisal proti Alojzu.

Kar je se huje je M.L. vrhovni pridigar tega foruma o brezpogojni ljubezni, srcu in podobnem nakladanju, a po drugi strani pa kreator enih najbolj pritlehnih postov  Roll Eyes

Tako da cisto razumem Alojza zakaj tako reagira, fajn bi bilo da bi se kdo opazil to drugo plat kovanca, ampak tisti ki so nastrojeni proti, bolj tezko.

Ker poznam Alojza in se mi zdi to malo krivicno, bom povedal kot je, je dobra oseba, nikoli mi ni deloval globje nastrojen proti komu skratka pravicna oseba. Je malce hiperaktiven, poln zivljenske energije in ker zadeve o naravni zakonitosti razume v nulo, poslje besedne puscice tocno v sredino, ne vem zakaj se potem nekaterim to tako zameri?

Ok kdaj res vskoci komu, ker prevec lepi tuje znanje, ampak nikoli ne nevem kako agresivno, bolj dobronamerno, vse drugo pa dobro argumentira in ne napada brez podlage prvi, to vem ker sodelujem ze od zacetka P.D. teme ki sem jo odprl.

Je pac clovek s hrbtenico, ki ostro stoji za svojim vedenjem, saj ne mores drugace, je cisto nasprotje neki kvazi duhovni megli.

To pisem ker se mi zdi krivicno, ne pa zaradi tega da bi ga brezglavo branil, ce ne bi bilo krivicno ga ne bi branil...

Pa tudi ce izpadem nevemkako se ne sekiram, Alojz je ze pravi in vedno bom stal za njim, neglede na vse  Cool

Se vedno je edini, ki je pokazal svet, ki ga zdaj vidim v pravi luci, vse lazi in zmote sveta se mi vedno bolj odkrivajo in vse duhovne buce spoznavam bolj in bolj.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9493 - 19.05.2010 at 20:46:08
 
No da ne bo tema samo neko nakladanje drug cez drugega.

Nadaljujem kjer sem koncal zadnji post, torej zmote sveta in duhovne buce.

Zadnje case sem se parkrat srecal z znanimi duhovnimi bucami, da hrana ni prava energija, da tapravo duhovno energijo dobivamo iz vesolja. Seveda to ne zna noben argumentirat, kot mi tudi ne pokazat kje je tistih par osebkov na svetu ki zivi ze desetletja brez hrane Grin

Kot vse duhovne resnice je tudi ta prikrojena zaradi dejstva da smo res povezani z vesoljem, tocneje z EM valovanjem, to pa ne pomeni da sprejemamo neznano energijo iz vesolja ampak zgolj to da smo kot instrument uglaseni na ferkvenco galaksije, torej nobenih misticnih energij ni v igri, ampak delujemo po ferkvenci ki nas dviga in spusca, kot bi resonirali v doloceni vibraciji, energije pa nam to ne daje.

Seveda so kvazi modreci vedli da je nekaj okrog tega, ampak ti "modreci" niso tocno vedli da gre za EM valovanje, ampak so to zmistificirali v neko nejasno kozmicno energijo, ne iz kje je ne kaj je, samo to da je... Toliko o modrecih nasega sveta.

Tako to je en primer duhovne buce, kako je vse to zlagano in prikrojeno.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9494 - 19.05.2010 at 22:27:17
 
res fino etrexu, da si tak alojzev Sanco Pansa in nekriticno sprejmes vse kar ti tvoj Don Kihot naklobasa, po mojem vneto pricakujes letece mline na veter iz vesolja.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 631 632 633 634 635 ... 764