Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 629 630 631 632 633 ... 764
(Read 1077113 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9450 - 18.05.2010 at 18:44:06
 
Alojz in Sandib wrote on 18.05.2010 at 18:41:30:
Robi wrote on 18.05.2010 at 18:27:13:
Dreammer,
jaz ne poznam iluminatov in podobnih, ampak le človeške sebične hijene, ki vladajo v imenu kapitala...plačujejo znanstvenike, politike... Smiley


Robi dober odgovor!!!!

Dreammer dobrodošel! Malo boš moral korigirat svojo mistiko o degradiranem dnk in to zadevo zamenjati z em valovanjem galaktičnih letnih časov. Gre za to,da naši možgani in naša bit deluje na galaktičnih elektromagnetnih frekvencah,ki vplivajo samodejno na našo zavest. Tisto zgodbo o drugačnih intelegentnih bitjih kot smo ljudje pozabi. Mi smo vesoljno nesamospoznani sinovi Galaktične sončne dinastije-človeškega rodu in bratsva.Anunaki smo ljudje ki z vesoljnim samospoznanjem lahko postanemo tudi fizično dolgoživeči.Na kratko!!! Nekateri tule nikomur nič ne vsilujemo,samo razlagamo svoje razumevanje zadev!! Wink Wink

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9451 - 18.05.2010 at 20:26:02
 
Robi wrote on 18.05.2010 at 18:27:13:
Dreammer,
jaz ne poznam iluminatov in podobnih, ampak le človeške sebične hijene, ki vladajo v imenu kapitala...plačujejo znanstvenike, politike... Smiley

bom kr tegale ponucu
bo zadost dobr
jest sm že zdavni pogruntu
al je ego
al je pa zarota - bolje agenda
izvor težav ki jih gledamo, če se drznemo gledat
ego je mal preveč butast
in zdej je popolnoma jasno, da lažejo politiki, religije (duhovniki), novinarji, ... in zdej je popolnoma jasno postalo tud da lažejo znanstveniki
in glih te so dobil pri ... dobesedno ... zaroti
ki je sicer del agende ... ampak oni so se šli prow zaroto ...
torej
vsi ampak res čist vsi iz tistih (najvišjih) slojev so pokvarjeni do obisti ...
in kot sm že reku usaj 1x ... če so oni ljudje, jest nism človk
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9452 - 18.05.2010 at 20:29:58
 
Quote:
Vzorci so vedno v casu pride situacija in program- vzorec pade iz predalcka in izrise scenarij,

Brez programa, ni delovanja.
Računalnik brez programa seveda ni uporaben..Tako tudi naš um rabi program, ki ga ustvari s pomočjo spomina in čutil, da lahko deluje.
Ustvarjanje programov ali miselnih procesov, je seveda pogoj, da se zavedamo in znamo razlagati realnost in pojave. Za vse to, pa se v glavnem uporablja spomin.
Zato na primer starejši človek, na nove zadeve gleda skeptično, saj se dejansko stanje ne sklada s tistim, kar ima v spominu.
Mlad človek, pa tudi ustvarjalen človek, pa brez težav sprejme nekaj novega, kot normalno, saj ne sodi na podlagi spomina.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9453 - 18.05.2010 at 20:34:30
 
Quote:
vsi ampak res čist vsi iz tistih (najvišjih) slojev so pokvarjeni do obisti ...

Sranje je to, da ravno močan ego pripelje človeka do oblasti.
Sistem in družba to omogoča.
Cenijo se ego vrednote..

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9454 - 18.05.2010 at 21:11:09
 
gape wrote on 18.05.2010 at 20:26:02:
Robi wrote on 18.05.2010 at 18:27:13:
Dreammer,
jaz ne poznam iluminatov in podobnih, ampak le človeške sebične hijene, ki vladajo v imenu kapitala...plačujejo znanstvenike, politike... Smiley

bom kr tegale ponucu
bo zadost dobr
jest sm že zdavni pogruntu
al je ego
al je pa zarota - bolje agenda
izvor težav ki jih gledamo, če se drznemo gledat
ego je mal preveč butast
in zdej je popolnoma jasno, da lažejo politiki, religije (duhovniki), novinarji, ... in zdej je popolnoma jasno postalo tud da lažejo znanstveniki
in glih te so dobil pri ... dobesedno ... zaroti
ki je sicer del agende ... ampak oni so se šli prow zaroto ...
torej
vsi ampak res čist vsi iz tistih (najvišjih) slojev so pokvarjeni do obisti ...
in kot sm že reku usaj 1x ... če so oni ljudje, jest nism človk


Najboljše je zapisati ne agenda-ne ego-ampak je to naša edina poznana življenjska opcija,ker prave vesoljne še nismo samospoznali. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9455 - 18.05.2010 at 23:47:25
 
zbrisal
Back to top
 
 
IP Logged
 
44499
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9456 - 19.05.2010 at 00:08:46
 
huh ja,  res je včasih malo težko tukaj     Wink    Cheesy   -   Smiley





Dobro potovanje še naprej !!

Smiley


Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9457 - 19.05.2010 at 08:39:20
 
Dreammer wrote on 18.05.2010 at 23:51:40:
Alojz in Sandib wrote on 18.05.2010 at 18:41:30:
Robi wrote on 18.05.2010 at 18:27:13:
Dreammer,
jaz ne poznam iluminatov in podobnih, ampak le človeške sebične hijene, ki vladajo v imenu kapitala...plačujejo znanstvenike, politike... Smiley


Robi dober odgovor!!!!

Dreammer dobrodošel! Malo boš moral korigirat svojo mistiko o degradiranem dnk in to zadevo zamenjati z em valovanjem galaktičnih letnih časov. Gre za to,da naši možgani in naša bit deluje na galaktičnih elektromagnetnih frekvencah,ki vplivajo samodejno na našo zavest. Tisto zgodbo o drugačnih intelegentnih bitjih kot smo ljudje pozabi. Mi smo vesoljno nesamospoznani sinovi Galaktične sončne dinastije-človeškega rodu in bratsva.Anunaki smo ljudje ki z vesoljnim samospoznanjem lahko postanemo tudi fizično dolgovečni.Na kratko!!! Nekateri tule nikomur nič ne vsilujemo,samo razlagamo svoje razumevanje zadev!! Wink Wink


Spoštovani!
Hvala za nekajurno druženje.
Forum vam prepuščam še naprej.......
Takšnega stila se jaz ne grem in izbira je samo moja, ja ali ne.
Jaz sem izbral ne.

Adijo vsem.

Dreammer

Ne še iti, dovoli da ti obrazložim stvari. Torej tu na tem forumu "pustoši" oseba, katero jaz sedaj (na sveže) imenujem Sveti Alojzij Podnanoški. Torej, omenjeno bitje nosi presvitli nick Alojz in Sandib, katerega drugi del imena je ostal še iz predpotopnih časov, ko se je foruma udeleževal uporabnik Sandi, potem pa je prek njegovega accounta na forum treščil še omenjeni presvitli Alojz, zato sedaj tak nick.

Torej, zgodba Svetega Alojzija Podnanoškega je sledeča: najprej je eden izmed njegovih podanikov, ki se kliče tako zelo kibernetično Etrex, pred pol tretjim letom odprl temo, ki jo sedaj beremo. V prvih postih je hvalil "remek" delo svojega guruja in se čudil, kako v celem tednu ni bilo še nobenega komentarja. Nato pa je treščilo - kot podivjan komet je na forum treščil še presveti Oče nauka po Prometeju in začel vse prisotne zmerjati z ... da ne povem kaj, ter groziti s svetovnim potopom pred katerim nas bojda lahko rešijo samo Elohimske ladje. No, pa da ne bom dolgovezil je v teku naše pisarije prišlo do huronsko veliko strani tega threada kot jih videš danes.

Na kratko lahko filozofijo Svetega Alojzija Podnanoškega strnem takole: vesolje je hudo zares in resnično, obstajajo hudo dolgi cikli, človek je vrhovni skrbnik vsega življenja v vesolju, telo je nosilec zavesti, potem pa še celotna čreva o sarkofagih kamor te položi ob smrti in reanimira tvoje telo. Skratka, pripovedka o zlatem jajcu se vleče že več kot dve leti, presvitli Cesar Elohimski stalno obljublja prihod ne vem kakšnih nebeških ladij, nekaj govoriči o nekakšnem preparatu, ki sam proizvaja svojo energijo in tako naprej.

Da pa bo bera povsem polna je zelo nagnjem k jeznoritosti in vsesplošnemu pljuvanju udeležencev, zakaj se ima zahvaliti svoj svoji superiorni pameti, katere mu po njegovih lastnih besedah nikoli ne zmanjka. Seveda pa ob vsem tem ne pozabi omeniti, da je edini na svetu, ki je resnično razsvetljen, ne tako kot nekateri nebodigatrebe, ki se samo pretvarjajo, zakaj on sam je prvi izmed vseh kalčkov, ki je dojel brezčasno teološko zapuščino, ki jo je prvi med enakimi uspel odkodirati.

Tako da vidiš, dragi Dreammer, taka je naša žalostna usoda na temle forumu, ko po njej pustoši strašni Sveti Alojzij Podnanoški. Je odgnal že marsikaterega bolj zmernega sogovornika, tako da jaz vsakemu poročem: Postoj prijatelj, ne še iti, bodi udeležen pri tejle sve-slovenski tragikomediji, ki se odvija pred našimi ekrani, zakaj edinstvena je naša pripovedka in polna smeha. Postoj, prijatelj, postoj!

Tak da, Dreammer, jemlji našega dragega Svetega Alojzija Podnanoškega malo z rezervo pa se včasih nasmehni njegovim domislicam, potem pa išči naprej.

Lep pozdrav,
Poet
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9458 - 19.05.2010 at 08:40:21
 
Quote:
huh ja,  res je včasih malo težko tukaj     Wink    Cheesy   -   Smiley


Dobro potovanje še naprej !!

Smiley

Se pridružujem!
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9459 - 19.05.2010 at 09:12:41
 
El Pesnik wrote on 19.05.2010 at 08:40:21:
Quote:
huh ja,  res je včasih malo težko tukaj     Wink    Cheesy   -   Smiley


Dobro potovanje še naprej !!

Smiley

Se pridružujem!

Uboga revčka, bo že bolje, bodo hudi časi minili.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9460 - 19.05.2010 at 09:21:32
 
EL Poetek-bosopetek

Je problem če si majhen na duhu,pa hitro pripišeš svoje otroške fore drugim. Čez teden boš pa spet vriskal kako je vse res,kar jaz pišem.Malo si neuravnotežen .To je vse bolj očitno.Kdo pa je tebe kje včeraj omenjal?? Kaj skačeš ti otročji duševni bolnik?  Tongue
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9461 - 19.05.2010 at 09:23:38
 
Prepisanih znanj imam že čez glavo.Dajte neki osebnega enkrat ven.Najbolj se kurčite tisti,ki nikoli niste naredili nič svojega.Vse kar imate in znate je prevzeto in preplonkano. Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9462 - 19.05.2010 at 09:54:48
 
Dreammer

Tebi sem postavil par vprašanj in niti na enega nisi odgovoril.Ne blefiraj,da ti nekaj veš!! Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9463 - 19.05.2010 at 10:01:04
 
El Pesnik wrote on 19.05.2010 at 08:39:20:
Dreammer wrote on 18.05.2010 at 23:51:40:
Alojz in Sandib wrote on 18.05.2010 at 18:41:30:
Robi wrote on 18.05.2010 at 18:27:13:
Dreammer,
jaz ne poznam iluminatov in podobnih, ampak le človeške sebične hijene, ki vladajo v imenu kapitala...plačujejo znanstvenike, politike... Smiley


Hvala za izčrpno poročilo.

Torej kar se mene tiče - iskati ne potrebujem več. Prevarante prepoznam v treh stavkih - pa niti pod razno se mi ni kaj za dokazovati, pa fajtati za prestol egotripovskega filma itd ....
tega ne potrebujem, in ne želim.
Življenje je stvar ekonomije in administracije svoje prakse  - to pač ni moj stil.

glede  na to n emislim biti nobenemu hrana z anjegovo paradiranje ne v privatnem življenju in ne v virtualnem, še manj pa imam namen propagirati kakršenkoli svoj lastni preverjeni vzorec.

Tega ne potrebujem.

Za vse je pod soncem dovolj prostora - in glede na to je pač selekcija vsakega posameznika, kaj preferira kot svojo vizijo.

Škoda pa res, da se zaradi nekontekstualnih spamov verjetno marsikdo premisli, preden se pokaže tukaj med vami v tej - kot praviš sam, tragikomediji.

Mene osebno zanimajo vesoljske in izvenzemeljske civilizacije in bitja ter njihovo poslanstvo, cilji obstoja. V tujini imam veliko napletenih kvalitetnih stikov in vezi - ampak kot kaže, jih preko tega foruma ne bom našel. Verjetno si podobni premislijo in se ne pokažejo tukaj.

Znano mi je čuvanje svojega fevda (foruma): ker se pač prevaranti bojijo bolj izkušenih.

Lep pozdrav!

Robi dober odgovor!!!!

Dreammer dobrodošel! Malo boš moral korigirat svojo mistiko o degradiranem dnk in to zadevo zamenjati z em valovanjem galaktičnih letnih časov. Gre za to,da naši možgani in naša bit deluje na galaktičnih elektromagnetnih frekvencah,ki vplivajo samodejno na našo zavest. Tisto zgodbo o drugačnih intelegentnih bitjih kot smo ljudje pozabi. Mi smo vesoljno nesamospoznani sinovi Galaktične sončne dinastije-človeškega rodu in bratsva.Anunaki smo ljudje ki z vesoljnim samospoznanjem lahko postanemo tudi fizično dolgovečni.Na kratko!!! Nekateri tule nikomur nič ne vsilujemo,samo razlagamo svoje razumevanje zadev!! Wink Wink


Spoštovani!
Hvala za nekajurno druženje.
Forum vam prepuščam še naprej.......
Takšnega stila se jaz ne grem in izbira je samo moja, ja ali ne.
Jaz sem izbral ne.

Adijo vsem.

Dreammer

Ne še iti, dovoli da ti obrazložim stvari. Torej tu na tem forumu "pustoši" oseba, katero jaz sedaj (na sveže) imenujem Sveti Alojzij Podnanoški. Torej, omenjeno bitje nosi presvitli nick Alojz in Sandib, katerega drugi del imena je ostal še iz predpotopnih časov, ko se je foruma udeleževal uporabnik Sandi, potem pa je prek njegovega accounta na forum treščil še omenjeni presvitli Alojz, zato sedaj tak nick.

Torej, zgodba Svetega Alojzija Podnanoškega je sledeča: najprej je eden izmed njegovih podanikov, ki se kliče tako zelo kibernetično Etrex, pred pol tretjim letom odprl temo, ki jo sedaj beremo. V prvih postih je hvalil "remek" delo svojega guruja in se čudil, kako v celem tednu ni bilo še nobenega komentarja. Nato pa je treščilo - kot podivjan komet je na forum treščil še presveti Oče nauka po Prometeju in začel vse prisotne zmerjati z ... da ne povem kaj, ter groziti s svetovnim potopom pred katerim nas bojda lahko rešijo samo Elohimske ladje. No, pa da ne bom dolgovezil je v teku naše pisarije prišlo do huronsko veliko strani tega threada kot jih videš danes.

Na kratko lahko filozofijo Svetega Alojzija Podnanoškega strnem takole: vesolje je hudo zares in resnično, obstajajo hudo dolgi cikli, človek je vrhovni skrbnik vsega življenja v vesolju, telo je nosilec zavesti, potem pa še celotna čreva o sarkofagih kamor te položi ob smrti in reanimira tvoje telo. Skratka, pripovedka o zlatem jajcu se vleče že več kot dve leti, presvitli Cesar Elohimski stalno obljublja prihod ne vem kakšnih nebeških ladij, nekaj govoriči o nekakšnem preparatu, ki sam proizvaja svojo energijo in tako naprej.

Da pa bo bera povsem polna je zelo nagnjem k jeznoritosti in vsesplošnemu pljuvanju udeležencev, zakaj se ima zahvaliti svoj svoji superiorni pameti, katere mu po njegovih lastnih besedah nikoli ne zmanjka. Seveda pa ob vsem tem ne pozabi omeniti, da je edini na svetu, ki je resnično razsvetljen, ne tako kot nekateri nebodigatrebe, ki se samo pretvarjajo, zakaj on sam je prvi izmed vseh kalčkov, ki je dojel brezčasno teološko zapuščino, ki jo je prvi med enakimi uspel odkodirati.

Tako da vidiš, dragi Dreammer, taka je naša žalostna usoda na temle forumu, ko po njej pustoši strašni Sveti Alojzij Podnanoški. Je odgnal že marsikaterega bolj zmernega sogovornika, tako da jaz vsakemu poročem: Postoj prijatelj, ne še iti, bodi udeležen pri tejle sve-slovenski tragikomediji, ki se odvija pred našimi ekrani, zakaj edinstvena je naša pripovedka in polna smeha. Postoj, prijatelj, postoj!

Tak da, Dreammer, jemlji našega dragega Svetega Alojzija Podnanoškega malo z rezervo pa se včasih nasmehni njegovim domislicam, potem pa išči naprej.

Lep pozdrav,
Poet

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9464 - 19.05.2010 at 10:03:56
 
Dreammer wrote on 19.05.2010 at 10:01:04:
El Pesnik wrote on 19.05.2010 at 08:39:20:
Dreammer wrote on 18.05.2010 at 23:51:40:
Alojz in Sandib wrote on 18.05.2010 at 18:41:30:
Robi wrote on 18.05.2010 at 18:27:13:
Dreammer,
jaz ne poznam iluminatov in podobnih, ampak le človeške sebične hijene, ki vladajo v imenu kapitala...plačujejo znanstvenike, politike... Smiley


Hvala za izčrpno poročilo.

Torej kar se mene tiče - iskati ne potrebujem več. Prevarante prepoznam v treh stavkih - pa niti pod razno se mi ni kaj za dokazovati, pa fajtati za prestol egotripovskega filma itd ....
tega ne potrebujem, in ne želim.
Življenje je stvar ekonomije in administracije svoje prakse  - to pač ni moj stil.

glede  na to n emislim biti nobenemu hrana z anjegovo paradiranje ne v privatnem življenju in ne v virtualnem, še manj pa imam namen propagirati kakršenkoli svoj lastni preverjeni vzorec.

Tega ne potrebujem.

Za vse je pod soncem dovolj prostora - in glede na to je pač selekcija vsakega posameznika, kaj preferira kot svojo vizijo.

Škoda pa res, da se zaradi nekontekstualnih spamov verjetno marsikdo premisli, preden se pokaže tukaj med vami v tej - kot praviš sam, tragikomediji.

Mene osebno zanimajo vesoljske in izvenzemeljske civilizacije in bitja ter njihovo poslanstvo, cilji obstoja. V tujini imam veliko napletenih kvalitetnih stikov in vezi - ampak kot kaže, jih preko tega foruma ne bom našel. Verjetno si podobni premislijo in se ne pokažejo tukaj.

Znano mi je čuvanje svojega fevda (foruma): ker se pač prevaranti bojijo bolj izkušenih.

Lep pozdrav!

Robi dober odgovor!!!!

Dreammer dobrodošel! Malo boš moral korigirat svojo mistiko o degradiranem dnk in to zadevo zamenjati z em valovanjem galaktičnih letnih časov. Gre za to,da naši možgani in naša bit deluje na galaktičnih elektromagnetnih frekvencah,ki vplivajo samodejno na našo zavest. Tisto zgodbo o drugačnih intelegentnih bitjih kot smo ljudje pozabi. Mi smo vesoljno nesamospoznani sinovi Galaktične sončne dinastije-človeškega rodu in bratsva.Anunaki smo ljudje ki z vesoljnim samospoznanjem lahko postanemo tudi fizično dolgovečni.Na kratko!!! Nekateri tule nikomur nič ne vsilujemo,samo razlagamo svoje razumevanje zadev!! Wink Wink


Spoštovani!
Hvala za nekajurno druženje.
Forum vam prepuščam še naprej.......
Takšnega stila se jaz ne grem in izbira je samo moja, ja ali ne.
Jaz sem izbral ne.

Adijo vsem.

Dreammer

Ne še iti, dovoli da ti obrazložim stvari. Torej tu na tem forumu "pustoši" oseba, katero jaz sedaj (na sveže) imenujem Sveti Alojzij Podnanoški. Torej, omenjeno bitje nosi presvitli nick Alojz in Sandib, katerega drugi del imena je ostal še iz predpotopnih časov, ko se je foruma udeleževal uporabnik Sandi, potem pa je prek njegovega accounta na forum treščil še omenjeni presvitli Alojz, zato sedaj tak nick.

Torej, zgodba Svetega Alojzija Podnanoškega je sledeča: najprej je eden izmed njegovih podanikov, ki se kliče tako zelo kibernetično Etrex, pred pol tretjim letom odprl temo, ki jo sedaj beremo. V prvih postih je hvalil "remek" delo svojega guruja in se čudil, kako v celem tednu ni bilo še nobenega komentarja. Nato pa je treščilo - kot podivjan komet je na forum treščil še presveti Oče nauka po Prometeju in začel vse prisotne zmerjati z ... da ne povem kaj, ter groziti s svetovnim potopom pred katerim nas bojda lahko rešijo samo Elohimske ladje. No, pa da ne bom dolgovezil je v teku naše pisarije prišlo do huronsko veliko strani tega threada kot jih videš danes.

Na kratko lahko filozofijo Svetega Alojzija Podnanoškega strnem takole: vesolje je hudo zares in resnično, obstajajo hudo dolgi cikli, človek je vrhovni skrbnik vsega življenja v vesolju, telo je nosilec zavesti, potem pa še celotna čreva o sarkofagih kamor te položi ob smrti in reanimira tvoje telo. Skratka, pripovedka o zlatem jajcu se vleče že več kot dve leti, presvitli Cesar Elohimski stalno obljublja prihod ne vem kakšnih nebeških ladij, nekaj govoriči o nekakšnem preparatu, ki sam proizvaja svojo energijo in tako naprej.

Da pa bo bera povsem polna je zelo nagnjem k jeznoritosti in vsesplošnemu pljuvanju udeležencev, zakaj se ima zahvaliti svoj svoji superiorni pameti, katere mu po njegovih lastnih besedah nikoli ne zmanjka. Seveda pa ob vsem tem ne pozabi omeniti, da je edini na svetu, ki je resnično razsvetljen, ne tako kot nekateri nebodigatrebe, ki se samo pretvarjajo, zakaj on sam je prvi izmed vseh kalčkov, ki je dojel brezčasno teološko zapuščino, ki jo je prvi med enakimi uspel odkodirati.

Tako da vidiš, dragi Dreammer, taka je naša žalostna usoda na temle forumu, ko po njej pustoši strašni Sveti Alojzij Podnanoški. Je odgnal že marsikaterega bolj zmernega sogovornika, tako da jaz vsakemu poročem: Postoj prijatelj, ne še iti, bodi udeležen pri tejle sve-slovenski tragikomediji, ki se odvija pred našimi ekrani, zakaj edinstvena je naša pripovedka in polna smeha. Postoj, prijatelj, postoj!

Tak da, Dreammer, jemlji našega dragega Svetega Alojzija Podnanoškega malo z rezervo pa se včasih nasmehni njegovim domislicam, potem pa išči naprej.

Lep pozdrav,
Poet



Nimamo moči in znanja,da bi argumentirali temo,pa se poslužimo pritlehnih for.A je tako Dreammer-Sanjači? Wink WinkSvoje neumnosti zbrišemo,za tujimi se pa skrivamo.Pojdi ti zgago delat tam kjer si jo do sedaj,bo najboljše.Če bi jaz odločal bi te takoj zbirisal,ker je tvoje početje namerna provokacija tega foruma. Shocked Shocked Tongue
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 629 630 631 632 633 ... 764